Перейти до змісту

Самооборона Луцька


difoto

Рекомендовані повідомлення

Зорганізовуємося, побратими!

Без зайвого пафосу зголошую про набір у Луцьку самооборону, це те, про що говорив Парубій.

Від 18 до 50 років, чоловіки, здатні стояти за Україну, з гнучким робочим графіком - здатні за півгодини мобілізуватись у будь-який час.

Дисципліновані! З повагою до командира/сотника/старшини готові відстоювати свої права!

Зараз до Луцька вертається очільник Волинської сотні Майдану - Паша Данильчук, якого я б рекомендував у командири самооборони Луцька, та й багато хто ще(повірте - це дуже крутий хлопець).

А поки - ми просто записуємось у ряди, всі питання щодо організації - на зборах.

Давайте мені у приватний лист контакти - Я, Михайло Безхатченко, готовий вступити до Луцької самооборони, тел. ХХХХХХХХХХХХХ.

Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 212
  • Створено
  • Остання відповідь

а з тобою завтра на мітингу пересіктись не можна? якщо ні, то інформацію скину завтра під вечір.

бо я за друзів не готовий уже скинути дані, але думаю вони також приєднаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна. Завтра на мітингу маленьку гутірку можна буде зробити, навіть по ходу "ходи".

Тільки чому тут нема інфи про мітинг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки чому тут нема інфи про мітинг?

я в тему "майдан луцьк" закидав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сцяти, люди!

Міліція не на нашій стороні. При більшості із можливих варіантів ви, прості громадяни, будете неправі. Нас немає кому обороняти!

Самооборона - від слова оборонятись, а не атакувати. Як виявилось - це дуже на часі.

Це безпечно, бо головне завдання самооборонівців - не кидати своїх.

За це не соромно своїй дівчині/дружині/дітям/внукам в очі подивитись.

Романтики слинять, що пройшли лицарські часи? Вуаля, щит в зуби і пішов на махач!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТАК! Розмова пішла зовсім ні про що. А нам цього не потрібно - тому матриця-перезавантаження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того, щоб розмова не ходила ні про що, і самооборона не захищала ні про що пропоную одразу ж відхреститися від усіх місцевих політиків. Виключно вибраний керівник і Парубій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того, щоб розмова не ходила ні про що, і самооборона не захищала ні про що пропоную одразу ж відхреститися від усіх місцевих політиків. Виключно вибраний керівник і Парубій.

Я усім гарантую - Самооборона Луцька не підпорядковується ніякій політичній силі! Лише Луцький керівник, якій підпорядковується Парубію! А Парубій про Самооборону вже сказав.

Без партій - тільки СамоОБОРОНА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо без політичних сил, тоді хто проплачує всю цю роботу? Чи це лише ініціатива Луцького керівника? Які цілі? На що уповноваження? Який очікуваний кінцевий результат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо без політичних сил, тоді хто проплачує всю цю роботу?

Ідейні міркування вже не котуються? Бо в разі чого, вам трошки в інший табір, там і політичні сили, і фінансування...

А політики поки реально все тільки хєрять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не проплачує, все за власний кошт (а яким чином можна проплатити, скажем, чергування на майдані або поїздку з Автомайданом у Ківерці? Хоча, слушне запитання. Я для всіх поясню: якщо "самообороні" скажуть чатувати на перехресті Вінниченка та Волі - за це ніхто не заплатить, ні копійки.)

Цілі, уповноваження та результат можеш обсудити у себе біля будинку, я бачу, ти маєш час. Кінцевий результат - безпечне життя українців в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ідеєю не навариш 100 чаїв і не розільєш у 100 чашечок щоденно, тому,якщо "без політики" цікавить для чого створюється?

де вказано конкретно цілі? який вік та досвід набору? що саме потрібно буде робити? що очікуєте отримати?

де вказана ця інформація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо без політичних сил, тоді хто проплачує всю цю роботу? Чи це лише ініціатива Луцького керівника? Які цілі? На що уповноваження? Який очікуваний кінцевий результат?

Ти не з прокуратури?

І що відповіси сам на такі запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от ви мінусуєте,а посудути що насправді ви хочете створити - важко?

ви хочете створити організоване угрупування під керівництвом пана Парубія, де будете порушувати нинішній порядок, закони (які б вони не були) БЕЗ підтримки ОДА, міліції та інших керуючих структур (хача б кількох депутатів запросіть)

я ж лише ЗА, але поки "майбутнє" настане, я зможу сидіти вже загратами,і його не дочекатися.

п.с. та мінусуйте, для таких же переляків задати питання чи висказатися ця кнопка існує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернись в ОДА, до Башкаленка . Там таких вже давно підтримують. Часом недоплачують правда.Зате гарантовано та затишно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж лише ЗА, але поки "майбутнє" настане, я зможу сидіти вже загратами,і його не дочекатися.

Тому й гуртуємося і організовуємося, щоб не сидіти за гратами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от чесно (хай мене мінусують) без поставлених цілей і мети, та без об*яснення ващих дій, це нагадує:

"давайте створимо свою банду, щоб розігнати нинішню банду, задля майбутнього"

якби ви хоч створили якусь листівку..... плану

111_800.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви хочете створити організоване угрупування під керівництвом пана Парубія, де будете порушувати нинішній порядок, закони (які б вони не були) БЕЗ підтримки ОДА, міліції та інших керуючих структур (хача б кількох депутатів запросіть)

Звиняй, чоловіче, ми не будем порушувати нинішній "порядок" та закони. Як би тобі не хотілось. І так - ми будем діяти без підтримки ОДА, міліції та інших "служб".

А ти забанений. Можеш подати апеляцію до адміністрації цього форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позиція працівників МВС просто унікальна. Видно роки важкої селекційної роботи. Як можна так цинічно помічати скалки в очах народу, не заглядаючи за власними колодами. МВС - це система охорони права і законів двічі несудимого грабувати народ України. Потроху до них доходить, що поїзд вже пішов, але тверезо оцінюючи власні персони, свою діяльність на державних стільцях, ці люди щиро і відкрито визнають, що в новій системі координат їм місця немає. Тобто чесна, справедлива народна республіка, де всі рівні перед законом, для існуючих правоохоронців - це залик до екстремізму, тероризму, руйнування громадського спокою, короче жахливий кримінал з усіма витікаючими. Хлопці не сильно углубляються що таке економіка, звідки в системі беруться гроші. Хтось щиро вірить, що йому їх друкує Янукович і в дечому правий. Але світ глобалізований, економіка, навіть така як наша, глобалізована і друкування власного паперу вже не витягне її з дупи. Все. Приїхали. Нема стільки мільярдів в Путіна, щоб відшептати плоди праці "легітимних проффессіонналлів". Це що відбувається в країні - це об'єктивна реальність, як ніч і день. Боротись з змінами дня і ночі, абсурдно, але від обмеженої кількості знань, можна спробувати. Ось влада і пробує, як може і вміє, в законний спосіб вбиваючи серед білого дня, викрадаючи, катуючи, проламуючи черепи жінкам, вбиваючи підлітків, даючи ножі і зброю гопоті. Все в рамках існуючого порядку і законодавства. Невинні працівники ДАІ, що покликані підтримувати безпеку на дорогах, завбачливо забирають права, сажають на два місяці, конфісковують автомобілі людей, які в багажнику возять шини. Здають інформацію про автомобілевласників законним, легітимним, конституційним підпалювачам автомобілів і результат перевершує всі мислимі сподівання - вже більше сотні випадково, але в законний спосіб, згорілих машин. А скільки до того в законний спосіб було переїхано, збито чи розмазано по дорозі насєлєнія. Да нічьо, баби єщьо нарожают, як говорил лідєр-ідеал сталін. А ось випадково, але законно, замерзла на двадцятиградусному морозі гола людина, з зав'язаними, переломаними руками і ногами, розбитою головою, з повністю переломаною грудною кліткою. Тут нема криміналу, слідів злочину. Все в законній площині, правоохоронці пересвідчились і дали експертні висновки.

Ви що гади! Як таку систему ламати? Це ж унікальне поєднання законотворчого процесу з еволюцією особистості правоохоронця-міліціонера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігор Гузь

Вчора рішенням місцевого осередку ВО "Майдан" за погодженням президії Народної ради мене призначили координатором "Волинської самооборони" в області. Структура є понадпартійним громадським рухом і буде підпорядкована "Самообороні Майдану" під проводом Андрія Парубія.

Наразі структури "Волинської самооборони" будуть створені у всіх районах та містах Волині, цей процес вже розпочався і найближчим часом організація оформиться в дієву одиницю.

"Волинська самооборона" буде діяти виключно на території області і тісно взаємодіяти як з місцевими осередками ВО "Майдан" та Народною радою так і з сотнею самооборони "Волинська січ", яка квартирується на Майдані у Києві і особовий склад якої сформований з волинян.

Бажаючим долучитися до "Волинської самооборони", прошу телефонувати за номером: 096-990-55-09, писати на [email protected] або приватним повідомленням у фейсбуку.

Апять двайцятьпять. Самооборони ще нема, але керівник вже є. Нічого не маю проти Гузя особисто, але хотілося б мати координатором того, хто вміє біту в руці тримати і в бочку дрова підкидати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.vichekiev...om.ua/

прямо зараз онлайн

ось це - Самооборона, блокують суд із затриманими афганцями. Побачим, хто і як звідти буде виходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...