Перейти до змісту

Заміна аватара?


Fiore

Рекомендовані повідомлення

Чому не можна замінити аватар? :) Розмір підходящі(ширина,висота і розмір файла). У вікні настройок все нормально міняється, а у моїх повідомленях на форумі остається старий аватар, тільки ширина і висота змінюється :) В чому проблем? Чи це тільки в мене такі чудеса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все нормально міняється, просто потрібно правильно вказувати розмір аватара.

І на форумі він оновлюється не відразу, потрібно трохи зачекати, можливо перезапустити браузер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все нормально міняється, просто потрібно правильно вказувати розмір аватара.

І на форумі він оновлюється не відразу, потрібно трохи зачекати, можливо перезапустити браузер.

Все правильно задав(розмір), обновив, вийшов(Log out), перезапустив браузер, зайшов, ніфіга :) І взагалі відколи шоб поміняти аватар таку процедуру треба проробляти чи чекати... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вуаля, я опять с аватарком! :)

Нуу... вже всьо роблю правильно кажу Вуаля :) а воно не таво....(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХА... :) дійсно треба було зачекати... Yaryk :) Але всетаки))) чому потрібно чекати(відповідь не обовязкова :glare: )???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fiore

От бач, вже змінився аватар :) Я ж казав - треба почекати.

Нємагу знать... в адмінів спитай "чому"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твій браузер не перевіряє розмір аватарки, він просто завантажує її з кешу. А в кеші стара лежить... Вот тобі й пояснення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твій браузер не перевіряє розмір аватарки, він просто завантажує її з кешу. А в кеші стара лежить... Вот тобі й пояснення.

Дякую за ансвер:) дивуюсь тобі як ти після вчорашнього таку "вумну" річ сказав;)шучу, вибачте за ф..у.. Я після свого дєньчіка два дня не міг встати з ліжка....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ранком чердак болів, але пів літри чаю з лимоном і холодний душ все поправили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін... ПОЗАБИРАЙТЕ КАРТИНКИ З ПІДПИСІВ! Тимбільше картинки з зовнішніх ресурсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін... ПОЗАБИРАЙТЕ КАРТИНКИ З ПІДПИСІВ! Тимбільше картинки з зовнішніх ресурсів.

А чого забрати? Тикніть носом де пише шо це погано!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты считаешь, что это хорошо?

Получается не форум, а реклама никому не нужной ерунды...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты считаешь, что это хорошо?

Получается не форум, а реклама никому не нужной ерунды...

Ну млін ніякого самовираження, унікальності, одні стереотипи(((( Ну раз ви так кажете то лано((( А всетаки мож комусь і треба було би ;) всетаки корисні ресурс... На багатьох форумах замічав в нас шось це не розповсюджується, взагалі...(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты считаешь, что это хорошо?

Получается не форум, а реклама никому не нужной ерунды...

Палюбом...

post-791-1194105377.jpg

post-791-1194105393.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Tum@n:

Одмінам завжди дозволяється набагато більше, ніж іншим. Вони тут в себе вдома, а ми всі -- гості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну млін ніякого самовираження, унікальності, одні стереотипи... На багатьох форумах замічав в нас шось це не розповсюджується, взагалі...

И хорошо, я считаю, что не распространилась эта зараза на наш форум.

Больше полезной информации на страницу помещается и не нужно делать лишних движений, чтобы пролистать картинки типа "Моей Авешке 3 месяца и 4 дня", "До Нового года осталось 1 месяц и 7 дней", "Он скоро станет отцом" или анимированных знаков Зодиака.

Уникальность не в том, насколько оригинально-безвкусна твоя картинка, а в том, насколько здраво ты пишешь :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почали з автари - закінчили підписами..

я от змінив собі все..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій тукс комусь заважає? якщо форум від таких зображень плужить, то можу і видалити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій тукс комусь заважає? якщо форум від таких зображень плужить, то можу і видалити.
є люди, які юзають тільки міський трафік для борди. Так що якщо хочеш пхати в підписи всякі картинки, то хоч потрудись попередньо залити їх на борду, а не тицяти лінки на зовнішні джерела
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
є люди, які юзають тільки міський трафік для борди. Так що якщо хочеш пхати в підписи всякі картинки, то хоч потрудись попередньо залити їх на борду, а не тицяти лінки на зовнішні джерела

прошу адмінів все ж таки подумати на рахунок політики обмеження розміру аватару у 30 кб, і не лімітування розміщення картинок в підписі. в окремих користувачів ось такі картиники - http://board.lutsk.ua/uploads/IMG4136-1205402016.gif по 846 КБ. так, вона з внутрішнього ресурсу, але ж аватар теж. в чому тоді різниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я наприклад відлючив відображення підписів користувачів бо мені абсолютно пофіг на геніальні умозаключенія які там пишуть.

У мене анлім, мені пофіг на трафік, але дивитись на висер через кожен другий пост... нет - спасибо

Було б непогано, щоб адміни взагалі вирубили підписи.

Вони не несуть ніякого змісту, віршики, пісеньки ше якась херня... кому воно треба? Картинок всяких понаставляют, що читать неможливо... Фтопку сігнатури.

30 кб на автарку... достатньо, збільшувать не варто. Анімація в аватарах - це зло, яке знову ж таки заважає читати топіки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 кб на автарку... достатньо, збільшувать не варто. Анімація в аватарах - це зло, яке знову ж таки заважає читати топіки.

не згідний на рахунок анімації. форум читати це абсолютно не заважає, для справжніх поціновувачів є режим lo-fi :)

я не відстоюю аватари у сто тищ кілобайтів, я думаю просто потрібно такий же ліміт ввести на розмір підпису, а ще краще позбавити його картинок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...