Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Я вже навіть і не знаю, може вже краще віддати той крим руским і жити без нього? Занадто вже проблематичний півострів нам дістався..

це ти так,не подумавши сказав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
...

В Керчі ше та двіж була(відео неможу віднайти), з їх міста людина загинула,

а вони там расєйські прапори вверх підняли. Бикота

http://youtu.be/XgojzleGMRI
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо їм так хочеться в Росію, то що вони роблять на території України? А за зрив прапора вже стаття.

І доки вони будуть вважатись громадянами України, доти Путіну про них думати не варто.

Всім надобраніч!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Экс-президент Украины Виктор Янукович по неподтвержденной информации задержан в Крыму и сейчас его везут в Киев

Об этом на своей странице в Facebook сообщил депутат фракции УДАР Владимир Куренной

«Арестован? Инфа на 80%!!! Проверяем», — написал он.

Источник информации депутат назвал «солидным», но «нужно перепроверять»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чого вони так моляться на того путіна і на ту россєю?... Захистить? Від кого? - ніхто ж навіть не заставляє говорити по українські, ходити в вишиванці і шанувати Бандеру. Поможе? - прийде рассея і всім все дасть?... Шось не розумію я цих людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є СБУ, тепер уже наше, треба натиснути, щоб вони надміру напрягали Крим.

Ще один лучанин в критичному стані, 34 роки, 2 дітей, прийшов до памяті сьогодні, в Києві, має кулю в хребті і прострелену легеню. Як можна допомогти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м-да... теж подивився на музей царя і цариці Пшонки... Тож треба таке уродство намалювати... Це навіть не бездарний художник малював, а взагалі... І треба ж бути таким самозакоханим, щоб тримати це уродство, цю пародію на самих себе, в себе вдома!

DSC_8044.JPG

А скільки ікон в палаці! Думав, що вдасться кількістю гріхи замолити?!?! Майдан повинен довести, що НЕ ВДАСТЬСЯ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є СБУ, тепер уже наше, треба натиснути, щоб вони надміру напрягали Крим.

Ще один лучанин в критичному стані, 34 роки, 2 дітей, прийшов до памяті сьогодні, в Києві, має кулю в хребті і прострелену легеню. Як можна допомогти?

як його призвіще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ота вся срань з Кримом розсосується двома-трьома арештами за сепаратизм і жодних проблем. Там героїв нема, тупе стадо і буде сидіти в сраці дуже швидко.

Спєци по конспірології, жидомасонах, всесвітньому заговорі, створіть тему у флеймі і смішіть людей там. Навіщо танчиками і контрстрайками найпотужнішу тему забивати. Раша в сраці, вона не тільки поє...ла Україну, вона проє...ла її назавжди і головна задача залишитись цілою самій. Найкраще, якщо її зомбічне стадо чим швидше забуде слово Майдан, або сприйматиме його виключно дискредтованим. Тут і жидомасони, цагал, мосад, цру, фбр, "третя сторона", короче всі кому не лінь, тільки не українці. Щоб бикостадо навіть не переймалось тим, що українці вже зараз грають іншу гру, а вєлікі рускі, ще перші рівні жопи проходять.

Допоміг Бог, я не знаю хто стрілив в беркут, можливо снайпер-провокатор, можливо снайпер-косоструй, можливо майданівець з карабіна, це не важливо, бо далі починаються речі, які в жодну вашу шизотеорію не вкладуться, що не нюхай.

Чого беркут масово побіг? Один впав від кулі, але і в майданівців падали, прицьому практично всі залишались. Звідки в стомлеого майданівця, який купу часу тягав шини, підпирав щити, намочувався водою з бранзбойту, взялись сили і безстрашність побігти беззбройним за беркутом? Звідки взялись в інших, хто його підтримав? Коли перший впав під кулею снайпера, чого інші не розбіглись, а продовжили наступ голими руками з дерев'яними, алюмінієвими щитами? Ці люди перемогли страх, вони перестали боятись страшного снайпера, разом із беркутом і перемогли їх своїм безстрашшям. Це ГЕРОЇ, не кіношні, а реальні, їх навіть можна потрогати. Вони почнуть обростати міфами, легендами, але зараз найкращий час оцінити всю велич їх подвигу. В них не було жодного шансу вижити. Я бачив сліди від пострілів снайперів, автоматчиків, кулі пробивали сантиметрову чугунну стінку стовпа, вкручючись в нього як дюбель. Але вони продовжили наступ і серед них немає жодного жидомасонацагаламосадацереушника. Вони всі УКРАЇНЦІ. І вони перемогли. Перемогли своєю жертовністю, як колись Христос вмер розіп'ятий на хресті, щоб спасти людство.

Їх подвиг вразив весь світ, героїзм буде в пам'яті вічно. Герої не вмирають. Страшна реальність того що відбулось зафіксована купою відеопристроїв. Нашим українським історикам вже не потрібно буде вигадувати собі героїв, як колись робила одна імперія. Діти будуть зростати на їх вчинку.

Можливо і Путінстан колись стане Росією, але для цього потрібно отій всій інтернетгнилі вийти на вулиці путінських міст і сіл і почати щось робити, але це важко, страшно і небезпечно. Ну ми побачимо і допоможемо власним досвідом, якщо буде кому.

Сьогодні був в Межигір'ї. Вітя, це перебор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж кажу, Балашов правильно казав -- падставкі под флажкі. Не більше. Якась позиція відсутня, суто те, що з бронєвіка рєчьовкі талкають їм -- те вони і вірять і сліпо повторяють. поліцая поставити з палкою, і вони присядуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ura, ппц ту дуру , що наступила на прапор вже можна було загребсти , за ст. 338.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз повно мерзоти буде пертись у владу. Може вона і вкурює, що відбулись зміни, проте поки-що притупила інстинкт самозбереження і лізе за дармовщинкою. Робиш це на свій страх і ризик, розплата може не виправдати ризиків. Подумай двічі.

Перед тим як голосувати за когось перегляньте фотографії тих хто загинув, подивіться у їх очі, а потім на вашого обранця. Чи заслужив він цю посаду, чи заслужив він щоб за нього вмерла така кількість героїв, найкращих людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось що знайшов цікаве, не знаю чи вже було:

Olena Danko

Значить так. Ми подумали. І вирішили:

1. Межигір"я - або лікарня майбутнього, або Охмадит, або дитячий табір.

2. Донести ЮЛІ голосно і хором ПОГОВОРИЛА І ФАТИТЬ. На лікування. Будь ласка. ПОЧИНАЄМО ІНФОРМАЦІЙНУ ХВИЛЮ! І якщо вона не знає, то хай передасть їй Яценюк - куля в лоб з нами не проходить. Як прийшли, так і пішли.

3. Порошенко - прем'єр. Я була у відрядженні в Донецьку і Одесі, ми говорили з нормальними людьми. Порошенка там готові прийняти. А нам треба навчитися слухати цих людей.

4. Парубій - генпрокурор. Він безстрашний. Я так хочу.

5. Оробець - міністр соціальної політики. Вона знає, що таке люди. Як ніхто інший.

6. Кубів - мер Києва.

7. Іван Вакарчук - міністр освіти.

8. Демальянс, Самооборона, Правий сектор, Автомайдан - нові партії у новій ВР.

9. Богомолець - міністр охорони здоров'я. Доктор Комаровський її заступник.

Вважаю, що 10 варіиант не дуже гарний. Куля в лоб пускай йде лікуватися, бо він бідних хворий завжди був, як треба було на майдані стояти.

10. Куля в лоб - спікер. Турчинову спасіба. Додому. Це були його найкращі часи. Все нове - гарно забуте старе.

11. На вибори ідуть всі. Голосувати. Хто не йде, того тягнемо за коси. Ніякого "проти всіх".

12. Кличко - на ринг.

13. Тягнибок. Просто маладєц. Спасіба. Фатить.

14. Економіка і фінанси - не спеціаліст. Чекаю пропозицій.

15. Азаров, Захарченко і вся свита разом з сепаратистами в тюрму. Трибунал, кому треба.

16. Янукович - довічно з телевізором, на якому не перестаючи крутити вчорашнє прощання з НЕБЕСНОЮ СОТНЕЮ. Щодня, щохвилини, до кінця його паскудного життя.

17. Президент... Чесні вибори і особиста відповідальність кожного з нас перед тим, як туди піти.

ХТО ЗГОДЕН - РЕПОСТ! НІХТО КРІМ НАС!

Y-PPDYwu7Ww.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жириновський про прийдешню революції в Україні і майбутнє Януковича.

Як у воду дивився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піжони з гвинтівками. гавно то а не снайпери! позорище. як мінімум уже тому, що стріляють по людях у яких щити в руках і все. Снайпер -- це не людина з оптикою в руках, це особливий стан свідомості на рівні підсвідомості, яка сама підказує в кого стріляти і як і чи стріляти взагалі. Снайперів вчать афганці, чеченці і медіуми, тренуючи в першу чергу психологію, витримку і астральне тіло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мірошниченко лив сльози по ТСН як мала дитина. Чувак реально мені подобається в порівнянні з рештою членів ПР, але в цьому інтервью він трохи не дотягує до того, щоб сподобатись нам достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Olena Danko Значить так. Ми подумали. І вирішили: 1. Межигір"я - або лікарня майбутнього, або Охмадит, або дитячий табір. 2. Донести ЮЛІ голосно і хором ПОГОВОРИЛА І ФАТИТЬ. На лікування. Будь ласка. ПОЧИНАЄМО ІНФОРМАЦІЙНУ ХВИЛЮ! І якщо вона не знає, то хай передасть їй Яценюк - куля в лоб з нами не проходить. Як прийшли, так і пішли. 3. Порошенко - прем'єр. Я була у відрядженні в Донецьку і Одесі, ми говорили з нормальними людьми. Порошенка там готові прийняти. А нам треба навчитися слухати цих людей. 4. Парубій - генпрокурор. Він безстрашний. Я так хочу. 5. Оробець - міністр соціальної політики. Вона знає, що таке люди. Як ніхто інший. 6. Кубів - мер Києва. 7. Іван Вакарчук - міністр освіти. 8. Демальянс, Самооборона, Правий сектор, Автомайдан - нові партії у новій ВР. 9. Богомолець - міністр охорони здоров'я. Доктор Комаровський її заступник. Вважаю, що 10 варіиант не дуже гарний. Куля в лоб пускай йде лікуватися, бо він бідних хворий завжди був, як треба було на майдані стояти. 10. Куля в лоб - спікер. Турчинову спасіба. Додому. Це були його найкращі часи. Все нове - гарно забуте старе. 11. На вибори ідуть всі. Голосувати. Хто не йде, того тягнемо за коси. Ніякого "проти всіх". 12. Кличко - на ринг. 13. Тягнибок. Просто маладєц. Спасіба. Фатить.

...

Хто така ця Olena Danko, щоб зараз починати посади ділити?

Тимошенко сиділа, зі Свободи 16 вбитих. Скільки вбитих з Демальянсу і Правого сектора невідомо і невідомо, де вони були в ці останні дні. А Порошенко - це колишній засновник партії регіонів.

Нема їй чим зайнятись хай в Керч їде з тітушками битись

Чувак реально мені подобається в порівнянні з рештою членів ПР

А чого до цього часу не вийшов з партії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просимо підтримки для Запотоцького Артема (м.Луцьк) у звязку з вогнепальним пораненням в хребет на Майдані. Будемо вдячні за кожну грн. МФО 380281, ЄДРПОУ 33695095, ПАТ "БІЗ", рахунок отрим. 29246002, призн. Плат. Поповнення картрахунку 262572334801 для Запотоцької Тетяни Миколаївна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...