Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Ото нехай Юля тепер сидить і лікується, а в політиці їй робити немає чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Harddriver, знов про ті газові контракти.

А я про зовсім реальні речі, є дуже багато прикладів покращення мат. становища громадян при Тимошенко і погіршення при ригах.

Поживемо, побачимо, наразі рано робити висновки, ще вчора янек мав бути біля руля до грудня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden https://www.facebook...563622073733689

А гірше ригів напевне... незнаю навіть хто, Гітлера більше любили імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо не так з газовими контрактами а ?

А модернізіцію робити не пробували?

Я так розумію на газові контракти гонять люди далекі до бізнеса та економіки .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та перестаньте жувати,за ту Юлю.Сам ніколи не був лояльним до неї,не подобається вона мені як політик.Але!Якщо вона зможе закрити,хоч одного виродка,чи хоча б її команда поки що,я віддам за неї свій голос.По ділам її робитимемо висновки.А поки перестаньте,вона ще не президент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є інформація від жителя Кременця, що в Почаєві переховуються десятки тітушок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут всі такі злі на Тимошенко. Я не розумію чому? Вона що, влізла в Ваш карман?

Щось мені пам’ятається, що бізнес вільно дихав за часів її прем’єрства, люди тримали склади, охоче вкладали гроші. Вона поборола бартер. А зараз всі (бізнесмени) готові за день погрузити свої майонки в машину і виїхати.

В чому провина Тимошенко? Є якісь конкретні факти? Да вони всі не святі, але варто зрозуміти одну просту істинну - Святих при владі ніколи не буде - це утопія, а все через людську натуру. Але з двох зол, як говориться.

Щоб ти знав, до цього всього привів Ющенко і Тимошенко яка його зрадила!

А Ви точно пам’ятаєте як там було??

Часом не Ющ всіх і злив? І перед самими виборами підписав закан про вибори?

Дайте мені факт зради Тимошенко Української держави?

Ай яйяй які ви наївні,але я спорити не буду я в скорботі((((((( Слава Україні!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полетів...

Президент Віктор Янукович, якого Верховна рада відправила у відставку, вилетів у Російську Федерацію. Про це повідомляють джерела ТСН.

А Кєша і Гєпа кажуть полетіли в Грозний О_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полетів...

Президент Віктор Янукович, якого Верховна рада відправила у відставку, вилетів у Російську Федерацію. Про це повідомляють джерела ТСН.

А Кєша і Гєпа кажуть полетіли в Грозний О_о

Ось цих паскуд, перед Януковичем до суду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після таких дій кожен силовик повинен не те що скласти свої повноваження, а перерізати собі вени. Хоч ми і християни, але такого пробачати не повинні. Щойно сука (самі знаєте хто) кидав гранити в натовп, а лише відчувши те що очко скоро схолоне вийшов.

Не можна таким пробачати і вірити! НЕ МОЖНА!

В першу же ніч на патрулювання з народом ці суки виїхали в п"яному вигляді. Нахуя нам потрібні такі "мусора"?

ЗРОБИ АКЦІЮ! РОЗІШЛІТЬ ВСІМ ЦЕ ВІДЕО ЯКОМОГА БІЛЬШІЙ КІЛЬКОСТІ ЛЮДЕЙ!

МОЖЛИВІ ІНШІ СУКИ, ТІ ЩО РОБИЛИ СВІЙ ВИБІР НА ВИБОРАХ ЗА ПРОПЛАЧЕНИХ 100-500-ма ГРИВНЯМИ, ГРЕЧКОЮ, ЗНАЙТЕ ЩО ЗА ВАМИ 50% ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА СМЕРТІ ЦИХ ЛЮДЕЙ.

АДЖЕ ВИБИРАЮЧИ КРИМІНАЛІТЕТ ДО ВЛАДИ ВИ АВТОМАТИЧНО СТАЄТЕ СПІВУЧАСНИКАМИ ЗЛОЧИНУ. ЯКЩО ВАС НЕ МУЧИТЬ СОВІСТЬ ЗА СВІЙ ВЧИНОК ЗНАЧИТЬ ВИ ЯК НІХТО ЗАСЛУГОВУЄТЕ НА ПОДІБНУ СМЕРТЬ!

ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ НАПИСАТИ: НЕ ДАЙ БОГ ХТОСЬ ЛУЦЬКУ ВІЗЬМЕ ГРОШІ ЗА ГОЛОС НА ВИБОРАХ, ВАС ЧЕКАТИМЕ ПОДІБННА УЧАСТЬ БЕЗ ПРОТЕСТІВ І БАРИКАД, але ж є суки і вони таки візьмуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є інформація від жителя Кременця, що в Почаєві переховуються десятки тітушок.

там їх повний монастир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба Беркут постійно чмирити коли побачимо на вулиці. Не відмажуться мол "ми нікого не били і не стріляли". Жодної лояльності до мусорів взагалі і до беркута зокрема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гріхи замолюють, сцукі

Вдень ховаються, під вечір починають розлазитись по окрузі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі структури як беркут, СБУ (він же КГБ) потрібно розформовувати і ліпити нові, за участтю європейських експертів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автомайдан в Жулянах звернувся до Юлії:

Юлия Владимировна, помните кто сделал эту революцию
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба Беркут постійно чмирити коли побачимо на вулиці.

Не треба всіх чмирити. Хто стріляв і бив - під суд, "Беркут" - розформувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже хороший приклад "роботи" зі смотрящими. Варто переймати

Правий сектор арештував начальника Чопської митниці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білорус в твіті

Тот неловкий момент, когда и медалей много, а хохлы все равно круче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.......фініта ля комедія! І всі залишились при своїх! (грошах, постах.........врешті решт жити - скоти) І знову людей кинули через х... І небесну сотню теж ......

А повилазило крис поганих та плазунів різних - всі айда піаритись по різних каналах типу ай які ми хороші, а все що не так , то все не ми! (типу) ... аж верне від пиз...жу того. А ефект майже нульовий((((( І все тянуть гуму да рішають все "демократично" ..............

шонібудь, а толку небагато і відповідальних немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди!!! Вникніть в мої слова...

Наприклад, 80% норвежців толком не згадають як звуть їхнього прем'єр міністра.

це свідчить про їхнє невігластво??? це свідчить про те що вони дикарі???? Чи це показник низького рівня життя в Норвегії???

Це свідчить тільки про те, що в них НОРМАЛЬНО ПРАЦЮЄ СУСПІЛЬНА СИСТЕМА!!!! Їм, чесно кажучи "пофіг", хто в них прем'єр міністр - В НИХ ПРАЦЮЄ СИСТЕМА ДЛЯ НАРОДУ!!!!

ЗА ЦЕ І БОРЕМСЯ!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.......фініта ля комедія! І всі залишились при своїх! (грошах, постах.........врешті решт жити - скоти) І знову людей кинули через х... І небесну сотню теж ......

А повилазило крис поганих та плазунів різних - всі айда піаритись по різних каналах типу ай які ми хороші, а все що не так , то все не ми! (типу) ... аж верне від пиз...жу того. А ефект майже нульовий((((( І все тянуть гуму да рішають все "демократично" ..............

шонібудь, а толку небагато і відповідальних немає

Народ всі хто розділяє погляди побратимів з самооборони і дуже симпатизує правому сектору!

Ви ще не записались ізза таких причин що хочете записатись через людей яким довіряєте розділяєте цінності схожі, прагнете більшої анонімності і т.д. А також особливо тим хто переконаний що колишня влада має понести відповідальність за свої злочини, а колишня опозиція особливо лідери помаранчевої просраної революції і їх вискачки і підкормки мають бути усунені від будьяких можливостей прорватись сьогодні до кормушки, а також перебіжчики ті хто зараз хоче вискочити на хвилі революції мають бути недопущені! А також ті хто вже записався і розділяє вище перечислені погляди і чергує вже в ода і т.д. дзвоніть і підходьте знайомитись, я переважно в штабі на 2 поверсі.

Люди!!! Вникніть в мої слова...

Наприклад, 80% норвежців толком не згадають як звуть їхнього прем'єр міністра.

Якщо вже брати приклад, то з Швейцарії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...