Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Віктор Янукович намагався вилетіти до Російської Федерації, наразі перебуває в Донецькій області.

"Він спробував сісти на літак, що мав летіти до РФ , але його зупинили прикордонники Зараз ховається десь в Донецькому регіоні", - сказав він, Представляючи призначеного в суботу ВР в.о. міністра внутрішніх справ Арсена Авакова командному складу відомства в Києві.

Турчинов додав, що екс-генпрокурор Віктор Пшонка та екс-глава Міністерства доходів і зборів України Олександр Клименко спробували пройти кордон із Росією в Донецькій області, але їм це не вдалося. "Їх спробували затримати, але зі стріляниною охорони вони відбилися", - заявив Турчинов.

Поздно вечером в Минск прилетел на обычном пассажирским авиарейсом Сергей Курченко. По версии источника, Курченко не использовал свой личный борт, опасаясь что не получит посадки. Захарченко и Курченко встретились в Минске поздно ночью, а рано утром с ними встретились работники КГБ и предложили покинуть страну до 18-00. В противном случае, они будут задержаны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А Тимошенчиха, принаймні, не забуває свої слова і дійсно щось робила для держави

чи ти сліпий? Чи може дурень? Серед тих всіх виблядків нема "хороших", "тих, які думають про народ", "тих, хто шось робить для держави". Кожен з них заслуговує на дибу. Зараз вони збираються і перелякано намагаються врятувати свої сраки і крісла під ними. Приймають з носа виколупані закони, акти і т.д., плюють на конституцію і корчать з себе мегаправильних "мизнародом". Раніше їм треба було думати. А коли стрілянина і вогонь вже під вікнами ради, а завтра може бути під вікнами їх маєтків, то вони з того переляку шо хочеш понаприймають зараз.

Треба пам'ятати, шо це не вони чогось зараз досягають і змініють. Вони ніхто. Слуги, які мають служити тим, хто палить шини і вмирає від куль.

пс: Міняти гівно в синій обгортці на таке ж гівно в білій і ще й платити за це десятками життів... Браво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдиний тверезий голос з Росії:

Валерия Новодворская

...С чего все началось? С отказа Януковича подписать решение о евроинтеграции (формальность, но жест в сторону от СССР и Москвы). Москва тут же сунула свое тупое рыло в украинский огород. Януковича остановили. Стало ясно, что украинский президент не просто жулик, не просто неуч, не просто уркаган - он пешка, предатель, коллаборационист, орудие в руках Москвы. А это позор, "ганьба". Людям стало стыдно, они побежали на мороз. На Майдане стоят не рабы. Кто посоветовал "отоваривать их дубинкой по башке"? Кто предложил употребить "титушек"? Чья идея была похищать раненых из больниц? Кто посоветовал стрелять боевыми патронами? Старый добрый КГБ и его нынешние кремлевские наследники. Кстати, националистов на этом Майдане нет. Кроме тех, кто позволяет себе антисемитские выпады. Вот их надо гнать. А те, кто высказывается против москалей, это как раз патриоты. Что здесь ни скажи, все будет мало. И тут появляются законы типа тех Intolerable Acts (невыносимые законы) на счет чая и марок, с которых началась Великая Американская Революция. Кое-кто выступает против методов украинской оппозиции? Тогда пусть объявят преступниками деятелей американской революции, которые топили чай и брали с оружием в руках английские казармы. Украина, захватывая здания, просто устроила "бостонское чаепитие". Они сейчас дошли до этого уровня, через 240 лет после американских колоний.

Европа ведь не будет исключать из ЕС Бельгию и Голландию за то, что некогда Фландрия поднялась с оружием в руках против владычества Испании – вместе с гезами, с Тилем Уленшпигелем и с Вильгельмом Оранским. Кстати, примерно такие же законы - о трехлетнем сроке за критику начальства - были приняты при Горбачеве, ближе к концу его эры, вместе с законом об оскорблении чести и достоинства президента СССР. "ДемРоссия" вывела тогда на улицу больше полумиллиона москвичей (без красных знамен и нацистских "зигов"smilie3.gif. И законы насчет начальства были отменены. Януковича нельзя оставлять во власти. Он слишком много наломал дров, он жалкая марионетка Москвы, а так цепляться за власть – уже преступление. Он предпочитает гибель Украины и гражданскую войну своей отставке. Не дал Бог Украине Горбачева, который умел уходить. Мог бы перейти на сторону ГКЧП, мог бы после Беловежской пущи побарахтаться вместе с Лигачевым и силовиками, мог устроить в Москве Тяньаньмэнь. Нет, просто ушел. На пенсию в четыре бакса. Вот когда его оценишь: глядя на Януковича, у которого полные карманы миллионов, а он сидит как приклеенный.

Помазанник Божий Николай II отрекся, чтобы не бросать на Питер войска, чтобы не усмирять, не лить кровь. Отдал жизнь, свою и семьи. Получилось плохо, но он хотел остаться в истории мучеником, а не палачом.

Шеварднадзе ушел во время "революции роз", не защищаясь. Звиад Гамсахурдиа, получивший на выборах 92%, покинул Грузию в 1992 году, чтобы не быть поводом для гражданской войны. А Янукович сидит! Значит, из Кремля так велели. Совет глупый: помочь Януковичу нельзя, за западенцами и Майданом опыт ОУН и УПА. Войска из России не введешь: западенцы при оружии, да и украинская армия, как минимум половина, будет стрелять в оккупантов. Даже многие "беркутовцы". А крымские татары? А Европа? А Олимпиада? И куда потом денется Черноморский флот? Россию за войну в Европе погонят отовсюду, это будет хуже Афгана. Януковича оставлять на месте нельзя; у его людей одна мысль: убрать народ с Майдана, разогнать всех по домам, а там расправимся. Мы вот так ушли с площадей в 1991 году, не добив красную гадину, и в 1993-м ушли и опять их не добили. Не уйди мы тогда, наши реформы длились бы не 8 месяцев, а наши враги тряслись бы в подполье. А так гадина добила нас. В 2000 году.

Валерия Новодворская, Грани.ру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дела мажоров будуть перегдянуті в суді ? Будуть лі наказіні те кто ушол от отвественості і чї дела замяли ?

Це питання обов'язково варто підняти.

Посольство України в Москві

BhF-RboIMAABHAV.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось на флайтрадарі не бачив юліного літака, а має зараз приземлятись в Жулянах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прецедент, створений ВР цією постановою дуже небезпечний - якщо на таке порушення закриватимуть очі, то любого президента можна буде усунути простим голосуванням у Раді. Популістський брєд і не більше. Поки що він президент, хоча я від цього і не в захваті але це потрібно визнавати.

ну, по-перше, ті пункти можна і доповнити (підкорегувати), а можна і гарно інтерпретувати ;)
Стаття 108. Президент України виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного Президента України.

Повноваження Президента України припиняються достроково у разі:

...

2) неможливості виконувати свої повноваження за станом здоров'я;

...

4) смерті.

...

а по-друге, це не ПРОСТЕ голосування, а кількість голосів, така ж як і для імпічменту! А це не так просто обісратися, щоб проти тебе стільки стало проти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи то мені одному здається, що це лише запис-провокація, записаний десь в сортирі? А Вітя типу вже давно тю-тю з країни?

ну, я вважаю, по кольорах жалюзей та по нічнику зліва, це країна, яка має піски, кальяни... можливо, море, пляжі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут всі такі злі на Тимошенко. Я не розумію чому? Вона що, влізла в Ваш карман?

Щось мені пам’ятається, що бізнес вільно дихав за часів її прем’єрства, люди тримали склади, охоче вкладали гроші. Вона поборола бартер. А зараз всі (бізнесмени) готові за день погрузити свої майонки в машину і виїхати.

В чому провина Тимошенко? Є якісь конкретні факти? Да вони всі не святі, але варто зрозуміти одну просту істинну - Святих при владі ніколи не буде - це утопія, а все через людську натуру. Але з двох зол, як говориться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

чи ти сліпий? Чи може дурень? ...

хлопче, чи може ти вже багато мудрості набрався в 25 літ, що дозволяєш собі діагнози?

Я її вчинки аналізував ще тоді, коли ти перші вуса під носом знайшов. А ти зараз вже всіх на дибу саджаєш? За що? Можеш конкретно щось сказати? Чи так, поляпати вирішив, потролити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

eNyk, я тебе підтримую але реальність в тому що для сусідніх країн і деяких зомбованих українців правий сектор екстремісти, бандери, нацисти,

їх би в таку організацію типу головної там прокуратури ітд щоб могла заводити і розслідувати справи, стосовно влади

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут всі такі злі на Тимошенко. Я не розумію чому? Вона що, влізла в Ваш карман?

Щось мені пам’ятається, що бізнес вільно дихав за часів її прем’єрства, люди тримали склади, охоче вкладали гроші. Вона поборола бартер. А зараз всі (бізнесмени) готові за день погрузити свої майонки в машину і виїхати.

В чому провина Тимошенко? Є якісь конкретні факти? Да вони всі не святі, але варто зрозуміти одну просту істинну - Святих при владі ніколи не буде - це утопія, а все через людську натуру. Але з двох зол, як говориться.

Щоб ти знав, до цього всього привів Ющенко і Тимошенко яка його зрадила!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прецедент, створений ВР цією постановою дуже небезпечний - якщо на таке порушення закриватимуть очі, то любого президента можна буде усунути простим голосуванням у Раді. Популістський брєд і не більше. Поки що він президент, хоча я від цього і не в захваті але це потрібно визнавати.

ну, по-перше, ті пункти можна і доповнити (підкорегувати), а можна і гарно інтерпретувати ;)
Стаття 108. Президент України виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного Президента України.

Повноваження Президента України припиняються достроково у разі:

...

2) неможливості виконувати свої повноваження за станом здоров'я;

...

4) смерті.

...

а по-друге, це не ПРОСТЕ голосування, а кількість голосів, така ж як і для імпічменту! А це не так просто обісратися, щоб проти тебе стільки стало проти.

Якщо крутити-вертіти Конституцією, то чим тоді сьогоднішня ВР відрізнятиметься від ВР зразка 2010 року? "За станом здоров'я" - ще нема медичного висновку. "Доповнити і підкорегувати пункти" - так зміни в конституцію легалізуються підписом президента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вірю що Юлю змінили останні події в Україні, і вона тепер ходитиме "на цирлах" перед народом, знаючи що і проти неї може бути майдан. Зрештою, як і любий інший президент. До того ж, якщо підпишуть асоціацію, бізнесу легше стане дихати.

Цікаво , кого далі випустять без суду? Лозинського? Лазаренка?

Випустять без суду? А давай тебе закриємо по-беспрєдєлу, а тоді будем думати чи звільняти тебе, чи що? Політики за політичні рішення несуть політичну відповідальність, а не кримінальну, чи це для тебе пустий звук?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут всі такі злі на Тимошенко. Я не розумію чому? Вона що, влізла в Ваш карман?

Щось мені пам’ятається, що бізнес вільно дихав за часів її прем’єрства, люди тримали склади, охоче вкладали гроші. Вона поборола бартер. А зараз всі (бізнесмени) готові за день погрузити свої майонки в машину і виїхати.

В чому провина Тимошенко? Є якісь конкретні факти? Да вони всі не святі, але варто зрозуміти одну просту істинну - Святих при владі ніколи не буде - це утопія, а все через людську натуру. Але з двох зол, як говориться.

Щоб ти знав, до цього всього привів Ющенко і Тимошенко яка його зрадила!

А Ви точно пам’ятаєте як там було??

Часом не Ющ всіх і злив? І перед самими виборами підписав закан про вибори?

Дайте мені факт зради Тимошенко Української держави?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо крутити-вертіти Конституцією, то чим тоді сьогоднішня ВР відрізнятиметься від ВР зразка 2010 року? "За станом здоров'я" - ще нема медичного висновку. "Доповнити і підкорегувати пункти" - так зміни в конституцію легалізуються підписом президента.

Я не есперт в політиці, але в постанові пише:

Верховна Рада України, виражаючи суверенну волю Українського народу, п о с т а н о в л я є :

1. Встановити, що Президент України В.Янукович в неконституційний спосіб самоусунувся від здійснення конституційних повноважень та є таким, що не виконує свої обов’язки.

2. Відповідно до пункту 7 частини першої статті 85 Конституції України, призначити позачергові вибори Президента України на 25 травня 2014 року.

3. Ця Постанова набирає чинності з моменту її прийняття.

може в словах, що я виділив і є весь сенс ?

UPD. В любому випадку, документи Межигір"я заженуть овоча остаточно, незалежно від легітимності його усунення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо дехто не розуміє, що коли ти при владі - ти немаєш повного праву робити щозавгодно, так як крутили і вертіли інші - Кремль. Ці ж події шлють цей самий кремлб на хер, а це значить,що не потрібно 50% вже віддавати їм, 20% красти собі, і 10% ділитися, вже це не буде потрібно,я в це вірю, буде повна зміна, УСІ побачили,но що здатна Україна, ми хочемо бути вільними, і на решті, ми відділяємося від тираничних лап влади росії.

а на рахунок цього:

Цікаво , кого далі випустять без суду? Лозинського? Лазаренка?

ніяка держава не судила своїх прем*єр міністрів за політичні дії, ЖОДНА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут всі такі злі на Тимошенко. Я не розумію чому? Вона що, влізла в Ваш карман?

Щось мені пам’ятається, що бізнес вільно дихав за часів її прем’єрства, люди тримали склади, охоче вкладали гроші. Вона поборола бартер. А зараз всі (бізнесмени) готові за день погрузити свої майонки в машину і виїхати.

В чому провина Тимошенко? Є якісь конкретні факти? Да вони всі не святі, але варто зрозуміти одну просту істинну - Святих при владі ніколи не буде - це утопія, а все через людську натуру. Але з двох зол, як говориться.

Ця дамочка любить владу понадусе. В роки свого прем'єрства керувала вона недолуго, навіть в підконтрольних міністерствах. За що і поплатилася на виборах, "противсіхи" на рівному місці би не взялися. В Україні треба було розчищати авгієві конюшні після керівництва "червоних директорів" Кравчука-Кучми, а вона практично всю свою енергію використовувала на підковерну боротьбу з Ющенко, за владу. Той теж "красунчик", робив так само, а повинен був остудити свій пил, заради держави.

Газові угоди знов жеш. Тоді, в 2008-2009 вона виграла війну, пустивши газ реверсом, аж спеціалісти з Рашки при%$іли, але повернулася з абсолютно провальним контрактом. А це значить:

1. вона крепко сидить на гачку у Кремля,

або:

2. Путін її "взяв на понт", а вона не "втримала удар" , ну чисто по жіночому

В будь-якому випадку з такими звинуваченнями у велику політику їй - зась. Максимум - секретар РНБО, ось тільки народ у нас добрий, жалосливий, і пам'ять має коротку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Турчинов: Янукович хотів утекти в РФ, а Пшонка й Клименко відстрілювались

Віктор Янукович намагався вилетіти до Російської Федерації, наразі перебуває в Донецькій області.

Про це заявляє спікер Верховної Ради Олександр Турчинов, передає "Інтерфакс-Україна".

"Він спробував сісти на літак, що мав летіти до РФ , але його зупинили прикордонники Зараз ховається десь в Донецькому регіоні", - сказав він,

Представляючи призначеного в суботу ВР в.о. міністра внутрішніх справ Арсена Авакова командному складу відомства в Києві.

Турчинов додав, що екс-генпрокурор Віктор Пшонка та екс-глава Міністерства доходів і зборів України Олександр Клименко спробували пройти кордон із Росією в Донецькій області, але їм це не вдалося.

"Їх спробували затримати, але зі стріляниною охорони вони відбилися", - заявив Турчинов.

Допа і Гепа втекли у Росію

Мер Харкова Геннадій Кернес та губернатор Харківської області Михайло Добкін виїхали в Росію.

Про це на своєму Facebook тимчасовий глави МВС Арсен Аваков.

За його даними, Кернес і Добкін виїхали в Росію через пропускний пункт Гоптівка у Харківській області.

У Державній прикордонній службі цю інформацію підтвердили, повідомляє "Інтерфакс-Україна": "Ми офіційно підтверджуємо, що Добкін і Кернес поїхали з України", - повідомили прикордонники.

і це той дістрофік, котрий декілька годин тому там з трибуни "С'єзда юних сєпаратістав" вякав "Я нікуда нє уєду, я буду здєсь, на свайом рабочєм мєстє!", а Дупа повторював "Ми нікуда нє уєдєм!"

http://player.rutv.ru/iframe/video/id/770001/sid/rosgazeta/acc_video_id/579386?time_play=158.734&isPlay=true&showPopUpBtn=false&showZoomBtn=true

фраєра сцикливі!

...шкода що не проголосували проект постанови Ляшка №4190ро заборону виїзду за кордон", текст якої містить

1. З метою запобігання уникнення від відповідальності осіб, щодо яких є підозра у скоєнні кримінальних правопорушень, зобов’язує Державну прикордонну службу України не допустити виїзд за кордон державних службовців, посадових осіб центральних органів виконавчої влади України та керівників цих органів, їх заступників, керівників підрозділів.

2. У випадку спроби перетину державного кордону України особами, вказаними у пункті 1 цієї Постанови, Державна прикордонна служба України зобов’язана невідкладно інформувати про це Верховну Раду України, Міністерство внутрішніх справ України, Службу безпеки України та Генеральну прокуратуру України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...