Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Якщо вірити ЗМІ Янукович не збирається у відставку, кажучі що він "законно избранный президент". Отже протистояння продовжується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Проблема в тому що Український приклад - це приклад, для всіх поневолених Росією.

І якщо він успішний, то Російська імперія впаде дуже, швидко. Якби я був Росією я б змушений був щось робити.

От в чому основна проблема і я дуже надіюсь, що СБУ встигне задавити все що дає привід Росії втрутитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піднімається рука називати його президентом,ще й з великої літери?

Не переводьте розмову у нікому не потрібне русло.

Проблема в тому що Український приклад - це приклад, для всіх поневолених Росією.

І якщо він успішний, то Російська імперія впаде дуже, швидко. Якби я був Росіює я б змушений був щось робити.

От в чому основна проблема і я дуже надіюсь, що СБУ встигне задавити все що дає привід Росії втрутитись.

Павлік, згідний. Час покаже, але яка ситуація в Україні з правоохоронними органами, особливо з контррозвідкою, здається, вже було видно з останніх подій. Хоча це також дуже спірне питання. Прогнозувати щось дуже важко. Путіну це все зараз дуже не в тєму, бо йде Олімпіада, якщо і буде щось, то неофіційно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліція щоб вижити має перейти на боку сильнішого. Зараз індивідуалізм, партійного моноліта більше немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янукович планує обговорити ситуацію з ЄС, та от одна думка вже є:

Глава МЗС Польщі Радослав Сікорські, який засвідчував угоду про врегулювання кризи в Україні, підтверджує, що в Україні немає дрежавного перевороту.

Про це він написав у свєму Твіттері.

"У Києві - ніякого пепевороту. Державні будівлі - покинуті. Спікер Верховної Ради законно обраний.

Президент Янукович має 24 години, щоб підписати закон про повернення до Конституції-2004", - зазначив Сікорські.

Як це не дивно, але схоже його розвели як...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не переводьте розмову у нікому не потрібне русло.

1. Якби хотів перевести - написав би по-іншому....

2. він - хряк,потвора,г@ндон але ніяк не президент і не людина, тепер він мені чимось схожий на онопрієнка, такий же зашуганий погляд як в одноіменного маніяка коли той давав оснаннє інтерв'ю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліція щоб вижити має перейти на боку сильнішого. Зараз індивідуалізм, партійного моноліта більше немає.

Власне я налаштований зараз песімістично, і нічим хорошим це не кінчеться :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені реакція Президента взагалі не зрозуміла.

Піднімається рука називати його президентом,ще й з великої літери?

Рабська звичка)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трішки довший понос

"Я НІ-ЧЄ-ВО падпісивать нє буду"

Президент Віктор Янукович заявив, що "робив все, щоб в Україні не було кровопролиття", назвав події в Україні держпереворотом та порівняв з нацистською Німеччиною 30-х років.

Про це він заявив в інтерв'ю журналістам.

"Події, які відбулися в Україні, які побачив весь світ - приклад державного перевороту", - заявив Янукович.

"Ми робили усі кроки, які б стабілізувати політичну ситуацію в країні. Але трапилося так, як трапилося. Я приїхав у Харків вчора пізно ввечері, хотів взяти участь у сьогоднішньому зїзді депутатів усіх рівнів. Але трапилося так, що я не міг втрачати час і не зміг поїхати. Весь час йшли сигнали про переслідування людей", - зазначив Янукович.

"Я намагаюся зараз захищати людей, яких постійно переслідують, у місцях їх проживання, роботи, на дорогах. Я роблю все, щоб не допустити подальшого кровопролиття", - уточнив Янукович.

Говорячи про вихід нардепів і членів ПР з фракції та Партії регіонів, Янукович зазначив: "Нехай це буде на їхній совісті і на їхній відповідальності".

"Є люди, які бояться за свої сімї, не витримують тиску. Але є і зрадники. Не хочу зараз про це говорити, називати якісь прізвища", - додав він.

"Партія пережила багато таких часів, 2004, 2005 роки, коли з партії вийшло близько 200 тис. членів. Але потім увійшло близько 600 тисяч. Зараз ситуація, мабуть, повториться. В партії – 1,5 мільйони. Хай вийде, припустімо, 500 тисяч. Але я не думаю, що аж стільки вийде", - зазначив президент.

"Все одно партія – здорова", - зазначив він.

"Ми бачимо повторення нацистське – коли в 30-ті роки у Німеччинні, Австрії нацисти приходили до влади. Забороняли партії. Зараз те ж саме - забороняють ПР, КПУ. Вішають ярлики, переслідують, б'ють, палять будинки, офіси. Більше 200 офісів спалили в Україні.

Також Янукович повідомив, коментуючи заяву про відставку Володимира Рибака: "Його побили. Вчора в його машину стріляли. Він подзвонив мені, і я відправив його на лікування у Донецьк. Те ж саме з головою АП Клюєвим".

"Зараз пішли погрози суддям Конституційного суду. Різними шляхами це роблять - телефоном, електронними повідомленнями. Вчора депутати з Партії регіонів виходили з Ради - їх закидали камінням", - додав Янукович. "Я хочу знайти відповідь, що ми будемо далі робити в країні. Яким шляхом підемо. І звичайно та паніка, яка сьогодні охопила, я скажу нормальних людей - і на заході, і на сході, і в центрі... Я бачив, що робиться в Києві. По моєму автомобілю стріляли, але у мене немає страху", - заявив Янукович.

"Мене охоплює горе за нашу країну. Я відчуваю відповідальність", - додав він.

"Я залишаюся на території України. Я буду закликати всіх міжнародних спостерігачів, всіх посередників, які брали участь у цьому політичному конфлікті, щоб вони зупинили бандитів, це не опозиція, це бандити", - вважає політик.

"Сьогодні на виході з парламенту депутатів б'ють, закидають камінням, залякують. Рішення, які зараз приймають (у Раді), всі протизаконні. Я нічого підписувати не буду з бандитами, які сьогодні тероризують всю країну і український народ, ганьблять Україну", - заявив Янукович.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трішки довший понос

"Я НІ-ЧЄ-ВО падпісивать нє буду"

Президент Віктор Янукович заявив, що "робив все, щоб в Україні не було кровопролиття", назвав події в Україні держпереворотом та порівняв з нацистською Німеччиною 30-х років.

Про це він заявив в інтерв'ю журналістам.

"Події, які відбулися в Україні, які побачив весь світ - приклад державного перевороту", - заявив Янукович.

"Ми робили усі кроки, які б стабілізувати політичну ситуацію в країні. Але трапилося так, як трапилося. Я приїхав у Харків вчора пізно ввечері, хотів взяти участь у сьогоднішньому зїзді депутатів усіх рівнів. Але трапилося так, що я не міг втрачати час і не зміг поїхати. Весь час йшли сигнали про переслідування людей", - зазначив Янукович.

"Я намагаюся зараз захищати людей, яких постійно переслідують, у місцях їх проживання, роботи, на дорогах. Я роблю все, щоб не допустити подальшого кровопролиття", - уточнив Янукович.

Говорячи про вихід нардепів і членів ПР з фракції та Партії регіонів, Янукович зазначив: "Нехай це буде на їхній совісті і на їхній відповідальності".

"Є люди, які бояться за свої сімї, не витримують тиску. Але є і зрадники. Не хочу зараз про це говорити, називати якісь прізвища", - додав він.

"Партія пережила багато таких часів, 2004, 2005 роки, коли з партії вийшло близько 200 тис. членів. Але потім увійшло близько 600 тисяч. Зараз ситуація, мабуть, повториться. В партії – 1,5 мільйони. Хай вийде, припустімо, 500 тисяч. Але я не думаю, що аж стільки вийде", - зазначив президент.

"Все одно партія – здорова", - зазначив він.

"Ми бачимо повторення нацистське – коли в 30-ті роки у Німеччинні, Австрії нацисти приходили до влади. Забороняли партії. Зараз те ж саме - забороняють ПР, КПУ. Вішають ярлики, переслідують, б'ють, палять будинки, офіси. Більше 200 офісів спалили в Україні.

Також Янукович повідомив, коментуючи заяву про відставку Володимира Рибака: "Його побили. Вчора в його машину стріляли. Він подзвонив мені, і я відправив його на лікування у Донецьк. Те ж саме з головою АП Клюєвим".

"Зараз пішли погрози суддям Конституційного суду. Різними шляхами це роблять - телефоном, електронними повідомленнями. Вчора депутати з Партії регіонів виходили з Ради - їх закидали камінням", - додав Янукович. "Я хочу знайти відповідь, що ми будемо далі робити в країні. Яким шляхом підемо. І звичайно та паніка, яка сьогодні охопила, я скажу нормальних людей - і на заході, і на сході, і в центрі... Я бачив, що робиться в Києві. По моєму автомобілю стріляли, але у мене немає страху", - заявив Янукович.

"Мене охоплює горе за нашу країну. Я відчуваю відповідальність", - додав він.

"Я залишаюся на території України. Я буду закликати всіх міжнародних спостерігачів, всіх посередників, які брали участь у цьому політичному конфлікті, щоб вони зупинили бандитів, це не опозиція, це бандити", - вважає політик.

"Сьогодні на виході з парламенту депутатів б'ють, закидають камінням, залякують. Рішення, які зараз приймають (у Раді), всі протизаконні. Я нічого підписувати не буду з бандитами, які сьогодні тероризують всю країну і український народ, ганьблять Україну", - заявив Янукович.

Треба цю суку достати!!! Також тих ментів які займалися розстрілом мирних людей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадував щойно мене Зураб Аласанія на "5-му" парадоксальністтю ситуації: ми тут з останніх сил від тітушок ОДА (ледь повіки тримаю) барикадуємо, в той час як в Харкові ''Український фронт'' барекадує офіси від бандеровців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трішки довший понос

"Я НІ-ЧЄ-ВО падпісивать нє буду"

Президент Віктор Янукович заявив, що "робив все, щоб в Україні не було кровопролиття", назвав події в Україні держпереворотом та порівняв з нацистською Німеччиною 30-х років.

Про це він заявив в інтерв'ю журналістам.

"Події, які відбулися в Україні, які побачив весь світ - приклад державного перевороту", - заявив Янукович.

"Ми робили усі кроки, які б стабілізувати політичну ситуацію в країні. Але трапилося так, як трапилося. Я приїхав у Харків вчора пізно ввечері, хотів взяти участь у сьогоднішньому зїзді депутатів усіх рівнів. Але трапилося так, що я не міг втрачати час і не зміг поїхати. Весь час йшли сигнали про переслідування людей", - зазначив Янукович.

"Я намагаюся зараз захищати людей, яких постійно переслідують, у місцях їх проживання, роботи, на дорогах. Я роблю все, щоб не допустити подальшого кровопролиття", - уточнив Янукович.

Говорячи про вихід нардепів і членів ПР з фракції та Партії регіонів, Янукович зазначив: "Нехай це буде на їхній совісті і на їхній відповідальності".

"Є люди, які бояться за свої сімї, не витримують тиску. Але є і зрадники. Не хочу зараз про це говорити, називати якісь прізвища", - додав він.

"Партія пережила багато таких часів, 2004, 2005 роки, коли з партії вийшло близько 200 тис. членів. Але потім увійшло близько 600 тисяч. Зараз ситуація, мабуть, повториться. В партії – 1,5 мільйони. Хай вийде, припустімо, 500 тисяч. Але я не думаю, що аж стільки вийде", - зазначив президент.

"Все одно партія – здорова", - зазначив він.

"Ми бачимо повторення нацистське – коли в 30-ті роки у Німеччинні, Австрії нацисти приходили до влади. Забороняли партії. Зараз те ж саме - забороняють ПР, КПУ. Вішають ярлики, переслідують, б'ють, палять будинки, офіси. Більше 200 офісів спалили в Україні.

Також Янукович повідомив, коментуючи заяву про відставку Володимира Рибака: "Його побили. Вчора в його машину стріляли. Він подзвонив мені, і я відправив його на лікування у Донецьк. Те ж саме з головою АП Клюєвим".

"Зараз пішли погрози суддям Конституційного суду. Різними шляхами це роблять - телефоном, електронними повідомленнями. Вчора депутати з Партії регіонів виходили з Ради - їх закидали камінням", - додав Янукович. "Я хочу знайти відповідь, що ми будемо далі робити в країні. Яким шляхом підемо. І звичайно та паніка, яка сьогодні охопила, я скажу нормальних людей - і на заході, і на сході, і в центрі... Я бачив, що робиться в Києві. По моєму автомобілю стріляли, але у мене немає страху", - заявив Янукович.

"Мене охоплює горе за нашу країну. Я відчуваю відповідальність", - додав він.

"Я залишаюся на території України. Я буду закликати всіх міжнародних спостерігачів, всіх посередників, які брали участь у цьому політичному конфлікті, щоб вони зупинили бандитів, це не опозиція, це бандити", - вважає політик.

"Сьогодні на виході з парламенту депутатів б'ють, закидають камінням, залякують. Рішення, які зараз приймають (у Раді), всі протизаконні. Я нічого підписувати не буду з бандитами, які сьогодні тероризують всю країну і український народ, ганьблять Україну", - заявив Янукович.

Треба цю суку достати!!! Також тих ментів які займалися розстрілом мирних людей...

Зі всіх людей дураків робить...

Вітаю всіх!!! Тільки що усунули в парламенті яника і призначили нові вибори на 25 травня....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Верховна Рада прийняла постанову про самоусунення Януковича від виконання обов'язків президента

Народні депутати України підтримали постанову №4193 "Про самоусунення президента України від виконання конституційних повноважень".

За відповідне рішення проголосували 328 нардепів.

Дана постанова передбачає проведення президентських виборів 25 травня 2014 року.

СЛАВА УКРАЇНІ!!! ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю всіх!!! Тільки що усунули в парламенті яника і призначили нові вибори на 25 травня....

трохи довго...думав в кінці квітня, але новина дійсно гарна, приєднуюсь до привітань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

17:10 22.02.2014 - прошу записать на память! Постанова №1493

Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибори президента то дуже добре! але ще потрібно незатягувати з перевиборами у парламент там дуже багато лишнього!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як же ж гарно працює сьогодні наша Верховна рада! Яка б не була... Але Браво!!!!!

Між іншим міністри Польщі, Німеччини і Франції були присутні при самоусуненні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як же ж гарно працює сьогодні наша Верховна рада! Яка б не була... Але Браво!!!!!

замилуєшся...

якби ж то це було не в наслідок 3х місяців і 100тні смертей..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...