Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Яник виступає на UBR, каже що Рибака ай-яй-яй побили бідолажку. І ригів камінням закидали. Чого б це, цікаво? Каже, що під тиском і всі зрадники.

Ах ти ж гнида. То Майдан, виявляється, нацисти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яник на арбузовському каналі UBR назвав нас фашистами! і послав на .... ну і де відставка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яник виступає на UBR, каже що Рибака ай-яй-яй побили бідолажку. І ригів камінням закидали. Чого б це, цікаво? Каже, що під тиском і всі зрадники.

ще донедавна, я десь в глибині душі сподівався, що хоч частина з того що говорять зараз про яника виявиться неправдою... але після того як показали "скарби маєтку" в мене немає слів, заради цього КАЗЛА полягло стільки людей... не дай БОГ нам більше таких президентів. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Рано ще радіти. Яник не йде.

його вже НЕМА!!! навіть письмова заява від нього вже не потрібна...зараз народ може змінити за годину будь-який закон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янукович заявляє про державний переворот у ефірі каналу 112

http://youtu.be/9SW1cJu_jbQ

от же ш, сука, моральний урод!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по громадському зачитують суми витрат в документах, які не втонули...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беларусь потребовала от Виталия Захарченко и Сергея Курченко до 18:00 покинуть территорию страны.

Об этом «Хвиле» сообщили источники в правоохранительных органах Республики Беларусь.

По их информации, вчера вечером через границу на автомобиле в Беларусь попал экс-министр внутренних дел Виталий Захарченко.

Поздно вечером в Минск прилетел обычным пассажирским авиарейсом Сергей Курченко. По версии источника, Курченко не использовал свой личный борт, опасаясь что не получит посадки. Захарченко и Курченко встретились в Минске поздно ночью, а рано утром с ними встретились работники КГБ и предложили покинуть страну до 18:00. В противном случае, они будут задержаны.

Напомним, вчера стало известно, что Виталий Захарченко бежал из Украины под прикрытием спецподразделения «Сокол».

:0161:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце ж то документи зачитують - суми хабарів за тендери, хабарі суддям і ще багато інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янукович заявляє про державний переворот у ефірі каналу 112

Меня охватывает горе за нашу страну.

Я чувствую ответственность

- Вы остаетесь на территории страны?

- Я остаюсь на территории Украины. Я буду призывать всех международных наблюдателей...

... Это не оппозиция, это бандиты.

... Я ничего подписывать не буду. С бандитами, которые все терроризируют всю страну, весь Украинский народ.

... Все равно партия здоровая. Мы видим повтор нацистский, когда в 30-е когда в Германии, в Австрии нацисты приходили к валсти. Запрещали партии, сейчас то же самое

... Преследуют, жгут дома, офисы, больше 200 офисов Партии Регионов сожгли

Біднесенький... :0148:

...те що підписувати нічого не буде це ж добре - він сам порушить пункт вчорашньої угоди. Юридично не прикопаєшся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Путін вернув докрутити гайки?

В нього ж фактично не залишилось важелів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янукович заявляє про державний переворот у ефірі каналу 112

А нмені особисто пох що він там заявляє... для мене це просто мекання імбецила!

Не поїхав, бо ще надіється кусочок сходу відхопити скотина!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понеслась,

Депутаты съезда в Харькове взяли на себя власть на Юго-Востоке и в Крыму

http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/02/22/7015713/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спірні почуття, коли Росія може вторгтися і тоді буде дуже багато крові пролито.

Інформаційна накачка зараз вже проводиться.

Такі питання вирішуються між двома наддержавами, якби Росія мала рипатись, то не здала б Яника.

Не розводьте паніку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Путін вернув докрутити гайки?

В нього ж фактично не залишилось важелів...

Я взагалі не розумію його. Гроші - в Європі, Путін його не підтримає, з олігархами не поговорить, щоб ввести бойовиків, бо всі силові структури йому фактично не належать. Тут варіант - йти у відставку і все. Але бачу, що яйця в нього ще ті. Щось прогнозувати, як воно буде далі, мені власне дуже важко, але думаю, це тільки початок. Країну вганяють в війну і все, а страдає тільки народ :(

Юльку не випустять, так що прогнози цього всього дуже важкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце ж то документи зачитують - суми хабарів за тендери, хабарі суддям і ще багато інших.

от щоб ще Луцьких (Волинських) імен там пару знайшлось... Бо вони, таки є, і в жодному разі, їм не повинно це зійти з рук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж треба мати сатанинський намір,чаїть в собі невиліковний сказ,щоб тяжко так знущатися над нами,та ще й у всьому звинувачувати нас!

Путін вернув докрутити гайки?

В нього ж фактично не залишилось важелів...

Я взагалі не розумію його. Гроші - в Європі, Путін його не підтримає, з олігархами не поговорить, щоб ввести бойовиків, бо всі силові структури йому фактично не належать. Тут варіант - йти у відставку і все. Але бачу, що яйця в нього ще ті. Щось прогнозувати, як воно буде далі, мені власне дуже важко, але думаю, це тільки початок. Країну вганяють в війну і все, а страдає тільки народ :(

Юльку не випустять, так що прогнози цього всього дуже важкі.

да це тупа впертість. розуму там немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але бачу, що яйця в нього ще ті.

Та щурячі в нього яйця. Просто розтягує своє існування ще на якийсь час з надією на лотерею, але то не з його щастям, що вже не одноразово підтведжувалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WhiteFang

Мені реакція Президента взагалі не зрозуміла. Він, якщо таке говорив, значить у нього є якийсь план, але який? Я думаю, що все так просто не закінчиться і це тільки початок..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WhiteFang

Мені реакція Президента взагалі не зрозуміла. Він, якщо таке говорив, значить у нього є якийсь план, але який? Я думаю, що все так просто не закінчиться і це тільки початок..

Схід і південь тепер ненавидять його не меньше ніж у нас. От тільки причина ненависті інша: вони підтримували беркутню, а він злив їх. І тепер для них він став не інакше як "овощ". Не уявляю як він збирається там виступати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кінець буде скоро!!!!але він буде тоді коли ми будемо дивитися трансляцію його похорону!!або увязненя !!!

Кінець буде скоро!!!!але він буде тоді коли ми будемо дивитися трансляцію його похорону!!або увязненя !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені реакція Президента взагалі не зрозуміла.

Піднімається рука називати його президентом,ще й з великої літери?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...