Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Цей режим будували в тому числі і всі ті хто роками давав і брав хабарі, створюючи кругову поруку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Найголовніше зараз, це зупинити кровопролиття. Як показують події влада готова на все абсолютно але боїться. Но коли вже їм (можновладцям) не буде нічого втрачати то може рохвернутись така бійня, що те що було буде казатись дитячим садком.

Спробуйте поставити себе на місце ялинковича. Якщо його рахунки та бізнес поблокують у європі, росія відвернеться від нього, а вдома його чекатиме відставка, арешт. суд та можлива смерть, як він може почати діяти? Чи не перетвориться він на такого собі Асада?

З іншого боку. Припустимо що зараз майдан розійшовся, погодившись на те що зараз було вирішено у ВР. Чи не почнуть зникати люди? Бандит може прикинутись такою собі немічною людиною, коли дупу пече і безжально, підло вдарити коли супротивник трохи зменшить свою увагу.

Ділема коротше кажучі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво читати роздуми людини яка ще недавно була проти Майдану, а зараз ніби вже й ні ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один из палачей Майдана - полковник Сергей "Асса" Асавелюк, киевлянин отлично владеющий украинским, один из лучших снайперов в Украине, командир группы с жёлтыми повязками - спецотряда ВВ "Тень" - лично расстреливавший со своими головорезами безоружных людей на Институтской, тесно дружен и поддерживает постоянный контакт с Вячеславом Заневским, гражданином РФ, бывшим начальником личной охраны нашего, верю, что уже бывшего президента. Вероятно в состав спецотряда "Тень" могли входить военнослужащие, бывшие или действующие РФ.

1972308_10203399162962235_1930154675_n.jpg

1962863_10203399163562250_1868743454_n.jpg

1888655_10203399194123014_14323231_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так нещодавно ж підтвердили інформацію, що Янукович в Харкові ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як повідомив, Кошулинський, Рибак написав заяву про відставку з посади голови ВР через стан здоров'я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Екстренне повідомлення. Журналісти 5го каналу безперешкодно потрапили до межигіря, на охороні там лише 5 звичайних охоронців, немає більше нікого, всі повтікали.

наводить на думки що яники повтікали уже назовсім, але справедливий трибунал дістане цю сволоту скрізь, під ними буде горіти земля в цілому світі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так нещодавно ж підтвердили інформацію, що Янукович в Харкові...

Під статтею текст з посиланням:

Водночас, у довідковій службі Харківського аеропорту запевнили, що літак українського глави держави Віктора Януковича не приземлявся в аеропорту Харкова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво читати роздуми людини яка ще недавно була проти Майдану, а зараз ніби вже й ні ...

Ну так продолжайте, назовите конкретно кого вы имели ввиду. Чтож вы так интригуете....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nickel, в будь-якому випадку я за ним плакати не буду :)

Цікаво читати роздуми людини яка ще недавно була проти Майдану, а зараз ніби вже й ні ...

Ну так продолжайте, назовите конкретно кого вы имели ввиду. Чтож вы так интригуете....

Автора попереднього поста, того що був перед моїм :) А Ви про себе подумали :) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А тем временем Рыбак подал в отставку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://youtu.be/cIOwMKbt218

недобитки режиму влаштовують диверсії або ж так дряпають що лишають все на шляхах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво читати роздуми людини яка ще недавно була проти Майдану, а зараз ніби вже й ні ...

Ну так продолжайте, назовите конкретно кого вы имели ввиду. Чтож вы так интригуете....

Автора попереднього поста, того що був перед моїм :) А Ви про себе подумали :) ? До речі, все ж таки вважаю не правильним його мінусувати.

Так я був противником майдану, поки він був направлений за європу. Я вважаю що нам немає чого бути з такою європою, яка тільки і вміє висловлювати своє занепокоєння та нічого не робити.

Я вважаю що європу ми повинні побудувати в себу самі, щоб були чітки та однакові для всіх правила гри.

Але усі наступні події (після першого розгону євромайдану) відкрили справжнє обличча цієї влади, вірніше кажучі звірину морду. І відповідно я змінив думку про майдан зараз. І вважаю що владу, яку узурпував ялинкович треба негайно усувати. І робити це максимально мирним шляхом, поки є така можливість. Інакше буде війна

А щодо мінусів... та мінусуйте собі на здоров'я, в мене є своя власна думка, яку я висловлюю. І якщо вона комусь не подобається то це його право. Мені також можуть не подобатись чиїсь думки але це не є привід рвати зубами горлянку, якщо в нас все ж таки...демократія принаймі поки що.

І на відміну від тих, хто мінусує я такого робити не можу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nickel, в будь-якому випадку я за ним плакати не буду :)

Цікаво читати роздуми людини яка ще недавно була проти Майдану, а зараз ніби вже й ні ...

Ну так продолжайте, назовите конкретно кого вы имели ввиду. Чтож вы так интригуете....

Автора попереднього поста, того що був перед моїм :) А Ви про себе подумали :) ?

Та щось таке проскочило в голові, бо я ж на початку висловлювався про

те, що я проти насильства(не проти майдану) і не вірив, що в нашій державі може до такого дойти, навіть враховуючи бандицький характер нашої влади. А тепер моє бачення, звісно, змінилося. Ні, я не став пропагувати насилля, але просто бачу, що без активних дій вирішити проблему просто не можливо, хоч я і не стою в рядах на фронті ( тут тре крутіші яйця мати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

"Межигір'я = Музей!" в 10 годин отримав повідомлення

Межигір'я наше

Самооборона запрошує всіх на екскурсію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, аж не віриться, Межигір’я відкрите, майже не охороняється.

Впав Вавилон!!!

http://gazeta.ua/art...toriyeyu/543567

Короче, база. Шкода, лише, боса немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, аж не віриться, Межигір’я відкрите, майже не охороняється.

Впав Вавилон!!!

http://gazeta.ua/art...toriyeyu/543567

Короче, база. Шкода, лише, боса немає...

А чому ж не віриться?.. Тікає як останній "....тільки за поваги до форуму без мат...." і причому робить це в тиху бо інакше його просто повісять... Хоча я думаю пройде інформація і всетаки надіюсь що цю "скотину" захоплять і привселюдно повісять! Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я чогось не розумію, але поясніть, чому ніхто не ставить вимогу про націоналізацію майна, награбованою бандою януковича?

вже в Верховній Раді заговорили про націоналізацію Межигір'я
ВО "Свобода" готує до реєстрації у Верховній Раді проект закону про передачу Межигір'я у держвласність.

ПРо це з трибуни ВР заявив нардеп від Свободи Андрій Іллєнко.

"Надійшло повідомлення про те, що вхід до Межигір'я відкрито, що в ньому нікого немає. Наразі ВО Свобода реєструє у Верховній Раді проект закону про передачу Межигір'я у держвласність. Він має бути проголосований вже сьогодні", - заявив Іллєнко.

Сподіваюсь, це початок!

Націоналізувати потрібно всі великі стратегічні і прибуткові підприємства (як в Білорусії) і галузі (газ, електрика) і тоді не буде стояти питання про наповнення бюджету. І з цих доходів, які будуть гарантовано, фінансувати адресно в першу чергу жеттєво-необхідні напрямки - медицина, правоохоронні органи, дорожньо-транспортні підприємства і т.ін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я чогось не розумію, але поясніть, чому ніхто не ставить вимогу про націоналізацію майна, награбованою бандою януковича?

вже в Верховній Раді заговорили про націоналізацію Межигір'я. Сподіваюсь, це початок!

Націоналізувати потрібно всі великі стратегічні і прибуткові підприємства (як в Білорусії) і галузі (газ, електрика) і тоді не буде стояти питання про наповнення бюджету. І з цих доходів, які будуть гарантовано, фінансувати адресно в першу чергу жеттєво-необхідні напрямки - медицина, правоохоронні органи, дорожньо-транспортні підприємства і т.ін.

Це вже проходили.І чим закінчилося? ****На совещании СНК, которое продолжалось всю ночь 28 июня 1918 г., было принято решение о национализации всех важных отраслей промышленности, о чем и был издан декрет. ***
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...