Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Треба закон приймати про те що політики будуть каратися рострілом, якщо будуть ляпати про розподіл країни.... це державна зрада!!!

Ну, я б не був такий радикальний, тим більше що закон про смертну кару ще не прийнятий. А от позбавити їх автономії, і автоматично розігнати цей зоопарк комуняк - верховну раду Криму - я думаю в самий раз, відповідь адекватна ситуації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ну все Юлі волю :)

але Пшонку не звільнили... Рибак - козел... Закрив засідання... По любому розігрують якийсь сценарій...

Рада уволила Захарченко

http://vesti.ua/poli...posta-glavy-mvd

арештувати зразу щоб не втік!!!!!!!!!

Та вже з "Соколом" Білоруський кордон перетинає...

Ось Пшонку вже в шию, тим більше що нічого не заважає цього зробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cтоп, стоп, стоп.. Ми до чого йдемо в першу чергу? До того, щоб зняти портрет. Або, як в анекдоті - До врегулювання проблем України на даному етапі залишився один влучний постріл. А після відставки портрета певно все піде не дуже по сценарію Добкіна і Гепи, ой не дуже...Сім'ї за кордон вони вже відправили. На часі і самі повалять туди. Коротше, думається мені, що як посипляться карти янека, все трошки не по Вашому сценарію піде.

ми то йдемо, але так ми і мали йти. (по плану).

причому нас навмисне підштовхували у потрібному напрямку.

ще тиждень назад ми б раділи тому папірцю що зараз приймають, и нас вже невлаштовуе.

всі дивувались. чого це яник такий дурний. а він тягнув резину та нагнитав обстановку.

з самого початку, як тільки майдан починав заспокоюватись, щось траплялося.

и буде яник президентом східної україни, у місті харьків.

і буде то неколись там, а от вже 3-7 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я правильно зрозумів, Тимошенко звільнять? Коли і за яких умов?

Ще Конст. суд має прийняти відповідне рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я правильно зрозумів, Тимошенко звільнять? Коли і за яких умов?

Статтю декриміналізували. Тобто немає складу злочину.

Тепер процедура звільнення, наскільки затянеться - не відомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На подібні зборища у Харкові вже відреагувала СБУ :

хтось ще вірить що сбу може шось робити без вказівки зверху?

я навіть думаю що вони самі щонсь і зроблять.наприклад поїзд, чи літак взірвуть.

(так як у Київі стріляли) , а потім скажуть що то екстремісти-терористи.

натрапив на нтв на програму "чп" так там ті кадри з снайпером і автоматчиками, показувались як переодягнені терористи з западної України.(бо жовті стрічьки на рукавах, то знак. правого сектора, та на одному булі туфлі, а беркут мовляв у берцах ходить) і стріляли вони мовляв у всі боки. і в своїх і вчужих. вот так. :(

вся раша повірила. і 90% сходу теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходжу щойно на сайт obozrevatel.com як відразу ж відкривається невелике віконечко, а на ньому слова: "Лишь тот достоин жизни и свободы, кто каждый день идет за них на бой" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми то йдемо, але так ми і мали йти. (по плану).

причому нас навмисне підштовхували у потрібному напрямку.

ще тиждень назад ми б раділи тому папірцю що зараз приймають, и нас вже невлаштовуе.

всі дивувались. чого це яник такий дурний. а він тягнув резину та нагнитав обстановку.

з самого початку, як тільки майдан починав заспокоюватись, щось траплялося.

и буде яник президентом східної україни, у місті харьків.

і буде то неколись там, а от вже 3-7 днів.

Тиждень тому на дахах снайперів не було. А хто це МИ, які раділи б папірцю, підписаному зеком? Наскільки мені розповідав чоловік, у майданівців було налаштування з самого початку про зміну влади. А гасло Зека на нари ви не чули в листопаді навіть у нас на Луцькому майдані?

Я не дивувалась, чого янек дурний. Я в цьому впевнена і зараз.

А про 3-7 днів це Ваша думка? чим аргументована? передчуттям?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як написав сайт "Хвиля", Захарченко зараз з бійцями спецпідрозділу "Сокіл" (це УБОЗ) або на кордоні з Білоруссю, або вже перетнув кордон. Втік, сука!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже і заяви появилися - дійсно тих, хто цю революцію зробив:

"Автомайдан: Не сприймаємо нічого, крім відставки Януковича"

"Комендант Майдану Андрій Парубій наполягає на тому, що дострокові вибори президента мають відбутися в найкоротший термін - 2...3 місяці, не більше".

kD3FmldVo30.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

egTNPIgHp5k.jpg

А я що серйозно, то:

Під час засідання Ради Майдану міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорські заявив, що угоду потрібно підтримати, інакше всі помруть.

Відповідне відео, яке записав журналіст by ITV News, оприлюднено у п’ятницю.

Так на виході з переговорів, він говорив "Якщо ви це не підтримаєте, у вас буде Надзвичайний стан, буде армія. Ви всі помрете", - сказав Сікорський.

Як розповів "Українській правді" Олексій Гарань, якому Сікорські як раз і адресував свої слава, вони говорили про можливий розв’язок ситуації.

"Я виступав на засіданні і казав, що з нашого боку ми хотіли записати набагато більше вимог до Януковича в цій угоді. Під час засідання він відповів, що це максимум з того, що можна зробити. А він відповів, що це відвертає країну від війни", - розповів Гарань.

"Під час засідання Сікорський сказав, що як поляк він пам’ятає, як в Польщі вводили надзвичайний стан, як постраждало багато людей. Я тоді підійшов і сказав, що він як поляк має знати добре, що таке Мюнхенська угода, яка відкрила шлях до поглинання Чехословаччини на початку другої світової війни", - розповів він.

"Я йому сказав, що я сподіваюся, що такого не буде. Він сказав, що я помиляюся, і що це відвертає країну від кривавого конфлікту. На що я сказав, що будемо сподіватись", - пояснив Гарань.

Він нагадав, що Мюнхенська угода була підписала з Великобританією, Францією, Німеччиною і Італією з приводу того, що Чехословаччина віддає Гітлеру одну з областей, а через рік після цього Гітлер захопив Чехословаччину, а потім напав на Польщу. Тобто слово Мюнхен - це позиція, яка відкриває агресору шлях до агресії", - нагадав він.

Це просто 3,14здець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно єдиний варіант всетаки не перевибори робити, а шукати майдану яника і робити самосуд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно єдиний варіант всетаки не перевибори робити, а шукати майдану яника і робити самосуд...

він і не ховався здається ні разу

просто поки хтось цю "революцію" використовує - то потрібна саме революція а не перемога якоїсь сторони

ясно, що якби ті хто направляє людей хотіли щось змінити - давно б всіх порішили і формували нову владу, тим більше що народ саме цього і хоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тиждень тому на дахах снайперів не було. А хто це МИ, які раділи б папірцю, підписаному зеком? Наскільки мені розповідав чоловік, у майданівців було налаштування з самого початку про зміну влади. А гасло Зека на нари ви не чули в листопаді навіть у нас на Луцькому майдані? Я не дивувалась, чого янек дурний. Я в цьому впевнена і зараз. А про 3-7 днів це Ваша думка? чим аргументована? передчуттям?

поки небуло массових смертей багатьох цей би папірець заспокойв.

згадайте, нам тут закон про "амністію" приподносили як перемогу.

думка вмене така. склалося якось раптом, і все стало зрозуміло.

а по 3-7 днів. писля алемпіади. логічьно. цикавився персонажем "путі на..."

дуже чистолюбивий, злопам*ятний, з комплексом наполеона.

все зробить шоб у исторію війти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рада уволила Захарченко

http://vesti.ua/poli...posta-glavy-mvd

арештувати зразу щоб не втік!!!!!!!!!

Коли Захарченко зачитував наказ про дозвіл застосування зброї, то був схожий не на Міністра, а на якогось Чеченського польового командира...

Зброю народу!

І що той народ зі зброєю буде робити??????

То добре, якщо зброя попаде в "правильні руки"

А якщо почнуться розбої і мародерства, то хто ту зброю назад б\уде забирати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про які угоди чи домовленості можна говорити з бандитами після такого, слів нема, лише кулі ворогам залишились. І чому той кулявлоб не получив кулю в лоба.

http://youtu.be/1tO9XcTYTcc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж риги ліплять...

Нардеп Ганна Герман перед голосуванням за декриміналізацію статей по справі Тимошенко заявила, що вона "завжди виступала" за її звільнення

Про це повідомляє Еспресо.TV

"Я буду голосувати за цей законопроект, я завжди виступала за звільнення Юлії Тимошенко, і навіть піду до президента. Але я хочу, щоб цей законопроект подала Богословська, яка її посадила", - заявила Герман.

http://espreso.tv/new/2014/02/21/herman_ya_zavzhdy_bula_za_zvilnennya_tymoshenko_a_bohoslovska_yiyi_posadyla

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди добрі да ну які там місяці і вересень......ви що знущаєтесь?????!!!!! При таких розкладах мінімум заарештувати клоунів та мінімум в через Гаазький трибунал.....це пацифістичний розклад, але щодо мене - прости мене Господи але - тільки привселюдна страта на Майдані!!! ....інакше всі смерті дарма......

Да ну нерозумію я чого тягнути кота за яйця стільки часу)))) ...Герман і всіх інших - позабирати мандати в них нахер і позбавити всіх благ і нехай відчитається за все добро своє!!! Мента головного - замочити! Пшонку теж "в расход"

Всіх хто має хоть найменше відношення до "властного беспрєдєла" звільнити забрати всі пільги всі мандати-шмандати і судити народним судом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно.... дайте кожному в руки автомата і попадуться дурні мавпи, які будуть використовувати її в своїх цілях.... потім побачим як з дітьми вийдете гуляти в парк!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...