Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну ось і все ... Павуки в банці почали гризтися між собою ... Шкода людей які загинули ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це випадково не тупо фейкова інформація. мені здається зараз готові що завгодно писати, аби спровокувати.

хоча може й то правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео з першого студентського майдану, керівники знали про те що планується розгін проте не повідомили про це чи то з технічних причин(мікрофон саме тоді дивним чином перестав працювати) чи зумисне, Рибачук дурачка включив що не розуміє про що його питають, Руслана перевела вміло розмову на інше, і зауважте Руслана заікалась що додому не поїде проте поїхала і під роздачу не попала, ніхто з тих лідерів не получив гумою по лобі дивним чином. Все це наводить на дуже цікаві думки, невже нас всіх розвели. Уже й не знаєш кому вірити окрім звісно побратимів з котрими стояв пліч-о-пліч.

http://youtu.be/oR26Bq6tZvg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогоднішні відеозвернення це ШоТа......один на одного ппц.... :_07: :_07: :_07:

Егеж, щурі заговорили по іншому, а уяви як вони заспівають коли їм паяльника запхнути розпеченого куди слід

http://youtu.be/w6D_FaT22lM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це випадково не тупо фейкова інформація

можливо і фейк, але те,що події розвиваються зовсім не так як хотіли і планували троє так званих "лідерів" - це факт!!!

Тому, Майдан повинен і далі стояти, інакше, поміняються тільки обличчя а система буде і далі існувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогоднішні відеозвернення це ШоТа......один на одного ппц.... :_07: :_07: :_07:

Егеж, щурі заговорили по іншому, а уяви як вони заспівають коли їм паяльника запхнути розпеченого куди слід

цього ..андона першого нада на майдані призентувати з петльою на шиї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що показали на громадському, ще одна нора де жило падло бувше гарантом дотримання законності

http://4ubuk.blogspot.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тисячі людей Калинівського району на Вінниччині вийшли на пікет маєтку депутата від Партії регіонів Григорія Калетніка

Протестувальники зайшли на територію одного з будиночків, ймовірно, призначеного для охорони. Там на горищі було знайдено коробку із документацією – кримінальні справи, рішення судів, виконавчих служб...Через кілька годин на місце приїхав сам власник маєтку Калетнік, який сказав, що в його власності лише 14 га, інші близько 7 тис га він орендує.

Згідно з повідомленням, території маєтку є кілька будинків, три озера, ферма із худобою, пасовище для випасу худоби, різні будівлі для відпочинку.

Мені найбільше "сподобалось" -

сказав, що в його власності лише 14 га, інші близько 7 тис га він орендує

7 тис. га за землі, в яника золота "хлібина"... вони там всі поголовно ріхнулись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ниче не понял что за быдло кричало "документы"? Может попросил бы нормально, то показал бы, а так и в морду можно отхватить, это так наводиться новый порядок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це випадково не тупо фейкова інформація. мені здається зараз готові що завгодно писати, аби спровокувати.

хоча може й то правда

В Америці в 70-х роках провели експеримент (Стенфордський тюремний експеримент), серед звичайних людей, середнього класу, соціально і матеріально рівних, випадковим чином відібрали дві групи. Одну групу зробили підданими (в'язнями), іншу - правителями (охоронцями) в імпровізованій в'язниці. Скоро люди вжилися в свої ролі - вязні відчували і поводили себе відповідно, охоронці ж, відчувши владу в своїх руках, почали поводити себе досить жорстоко і зневажливо до тих з ким недавно дружили. Влада змінює людину, змінюється поведінка в суспільстві, змінюється відношення до нижчого соціального класу (з якого вийшла ця людина) і це властиво майже всім людям.

Зараз відбувається руйнування цієї аксіоми, люди не хочуть бути вязнями, не хочуть, щоб до них відносилися як до рабів - вони валять таку систему управління.

PS Dieselmart, я вже тебе просив, попрошу ще раз - ховай будь-ласка відео в спойлери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ниче не понял что за быдло кричало "документы"? Может попросил бы нормально, то показал бы, а так и в морду можно отхватить, это так наводиться новый порядок?

Як на мене то це вже беспредел. Шо то за урка?

Такого допускати не можна ні в якому випадку, якщо не хочемо анархії на вулицях (як у цьому випадку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart

Відео з Русланою реально жесть( Дуже хочу вірити, що це фейк. У кого які думки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart

Відео з Русланою реально жесть( Дуже хочу вірити, що це фейк. У кого які думки?

самому не віриться проте це ж не монтаж, передивляючись ще і ще раз те відео починаєш розуміти що розіграно все по нотках професійно, хлопчина той тільки заговорив мікрофон глюкнув, його відкликають і більше він не зявляється і мікрофон дивним чином запрацював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самому не віриться проте це ж не монтаж, передивляючись ще і ще раз те відео починаєш розуміти що розіграно все по нотках професійно, хлопчина той тільки заговорив мікрофон глюкнув, його відкликають і більше він не зявляється і мікрофон дивним чином запрацював.

Там до відео є ще інші типу факти, про інших учасників Майдану, єдине що там дійсно можна в серйоз сприймати, то це про Дзинзю. Знаєш, зараз ще багато гавна спливе, нажаль :( Я давно чув, що вся опозиція знала, що буде розгін студентського Майдана, а Гриценко потім сказав, що люди Яценюка слухали Беркут і знали це все, але нічого не зробили.

Якщо взяти реально - ну а що опозиція реально могла зробити, щоб розгону не було? Та нічого. Навіть, якби сказали зі сцени - народ не розійшовся все одно.

Ну і питання про снайперську гвинтівку власне для мене відкрите, куда її Пашинський повіз і з ким, бо кажуть, він разом з кимось поїхав у машині. Отут більш-менш повноцінна інформація і аналітика, типу, що за ствол і т.д.

Дуже переживаю, щоб не вийшло, що наш довірливий народ як завжди розвели :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart

Відео з Русланою реально жесть( Дуже хочу вірити, що це фейк. У кого які думки?

самому не віриться проте це ж не монтаж, передивляючись ще і ще раз те відео починаєш розуміти що розіграно все по нотках професійно, хлопчина той тільки заговорив мікрофон глюкнув, його відкликають і більше він не зявляється і мікрофон дивним чином запрацював.

Пр це вже говорили багато.Все йшлоо по спіралі.Як тільки наставав спокій,так одразу влада робила якісь жорстокі дії.

Вся революція пройшла по нотах.Хоча,ні,ще не пройшла.Ми чомусь забуваємо про Схід і Південь

Я впевнений,що нова влада чітко знає де перебувають Яник і Ко.Але нова влада давала їм усім гарантії і їх не чіпають.Особливо зараз,коли люди у гніві.

Політика це-гівно.І раніше народ туди не влазив.Але в цей раз ми в це всі влізли.І чистеньким не залишиться ніхто.

Данильчук правильно сказав-це тільки початок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, головне що дорогу апаратуру встигли вивезти, значить все ж таки знали про розгін. Як це по нашому, по православному (((

було б дуже наївно, думати що збираючи майдан, не прорахували кілька сценаріїв розвитку подій, в т.ч. як підлити "масла у вогонь"...

політика - дуже брудна та жорстока справа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE

Повністю згідний. Ще дуже цікаву думку на іншому форумі прочитав.

Если послушать опубликованные прослушки переговоров правительственных снайперов, то там хорошо слышно, что они не работают по толпе. Они выискивают тех кто из окон стреляет по толпе или по Беркуту. Так что довольно очевидно, что убийство боевиков из толпы имеет какое-то другое авторство.

Але це про спецпідрозділ Альфа, вони дійсно працюють тільки як контраснайпери, того це або стріляв хтось дійсно "лєвий", або хтось з Беркуту, або з тих, хто був зхожий на них (псевдоберкут), або ще як варіант, один з спецпідрозділів продався і почав стріляти. Питання - чи знайдуть винних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в багатьох нардепів, від різних політичних партій, які володіють статками в кілька сотен мільйонів доларів (це,тільки офіційно відомі статки) запитували, "навіщо Ви йдете в депутати", і всі як один - "хочу зробити життя людей кращим,хочу допомогти"... Ви в це вірите? Я - ні! Хочеш реально допомогти людям, побудуй школу,відремонтуй лікарню віддай (пожертвуй) 10% свого річного доходу на добрі справи - буде і моральне задоволення,і повага від людей..

Так що,якщо бізнес іде у політику - робіть висновки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE

Повністю згідний. Ще дуже цікаву думку на іншому форумі прочитав.

А що за форум?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто пісець.DSC_8040.JPG

От не можу зрозуміти що в цьому вже такого прям пісєц? Мому батькові цього року 50, хотів йому подарувати подібну картину (хотів навіть шукати художника на борді) щоправда не Цезаря, в нього інший улюблений історичний персонаж. Подарунок дійсно дуже цікавий та оригінальний, але мама не дала такого зробити, практична вона в нас ))) Ось тепер прийдеться ящик з інстументами купувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE

Повністю згідний. Ще дуже цікаву думку на іншому форумі прочитав.

А що за форум?

Я форум не читав,але слухав ці переговори,я теж так зрозумів,що вони числять снайперів,а не бьють по людях у відкриту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...