Перейти до змісту

Блокування ВВ на Лідавській - координація


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

дякуємо за чай. Ще сидимо, нас троє. Де ж заміна, бо скоро додому. (жїнки ждуть). А на посту біля забора ващє людей німа

дякуємо за чай. Ще сидимо, нас троє. Де ж заміна, бо скоро додому. (жїнки ждуть). А на посту біля забора ващє людей німа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 407
  • Створено
  • Остання відповідь

Де ж заміна

розробляє політичну стратегію розвитку держави, турбується за україну, п'є корвалол та тримається за матню...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через годинку планую під'їхати. вже збираюсь. буду десь до пізнього вечора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не минула і мене "чаша сія", дала про себе знати неділя чергування.... Але, вірю , до понеділка "вишрябаюсь" і знову на неділю на барикади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сижу сам біля бочки. хто ще не був: тепло. вітру нема майже. кормлять на убой. гарячі чай кава суп фрукти печиво халва сало ковбаса. короче гайда сюди :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот, только не начинайте тут списки выкладывать. С номерами и прочими данными

Списки вже давним-давно склали за нас і про нас. На днях дайці зупинили чоловіка. По-перше, таксі дуже рідко зупиняють, по-друге, вели себе дуже неадекватно: обоє повісли на телефонах, почали тороцяти за якісь списки, диктувати номера, і відразу складати протокол нінащо. Швидше всього засікли на лідавській, коли там їздила новомодна машина дайців, і панятне дєло, вела зйомку. Або ж автомайданщиків страхають. Кароч, раджу машини трохи ховати десь в кущах, щоб там сильно не рісувались на віду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А еще какая-то кикса ходила и всех фотографировала, когда у нее потребовали удостоверение журналиста, она быстренько смылась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ жріть часник!

Заступав на ніч з ознаками застуди. Протягом ночі, біля бочки, тепло вдягнувшись, їв потихеньку часник під канапки і тримав зубці під ніздрями. 2 головки втоптав/занюхав :)

Не хочу завчасно радуватись, але поки нічого... тьху тьху, в строю :0057:

Йду спати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, ти обережніше з часником. мало того що сушити буде сильно, так ще й серце може схопити від такої дози.

Цибуля, лимон — теж хороші натуральні "колдрекси". У них багато аскорбінової кислоти.

На холоді варто розтирати руки (долоні) швидкими рухами. І саме головне не сидіти довго. Так швидко замерзнеш і не відчуєш коли. Можна ходити між постами, розносили чай, виходити на оглядовий пагорб або дрова колоти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, ти обережніше з часником. мало того що сушити буде сильно, так ще й серце може схопити від такої дози.

Ну ходить така легенда в народі...

Насправді медициною таких дурниць не доведено! Це деколи лікарі "окулісти" роблять такі висновки. А те що в народі називають "болить серце від часнику" є нічим іншим, як болями шлуннку від ураження соком часнику епітелію шлуну і їх не так важко сплутати. Сам таке спостерігав, тому потрібно вживати часник під хорошу "закуску"

Особливо потрібно бути обережними при вживанні часнику людям з хворобами шлуну і кишечника.

Ну кароч ЇЖТЕ ЧАСНИК! і не хворійте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євромайдан Луцьк

На Лідавській мало людей. Є вартові, що стоять ще з ночі. ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ приїхати туди усіх, хто може. В неділю, думаю, це зробити не так важко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эх. Раз здоровье не позволяет сегодня ехать в Киев, пойду на Лидавскую после работы, где-то с 17.00 (или, как некто тут описывал мой режим работы - после "обеда")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зі згаданої вище фейсбучної спільноти

Павло Березюк

Чому я постійно ходжу на Лідавську.

Все почалося, як відомо, з Майдану, в тому числі і у Луцьку, приходив, дивився, підтримував, юні революціонери, студенти, голосно сміючись, гегочуть, щось бігають, роздають листівки, палять, музика на всю площу, щось збирають і кудись відправляють, молодь, гаряча кров)

Потім ВО "Майдан" зайшов, послухав, депутати і їх заступники, партії і партійні гасла, роблять більш серйозно і так сказать по партійному, голосування, звіти, бухгалтерія.

Катався з АвтоМайданом, хлопакі на машинах роблять титанічну роботу, рації, відеорегістратори, колони і прокльони владі, бумбокси в багажниках і реп на всю, їздять, мерзнуть, гріються, патрулюють, говорять що завжди готові прийти на поміч, добре що виділять ім на паливо, або спонсорують батьки)

Пікети і акції, під судами, магазинами, офісами і прокуратурами, прийшли, пікетнули, пішли! Хто побачив молодець, хто з лучан не помітив то таке...

І ось тепер Лідавська, вже більше тижня там стоять барикади, прості люди (як правило середнього і старшого віку) самоорганізувались, без політиків і лідерів, зробили місця постування, лавки, стіни, навіси, подвійні бочки, штаб і кухня, обмінюються телефонами, домовляються хто і коли прийде, самі! без вожака, хоча і неодноразово були спроби когось, це все робити планово, не вийшло, прості люди приходять коли їм виходять, вночі, вдень, зранку, бо вони вільні, приносять цвяхи і пилки, болгарки і бензопили, майструють і облаштовуються, привозять дрова, шини і провізію, ніхто ні накого не кричить і не командує, завжди гарячий чай і кава, бутерброди і фрукти. За тиждень часу всі знають друг-друга в лице, і стали як одна, одна велика сім"я! Жінки зробили свою "коаліцію" мам, колишні війскові, щось схоже на самооборону, прості робочі постійно щось майструють, молодші бігають по постам з термосами і канапками, дівчата на кухні контролюють процес, маленький світ у всесвіті революції.

До чого це все, а все просто, коли на протязі довгої морозної ночі, на лавках у затишку біля розжаренної бочки з вогнем, приходять люди, сідають, помаленьку ведуть бесіди посьорбуючи гарячий чай з медом і лимоном, підкидають дрова, пахнуть наскрізь димом, слухають байки кумедного 74 річного діда, зачаровано дивляться на жар і мріють про перемогу, і так на протязі доби, міняються люди, приходять одні, ідуть другі, тільки в такій обстановці ти розумієш що навколо тебе справжні, щирі, свобідні і вільні, незалежні, добрі українці, у яких є одна мета...

--------

ПС. Це моя особиста думка, прошу не ображатись.

ППС. Головне, попри все, ми всі по різному, але робимо одну справу, одну важливу для всіх!

ПППС. Якщо бажаєте щоб від вас пахло волею і свободою, прийдіть на Лідавську, присядьте біля бочки, посидіть годинку, випийте чаю, подумайте...

Слава Україні!

1800101_10201425251578317_175137806_o.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зі згаданої вище фейсбучної спільноти

Павло Березюк

Чому я постійно ходжу на Лідавську.

Все почалося, як відомо, з Майдану, в тому числі і у Луцьку, приходив, дивився, підтримував, юні революціонери, студенти, голосно сміючись, гегочуть, щось бігають, роздають листівки, палять, музика на всю площу, щось збирають і кудись відправляють, молодь, гаряча кров)

Потім ВО "Майдан" зайшов, послухав, депутати і їх заступники, партії і партійні гасла, роблять більш серйозно і так сказать по партійному, голосування, звіти, бухгалтерія.

Катався з АвтоМайданом, хлопакі на машинах роблять титанічну роботу, рації, відеорегістратори, колони і прокльони владі, бумбокси в багажниках і реп на всю, їздять, мерзнуть, гріються, патрулюють, говорять що завжди готові прийти на поміч, добре що виділять ім на паливо, або спонсорують батьки)

Пікети і акції, під судами, магазинами, офісами і прокуратурами, прийшли, пікетнули, пішли! Хто побачив молодець, хто з лучан не помітив то таке...

І ось тепер Лідавська, вже більше тижня там стоять барикади, прості люди (як правило середнього і старшого віку) самоорганізувались, без політиків і лідерів, зробили місця постування, лавки, стіни, навіси, подвійні бочки, штаб і кухня, обмінюються телефонами, домовляються хто і коли прийде, самі! без вожака, хоча і неодноразово були спроби когось, це все робити планово, не вийшло, прості люди приходять коли їм виходять, вночі, вдень, зранку, бо вони вільні, приносять цвяхи і пилки, болгарки і бензопили, майструють і облаштовуються, привозять дрова, шини і провізію, ніхто ні накого не кричить і не командує, завжди гарячий чай і кава, бутерброди і фрукти. За тиждень часу всі знають друг-друга в лице, і стали як одна, одна велика сім"я! Жінки зробили свою "коаліцію" мам, колишні війскові, щось схоже на самооборону, прості робочі постійно щось майструють, молодші бігають по постам з термосами і канапками, дівчата на кухні контролюють процес, маленький світ у всесвіті революції.

До чого це все, а все просто, коли на протязі довгої морозної ночі, на лавках у затишку біля розжаренної бочки з вогнем, приходять люди, сідають, помаленьку ведуть бесіди посьорбуючи гарячий чай з медом і лимоном, підкидають дрова, пахнуть наскрізь димом, слухають байки кумедного 74 річного діда, зачаровано дивляться на жар і мріють про перемогу, і так на протязі доби, міняються люди, приходять одні, ідуть другі, тільки в такій обстановці ти розумієш що навколо тебе справжні, щирі, свобідні і вільні, незалежні, добрі українці, у яких є одна мета...

--------

ПС. Це моя особиста думка, прошу не ображатись.

ППС. Головне, попри все, ми всі по різному, але робимо одну справу, одну важливу для всіх!

ПППС. Якщо бажаєте щоб від вас пахло волею і свободою, прийдіть на Лідавську, присядьте біля бочки, посидіть годинку, випийте чаю, подумайте...

Слава Україні!

Поддержу. Те, кто были на Майдане, не дадут соврать. Именно, на Лидавской мы в Луцке сейчас имеем свой маленький, но настоящий Майдан. Кто не может поехать в Киев имеют сейчас уникальную возможность побывать на Майдане не выезжая из Луцка, даже некоторым пешком недалеко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, на Лідавській 5 змучених людей, які вже хочуть додому, але не йдуть бо надіються на заміну. Прийдіть хто може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, дійсно, вже розслабились бачу. Самий критичний момемнт зранку, саме цей час я вибрав для чергувань, але мене, і ще декількох людей замало. Тим більше мені також треба на роботу. Студенти, пенсіонери могли б долучитись якраз з 9 години. Це вже ж не ніч, а біля бочок завжди тепло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будемо з 2.30 й десь до 9.00. в машині є одне місце. маршрут володимирська - 13 школа - гнідава- гпз - львівська - лідавська.

пишіть в лічку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю кого там блокують на Лідавській, в суботу десь в 17-18 годині бачив групу людей напроти 5 школи з нашивками "Внутрішні війська" (рядові переважно), які поверталися в міськвідділ, чоловік 20-30, хз, може й більше. Також були і звичайні мусора, з простими нашивками "МВС", відать ППСники. дуже вірогідно що подібну картину можна побачити щодня, у всякому разі я їх в такій кількості там бачу регулярно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в б хоч раз підійшли, посиділи хоча б годинку, та й взнали, хто кого і нафіга блокує, та ше це сі коє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...