Перейти до змісту

Блокування ВВ на Лідавській - координація


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Ну в б хоч раз підійшли, посиділи хоча б годинку, та й взнали, хто кого і нафіга блокує, та ше це сі коє.

а казав мені не тролити хомяків))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 407
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну в б хоч раз підійшли, посиділи хоча б годинку, та й взнали, хто кого і нафіга блокує, та ше це сі коє.

і знали б, що то за "група людей напроти 5 школи з нашивками "Внутрішні війська"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, це якісь інші Внутрішні війська?

Шановні, я підтримую ваші прагнення не випустити 18-річних пацанів з частини, проте не впевнений що ті 5 чоловік які з ваших слів залишаються чергувати зранку зможуть стримати когось, якщо таки буде повторний наказ на Київ. Впевнений що серед вас дуже мало батьків цих ВВшників а також депутатів міськради від "Свободи"/УДАРу/Батьківщини, хоча саме їм там і місце в першу чергу.

Якщо вам стане легше, можете мені наліпити хоч стопіццот мінусів, від того в мене скептицизму не зменшиться стосовно цієї акції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в б хоч раз підійшли, посиділи хоча б годинку, та й взнали, хто кого і нафіга блокує, та ше це сі коє.

а казав мені не тролити хомяків))

Це не тролінг, а порада, заклик, прохання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не тролінг, а порада, заклик, прохання.

не має сенсу. не діє на хомяків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, це якісь інші Внутрішні війська?

Шановні, я підтримую ваші прагнення не випустити 18-річних пацанів з частини, проте не впевнений що ті 5 чоловік які з ваших слів залишаються чергувати зранку зможуть стримати когось, якщо таки буде повторний наказ на Київ. Впевнений що серед вас дуже мало батьків цих ВВшників а також депутатів міськради від "Свободи"/УДАРу/Батьківщини, хоча саме їм там і місце в першу чергу.

Якщо вам стане легше, можете мені наліпити хоч стопіццот мінусів, від того в мене скептицизму не зменшиться стосовно цієї акції.

А с вами бы уже было шесть. Но увы, вам ваш скепсис дороже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, я підтримую ваші прагнення не випустити 18-річних пацанів з частини, проте не впевнений що ті 5 чоловік які з ваших слів залишаються чергувати зранку зможуть стримати когось, якщо таки буде повторний наказ на Київ...

справа ж не в силовому стримуванні (кого більше i хто кого), а в створенні (і підтримуваннi) самого факту блокування, створення "відмазки" для самих ВВ-шників перед київським командуванням, бо вони (наші ВВшники) й самі не хочуть туди їхати. Наказ є - мусять їхати, а так - "вибачайте, ми не можемо, нас блокує мирне місцеве населення". Вони і фотки барикади перед воротами час-від-часу робили, певно, для підтвердження відмазки
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справа ж не в силовому стримуванні (кого більше i хто кого), а в створенні (і підтримуваннi) самого факту блокування, створення "відмазки" для самих ВВ-шників перед київським командуванням, бо вони й самі не хочуть туди їхати. Наказ є - мусять їхати, а так - "вибачайте, ми не можемо, нас блокує мирне місцеве населення". Вони і фотки барикади перед воротами час-від-часу робили, певно, для підтвердженн відмазки

В такому випадку виходить достатньо і п'яти чоловік для створення "відмазки", чи не так?

Я так і не зрозумів, що це за особи в мусорській формі з нашивками ВВ щодня великими групами проходять по Перемоги в сторону вул. Грибоєдова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так і не зрозумів, що це за особи в мусорській формі з нашивками ВВ щодня великими групами проходять по Перемоги в сторону вул. Грибоєдова?

Не поверишь! Следят за порядком в городе. Прикинь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, це якісь інші Внутрішні війська?

Шановні, я підтримую ваші прагнення не випустити 18-річних пацанів з частини, проте не впевнений що ті 5 чоловік які з ваших слів залишаються чергувати зранку зможуть стримати когось, якщо таки буде повторний наказ на Київ. Впевнений що серед вас дуже мало батьків цих ВВшників а також депутатів міськради від "Свободи"/УДАРу/Батьківщини, хоча саме їм там і місце в першу чергу.

Якщо вам стане легше, можете мені наліпити хоч стопіццот мінусів, від того в мене скептицизму не зменшиться стосовно цієї акції.

Вам , напевне, невідома хронологія подій.

Отже, ця частина вже їхала на Київ .( це відбувалось ще до подій на Грушевського). Їм заблокували проїзд на Київ у Рівному. Вв-шники повернули назад, і спробували проїхати на Київ по Сарненській трасі. Там їх знову блокували біля Довжиці

http://www.day.kiev....utrishnih-viysk

Вв-шники повернулись назад у Луцьк. Тепер блокується частина на Лідавській. Якщо вони захочуть виїхати з цієї військової частини , вони розблокують проходи, відлупцюють пікетувальників ( сили їм на це точно вистачить). Але на це піде час. За цей час підтягнеться маса людей, і навіть якщо вв-шникам і вдасться виїхати з Луцька - час буде втрачений . І вв-шників вже успішно заблокують на рівненській , чи сарненській, чи будь-якій трасі.

Додайте до цього, що самі вв-шники з "страшенним" ентузіазмом хочуть їхати на Київ. Тому, поки ми блокуємо - все гаразд ,

Так зрозуміло?

Дякую за Ваш надихаючий "оптимізм", побільше б таких активістів , як Ви , і перемога не за горами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші хлопці вже повертаються до лав після хвороб. На 3-тю ночі сьогодні підійдуть двоє. Будуть до 8-ї ранку.

Я поки відісплюсь цю ніч. Плюс ще треба вирішити деякі організаційні питання. Плануємо власними силами забезпечити нічні чергування на одному пості (котельня + оглядовий пагорб). Нам поки не вистачає 2 людини. Бажаючі можуть відписуватись в приват. За ідеальних умов графік чергувань - півночі кожну другу ніч, тобто один день у вас повністю вільний щоб відіспатись, відпочити, вирішити свої питання.

Тоді залишиться тільки знайти чергових на день. Як варіант, дідусів-пенсіонерів які приходять вночі можна попросити виходити на день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшла б команда майору, чи яке там звання в начВВ, терміново їхати в Київ, бо інакше стане старлеєм - було б пофіг на палєти перед воротами.

Мені це все збоку схоже на велику симуляцію: одні симулюють що не можуть їхати на Київ, інші симулюють що зможуть втримати тих, хто щодня ходить патрулювати місто, і не по двох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, рівно як і влада зараз симулює демократію, симулює переговори, симулює рослідування, симулює амністію, і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, рівно як і влада зараз симулює демократію, симулює переговори, симулює рослідування, симулює амністію, і т.д.

Тоді чим ці "симулюючі" активісти відрізняються від такої влади? Тим що вони всього лише по іншу сторону барикад? Створили "відмазку" для ВВшників, а заодно і для власного сумління, мол, "я теж щось роблю"? Заварити ворота, поставити перед ними пару бетонних блоків і залишити спостерігача неподалік на випадок шухєра, нє?

Ох і не подобається тутешнім активістам інакомисліє, аж нанесли моїй кармі непоправної шкоди. Відривайтесь, мені не шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заварити ворота, поставити перед ними пару бетонних блоків і залишити спостерігача неподалік на випадок шухєра, нє?

завариш? даси пару бетонних блоків? підженеш крана? ото ж то. Люди роблять те, що в їх силах.

А що пропонуєш ти? Не робити нічого? Чекати новин з Києва? А там вже визначимось?

Чи "починати з себе"? Кидати сміття в урни, не лузати насіння на землю, чемно себе вести... Дивись - і може ПРЕЗИДЕНТ це побачить! І зглянеться! І зрозуміє свої помилки і поведе нас до Європи?

... аж нанесли моїй кармі непоправної шкоди. ...
я не чіпав
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74,Дивись - і може ПРЕЗИДЕНТ це побачить! І зглянеться! І зрозуміє свої помилки і поведе нас до Європи?

Є така приказка: Горбатого могила виправить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, рівно як і влада зараз симулює демократію, симулює переговори, симулює рослідування, симулює амністію, і т.д.

як там в класика - вєсь мір тєатр... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, я дивлюсь хомяки гуртуються, скоро клавіатурне військо створять :_07:

Плюс ще треба вирішити деякі організаційні питання. Плануємо власними силами забезпечити нічні чергування на одному пості (котельня + оглядовий пагорб). Нам поки не вистачає 2 людини.

так ото й у нас подібні думки. є компанія. можемо через ніч, інколи частіше.

треба якось координуватись...

Заварити ворота, поставити перед ними пару бетонних блоків і залишити спостерігача неподалік на випадок шухєра, нє?

я так розумію, це ти сьогодні в 13.45 маєш підїхати з бригадою зварювальників та бетоних блоків?

чи ти так, попіздєть понта ганяєш?

Ох і не подобається тутешнім активістам інакомисліє, аж нанесли моїй кармі непоправної шкоди. Відривайтесь, мені не шкода.

завариш ворота й будеш мати від мене щодня по плюсику, враховуючи твою систему цінностей, кращої пропозиції тобі в житті ще не робили))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня в Раде заруба намечается. На этой неделе возможны попытки прорыва.

Люди наблюдающие, дайте отдохнуть клавиатуре и не путайтесь тут, пожалуйста, если оно вам не надо и непонятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, я дивлюсь хомяки гуртуються, скоро клавіатурне військо створять

дивлюся щаз почнеться дискусія типу а-чєго-добілся-ти.

В мене все. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впевнений що серед вас дуже мало батьків цих ВВшників а також депутатів ... від "Свободи"/УДАРу/Батьківщини, хоча саме їм там і місце в першу чергу.

От з цим не можу не погодитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завариш? даси пару бетонних блоків? підженеш крана? ото ж то. Люди роблять те, що в їх силах.

я так розумію, це ти сьогодні в 13.45 маєш підїхати з бригадою зварювальників та бетоних блоків? чи ти так, попіздєть понта ганяєш?

Шановні "дофіга добівшиєся", у вас в перервах між важливими революційними діяннями вистачає енергії лише на то шоб пригрузить юзера на форумі? Спрямуйте свою енергію на депутатів, їм і від прокуратури легше відмазуватись в разі чого, і можливості матеріально-технічні є, а також на батьків цих заблокованих солдатиків - це в їхніх інтересах також щоб синочки сиділи в казармах а не під щитами. А якщо ближче до суті - падагнать пачку електродів на святе діло - не питання, як надумаєте - звертайтесь. Звиняйте, фірми в мене з краном і блоками нема, а бодре нічне стоялово і пиль в очі воякам - то не для мене. І не треба мене брать на "а що зробив ти?" - перед вами звітуватись не збираюсь, за плюсіками не женусь.

завариш ворота й будеш мати від мене щодня по плюсику, враховуючи твою систему цінностей, кращої пропозиції тобі в житті ще не робили))

Від тебе мені плюсів і задарма не треба, а іншої цінності в тобі я і не бачу. І кстаті про хом'ячків - судячи з твоїх овер 150 постів з 19.01 - чия б корова мукала.

Люди наблюдающие, дайте отдохнуть клавиатуре и не путайтесь тут, пожалуйста, если оно вам не надо и непонятно.

Пожалуй воспользуюсь вашим советом, пока Андрей Виталичь вконец монитор желчью не оббрызгал. Кого оскорбил - прошу прощения. Жаль что остался непонятым. Удачи.

P.S. Как понадобятся электроды - пишите в личку, только обозначьте диаметр, вес и ток - переменка или постоянка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...