Перейти до змісту

Євро - 2016


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, Basil сказано:

half-time

якби поляки не "сіли" в другому таймі...

Тепер,трохи будуть боятися і ті - і ті,щоб не пропустити,може поляки і не сядуть,але якщо португали сильно захочуть і знову ж таки вони не будуть боятися,то все може бути.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Даа. Трансляція по Футбол1 HD - якась срака, в дві картинки. Мушу повноцінне HD дивитись по москальському каналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Basil сказано:

half-time

якби поляки не "сіли" в другому таймі...

Нажаль, вони сіли вже у першому (( Дуже шкода.

 

Коментатори, ви своїм рональдо вже достали. Другий тайм дивитись не буду. Як не мандять про нього то показують. Не футбол, а гра одного актора прям. Те мурло на ногах навіть встояти не може, чуть що відразу падає, футболіст блін...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, vaz75 сказано:

Даа. Трансляція по Футбол1 HD - якась срака, в дві картинки. Мушу повноцінне HD дивитись по москальському каналу.

А у мене взагалі Футбол1,2(не HD_бо просто немає,пропали щойно)то також зирю МАТЧ!ФУТБОЛ HD.:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! появилися, а що це за така трансляція дибільна на ТРК ФУТБОЛ1?? я не панімаю,добре що у мене тєлік 50,да і так погано видно.Скрипя душею,перемикаю всетаки на кацапів в хороше HD і коментаторами які реально коментують матч,а не розсуждають про житіє...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підсіли поляки суттєво. 

Якщо португальці зараз заб"ють, то на те, щоб відігратись сил може не вистачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре що виспався, бо .ять буде додаткове, задрали,нахєр той додатковий час,переможця немає,нє,фсьо бийте 11метрів,а то тягнуть лямку,брєд ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вболівав за поляків, але порти обєктивно сильніші, майстровіші.Футбол їх яскравішій, пристрасніший.

Пєналі взагалі били на всі смаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хреновий з мене прогнозист :( 

Жаль пшеків, непогано грали..

В Польщі походу траур ))))

Всю гру думав чого наші так не можуть, все залежить певно від достатку в країні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фінал перетворюється у формальність, тому що посередні Португалія/Уельс не зможуть нічого протиставити комусь з супер-тріо Німеччина/Італія/Франція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Svityaz сказано:

Фінал перетворюється у формальність, тому що посередні Португалія/Уельс не зможуть нічого протиставити комусь з супер-тріо Німеччина/Італія/Франція.

Судячи з останніх подій,що твориться ваабщє,я б не зарікався:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Svityaz сказано:

Фінал перетворюється у формальність, тому що посередні Португалія/Уельс не зможуть нічого протиставити комусь з супер-тріо Німеччина/Італія/Франція.

буде смішно якщо Ісландія те тріо відправить додому:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Antiphase сказано:

Хреновий з мене прогнозист :( 

Жаль пшеків, непогано грали..

В Польщі походу траур ))))

Всю гру думав чого наші так не можуть, все залежить певно від достатку в країні....

Скоріше достаток в країні залежить від громадян, які , що працюють, що грають самовіддано та з розумом.

Цікаво,який коефіцієнт  на фінал Вельс-Ісландія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Antiphase сказано:

Хреновий з мене прогнозист :( 

Жаль пшеків, непогано грали..

В Польщі походу траур ))))

Всю гру думав чого наші так не можуть, все залежить певно від достатку в країні....

Скоріше достаток в країні залежить від громадян, які , що працюють, що грають самовіддано та з розумом.

Цікаво,який коефіцієнт  на фінал Вельс-Ісландія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Antiphase сказано:

Хреновий з мене прогнозист :( 

Жаль пшеків, непогано грали..

В Польщі походу траур ))))

Всю гру думав чого наші так не можуть, все залежить певно від достатку в країні....

Скоріше достаток в країні залежить від громадян, які , що працюють, що грають самовіддано та з розумом.

Цікаво,який коефіцієнт  на фінал Вельс-Ісландія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Svityaz сказал:

Фінал перетворюється у формальність, тому що посередні Португалія/Уельс не зможуть нічого протиставити комусь з супер-тріо Німеччина/Італія/Франція.

LoL-face-lol-wat-%D0%BB%D0%BE%D0%BB-%D0%

перестань дивитись футбол очами статиста/букмекера, це матчі на виживання і вагому перевагу в них дає БАЖАННЯ, САМОВІДДАЧА, ХАРАКТЕР, КОМАНДНИЙ ДУХ!

Греція в 2004 змогла? Лестер АПЛ асіліл? Та навіть та Ісландія, в рот мнє ногі,  в 1/4 дійшла (поки)... 

 

Уельс не перестає приємно дивувати, ще по групі було видно як вони прогресують від матчу до матчу. Да, не вистачає кваліфікації і гравців топ рівня, але командна робота і розумний тренерський штаб компенсує всі ці недоліки! Супер! Красавчєгі!!! Дуже жаль що ремсі не зіграє з португалією, це безперечно вагома втрата. Але з такою самовіддачею дорога в фінал не здається вже такою й малоймовірною...  ждьомс

  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...