Перейти до змісту

Євро - 2016


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, w1se сказано:


Нерозумію як можна дійти до фіналу вигравши в основний час лише 1 матч (і то з підбитим уельсом)

...якось це не заслужено, на фарті (імхо)

Он хорвати і в турків і в іспанців виграли в основний час,і шо??? головне результат, португали чпокнули хорватів у яких один з найкращих складів був,ага:)ну да, не в основний час, не 2-0,не 3-0,але пройшли.Кароч то таке,мені і французи трішки подобаються,але я за слабших))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
19 годин тому, yura-patriot сказано:

Он хорвати і в турків і в іспанців виграли в основний час,і шо??? головне результат, португали чпокнули хорватів у яких один з найкращих складів був,ага:)ну да, не в основний час, не 2-0,не 3-0,але пройшли.Кароч то таке,мені і французи трішки подобаються,але я за слабших))

підтримую, сагласєн :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Португалія виграє, бо інакше Грізман матиме шанс отримати цієї осені Золотий мяч.

А Роналду цього не перенесе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Рашу парашу...анекдот

 

 

Представляете, как сложно Президенту найти 85 толковых и честных губернаторов, если мы даже 11 футболистов по всей стране отыскать не можем.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Nokian сказано:

Португалія виграє, бо інакше Грізман матиме шанс отримати цієї осені Золотий мяч.

А Роналду цього не перенесе.

Бляха, цікаво підмітив, реально Грізман(може)матиме шанс,все залежить від фіналу,це буде ще один плюсік до цікавості фіналу)))А Роналду перенесе,він профі,ну троха емоційний,з ким не буває)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я балдію від суддівства: Рафаель отримав жовту картку за таке саме порушення за яке не отримав Умтіті. Я розумію, що фінал, що Умтіті має вже жовту і вб'ється інтрига, та французи господарі. Але... Пенальті в матчі з Німеччиною, і зараз. Фігня якась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Smith сказано:

Класика жанру від Жиньяка: "Удар! Гол! Куй! Штанга!" )))

А мали б уже кубок... А так ще півгодини бігати.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кращий гравець матчу - стійка-поперечка!

А суддівство фігня!
Гол!!! Це карма! )))

Ото зараз почнеться - нерви, порушення, гра без центру. Сподіваюсь на це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вболівав за жодну команду - просто хотів подивитись файний футбол. Але виграш португальців як покарання за підігравання їм суддями. Така сильна команда не повинна користуватись такими речами. Роналду заслужив, Грізман - ні. Два класних гравці. Ну і Руї Патрісіо сподобався - класний воротар.

А португали виграли чемп не вигравши, практично, жодного матчу (крім матчу з Уельсом).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лестер, Португалія... Хто наступний у ролі Попелюшки?)

Португалія, яка виривала нічию у угорців, яка не могла 5 ігор поспіль виграти в основний час...

За це ми любимо футбол)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Бідний" Роналду,я думав,що він скопититься  від тиску,морда червона,очі налиті кров'ю,пісєц в нього емоції, але красавчік всерівно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці! Після травми Роналдо вже не думав, що спроможуться на перемогу... Вболівав за Чемпіонів )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оле-оле-оле суддів на мило, не суддівство а срака. Жабоїдів за вуха не витягнули УРА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Arden сказано:

, Роналду заслужив 

Як  на  мене  то  ні.

Цитувати
Лучший футболист мира после матча Португалия — Исландия откровенно нахамил футболисту, который предложил ему обмен.

После поединка между сборными Португалии и Исландии (1:1) футболист скандинавов Арон Гуннарссон подошёл к Криштиану и попросил обменяться футболками. Реакция примы “Реала” была неожиданной:

— Эй, Роналду! Обменяемся футболками?

— Обменяться? Ты кто такой?

— Я Арон Гуннарссон. Сын Гуннара из Акюрейри в Исландии.

На что Роналду просто покачал головой.

Напомним, матч между Исландией и Португалией завершился вничью 1:1.

Криштиану раскритиковал игру скандинавов и заявил, что “сборная с ограниченным сознанием” ничего не добьётся. А футболку Гуннарссон так и не получил.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...