Перейти до змісту

Євро - 2016


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

42 хвилин тому, veter сказано:

Переможців не судять. Фарт Уельса закінчився на Португальських граблях :D

 

Дивився на Футбол 1 в цьому чудо форматі. Висновок - краще радіо слухати

Ну так на ТРК Україна треба було переключатися,там нормально, на весь екран,ну а якщо в HD то МАТЧ!ФУТБОЛ 1.

Я он також недавно прозрівав))

On 30.06.2016 at 23:13, yura-patriot сказано:

О! появилися, а що це за така трансляція дибільна на ТРК ФУТБОЛ1?? я не панімаю,добре що у мене тєлік 50,да і так погано видно.Скрипя душею,перемикаю всетаки на кацапів в хороше HD і коментаторами які реально коментують матч,а не розсуждають про житіє...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ВОЛЯ не крутить Матч!((( В неті не хотілось шукати, а на ТРК Ахметка лагі страшні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВОЛЯ не крутить Матч!((( В неті не хотілось шукати, а на ТРК Ахметка лагі страшні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Медиа Группа Украина": Трансляция Евро-2016 под угрозой

Цитата

"Медиа Группа Украина" сделала заявление относительно беспрецедентного нарушения прав зрителей и вмешательства в работу СМИ. Вчера, 6 июля, во время прямой трансляции полуфинала Евро-2016 с участием национальных сборных команд Португалии и Уэльса телеканал "Украина", который входит в ООО "Медиа Группа Украина", в очередной раз подвергся внешнему вмешательству в спутниковое вещание, что препятствовало вещанию телеканала. Об этом говорится в заявлении "Медиа Группы Украина".

"Во время вечернего эфира с 21:30:26 до 22:30:35 часов было зафиксировано незаконное глушение ТВ-сигнала, который распространяется через спутник ASTRA 4A, транспондер B22. Телезрители на территории всей Украины испытывали технические проблемы с приемом сигнала общенационального телеканала "Украина", а у многих вообще не было возможности смотреть трансляцию ЕВРО-2016 – из-за отсутствия сигнала со спутника. Согласно данным технического наблюдения, причиной проблем с сигналом стало незаконное внешнее вмешательство. Злоумышленники, применяя мощное оборудование, глушили трансляцию Чемпионата Европы, который миллионы украинских зрителей ждали четыре года. Цинизм организаторов этой заказной акции поражает и не может остаться безнаказанным", – подчеркивается в заявлении. Также отмечается, что "Медиа Группа Украина" уже неоднократно обращала внимание государственных органов, что телеканалы Группы в течение длительного времени подвергаются систематическому вмешательству в спутниковое вещание, но проблема так и не была решена.

"Глушение сигнала телеканала "Украина" во время трансляции ЕВРО-2016 – это беспрецедентный факт нарушения норм законодательства и вмешательства в деятельность СМИ, который будет иметь значительный международный резонанс. ООО "Медиа Группа Украина" требует от компетентных органов принять соответствующие меры и выявить источник вмешательства в работу спутника. Трансляция ЕВРО-2016 должна продолжиться без каких-либо препятствий, ведь этот спортивный праздник объединяет всю Украину и всю Европу", – говорится в заявлении "Медиа Группы Украина".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нєєє.... Так не цікаво... Так тягнути господарів з таким "лівим" пенальті? Маячня якась. Але матч, загалом, цікавий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Smith сказано:

Але матч, загалом, цікавий.

Ну, не те що вчора,навіть тих два гола не прикрасили вчорашню гру,а сьогодні вже цікавіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Німці заслуговують на гола - напрацювали. Але у них сьогодні якась тотальна непруха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше, ми сьогодні побачили фактично фінал Євро. Бо французи португалів у фіналі "розмажуть" як джем по круасану.

А судейка тим пенальті у 1 таймі усю гру та інтригу поламав. Пі... Піца італійська він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:( Німців шкода. Старалися, старались і вийшов пшик. За кого тепер в фіналі вболівати?:_34:

P.S. Коментатор це жах, цілий матч ніс якусь хєрню. То жарти дибілні про те як комусь непощастило, то про Льова. А його французький...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Smith сказано:

А судейка тим пенальті у 1 таймі усю гру та інтригу поламав. Пі... Піца італійська він.

Швайні підсунув свиню своїй команді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, veter сказано:

Бляха-муха, з двох півфіналів - 2 розчарування.

Cагласєн.

7 годин тому, veter сказано:

Фінал дивитись не буду! :D

Не сагласєн:D

 

 Як собі хочете мужикі, а я буду за португалів, може вони і не показують гру найсильнішої команди Європи,але нехай вже виграють,і Роналду в тому числі,що не говоріть(якій він там не є)але він пахарь, він лідер, він заслужив.Судячи по двом півфіналам французи як на мене сильнішу гру показали,але і без фарту не обішлося,погодьтеся.

 PS: фінал є фінал,там усьо може бути,головне щоб тих півнів за гривку не тянули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я за петухів) 
Нерозумію як можна дійти до фіналу вигравши в основний час лише 1 матч (і то з підбитим уельсом)

...якось це не заслужено, на фарті (імхо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вболівав всім серцем за Францію, бо до німців ну не лежить душа і все тут...

Пенальті було заслужене, то чому б його не поставити?

 

нема атаки в німців... просто немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...