Перейти до змісту

Документы Б\Н. Что это и как работает?


V()V@n

Рекомендовані повідомлення

Всем доброй ночи!

Слышал много разговоров о без номерных документах на авто, мол, пригоняешь машину, делаешь доки за энную суму и ездишь без проблем. Как говорят, минусы такого дела это: не выезд такой машины за границу, ты единственный хозяин (на всегда, нельзя переоформить на кого-то) и ездить на ней кто-то другой может только по генеральной доверенности.

Тема очень интересная, но интересуют нюансы. Есть ли подводные камни, Может кто ездит так, поделитесь опытом? Надежно ли это? Как с гайцами?

Скажем, я пригнал машину, дальше что?

Заранее благодарен!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше, який в цьому сенс, якщо авто не крадене, по-друге, це, як і багато інших різних схем, буде працювати до пори-часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який в цьому сенс

Смысл - цена вопроса, если это легально и мне не надо за границу, авто для меня, зачем тогда плати все эти сборы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смысл - цена вопроса, если это легально и мне не надо за границу, авто для меня, зачем тогда плати все эти сборы...

Це не легеально. Це двійники. Якщо приїдеш, скажімо, в Дніпропетровськ,і там спинять, захочуть перевірити, а там у них так ж машинка зареєстрована... Конфіскують.

Просто не варто економити на цьому - завше дорожче виходить.

Краще докласти ту тисячу і купити авто без проблем з доками.

Тут є трохи інфи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двійник, або як кажуть брат-сестра-1+1 це не Б\Н кузов!

Двійник є двійник, себто автомобіль нелегально підроблений і методом повторного видання номерів і ТП людина катається в одній області а в іншій їздить оригінал даного автомобіля :) Себто прикольно буде якщо власник реального авто по справам приїде до тебе в гості і припаркується біля тебе, адже машини мають бути ідентичні :)

А б\н кузов - це залишки колишніх автомобілів за часів коли можна було в МРЕО поставити відмітку в тех.паспорті про того-іншого роду проблеми в наслідок чого номер кузова затерся (напр. корозія) + такий авто з обліку в наш час не знімається!

Моє ІМХО: будь-який із даних варіантів купівлі є пустим викиданням грошей на вітер, себто авто у Вас можуть забрати або спаливши 1+1 або через якісь проблеми із виконавчою у власника на кому стоїть б\н кузов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по ссылке предоставленной R01and, стало ясно, что все это теряет смысл, хотя еще поправки, я думаю, будут, так, как много таких авто ездит...

А так расскажу, как это представляли мне: пригоняется авто, нужным людям платишь $$$, тебе делают ЛЕГАЛЬНЫЕ доки на машину,номера, решение суда и экспертизу, где указывается отсутствие номера кузова (с понтом, проведена его замена), вырезается номер с кузова и ты спокойно ездишь, только не выезжая за границу.

Это ни какой не двойник!!!

Хотелось бы реальных владельцев услышать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катався 5 років назад на двійнику щей Б\Н,робоче було авто(бус).Двійник був в нашому місті,але катався рідко,техпаспорт в мене був дублікат який пробивався по базі.На Волині не зачіпали,в інших областях по настрою.Було і за 150 відпускали,але 2 рази викладав і по 1000 наших українських.В основному були бувші експерти,які вираховують таке авто бистро.Не варто брати таке авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут трохи вже наплутали. Якщо купуєте авто з кузовом б/н, з нормальними, легальними документами, ніякого криміналу в цьому немає. До цього закону на ньому спокійно можна було кататися без будь яких проблем. Зараз ,щоб не штрафували, потрібно набити номери на кузов, в сантадорі. Це коштує десь 500 доларів. Можна зробити, якщо ви власник,або маєте генеральне доручення. Тим, що мають таке авто просто додаткові витрати. А якщо хочете таке авто купити, то варто додати відразу ще ту суму й згаяний час та нерви. Як на мене то краще докласти й купити відразу авто з нормальними документами.

Як варіант, зараз купують вбите авто з нормальними доками й до нього беруть нерозмитнене на запчастини. З першого лишають голий кузов, все інше перекидають з другого. Виходить такий собі капремонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Легальні документи робляться тільки в мрео, а не якісь там люди роблять любі документи на любе авто.

Якшо машину через границю буду пропихати як кажуть " воздухом" тому, що розмитнення невигідно, то

це вже протизаконно і на цей автомобіль вже ніяких законних документів не зробиш. Томушо воно появилось з "ниоткуда"

мав досвід в такій справі можемо обсудити, пиши приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант, зараз купують вбите авто з нормальними доками й до нього беруть нерозмитнене на запчастини. З першого лишають голий кузов, все інше перекидають з другого. Виходить такий собі капремонт.

Ідеальний варіант. :) Авто донор везуль з-за кордону і не розмитнюють. Просто розбирають. Або ж ввозять частинами. Як макарони на продаж з Італії. Законом не заборонено.

Подумую, собі замовити за 300 у.о. донора з Прибалтики чи Росії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайомий говорив, що з прибалтики треба добре дивитися, що береш. В них висока вологість, тому ржавіє все, що може поіржавіти. Те ж стосується й північних районів росії. Не знаю наскільки то правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подумую, собі замовити за 300 у.о. донора з Прибалтики чи Росії.

За 300$ це донор чого? Москвича 200 років?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вбите авто не рівнозначне вбитому кузову(ну за винятком тих випадків, коли ним город горали або тягали все підряд) в більшості випадків голий кузов знаходиться не в такому плачевному стані, як може здатися, коли дивишся на автомобіль. З проблем зазвичай лишається гниле днище й пороги. Можна купити нові, можна вирізати з донора. До того ж, якщо авто випускалось довгий час або з незначним рестайлінгом(в багатьох марках новіші версіі деякий час йшли на старих кузовах) можна взяти донора значно молодшого. В результаті фактично матимемо цілком легально новіше авто.

А якщо ще взяти до уваги ціни на запчастини та ремонт автомобілів, то вигода очевидна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 300$ це донор чого? Москвича 200 років?

Дуже дотепно...

Зорієнтуся.

До чого тут "дотепно", мені цікаво, та я не розумію, яке нормальне авто можна взяти за 300$, ще й щось з нього "донорувати".

В посиланні, яке ти надав, дешевше ніж 1150 ойро нічого немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 300$ це донор чого? Москвича 200 років?

Дуже дотепно...

Зорієнтуся.

За 300$ "повітрям" ? З Германії? Хто так доставляє? Можна контакти ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В посиланні, яке ти надав, дешевше ніж 1150 ойро нічого немає. Сообщение отредактировал vaz75: Сегодня, 21:22

Те авто, що було в якості прикладу, купили :)

Інше, приблизно, щоб зорієнтуватися.

За 300$ "повітрям" ? З Германії? Хто так доставляє? Можна контакти ?

Посилання вище.

Або ось. Зорієнтуватися від і до. На кшталт нашого авто.ріа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В посиланні, яке ти надав, дешевше ніж 1150 ойро нічого немає. Сообщение отредактировал vaz75: Сегодня, 21:22

Те авто, що було в якості прикладу, купили :)

Інше, приблизно, щоб зорієнтуватися.

За 300$ "повітрям" ? З Германії? Хто так доставляє? Можна контакти ?

Посилання вище.

Або ось. Зорієнтуватися від і до. На кшталт нашого авто.ріа.

ї

Я про те, що ціна на сайті, це ціна там. А щоб авто було тут "повітрям", потрібно добавити ще біля 600$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В посиланні, яке ти надав, дешевше ніж 1150 ойро нічого немає. Сообщение отредактировал vaz75: Сегодня, 21:22

Те авто, що було в якості прикладу, купили :)

Інше, приблизно, щоб зорієнтуватися.

За 300$ "повітрям" ? З Германії? Хто так доставляє? Можна контакти ?

Посилання вище.

Або ось. Зорієнтуватися від і до. На кшталт нашого авто.ріа.

те авто що ти дав силку прочитай уважніше моторшаден що називається мотору капец, по друге воно бензинове нікому не потрібне. але я не те хочу сказати можна знайти за 300 євро машину але не забувай що до кожної машини треба плюсовати:

доставку 500 євро (нема різниці чи сам приженеш чи привезуть на лаветі розходи почті ті самі)

до границі і 600 доларів воздух і плюс мелкі розходи бензин менти це ще 100 зелених і буде в тебе в дворі.

Люди не тіште себе цінами в мобіле де, даже сама дешева машина буде в вас в дворі 1800-2000 баксів мінімум.

З польші трохи дешевше доставка і воздух, зате трохи дорожчі машини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що ж так туго то га?

те авто що ти дав силку прочитай уважніше моторшаден що називається мотору капец, по друге воно бензинове нікому не потрібне. але я не те хочу сказати можна знайти за 300 євро машину але не забувай що до кожної машини треба плюсовати:

мені двигун наф не впав. Я це до того вів, якщо ніхто не зрозумів, що можна поїхати в ту ж прибалтику за 200-300 баксів привезти авто на розбор. На бензин і інші витрати додати ще стільки ж. Хай 1000 стане. Але це все оно дешевше, аніж тут купувати вбитого зламка вдвічі дорожче (на донора). А розумніше - розрізати їх там на частини 2-3 штуки і привезти в бусі. 8 дверей, 4 порога, капоти, коробки, скло... і т.д.

та що ж я розжовую вам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребят, время от времени привожу с другом машины под заказ, не знаю где и что вы там на смотрели, но одну нашу таможню переехать c иностранной машиной, чтоб она на вас не повисла обходится в среднем 300-400$ Не верти сказкам, что за пару баксов можно пригнать что-то... И не важно, корчь, не корчь, везешь - плати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...