Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (20.01.2014)


kmd

Рекомендовані повідомлення

Люди не ображайтесь на Savika, людина ж підготувалась, про Леніна прочитала, "восполнила", так би мовити, пробєли з уроків історії! Чудово, що борд веде активну просвітницьку роботу серед населення, радіти треба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А мені одному здається, що всі події, починаючи з непідписання договору про асоціацію, відбуваються за якимось, дуже ретельно спланованим сценарієм? Все це нагнітання напруженості в суспільстві, прийняття дебільних диктаторських законів, а потім - одним махом їх скасування, приниження лідерів опозиції, показавши їх нездатність повести за собою народ - кому це вигідно? Відповідь очевидна - ВЛАДІ і партії регіонів перед виборами 2015 року.

Навпаки, все, що зараз відбувається це ознака відсутності сценарія! А ця безглузда метушня - яскраве підтвердження тому!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я вже сказала - влада метушиться, шукаючи п"ятого кутка в квадратній кімнаті. А все тому, що не врахували їхні аналітики та політологи преславутий "ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я вже сказала - влада метушиться

не варто недооцінювати ворога, щоб не довелось співати тужливих пісень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не пам*ятаю як книга називається,но там говорилося, що массони ніяк не могли захопити Україну та Росію, вона не піддавалася аналізу, ніяк не могли знайти підхід. мов "каменщики" вже і революцію робили,і намагалися підкупити "глав СРСР" але ті протистояли, до поки не пирйшов до влади.... А далі я перестану писати,щоб не отримати з десяток мінусів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди не ображайтесь на Savika, людина ж підготувалась, про Леніна прочитала, "восполнила", так би мовити, пробєли з уроків історії! Чудово, що борд веде активну просвітницьку роботу серед населення, радіти треба!

Ленін і риги це зовсім різні речі, але краще б у нашій історії їх не було.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну все, принаймні одній людині в країні стало легше - азарову більше не потрібно розмовляти українською мовою, не буде більше ганьбитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є указ президента по Азарову і уряду...

Не знаю наскільки правда, але є така інфа:

Президент Украины принял отставку премьер-министра Украины Азарова Николая Яновича, удовлетворив его заявление об отставке.

Об этом сообщает пресс-служба главы государства.

Поскольку за статьей 115 Конституции Украины отставка премьер-министра Украины имеет следствием отставку всего состава Кабинета министров Украины, президент Украины принял и отставку правительства государства.

В то же время глава государства, руководствуясь нормой части пятой статьи 115 Конституции Украины, поручил Кабинету министров Украины продолжать выполнять полномочия до начала работы новосформованного Кабинета министров Украины.

o-00089566-n-00181174.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Партії регіонів вже "бунтують" депутати Ахметова - ЗМІ

Ну як показали події у ВР і по ТБ це було видно, що ця інформація ЗМІ - брехня!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарно працюють... все до завтра... Виявляється їм мало було перерви з 12.00 до 16.00 щоб узгодити закон по амністії...

В ригів одна задача - відмазати цим законом "міліцію"... і вони будуть крутити-вертіти аби на це вийти...

Якщо вони її не відмажуть - один із основних стовпів їх влади впаде... А тоді дійсно буде ПОЧАТОК їх КІНЦЯ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який розвиток подій на мою думку слід чекати, або на що може піти Янукович, аби зберегти своє крісло

1. Звільнення всіх затриманих, політв’язнів та полонених. - Це можливо - покаже ,який він милосердний

2) припинити силові дії з боку влади; - тимчасово

3) оголосити повну амністію, а саме, звільнити всіх без виключення учасників протестних акцій та закрити всі кримінальні справи і провадження; - до 1 пункту

4) Звільнити Азарова - що і зробив

5) відмінити всі закони, прийняті 16-го січня, що обмежують права і свободи громадян; - що і зробив(таке враження , що вони і створювались для того,щоб потім їх відмінити......

6) переформатувати спецпідрозділ “Беркут” і створити якісно інший спецпідрозділ МВС;зробить - Але хто це все проконтролює, ну відправить він назад ФСБ Російське ( 30 бригад)і скаже що уродів ,які били більше не працюють

7) покарати винних у вбивствах, знущаннях та побитті протестувальників;(Вибере пару тітушків, вдягне у форму "Беркут" і скаже,що це вони били та вбивали..

8) знайти зниклих активістів Майдану ( знову винні тітушки)

9) не допустити до влади політиків, які дискредитували себе під час минулого правління (наприклад — Литвин). - Порошенко, Тимошенко...

Особисто я нікого не хочу бачити при владі з теперешніх політиків, або колишніх,які нічого не зробили для країни, дуже боюсь розвитку 2004. Просто з кожним президентом стає все гірше та гірше, все більше корупції з кожним роком. А коли вже розграбували , да так що залишилось тільки країну комусь продати - починається війна між кланами "олігархами" а ми виступаємо зброєю одного з кланів. Один управляє владою..судами..беркутами..тощо а інші під так званою опозицією народом..

Повністю перезавантаження... я більше довіряю радикальним орг... тим козакам на майдані...ну і довіру більше всиляє мені Гриценко чим так звана опозиція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все таки арбузов як і прогнозувалось, і то треба було все так робити через сраку? Людей вбивати, там у владі вже давно хтось потребує серйозного лікування і прізвище пацієнта ми всі знаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман Шрайк

законы о диктатуре отменили. но диктатор ведь никуда не делся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

законы о диктатуре отменили

Повернулись до 15 січня: побиті студенти, Беркут і задовбаний народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запливші глазки поросячі

нє стар, но і нє очєнь юн

тепер прем'єром в нас назначєн

кавун

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дух вітає у повітрі...

напевно Азіров пішов підробляти в газету...

азаров запатентує свою мову і буде жити за рахунок відрахувань авторських прав
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аваков назвал Кравчука "старой сволочью" погоджуюсь

Новий прем'єр - міністр від опозиції - Петро П орошенко------- Я про це здогадувався , ще з того дня коли він пішов зупиняти бульдозер..

це просто жах... народ не зупинеться .....спочатку з владою розбиремось а потім вам опозиції хвости обрубати ( які повилазили на СЦЕНУ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Балашов у своєму репертуарі.......хоча маразм він і є маразм(кримський) ... про підставки він прикольно сказав)))

Повністю перезавантаження... я більше довіряю радикальним орг... тим козакам на майдані...ну і довіру більше всиляє мені Гриценко чим так звана опозиція

.....треба "дожимати" владу полюбому.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...