Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (20.01.2014)


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

"Кто поедет в Киев "титушками", могут назад не возвращаться" - ультрас "Зари"

24.01.2014 17:20

Организация футбольных болельщиков "Заря Ультрас" в связи с ситуацией в стране провела сбор на стадионе "Авангард".

Об этом сообщается на странице организации Вконтакте, сообщает NewsOboz.org со ссылкой на Gazeta.ua.

Члены движения приняли решение о том, что никто из членов организации не должен ехать в Киев в качестве "титушки".

"Кто поедет зарабатывать деньги таким образом, могут не возвращаться", - говорится в сообщении.

Напомним, из-за столкновений протестующих с силовиками матч 1/16 финала Лиги Европы "Динамо" Киев - "Валенсия" находится под угрозой переноса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варто йому нагадати, що за голову вбивці С.Нагояна вірменська община назначила 100 тис. дол.

на Майдані стоять люди різних національностей

а тепер погугли номер який є під тим "оголошенням" :D

P.S. "Союз армян не развешивал объявления о гонораре за голову "убийцы" Нагояна – зампред Союза"

Звісно, його навіть і чіпати ніхто не буде.

"Приключения Шурика"

У вас на стройке нещасные случаи были ?

Нет !

Будут :)

Хмельницька ОДА пала

ядуха закрився в кабінеті з нардепа

Охорона 5 міліціонерів інші виведені з ладу

От я думаю і нафіга воно йому тре - можуть же ш і дирку просверлити , не заштопаеш

http://censor.net.ua/news/267936/mitinguyuschie_zahvatili_hmelnitskuyu_obladministratsiyu_v_militsiyu_letyat_portrety_yanukovicha

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно прийшо на пошту:

Усім небайдужим! Збір підписів у підтримку всеукраїнського референдуму

UkrMaidan.JPG

btn_ukr_signpetition.png

Відповідно до Конституції України, "Всеукраїнський референдум проголошується за народною ініціативою на вимогу не менш як трьох мільйонів громадян України, які мають право голосу, за умови, що підписи щодо призначення референдуму зібрано не менш як у двох третинах областей і не менш як по сто тисяч підписів у кожній області".

Якщо зберемо 3 мільони підписів - то продемонструємо волю народу України до організації референдуму і нових виборів Президента і Верховної Ради! Розкажіть усім - і ми зможемо досягти нашої цілі. Ми мусимо врятувати нашу країну!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

полазив по форумах, сильно здивувався, навіть шокувався.

0_d6485_c51516d3_L_240.jpgi.gif

і підпис "А потом говорят, будто беркут убивает. У майданутых давно огнестрел есть."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідно до Конституції України, "Всеукраїнський референдум проголошується за народною ініціативою на вимогу не менш як трьох мільйонів громадян України, які мають право голосу, за умови, що підписи щодо призначення референдуму зібрано не менш як у двох третинах областей і не менш як по сто тисяч підписів у кожній області".

Це означає, що берете листочки і ходите по вулицях, а не в мережі клацати. І так в кожному місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надаю текст рішення народного віче в с. Луків Турійського р-ну від 24 січня 2014 р.

Прочитайте, це цікаво!

ПРОТОКОЛ

Рішень народного віче

В смт. Луків Турійського району відбулось народне віче. Присутні біля 200 осіб

На народному віче жителі селища та політичні діячі обговоривши суспільно політичну ситуацію сьогодення прийняли наступні рішення:

1. Оскільки існуюча влада в особі Януковича В.Ф. не тільки не гарантує дотримання Конституції України а і утискає права та свободи гарантовані українському народу конституцією, здійснює масові репресії проти свого народу рекомендувати жителям селища та усім хто підтримує цінності демократії надалі називати Януковича В.Ф. не «Президентом України», а «почесним головою партії регіонів».

2. Звернутись до кабінету міністрів,України, Верховної Ради України із проханням силовий підрозділ існуючої влади який на сьогодні здійснює репресії проти власного народу і який до сьогодні називався «беркут» надалі називати «Гестапо».

3. Звернутись до Дніпропетровської Облради та облдерж адміністрації розглянути питання вшанування та увіковічення пам’яті героя повстанського руху Сергія Нігояна. Спорудити в обласному центрі пам’ятник герою.

4. Звернути до громади вірмен України із проханням взяти на контроль розслідування обставин вбивства їх співвітчизника Сергія Нігояна, та покарання причетних до вбивства.

5. Зважаючи на антинародну суть прийнятих 16 січня законів, невідповідність суті законів існуючій ситуації в державі вернутись до міністерства охорони здоров’я із проханням з’ясувати дієздатність осіб, які причетні до прийняття даних «законів».

6. Звернутись до Верховної Ради України із проханням надати статус «Учасника бойових дій» учасникам спротиву диктаторському режиму 2013-2014років.

7. Звернутись до міністерства закордонних справ із проханням висловити «вдячність» керівництву РФ за надану допомогу диктаторському режиму України у вигляді рушниць, світло шумових гранат нового зразка та інших спецзасобів боротьби із власним народом на суму 15 млрд. доларів США.

Смт. Луків 24 січня 2014 року.

Секретар зборів: Троян В.В.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для чого ходити по вулиці?

зробити пункти прийому підписей біля ОДА, Майдана,Лідавської - це вже гарантовано 20-40%

Арні за нас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідно до Конституції України, "Всеукраїнський референдум проголошується за народною ініціативою на вимогу не менш як трьох мільйонів громадян України, які мають право голосу, за умови, що підписи щодо призначення референдуму зібрано не менш як у двох третинах областей і не менш як по сто тисяч підписів у кожній області".

По електронній пошті визначать область, чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

полазив по форумах, сильно здивувався, навіть шокувався.

0_d6485_c51516d3_L_240.jpgi.gif

і підпис "А потом говорят, будто беркут убивает. У майданутых давно огнестрел есть."

патрон флобера. не шокуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

патрон флобера. не шокуйтесь.

я був шокований від того маразму, який люд відписував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Патрон флобера.... а якщо взяти це зображення і влізти в exif ? нафіга ризикувати бігати з револьвером по площі (це перша мішень снайпера) для фотки? Фотошоп ше ніхто не відміняв. невиходячи з дому можна таке наробити на майдані, шо капець. йому і М79 можна дати і пульт від атомної бомби і Шилку за спиною підігнати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

патрон флобера. не шокуйтесь.

я був шокований від того маразму, який люд відписував.

не дивуйся. є люди які не хочуть чути чи шукати правду в фактах.

Я так запостив відео( з знущанням) на одному російському сайті де розказували що беркут герої.. так ось я схлопотав купу мінусів і грізних коментарів типу " да он сам голый к ним бежал, они в автобус забрали, молодцы." , " да он поджечь себя хотел", " ето ярый бандеровец. а ты пишешь с розряда слышу звон -не знаю где он".

Розказують мені "свою правду")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОСЬ ВІДЕО ЯКЕ КРУТЯТЬ В УКРАЇНІ

БАЖАНО ДИВИТИСЬ ВСІМ

http://my.mail.ru/video/mail/papa_valia/131/130.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да царьов для мене ненависніший ніж янукович! Бандарєнка Єлєна туда же.

Да царьов для мене ненависніший ніж янукович! Бандарєнка Єлєна туда же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна новина,якщо не фейк.

http://censor.net.ua/news/267941/na_grushevskogo_berkutovets_vyshel_iz_stroya_snyal_obmundirovanie_i_pereshel_na_storonu_protestuyuschih

На головній "Цензора" вже немає. Скоріше всього деза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна новина - це "ОШИБКА 404" ? нє, фейк, однозначно фейк

Типу Беркутівець перейшов на Грушевського на іншу сторону? Вгадав?

Гоніво! Дууууже сумнівно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...