Перейти до змісту

З пістолетом в ЦУМі


a.shmat

Рекомендовані повідомлення

Ви там були? Ви знаєте що там робиться на самому ділі?

Я вчора під вечір приїхав з Майдану. І думаю, знову туди збиратись, тільки вже з більш екіпірованою компанією.

Ви відчули страх коли у Вас взривається під ногами гранати???

В мене штани біля взуття пропалені гранатою. Якби на нозі не було захисту, то міг би і травми отримати. Признаюсь чесно - страшно, ще й як. Неподалік в хлопця на моїх очах відірвало руку. Допомагав його виносити до медпункта біля сцени.

Ви знаєте що там робиться на самому ділі?

Читайте вище.

не..й сидіти писати всяку чуж!!! мол де там свої своїх!!!

З одної сторони - люди, яких довели буквально "до ручки". З іншого боку - злочинний режим, озвірілі бандити в погонах і без них. Ця сторона для мене ніколи не буде "своєю".

по ТВ показують 30 % того, що відбувається на самому ділі!!!

Не дивіться ТВ. Дивіться стріми в інтернеті. або їдьте самі і тоді побачите на власні очі.

бісять такі люди як Ви!!!!!

Скажу одне. По життю я зовсім мирна людина. Програміст в окулярах, ну ви розумієте. Друзі також відповідні. Але і їх, і мене зовсім все дістало. А потрібно дуже багато, щоб підняти такого індиферентного інтелігентика, як я, з-за комп'ютера.

Я також приїхав з Києва не в кращому стані і вигляді!!! тому такий злий на всіх!!!!!!!!!! бо просто половина цих людей шо сидить тут, пише ну так і сяк, може бути те чи те!!!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

хтось там сильно хотів в Європу і Америку.

вот вам демократія в дії. Скоро будем як в США: боятися на вулицю вийти лишній раз бо кожен другий носить пушку в кармані.

Коли в кишені чесного Українця буде присутня пУшка, а боронити свою честь і гіднісь це норма закону, то сволота 1000 разів подумає, чи варто іти в беркут, і закидати простих людей гранатами, а друга половина бидлоти буде тримати рота на замку, бо буде вкурсі , Якщо куля в лоб , то куля в Лоб.

Конференція Євромайданів одноголосно проголосувала за використаннязброї для оборони активістів ―...

ipress.ua

Це вже взагалі бред сивої кобили! Ну давайте всі ходити зі зброєю та стріляти один по одному!!! Вже зовсім з глузду зїхали!???? Це шо мені тепер з волини зробити обреза та ходити з ним по вулиці для самозахисту!? Якщо прості люди будуть ходити зі зброєю, то гопота з гранатометами, і тоді хрен там тихенько вдома вдасця відсидітись!!!!! А якщо хтось так хоче кулю в лоб то хай сам застрелиться та не смердить на цьому світі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це шо мені тепер з волини зробити обреза та ходити з ним по вулиці для самозахисту!?

Та ні - краще намиль мотузочку і зроби світ кращим, і не образить ніхто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже взагалі бред сивої кобили! Ну давайте всі ходити зі зброєю та стріляти один по одному!!! Вже зовсім з глузду зїхали!???? Це шо мені тепер з волини зробити обреза та ходити з ним по вулиці для самозахисту!? Якщо прості люди будуть ходити зі зброєю, то гопота з гранатометами, і тоді хрен там тихенько вдома вдасця відсидітись!!!!! А якщо хтось так хоче кулю в лоб то хай сам застрелиться та не смердить на цьому світі!

Волина( як що ви перейшли на феню), це пістолет, з неї обріз не зробиш :_02:. Гопота і так зі зброєю ходить. Масове озброєння,це не значить всі , включно з клієнтами психлікарні :_02: Знаю випадок, коли саме зброя спасла життя вагітній жінці від гопників.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Щоб не створювати нової теми, пишу тут.

Вчора (16.08.) на парковці біля міської ради Луцька приблизно 19:30 проїжджаючи з другом мимо, звернули увагу на 2-ох чоловіків, які стояли та поглядали то на асфальт, то на проїжджу частину. Коли під'їхали ближче-перше запитання чоловіка було чи ми не з міліції. А тут саме цікаве, що на тому ж асфальті, навпроти міської ради лежить пістолет (пневмат, як уточнив один з чоловіків), до того ж декілька хвилин назад стріляли в одного з них. Власники пістоля були на авто, але швидко втікли. Мужики від того, що сталось не могли навіть сказати на якому авто були втікачі, але міліцію викликали все ж самі. Більше подробиць не знаю, може хтось щось чув, бачив?

Отак, серед білого дня, де купа людей та дітей.

З.І. Цікаво, а де були чергові охоронці міської ради, також поряд ДСО? ...А може і не чули)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось там сильно хотів в Європу і Америку.

вот вам демократія в дії. Скоро будем як в США: боятися на вулицю вийти лишній раз бо кожен другий носить пушку в кармані.

в США бояться вийти на вулицю? джерело інформації ганста-фільми?

ИМХО озброєний народ це переважно +, особливо при нашій владі

зброя, або ж просто її наявність-це дуже серйозний стримуючий фактор. Я сумніваюсь, що вам захочеться на роги лізти, коли зайвого хильнете, якщо в опонента буде ствол. В бидла, гопніків і тимбільше тітушок зброї і так є дохєра і трошки. А нам з вами аби хоч пукавку маленьку на кшталт макарова, то вже було б добре. Чомусь коли ідіот по людям з калаша строчив у Одесі, то ніхто не захотів взнати звідки ж той калаш, адже їх просто так не продають. А якби у натовпі були хоча б ТТ і макарови? поклали б виродка на місці. А тоді розбирались. А значить має бути або дозвіл і акт купівлі, зареєстрований калаш в міліцейських базах, або калаш, взятий з військової бази.

Річ у тому, що дозвіл на зброю МАЄ бути, щоправда мають бути і оновлені бази і строгий контроль того, ЩО У КОГО Є.

Поясню-вам вбивати не буде сенсу когось, якщо на Луцьк буде надцять калашів і всі на учоті в міліції. Менти прийдуть і кожен калаш перевірять. Хто стріляв-посадять. І принаймні, у вас був би шанс убити виродка, який з переробленим макаровим (з стратового на бойовий, не на учоті) на вас поліз. І шанс був би цілком легальним. Крім того, для порядку в країні треба переймати і інший досвід європейських країн-наприклад, обкатку пальців у туристів (особливо з рашки) і у своїх громадян зокрема. Ну і само собою, це мають бути автоматичні сканери і сучасна база, яка прожене пальці по кримінальних справах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто стріляв-посадять. І принаймні, у вас був би шанс убити виродка, який з переробленим макаровим (з стратового на бойовий, не на учоті) на вас поліз. І шанс був би цілком легальним. Крім того, для порядку в країні треба переймати і інший досвід європейських країн-наприклад, обкатку пальців у туристів (особливо з рашки) і у своїх громадян зокрема. Ну і само собою, це мають бути автоматичні сканери і сучасна база, яка прожене пальці по кримінальних справах.

Якщо зброя буде лежати вдома, то особисто я не проти, але якщо через цей закон збільшиться кількість неадекватів, які йдучи бухати в бар, першим ділом сунуть в труси пістолета, знявши його з запобіжника, то мене геть не радує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно сказано, потрібно легалізувати зброю, причому для всіх у кого є довідка про психічне здоров'я, та з наркології.

Ну але при цьому потрібно:

а) удосконалити механізм реєстрації зброї, із введенням біометрики це буде простіше.

б) Удосконалити механізми отримання довідок про псих. здоров'я, та з наркологічного обліку. З обовязковою переатестацією через кожні 2-3 роки. (Окремо створювалі ліцензовані центри для видачі довідок, по факту видачі неадекватам довідок відбирати ліцензії)

Питання про дома\недома складне: навіщо вона дома скажем інкасаторам\валютчикам\продавцям ?

Якщо є дозвіл на носіння який ,як на мене повинен видаватися окремо від дозволу на володіння, то Ви можете носити при собі автоматичну зброю до певного класу. (скажем пістолети до 9 мм).

Володіти при цьому можете іншою зброєю (наприклад гвинтівка 7.62) але носити її права немаєте, лише транспортувати в чохлі до місця полювання\полігону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання психіки - це відносне питання, припускаю що сьогодні ти здоровий, а через деякий час схибнувся під впливом різних факторів і почнеш по всіх палити. Так що тут все хитко і до до зброї потрібно ставитися обережно.

Хоча я не проти щоб населенню дали дозвіл на вогнепальну зброю, хоча б з обмеженням по потужності чи калібру 9мм 350м/с тощо, можливо тоді майдани не доведеться більше збирати, а в кожного народного обранця буде усвідомлення що він може в будь-який момет стати героєм "депутацької небесної ради".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Довбойоби будуть завжди і всюди.

2. Дозвіл мают отримувати адекватні і психологічно підготовані люди.

3. Газовий балончик при правильному застосуванні творить дива.

4. Тільки використавши ВСІ доступні засоби стримування, варто застосовувати вогнепальну зброю.

5. Виграний бій.. це той, який не розпочався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...