Перейти до змісту

КУРЯЩИМ БАБАМ посвящается


BodyLife

Рекомендовані повідомлення

Каждый день я вижу девушек, которым так и придется на всю жизнь остаться одним. Они никогда не найдут себе нормального мужика, готового взять из за муж. Причем, обидно то, что это на прямую связанно с самой девушкой. Потому что она КУРИТ!

Конечно, многие курящие женщины выходят замуж, возразят мне многие. Но за кого? Либо за такого же наркомана как и они сами, либо просто за бесхребетных сосунков. В обоих случаях назвать сего индивидума НОРМАЛЬНЫМ МУЖЫКОМ язык не повернется.

А все почему? Да потому что НОРМАЛЬНЫЙ МУЖИК курящюю женщину воспринимает как БЛЯДЬ! Устал я от политкоректных формулировок: дескать называйте черных афроамериканцами, а голубых людьми с нетрадиционной половой ориентацией. Для меня первые - это негры, а второые - пидарасы. Так же как и легкодоступную девушку я предпочитаю называть самым простым и емким определением - БЛЯДЬ!

Я представляю как сейчас передергивает тех леди, которые регулярно засовывают себе в рот сигареты. А таких ведь очень много. Зайди в ночной клуб - 95% женщин там что делают? Правильно. Курят и снимаются! Кто то хочет срубить бабла побольше. Кто то хочет найти "прынца не белом кайене" . Но смысл один и тот же: НАЙТИ ПОЛОВОГО ПАРТНЕРА! И если барышня говорит о том, что она пришла сюда "ПРОСТО ТАК", "ПОГУЛЯТЬ", "ПОТЕНЦЕВАТЬ" или "ЗАВЕСТИ НОВЫХ ДРУЗЕЙ", то это не более чем самообман. Потому что лишать себя ночного сна и отдыха "ПРОСТО ТАК".....весьма странно и глупо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весьма резкая и прямая позиция, хотя в чем-то есть смысл правильный. Однако мне кажется, пользователь под ником "BodyLife" молодой человек не видевший жизни. Надеюсь, что ошибаюсь. Жизнь штука сложная, я бы так публично многих самодостаточных курящих людей просто так не называл: "наркоман", "бесхребетный сосунок". Имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однако мне кажется, пользователь под ником "BodyLife" молодой человек

, який був колись молодим чоловіком під ніком "borec"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоч я й сам некурящий і дуже негативно відношусь до курящих жінок/дівчат, але дана стаття (у даному формулюванні) на мою думку це просто вилита душа нещасного і неуспішного в житті автора і виглядає дещо дискримінаційно

хоча жінка, яка бере до рота цигарку "за углом" відразу падає в очах

а чому для чоловіків куріння це ніби норма? а тому що це питання сформованих роками стереотипів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому для чоловіків куріння це ніби норма? а тому що це питання сформованих роками стереотипів

Ага, навіть по аватарці видно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цей точно не останеться сам з анаболічними грудями :)

Мені подобаються жінки які курять, вони виробляють звичку тримати щось в роті :)

А якщо серйозно, кожен робить свій вибір сам, так само як дівчина при -30 одягаючи юбочку та колготки думає про те, як класно вона буде виглядати на дископлясках не думаючи що може підмерзнути (по жіночій частині), та це спричинить проблеми в майбутньому з плануванням дітей.

Так само коли курить хлопець чи дівчина, хоче це все не факт, є ті, хто курить і бухає у них народжуються здорові діти, а є ті хто не курить, і не бухає взагалі не можуть мати дітей.

В Києві у мене був мікрокультурний шок, там дівчата ходять з цигаркою як мужикі, і скажу якщо так подивитись то в масі основній чоловіків які курять менше чим жінок, може це і не так звичайно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

курити чи не курити кожен вирішує сам..... те саме з наркотою, нюхати чи ні вибір кожного. :smoke: Мене цікавить тільки одне, автор то ТИ еТо на вІдЕо??? :0035:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не есть защитником курящих женщин(моя жена не курит), ну вот он зря наехал на мужиков, у которых женщины курят. Он назвал их наркоманами. А мужик раскаченный на стероидах это не наркоман считается? Наверно не наркоман, но и не мужик уже точно и сомневаюсь, что он заинтересует даже курящую женщину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мужик раскаченный на стероидах это не наркоман считается? Наверно не наркоман, но и не мужик уже точно и сомневаюсь, что он заинтересует даже курящую женщину.

з чого ти взяв що він не мужик? І мені цікаво чи ти йому зміг би в очі таке сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мужик раскаченный на стероидах это не наркоман считается? Наверно не наркоман, но и не мужик уже точно и сомневаюсь, что он заинтересует даже курящую женщину.

з чого ти взяв що він не мужик? І мені цікаво чи ти йому зміг би в очі таке сказати.

Ні, не зміг би. Але ж він перший почав... :) та й ти ж мене не бачів, а може я шкаф більший за нього, та просто із власного досвіду кажу. Вибач, якщо за живе тебе задів, я не навмисно, чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно, є відсоток дівчат яким це відео було б корисне, так само як є люди яким корисно слухати Жданова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как раз попкорн купил =)

і я почитаю )))

та й ти ж мене не бачив, а може я шкаф більший за нього

а слабо,козаки,твір без помилок написати? А-ля: "Як я провів літо" )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko,

Вибач, я дійсно маю проблеми із українською граматикою. Але мені можна пробачити, я не українець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо після цього відео жінки зразу кидають курити - матьовйотреплюсувати...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amar

не переймайся. Тема-вброс,то і я вирішив потролити. :)

ЗЮ. Добре пам"ятаю теми borc-a,з його пропагандою здорового образу життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качки, які розкачені на анаболіках - запрошую на спортивні змагання з простою сільскою жінкою, місце зустрічі - город, знаряддя праці, лопата, відро, та інші супутні приладдя.

Виграє той, хто не видохнеться на дистанції, а дойде до фінішу (кінця городу)... :)

PS: так просто щоб розрядити обстановку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amar

не переймайся. Тема-вброс,то і я вирішив потролити. :)

ЗЮ. Добре пам"ятаю теми borc-a,з його пропагандою здорового образу життя.

Я виправив помилкі, можна перевіряти. ;)

(сподіваюсь, що це не потрібно буде виправляти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...