Перейти до змісту

Що Вашим діткам принесе Миколай і Дід Мороз


RomaL

Рекомендовані повідомлення

Вже голова кипить від роздумів на тему що подарувати доньці 4-ох років під подушку і під ялинку. Іграшок має м'яко кажучи достатньо. Вона в мене дівчинка скромна, ій би коників і принцес і побільше, а в квартирі і так уже міні-іподром і принцесобанди. І то думати треба і за себе і за дідуль-бабуль.

Коліться, хто що придумав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як я вас розумію) у мене також мішок іграшок, в який можна запхати мене і ще місце залишиться :_07:

Малий погрався планшетом, тепер йому давай планшет від Миколая)) в тих же 4 роки :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я чекатиму на листа до Миколая від свого манєнького хлопчика. Тоді і знатиму що подарувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

планшет однозначно, і хлопчики і дівчатка їх полюбляють!))

На довго його не вистачить. Та і заліпати буде в нього безперестанку. Не варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RomaL, так є спеціальні дитячі планшети. Якшо мені не зраджує пам"ять - на радянській вісить білборд з рекламою такого планшету 199 грн.

Якийсь там розвиваючий і т.д і т.п

Похресниці презентував пісочний годинник на 5 хв..такий з дракончиком на ліпучці(для ванної кімнати) дитячу щітку і зубну пасту. ТЕпер їй цікавіше буде чистити зубки вранці :) Подарунок обійшовся в 70 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моїй малечі 3,5 роки Миколай достроково подарував скриньку з дзеркальцем, а в середині всяку всячину: заколки, перстні, резинки і т.п. Любить вона у мене "гарною бути" :) Дякувати Богу дружина знає, що подарувати доньці, а мені голова за те не болить.

Планшет, це звичайно, добре, але змалку привчати дитину до такого не хочеться, вистачає телевізора з мультиками. Треба піклуватися за здоров'я, за зір дитини.

До речі, вже не Миколай, але, в неділю, дитині купили розвиваючи дерев'яний спортивний куточок для квартири. Місця звичайно займає багато, зате радості !!!! Тут тобі і гірка і драбинка і гойдалка і кільця. Голова нехай до школи відпочиває, а в такому віці фізичний розвиток теж важливий.

Куточок схожий на цей:

post-15759-0-60626900-1387278381_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, вже не Миколай, але, в неділю, дитині купили розвиваючи дерев'яний спортивний куточок для квартири. Місця звичайно займає багато, зате радості !!!! Тут тобі і гірка і драбинка і гойдалка і кільця. Голова нехай до школи відпочиває, а в такому віці фізичний розвиток теж важливий.

Куточок схожий на цей:

яка ціна? де купували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купили б/в в ідеальному стані у знайомих за 1000 грн. Вони десь з Києва через інтернет замовляли років 2 тому, ціна нових близько 2-2,5 тис.

Але мені здається, що виробляються ці куточки десь на Заході України, можливо Львівщина. Каркас там сосновий, а всі перекладени та гойдалка з бука.

Для прикладу посилання на Київський сайт : http://kryhitka.com/uk/catalog/derev-yani-sportkompleksi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sanver,отото Миколайчик. Круто! Нас так не баловали

це мабуть Миколайчик з Дід морозом, бабусею, дідусем та батьками скинулись )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам лише 2,6р. купили нічник черепаху+цікаву книжечку. думаю, наразі буде задоволений. А от тринажер - варіант на перспективу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя дочка вже трохи виросла з того віку 3-4 роки. їй вже 12... Але лист до Миколайчика написала, і відправила на мою електронку. Ну, прийдеться Миколайчику напрягтись, щоб "знайти" футболку з зображеннями улюбленого гурту... А коли була маленькою, то просила теж ляльку "Барбі" і коників... Потім фарби, книги.... Загалом, Миколайчик приносив саме те, що просила (в розумних межах)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моїй малечі 3,5 роки Миколай достроково подарував скриньку з дзеркальцем, а в середині всяку всячину: заколки, перстні, резинки і т.п. Любить вона у мене "гарною бути" :) Дякувати Богу дружина знає, що подарувати доньці, а мені голова за те не болить.

Планшет, це звичайно, добре, але змалку привчати дитину до такого не хочеться, вистачає телевізора з мультиками. Треба піклуватися за здоров'я, за зір дитини.

До речі, вже не Миколай, але, в неділю, дитині купили розвиваючи дерев'яний спортивний куточок для квартири. Місця звичайно займає багато, зате радості !!!! Тут тобі і гірка і драбинка і гойдалка і кільця. Голова нехай до школи відпочиває, а в такому віці фізичний розвиток теж важливий.

Куточок схожий на цей:

Клас! А де купили і скільки коштує, якщо не секрет?

У нас ще взагалі гімнюк малий 1 рік і 8 місяців, а вже йому тільки планшет подавай з котиком Томом. Купили дитячий, що ви думаєте грається. Ні, грайся мама сама. Виконула гроші на вітер. Що ж буде далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій синок попросив в Миколая великого Лунтіка, який говорить)))))). Слава богу найшла м"ягку іграшку Лунтіка, який співає....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже голова кипить від роздумів на тему що подарувати доньці 4-ох років під подушку і під ялинку.

В якості подарунка і подальшого розвитку дитини не погано підійде настільна гра. Це розвага не тільки для дитини, а і для всієї родини. Є доволі цікваі варіанти для дітей 4-5 років та більше. В самого є декілька різних ігор, з друзями та ріднею частенько граємо по вихідних або ж на свята :)

P.S. знаю де можна купити в нас в Луцьку, якщо цікавить піщить в ЛС або ж можна в інтернеті пошукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моїм старшим миколай по лимонному деревцеві принесе. Просили бананові, але він не встиг в африку з'їздити, а лимони в нього вдома в оранжереї ростуть)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- вмовив жінку купити конструктор, бо ті ляльки вже замахали мене :-), а конструктор малій подобається (4 буде скоро)

- позаминулий Миколай приніс санчата, теж вважаю хороший подарунок, якщо ще нема

П.С. планшета, раніше ніж дитина піде в школу, купляти не буду, і нікому не раджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sanver,отото Миколайчик. Круто! Нас так не баловали

це мабуть Миколайчик з Дід морозом, бабусею, дідусем та батьками скинулись )))

так воно і є, син збирав, дідусь з бабусею підкидали, а батьки доклали і купили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sanver,отото Миколайчик. Круто! Нас так не баловали

Син сам собі на іграшки збирає, то бабуся дасть, то я даю як з садочка забираю,кажу - "Ось твоя зарплата, садочок це твоя робота, як в тата й мами", ми лише докладаємо, + підключаються хресні, от і виходять хороші подарунки))

Можна пазли подарувати, є різні по величині та тематикою, теж розвиває непогано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій синок попросив в Миколая великого Лунтіка, який говорить)))))). Слава богу найшла м"ягку іграшку Лунтіка, який співає....

Минулого року шукав. Говорящого знайшли десь в Харкові, 5 фраз говорить реально своїм голосом. кльова іграшка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...