Перейти до змісту

Хто пробував заробляти, або заробляє на bitcoin


Рекомендовані повідомлення

bitcoin - поділіться досвідом, та враженнями, а то якось зацікавила тема, чи хто не встиг, той запізнився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Щоб нормально заробляти треба купити АСІК

Пробувава на відеокартах виходить більше грошей треба платити за електроенергію.

Можна майнити лайкоіни легше намайнити, але вони набагато дешевші за біткоїни

Також можна пробувати майнити інші коїни але тут тож треба думати чи вигідно їх на компі майнити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можно просто на торговле зарабатывать,

коины мотает туда-сюда очень сильно

Щоб нормально заробляти треба купити АСІК

ой не знаю когда этот асик окупится.... если окупится....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якесь відчуття що це мильна бульбашка, і скоро от-от лопне.

Світло можна в селі найти дешеве (там тарифи нижчі чим в містах), головне інет і залізо, хоча не пробував майнити бо немає такого заліза.

Якби на процах можна було то да, а так хто "прочухав" тему той просто купив біткоїни зсамого початку зараз він мільйонер, а так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поняв, що ввязуватись якби так смислу немає, або чекати обвала і ти ж самі гроші які не жалко було вкласти зразу купити біткоїни, і чекати роста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поняв, що ввязуватись якби так смислу немає, або чекати обвала і ти ж самі гроші які не жалко було вкласти зразу купити біткоїни, і чекати роста.

поздно ждать обвала

то о чём говорят даже бабульки на лавочке уже - так просто не "обвалится"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я думаб що обвалиться, причина проста, всі вкладають зараз бабкі, і як під ейфорією майбутніх заробітків вкладаються, а по суті я думав ці системи працюють по такому прицнипу, якісь компанії замовляють обчислення і всі компи в пулі виконують їх, і за це компанія "відсипає" всім гроші в залежності від виконаних операцій, а тут я розумію таке що просто генераться біткоїни (ну якби так з повітря нічого не береться), от і все.

Тому це не більше піраміди.

Головне придумати віртуальну валюту, по типу там вебмані, та інших переконати що за ці "фантіки" можна щось купити, або перевести їх в реальні гроші.

Хоча я можу помилятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тут я розумію таке що просто генераться біткоїни (ну якби так з повітря нічого не береться), от і все.

Хоча я можу помилятись.

так и есть,

p.s. мне не нужно быстрее, мне нужно что бы ты замахался (с)прапорщик

вот он принцип коинов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому це не більше піраміди.

Головне придумати віртуальну валюту, по типу там вебмані, та інших переконати що за ці "фантіки" можна щось купити, або перевести їх в реальні гроші.

те кто так говорил в 10м году - шас локти кусают

и вебмани совсем не то, в идеале каждый "вебмань" в системе обеспечен реальными деньгами "гаранта"(не путать с Януковичем)

коины просто есть - их цена = их популярность

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я локті не кусаю :) просто якось тоді бачив що це, але не придав ніякого значення цьому проекту.

Вебмані, а хто перевірить, так само як і банк, нажав на клавіатурі і в тебе вже в кошельку мільйон баксів, пішов собі покусочкам обналічив за день, і вся справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому й річ, що біткоінами можна розрахуватись за реальний товар, в штатах піндостанії - точно.

А курс наганяє - децентралізація, неможливість повпливати регуляторами на її курс і інші чинники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто АСІК не окупиться. Якщо Асік видає 500+ гігахешей то ще й як окупиться при нинішньому курсі. Просто АСІк купити не так просто і заказати також не просто бо там черги на півроку вперед (по крайній мірі коли я цю тему гуглив місяць тому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що таке АСІК?

ASIC --- спеціалізований чіп , в даному випадку під майнінг . Системи на таких чіпах мають на порядки більшу продуктивність , ніж системи на відеокартах .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ASIC --- спеціалізований чіп , в даному випадку під майнінг . Системи на таких чіпах мають на порядки більшу продуктивність , ніж системи на відеокартах .

Дякую, зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

кажуть що має "вистрілити"

ну, на заборі теж пишуть... Зараз цих "псевдовалют" аля біткоін будуть клепати вагонами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їх і так кліпають, МММ відпочиває :)

Багато хто хоче вскочити в той щасливий вагон, в якому їдуть щасливці які купили біткоїні за 0,01 долара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

то о чём говорят даже бабульки на лавочке уже - так просто не "обвалится"

после того как центробанк Китая запретил операции с данной валютой, курс упал на 30-35%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біткоїн тільки для "ізбранних", хто не в стиг, той не купить по 800 баксів це і так ясно, тому багато хто переключився на інші валюти, всі ж хочуть розбагатіти (ну може не всі) вкласти мінімум отримати максимум.

я так зрозумів або всі шифруються або така штука нікого не цікавить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів або всі шифруються

просто вся інфа по способам майнінга є в інеті,включаючи способи як намайнити швидко (але при цьому карма страждає)...

у всіх випадках, якщо починати з нуля потрібно вкласти кроші - або на залізо,або на придбання біткоінів (якщо спекулювати надумали),

або на софт і розкрутку сервісу - якщо думаєте свій пул відкрити. До речі,останній варіант,набільш надійний, один раз потратились на софт,сервіс,розкрутку, а далі живете за рахунок процентів і не переймаєтесь буде обвал чи ні. Я в курсі всього що написав,але сам вже не займаюсь і не планую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...