Перейти до змісту

в 30 алкаш


oyoyoy

Рекомендовані повідомлення

Я вище писав що знайомі покодувались вже десь 5-7 років не вживають, знаєте як? пили чорно пару днів встали якось зранку, один вже не міг то дружина завезла, а другий сам пішов попробувати, ось тепер клянуться що ніколи більше не будуть, короче побачим. Так от до чого я, їм на той час не було чим думати вони були хворі,пропиті люди,добре що щось стрелило в голову і ніхто не ляпнув "да ну це все єрунда"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

як варіант - відвідати групу АА (анонімні алкоголіки), їх в Луцьку є чимало ... головне - власне бажання особи змінитися, сама група дає психологічну підтримку та обмін досвідом.

Підтримую! Дуже близький знайомий (йому 45 років) пару років жостко бухав і курив, як паровоз - зусиллями дружини та рідної матері завели його до Анонімних алкоголіків у Луцьку. Пару раз туди пішов і дуже швидко кинув пити і, згодом, курити (а курив він 30+ років). Це було 2 чи 3 роки тому. АА неприбуткова організація, там тоді стояв лише ящик до благодійних внесків.

З плюсів відмічу: до новоприбулих алкоголіків ставляться з повагою і підтримкою (чого їм так часто бракує); коли слухаєш історії людей, які звільнились від залежності - стаєш зовсім по-новому на себе дивитись; а ще в них халявний чай :) Пару сеансів і затятий алкаш стає знов нормальною людиною!

Перед цим пробували і кодування, і різні заговори - непрацює, бо це відмивання грошей на людській біді. Недаром жеш стільки реклами скрізь, а статистики їх ефективності, звісно, немає :)

P.S. Якщо, в чому дууже сумніваюсь, не допомогли і АА - тоді, як каже приказка, "горбатого ..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу за себе - навчився казати "ні"! Можу з'їсти бутера за компанію :) Дехто вміє здуру ляпнути типу "Хто не п'є - той не їсть". Але то мені якось монопенісуально. Ласкавий погляд в сторону автора фрази - і ніяких заперечень більше немає :)

Можу скинутися зі всіма на 0,7 чи 0,5. А сам не питиму.

По темі я вже висловлювався.

Повністю підтримую Женю!

Я теж навчився не підлаштовуватися під когось. Народ сидить, їсть піцу, п'є пивко маленькими бокалами. А я - замовляю триста грамів горілочки. Дехто вміє здуру бовкнути типу "О, точно, давай по пару грам тяпнем!" Але мені то глибоко пох: ласкавий погляд в сторону автора фрази - і моїх 300 мл випиваються мною в одне рило.

Можу скинутися зі всіма на 0,7 чи 0,5. Але сам вип'ю не менш, як третину!

:)

А якщо серйозно - то горілка - вона ж несмачна... а я ж намагаюся пити тільки той алкоголь, який мені смакує: "Бехеровка Лемонд", "Асті чінзано" або "Асті Мондоро", смачне і ніжне "Зебо", Шкодер нещодавно запрезентував пляшечку чудового лікеру "Альтер Герцог". Ну, а горілочки дзьобнути бажання виникає в середньому десь раз в 4-5 місяців. І раз в рік я таки істотно надзьобуюся :) Певно, то вже якась таки стадія...

На моїх очах люди спивалися. Ніхто нічого вдіяти не міг. Тому, мабуть, тільки радикальні методи можуть допомогти. Бо ж навіть після модного лікування алкозалежності в США народ все одно "зривається".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай не будем, я не хочу цю тему мусолити.

То чого вліз?

Я просто написав в тему "oyoyoy" а потім ти вліз до мене, а я відповів :=О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам винен, та й компанія думаю теж, самому якось у нас не прийнято пити, як наприклад в США, там можна й самому, а в нас якось неприйнято, "а пагаваріть"... і так далі... хоча є й такі хто й сам бухає, і йому класно.

Тут не розумію, є жінка, діти, є де жити, кароче все є, а він бухає, питання чому? Та йому це подобається, і думаю всі розуміють що чинять, самому ж то собі люди признаються у всьому, це на людях ніхто не признається в чомусь, а чому б чому не признатись. Так що я впевнений алкаш прекрасно розуміє що він алкаш, просто якби так засмоктала дрезина, і нехоче звідти вибиратись.

Чомусь як бухати сильно, ніхто не же думає що ранком можна просто не проснутись, мало в кого є культура пітія, та культура взагалі до алкоголю, вчасно самому собі сказати НІ, ця чарка лишня і так все супер. Ранком та ж сама пісня "навіщо я ще шліфанув пивом чи там ще чим, в інший раз не буду", а все повторяється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз тема кодування так обговорюється поясню чому ні.

Він конкретно даний алкоголік рік назад пив але трохи менше. Закодували. Через місяць - незнаю як почав знов вживати, але як?????????? Ще гірше. Коли говорив з жінкою вона сказала таке відчуття що хоче "наздогнати" бо ж стільки пропустив!!!!! З того часу кількість не зменшувалась. Ось так, сумно але факт.

Давай не будем, я не хочу цю тему мусолити.

То чого вліз?

Я просто написав в тему "oyoyoy" а потім ти вліз до мене, а я відповів :=О

посваріться тут ще, гарячі пацани

Тут не розумію, є жінка, діти, є де жити, кароче все є, а він бухає, питання чому? Та йому це подобається, і думаю всі розуміють що чинять, самому ж то собі люди признаються у всьому, це на людях ніхто не признається в чомусь, а чому б чому не признатись. Так що я впевнений алкаш прекрасно розуміє що він алкаш, просто якби так засмоктала дрезина, і нехоче звідти вибиратись.

ну не зовсім. Ти знаєш, я скажу що вони самі себе настільки оправдовоють що і самі в це вірять. А які "ОТМАЗКИ"- ЦЕ ПРОСТО пи..ец, АЖ ПЛАКАТИ ХОЧЕТЬСЯ.

Всі відвернулися, жінка вже не любить, ніхто не розуміє, важко а поговорити немає з ким- а коли є то треба випить ) боя ж так не ідЬОТ., ну і ще куча різних причин, і рішення тільки одна випити трішки, щоб заглушити цю біль, ну і ще чуть чуть. А потім третю за любов ) і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз тема кодування так обговорюється поясню чому ні.

Він конкретно даний алкоголік рік назад пив але трохи менше. Закодували. Через місяць - незнаю як почав знов вживати, але як?????????? Ще гірше. Коли говорив з жінкою вона сказала таке відчуття що хоче "наздогнати" бо ж стільки пропустив!!!!! З того часу кількість не зменшувалась. Ось так, сумно але факт.

Давай не будем, я не хочу цю тему мусолити.

То чого вліз?

Я просто написав в тему "oyoyoy" а потім ти вліз до мене, а я відповів :=О

посваріться тут ще, гарячі пацани

Ну все питань не має.Вводьте його у якусь віру))

На рахунок сваритись точно ні, я так "А ПОГОВОРИТЬ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка якщо не кинула, значить любить, і ще не опротивив, бо так би давно послала, і на що бухає?

Значить гроші десь є, думаю ще не побирається.

Або домовитись з лікарями з псіхушки, щоб для острасткі забрали на тиждень, так це стане бабок, але думаю там довго буде доказувати всім що він не псих, і не алкаш.

Хоча коли випустять може захоче за таке глумління відомстити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине, що може трохи спинити і заставитися задуматися це страх.
Причому сильний і тільки за власне здоров'я\життя.

Колме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, якщо любить то кинути не може? Він руку піднімає з любові до неі чи до горілки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він руку піднімає

Руку піднімає не він, а горілка (її надлишок, чи її брак)...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

горілка - це зло. Скільки ж ти тварюко нечисте життів згубила сімей зруйнувала .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звісно не перечитував всі пости, але від себе можу сказати, що це вже згубило моїх декілької родичів. Звісно тут простою мовою нічого не доб'єшся бо вже пробували не один раз і не один раз витягували з того світу в реанімації. Я уже цього всього набачився і напевно ці родичі (рідні брати) показали, як не треба робити. Можна випити раз .... другий раз,якщо є на те причина, але сенсу "заливати сливу" кожного дня нам трезвеннікам цього німанять. Скоріше мені жалко батьків та жінок, які живуть з такими людьми ніж самих алкашів бо в мому випадку це вже втрачені люди і нічого робити щоб поравити ситуацію я не буду (рахуйте мене жорстоким, але в мене є на те причини) по тій простій причині, що мовою тут нічого не зробиш .... пробували і не раз і в лікарні казали ще один до нас візит з таим діагнозом і наступного разу купляти прийдеться не капєльніцу, а труну ....... недойшло і все продовжується.

Один на мою думку варіант це просто взяти себе в руки більше варіантів нема. Кодування це варіант не надовго, як показує практивка "код" дехто підбирає швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, правда, є ще варіант один.

Можливо ми говоримо про різних батюшок, але цей здається помер.

ну раз тема кодування так обговорюється поясню чому ні.

Він конкретно даний алкоголік рік назад пив але трохи менше. Закодували. Через місяць - незнаю як почав знов вживати, але як?????????? Ще гірше. Коли говорив з жінкою вона сказала таке відчуття що хоче "наздогнати" бо ж стільки пропустив!!!!! З того часу кількість не зменшувалась. Ось так, сумно але факт.

Як кодували? Давайте, коли будемо говорити про "кодування", то будемо говорити, яку саме процедуру пройшов хворий (саме ХВОРИЙ, бо ми чомусь звикли вважати алкоголізм звичкою, а не хворобою - це помилка). Також ми звикли усі види лікування від алкозалежності називати "кодуванням". А "кодування" воно ж різне буває:

"Зашивання" - підшивають під шкіру стерильну таблетку тетураму, яка з алкоголем стає ядом для організму і коли людина вип'є, то їй стає дуже погано. Метод, імхо, поганий. Людина все рівно хоче випити, але боїться. Дві муки одночасно. Висоцький колись також підшивався, а потім звичайною виделкою ту таблетку виковиряв, так випити хотілося.

"Зашивання-плацебо" - все те саме, тільки пацієнту нічого не зашивають, просто на дупі роблять надріз і зашивають його. Хворий навіть може таблетку нащупати, насправді це рубець. Так само хоче випити і так само боїться, але коли вип'є і зрозуміє, то чорний запой гарантовано.

Гіпнози (Надія Бурмака, її послідовники, батюшки, бабки і решта) - самий гуманний метод, вони реально знімають тягу до алкоголю. Через декілька днів "отходняків", людина веде себе так ніби ніколи й не пила. Лише не вертається назад розшатане здоров'я і нерви, як своє, так і рідних, але цього не робить жодний з методів лікування. Хтось казав, що це видурювання грошей і немає ніякої статистики - брехня. В Надії Бурмаки ведеться статистика - ефективність більше 90%, точно не пам'ятаю, але там дуже близько до 100.

Я кодував батька в Надії Бурмаки від алкоголізму і тютюнопаління. Батько потім до самої смерті не пив і не палив. Лише в мами на ювілеї пригубив свого домашнього вина. До цього теж багато чого пробував - максимум пів-року.

Сам також кодувався, від паління - бо сам не міг кинути, від горілки - щоб переконати батька піти, переконав і не шкодую.

Від паління кодувався уже декілька разів. Спеціально це пишу для скептиків-курців, але випереджаючи їхню реакцію напишу, що буду і надалі кодуватися кожного разу після зриву - тому що це афігєнно зручно - куриш-куриш, зайшов, заплатив, вийшов і не куриш і саме головне і не хочеться. Як тоді зриваюся? Під дією алкоголю (великої дози :)). Як і в Ярчика, буває, що "даю жизні". :) Але зривався не раніше чим через два роки, а якби не шкодував грошей, а "підкодовувався" б, то і того не було б.

Те саме з алкоголіками. Від того, що вони закодувалися, вони не перестали ними бути, тому рідним треба думати, як вирвати їх з їхнього алкооточення. В декого - це робота, тому її однозначно треба буде міняти, в декого друзі - їх також. Взагалі раніше в Бурмаки читали гарні лекції (не знаю, як зараз), на яких пояснюють, що це хвороба не однієї людини, а цілої сім'ї, просто один п'є, а мучаться усі, тому і лікуватися потрібно усю сім'ю. Зриви в основному відбуваються через оточення.

Залишився ще один дієвий засіб. Податися в штунди,але сам він не піде, якщо його туди заманити то точно перестане пити там за нього добряче візмуться, но це буде людина яку ви ніколи до цього не знали, і я майже впевненний другом не буде,але це добре,аби йому було добре.

Якщо людина була другом, то ним і залишиться, а якщо лише товаришували то все можливо. В мене друг став штундою (не пив), але друзями ми не перестали бути. Але бачив людей яких вони витягли з алкоголізму, то тут штундам треба віддати належне, для них люди, не лише церковні збори.

Є питання? Питайте.

Додав:

Говорити з алкоголіками - пуста трата часу. Спробуйте такими розмовами вилікувати від грипу, язви чи іншої більш звичної хвороби. Нє? Так ото ж, алкоголізм - це хвороба, поки ви розмовляєте, вона прогресує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чот мне не нравицца кодирование как выше писалось от курения , мне мой мозг жалко , не говоря уже от алкоголя, знаю лично несколько людей которые срывались от так называемой "кодировки".Эт не выход (имхо) мне кажется любой человек должен видеть "грани". А если сам не можешь так только могила исправит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кодував батька в Надії Бурмаки від алкоголізму і тютюнопаління.

а яким чином кодуэ вона?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чот мне не нравицца кодирование как выше писалось от курения , мне мой мозг жалко , не говоря уже от алкоголя,

Ну то продовжуй вбивати свій мозок палінням... і/або алкоголем...

знаю лично несколько людей которые срывались от так называемой "кодировки".Эт не выход (имхо) мне кажется любой человек должен видеть "грани".

Ну да, не всі змогли вилікуватись від туберкульозу, це достатньо серйозна причина, щоб не лікуватися від нього взагалі (сарказм)

А если сам не можешь так только могила исправит.

Я і живий і не палю.

Я нікого не агітую, єслішо. Це був мій досвід, моє імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чот мне не нравицца кодирование как выше писалось от курения , мне мой мозг жалко , не говоря уже от алкоголя,

Ну то продовжуй вбивати свій мозок палінням... і/або алкоголем...

знаю лично несколько людей которые срывались от так называемой "кодировки".Эт не выход (имхо) мне кажется любой человек должен видеть "грани".

Ну да, не всі змогли вилікуватись від туберкульозу, це достатньо серйозна причина, щоб не лікуватися від нього взагалі (сарказм)

А если сам не можешь так только могила исправит.

Я і живий і не палю.

Я нікого не агітую, єслішо. Це був мій досвід, моє імхо.

Та я ж не против, каждому свой крест нести. Как кто хочет свою жизнь провести так и проводит."Ну то продовжуй вбивати свій мозок палінням... і/або алкоголем..."Друже, зачем ты так не известно кто из нас первый умрёт."Рождённый утонуть не повесится"Без личностей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не пити треба просто не пити. А як.......?

Це питання дуже давнє і непросте. Як не крути, синька губила цілі народи, цивілізації... Уууух! зелений змій. Це вже в генах людства, від цього нікуди не дітись.

Як на мене, це ж любе діло, вмазати під хорошу закуску в хорошій компанії десь на природі, не гріх і з друзяками деколи зависнути за літрою-третьою пива. Але всьому свій час і місце. Якщо тягне просто вмазати, то треба зрозуміти що саме тягне і рубати в корінь. Але алкоголь дає можливість відкласти проблему на деньок-другий. От від цього вибору між пробувати вирішувати проблему або перенести її за допомогою бухла і залежить результат. Щоб вирішувати, треба робити щось не те, що хочеться, думати що робити і т.п., а буханути і забути взагалі не в напряг. От і вибирають - що легше, а коли задумуються, то частенько буває уже пізно.

На мою думку, якщо вже бити почав, то треба задуматись, терпіти не варіант. Розуміючи, що йому багато попускають, він буде і надалі заливати сливу і не розглядати це як якусь проблему; йому комфортно постійно бути залєпляним, а це вже майже жопа, бо постійно залєпляних соціум не сприймає, відмежовується від них.

Коротше, як варіант, зібратись всім рідним-близьким-небайдужим і влаштувати "товаріщєскій суд", на якому висказати свої претенції, не забуваючи при цьому підкреслювати сабжу який він дорогий кожному з присутніх, і виставити якісь ультиматуми. Але не так, щоб після трьох перших слів він, засоромившись і розізлившись, послав всіх дружно на хуъ і пішов згоря квасити. Бажано щоб він знав або догадувався, що його збираються приперти до стіни і наперед задумався би над серйозністю ситуації.

Але ще раз повторюю, якщо б"є - треба негайно приймати міри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кодував батька в Надії Бурмаки від алкоголізму і тютюнопаління.

а яким чином кодуэ вона?

Усі її методи запатентовані. Патенти можна побачити на її сайті. Називає вона його - методом агресивної психотерапії, як на мене - це гіпноз. Правда без впадання в транс, як це в кіно показують, усе чуєш, бачиш і розумієш.

Лекції в Бурмаки безкоштовні, можна задавати любі запитання і отримати на них відповідь, бо я у тих питаннях не спеціаліст. Також можна ставити запитання на сайті, відповідають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, правда, є ще варіант один.

Можливо ми говоримо про різних батюшок, але цей здається помер.

ну раз тема кодування так обговорюється поясню чому ні.

Він конкретно даний алкоголік рік назад пив але трохи менше. Закодували. Через місяць - незнаю як почав знов вживати, але як?????????? Ще гірше. Коли говорив з жінкою вона сказала таке відчуття що хоче "наздогнати" бо ж стільки пропустив!!!!! З того часу кількість не зменшувалась. Ось так, сумно але факт.

Як кодували? Давайте, коли будемо говорити про "кодування", то будемо говорити, яку саме процедуру пройшов хворий (саме ХВОРИЙ, бо ми чомусь звикли вважати алкоголізм звичкою, а не хворобою - це помилка). Також ми звикли усі види лікування від алкозалежності називати "кодуванням". А "кодування" воно ж різне буває:

"Зашивання" - підшивають під шкіру стерильну таблетку тетураму, яка з алкоголем стає ядом для організму і коли людина вип'є, то їй стає дуже погано. Метод, імхо, поганий. Людина все рівно хоче випити, але боїться. Дві муки одночасно. Висоцький колись також підшивався, а потім звичайною виделкою ту таблетку виковиряв, так випити хотілося.

"Зашивання-плацебо" - все те саме, тільки пацієнту нічого не зашивають, просто на дупі роблять надріз і зашивають його. Хворий навіть може таблетку нащупати, насправді це рубець. Так само хоче випити і так само боїться, але коли вип'є і зрозуміє, то чорний запой гарантовано.

Гіпнози (Надія Бурмака, її послідовники, батюшки, бабки і решта) - самий гуманний метод, вони реально знімають тягу до алкоголю. Через декілька днів "отходняків", людина веде себе так ніби ніколи й не пила. Лише не вертається назад розшатане здоров'я і нерви, як своє, так і рідних, але цього не робить жодний з методів лікування. Хтось казав, що це видурювання грошей і немає ніякої статистики - брехня. В Надії Бурмаки ведеться статистика - ефективність більше 90%, точно не пам'ятаю, але там дуже близько до 100.

Я кодував батька в Надії Бурмаки від алкоголізму і тютюнопаління. Батько потім до самої смерті не пив і не палив. Лише в мами на ювілеї пригубив свого домашнього вина. До цього теж багато чого пробував - максимум пів-року.

Сам також кодувався, від паління - бо сам не міг кинути, від горілки - щоб переконати батька піти, переконав і не шкодую.

Від паління кодувався уже декілька разів. Спеціально це пишу для скептиків-курців, але випереджаючи їхню реакцію напишу, що буду і надалі кодуватися кожного разу після зриву - тому що це афігєнно зручно - куриш-куриш, зайшов, заплатив, вийшов і не куриш і саме головне і не хочеться. Як тоді зриваюся? Під дією алкоголю (великої дози :)). Як і в Ярчика, буває, що "даю жизні". :) Але зривався не раніше чим через два роки, а якби не шкодував грошей, а "підкодовувався" б, то і того не було б.

Те саме з алкоголіками. Від того, що вони закодувалися, вони не перестали ними бути, тому рідним треба думати, як вирвати їх з їхнього алкооточення. В декого - це робота, тому її однозначно треба буде міняти, в декого друзі - їх також. Взагалі раніше в Бурмаки читали гарні лекції (не знаю, як зараз), на яких пояснюють, що це хвороба не однієї людини, а цілої сім'ї, просто один п'є, а мучаться усі, тому і лікуватися потрібно усю сім'ю. Зриви в основному відбуваються через оточення.

Залишився ще один дієвий засіб. Податися в штунди,але сам він не піде, якщо його туди заманити то точно перестане пити там за нього добряче візмуться, но це буде людина яку ви ніколи до цього не знали, і я майже впевненний другом не буде,але це добре,аби йому було добре.

Якщо людина була другом, то ним і залишиться, а якщо лише товаришували то все можливо. В мене друг став штундою (не пив), але друзями ми не перестали бути. Але бачив людей яких вони витягли з алкоголізму, то тут штундам треба віддати належне, для них люди, не лише церковні збори.

Є питання? Питайте.

Додав:

Говорити з алкоголіками - пуста трата часу. Спробуйте такими розмовами вилікувати від грипу, язви чи іншої більш звичної хвороби. Нє? Так ото ж, алкоголізм - це хвороба, поки ви розмовляєте, вона прогресує.

Ну нарешті! Ура! ти правий на 1000% плюсую тобі до бескінечності++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++...............+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багато залежить від людини самої, не все, але багато. Зі мною робить товариш, я скільки роблю, то помню його налитого постійно. Появився в нього якийсь стимул, або сам прозрів, і перестав. Їздив кудись, не знаю куди, та перестав. Дуже великий вплив має оточення. Якщо коллектив не підтримає то марна справа. ІМХО. Та і культура употребленія в нас ще та...якщо пить то до упаду, і кожен день. Працюють зі мною дівчата по 22-23 рокі, а бухають так, що багато хто вихідний... щоб не подумали, контора в нас загальноУкраїнського масштабу, дуже сувора. але пьють жорстко, таке оточення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я ж не против, каждому свой крест нести. Как кто хочет свою жизнь провести так и проводит."Ну то продовжуй вбивати свій мозок палінням... і/або алкоголем..."Друже, зачем ты так не известно кто из нас первый умрёт."Рождённый утонуть не повесится"Без личностей

Я не проти тебе особисто це писав. Це коли людина стоїть перед вибором: повільна смерть від алкоголізму чи раку легень проти якоїсь там гіпотетичної і ніким не виявленої шкоди від гіпнозу, то вибір, здається, очевидним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж нічого нового не скажу... просто підтримаю думку... не з книжок, а "з життя", так би мовити...

Поки він сам не зрозуміє/захоче - ніякі гуманні засоби не поможуть... нажаль... Коли людина вбиває себе, зумисне, добровільно, ніякі вмовляння/розмови/обіцянки не подіють. Потрібне або примусова ізоляція, або сильне потрясіння, яке заставить відкрити очі і розум (той, що ще десь там лишився) і поглянути на себе збоку...

Шанси 1 зі 100%... як не прикро це визнавати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кодування це варіант не надовго

Близька мені людина після кодування уже 20 років абсолютно не вживає алкоголю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...