Перейти до змісту

в 30 алкаш


oyoyoy

Рекомендовані повідомлення

Ну ви і тут всі "умнічаєте" що значить "МІРА" є якесь правило по мірам ))))) ви що діти тут? Поняття "меру надо знать" це перше правило починаючиш алкашів! які цим самим себе задовільняють. Немає про що говорити, спочатку одна міра ,потім інша, мірі немає меж!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

станно, перестав поки що пити, але нікуди не ходив і не хоче??? але якщо чесно то в мене думка що це не на довго

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

станно, перестав поки що пити, але нікуди не ходив і не хоче??? але якщо чесно то в мене думка що це не на довго

Стільки песимізму, зневіри у ваших словах. Можливо, він почитав оце обговорення і вирішив взятись за розум.

Перший крок зроблений - перестав пити. Найголовніше - зробив це сам. Звичайно, може бути і зрив і запой,а може і не бути. А от якщо ті, хто його оточують, не підтримають,а будуть виказувати свої думки "що це не на довго", то точно почне пити і дуже швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

станно, перестав поки що пити, але нікуди не ходив і не хоче??? але якщо чесно то в мене думка що це не на довго

Стільки песимізму, зневіри у ваших словах. Можливо, він почитав оце обговорення і вирішив взятись за розум.

Перший крок зроблений - перестав пити. Найголовніше - зробив це сам. Звичайно, може бути і зрив і запой,а може і не бути. А от якщо ті, хто його оточують, не підтримають,а будуть виказувати свої думки "що це не на довго", то точно почне пити і дуже швидко.

особисто я йому ЗВИЧАЙНО так не говорив атільки навпаки. А на рахунок першого кроку то да тільки поки цього замало- але будемо надіятись на краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В Індії пітон задушив і з’їв п’яного туриста

Чоловіка, який напився до безпам’яті і спав на вулиці біля винного магазину, пітон проковтнув. Пригода сталася в індійському штаті Керала, який межує з Гоа і приваблює на своє узбережжя велику кількість туристів.

Людину, яка п’яною заснула на вулиці, пітон спочатку задушив, а потім ковтнув. Згодом змію, яка роздулася, виявили місцеві жителі.

Цей приклад може стати повчальним для численних туристів, які вирушають до Індії на відпочинок і часто забувають там про почуття міри щодо алкоголю та інших розслаблюючих речовин.

http://7days-ua.com/news/v-indiji-piton-zadushyv-i-z-jiv-p-yanoho-turysta-foto/

А в нас вони замерзають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот и я добавлю. Сейчас мне 29. С 23 лет были постоянные компании. Пиво-водочка. Женился. Сильно подсел на пиво, запои. Жена подала на развод и уехала к родителям и тут я собрался утром, поехал в больничку..и....зашился на 5 лет.(Как мне было тяжело в первый месяц не передать)

Уже полтора года как ничего не пю, и очень доволен, а алкоголиком себя до конца не признавал.

А все начиналось с простого пива....

А скотился тогда практически под 0...

И меня втянули компании.,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люблю такі темкі)))

сам раніше вживав,і алкоголіком звичайно себе не рахував,але любив рєдко но мєтко!)

тепер підвязав!

оговтавшись,зібравшись з думками,зрозумів що ми молоді і тратимо життя впусту по тих всіляких компаніях!

треба ставити інші пріоритети,цілі,мету!

в нас просто в Україні так вже заведено,всі так звикли,що молоде розгульне життя починається в 15 років,а в кого і раніше

всі ще з малку дивляться на батьків і компанії їхні і мріють собі колись такі створити

все потім затягується - хто сильніший - виживає,робить висновки і пливе у зовсім іншому напрямку....

хто слабший - той пропав...в мене знайомі вже в 21-25 років були вже закінченними - білякі і епілепсії кидали де-попало!

нинішня нація наполовину пропаща - але майбутню ще можна виховати,ще є час,

тому батьки - будьте правильними прикладами своїм дітям,адже їхня думка про світосприйняття формується дуууже рано,ще до школи!

потім в 17 років вже дитину пізно бити і сварити, краще бити свою голову і розуміти,що у вихованні самими першими винними будете ВИ!

другими виними буде - держава,бо тільки тут продають випивку і цигарки 15-літнім, хоча яким 15-літнім,коли я вже смалив в 5 років,а сигарети давав старший брат на 8 років,значить і він десь брав їх в 13 років:) щастя,що воно мені не пішло,те куріння)

ну короч,висновок - якщо ви самі ще не сформовані як особистості,якщо у вас немає часу на виховання за гульками,тому НЄФІК заводити дітей в 18-23 роки!!!!

сам звичайно не ідеал,але постаршавши я став чітко розуміти де добре а де погане

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

з назви теми зрозуміло про що буде йти мови, але хотів би відразу попросити коментаторів пам’ятати що створив її щоб якось.. допомогти людині. Да ця тема мабуть знайома багатьом однак коли стосується близької людини стає дуже неприємно...

І що змінилося? Яка ситуація зараз? пройшло трохи часу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну....... так би мовити майже нічого. Чоловік собі не працює, займається домашнім господарство, а це не легко )). Від горілки не відмовляється, але не знаю чому вживати став трішки менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну....... так би мовити майже нічого. Чоловік собі не працює, займається домашнім господарство, а це не легко )). Від горілки не відмовляється, але не знаю чому вживати став трішки менше.

Значить не алкаш.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну....... так би мовити майже нічого. Чоловік собі не працює, займається домашнім господарство, а це не легко )). Від горілки не відмовляється, але не знаю чому вживати став трішки менше.

Значить не алкаш.

)) ну вже і не тридцять)))))

насправді моя думка не змінилась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну....... так би мовити майже нічого. Чоловік собі не працює, займається домашнім господарство, а це не легко )). Від горілки не відмовляється, але не знаю чому вживати став трішки менше.

Значить не алкаш.

)) ну вже і не тридцять)))))

насправді моя думка не змінилась

Різниця між "алкашом" і побутовим п'яничкою в тім, що алкаш, це людина повністю залежна від алкоголю, яка не вважаючи на обставини буде пити. Побутовий п'яничка, в разі гострої необхідності, може відмовитись від алкоголю частково чи взагалі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в неті десь найшов...

пацаны я год назад бросил пить.

я офигел от того, какая у меня большая зарплата :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитавши тему роблю висновок щодо методів:

- сам

- з допомогою рідних, близьких

- Колме

- Надія Бурмака

Так от, терміново треба витягувати одну людину з обіймів оковитої. Перші 2 методи випробувані, не діють. Третій метод перечитавши інструкцію думаю реалізувати буде дуже важко, адже його прийом має бути реалізований, коли паціент не вживав 12 год. А це практично не реально, та і проблеми з сердечком, а там написано, що акуратно з гіпертоніками. Залишається 4-й метод, але я так розумію, це теж метод доброї волі, затягувати силою не варіант, а вмовити думаю буде не реально, адже людина стверджує, що вона не алкоголік і їй не зрозуміло, що ж від неї всі хочуть.

Які ще можливі варіанти, думаю в багатьох був досвід. Давайте ділитись досвідом, можливо ця тема спасе не одну сім'ю та дасть шанс близьким людям, та тим хто за них турбується подарувати нове життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-який метод не є дієвим, якщо немає хоч якогось відсотка першого. На жаль.

людина стверджує, що вона не алкоголік і їй не зрозуміло, що ж від неї всі хочуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відсоток час від часу пробивається, в періоди рідкого але просихання. Але він дуже маленький.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dimaxa, Нічого не вийде, до поки він сам цього не захоче. Зараз у нього стан -" один я", він злий на весь світ, не кажу вже про тих хто його зараз оточую. Бурмака... Так, як варіант допомагає, але і вона каже, що для ефекту треба бажання самого хворого. Мав проблеми, але я скорше п'яничка, який може зупинитись, коли "клюне")))) В момент кризи допомогли Анонімні алкоголіки. Це не реклама, і не "пігулка", яку я рекомендую. Був момент, біля 2 років прожив у чоловічому монастирі, це "закріпило" "незалежність". Але все, що би не пропонували, крім медичного втручання, хімічного( пігулки, узвари, "намовлене зілля" ( не знаю, бо не практикував особисто)), не допоможе ніколи, до поки він не проявить бажання. Нехай з ним поспілкується той, кому він довіряє, можливо, є щось, що підштовхує його до того, щоб він зловживав оковитою. Залежність, то наслідок, а от у чому причина, тут треба розібратись.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був момент, біля 2 років прожив у чоловічому монастирі, це "закріпило" "незалежність".

Але ж на це була Ваша воля???

В мене в свій час подружка балувалась наркотою. Батькам сказали віддати її в монастир. Їй і туди "друзі" передавали дози....

Потім вже вона пішла в віру, щось там зрозуміла, лікувалась. Зараз щаслива мамашка)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був момент, біля 2 років прожив у чоловічому монастирі, це "закріпило" "незалежність".

Але ж на це була Ваша воля???

В мене в свій час подружка балувалась наркотою. Батькам сказали віддати її в монастир. Їй і туди "друзі" передавали дози....

Потім вже вона пішла в віру, щось там зрозуміла, лікувалась. Зараз щаслива мамашка)))

Так Оксана, це була моя воля, про що я і писав. Просто в момент чергового"просвітління" ( читай, будуна), зі мною поспілкувалась людина, яка назвала себе алкоголіком. Важко передати шок, коли я почув це))) І от чого, дядько приїхав на 140 мерсі, який він сам пригнав з Германії, з ципурою товщиною в палець на шиї))) І тоді мене "порвало" від того, що він мені доказував. що він алкаш, і причому - по-життєво. Казав, що це хвороба душі, тіла, але з нею можна жити.... Я зробив свій вибір тоді, і це спрацювало - я зупинився.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні яка "Віра" нічого людині не допоможе лікування ні від алкоголізму ні від наркоти, окрім своєї свідомості - все решта тільки стимул.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Древній метод: в яму на 3-4 тижні.

І відразу в гробу, для збільшення ефекту

Чому це? Так хоть мозк очиститься і почне думати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Древній метод: в яму на 3-4 тижні.

І відразу в гробу, для збільшення ефекту

Чому це? Так хоть мозк очиститься і почне думати.

А як не "очиститься" мозок, то що, зразу і землею присипати, ібо, надії на покращення немає?))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...