Перейти до змісту

хочу замовити кухню


Shade

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня... хотів поцікавитись у форумчан на рахунок кухонних меблів. можливо хтось десь нещодавно купував собі кухню і порадить у кого можна замовити. які нюанси враховувати при виборі кухні ітд.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

Тільки не варшавка, з власного кола знайомств, ті хто мав з базарниками-меблярами справи - кляли їх потім...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фірма "Комод". Досить якісно, не дешево - 050-378-16-97. На 2 поверсі в "Каравані" є представник (з ліфта на право і на право відразу). Ціна залежить від вибраної гарнітури, ДСП (колір, якість), оброблення, метражу і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий брав безпосередньо на фабриці в Тернополі. Промоніторив ринок у Луцьку, врахував витрати на доставку з Тернополя - всеодно було вигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя кухня (вже якось писала про це на Борді). Якщо дозволяє ріст - зробіть нестандартну висоту. Висота моєї кухні 1м (дуже зручно) Мій ріст 164см))).

Буде бажання глянути вживу на висоту - в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий брав безпосередньо на фабриці в Тернополі. Промоніторив ринок у Луцьку, врахував витрати на доставку з Тернополя - всеодно було вигідно.

так в Луцьку є їх фірмовий магазин, чи там значно дороще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які нюанси враховувати при виборі кухні ітд.?

в більшості випадків краще замовляти в майстра, а не брати готову фабричну, бо в любому випадку доведеться "допилювати" її під себе. майстер, який вже набив на цьому руку одразу побачить різні нюанси, які треба буде врахувати. основні нюанси стосуються не стільки самого гарнітуру, а різних дрібниць, що стосується встановлення - розташування вентиляції, газових труб і довжина газового шланга, труб водопостачання, каналізації, лічильників на воду і на газ при їх наявності, рівності чи корявості стін, розташування вікон (і з ними бувають проблеми), достатньої кількості розеток (підключити витяжку, мікрохвильову піч, плита і духова шафа (сучасні в більшості підключаються до електромережі), холодильник, пралки і посудомиєчної машини і т.д. і т.п. - необхідне підкреслити))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы довольны магазином Messidor, изготовляют на заказ, что душа пожелает, качество отличное, но цены соответственно, тоже не маленькие...Находятся на Соборности 38.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий брав безпосередньо на фабриці в Тернополі. Промоніторив ринок у Луцьку, врахував витрати на доставку з Тернополя - всеодно було вигідно.

так в Луцьку є їх фірмовий магазин, чи там значно дороще?

не знаю як давно той магазин у нас, можливо тоді ще не було.

можливо варто дочекатись передноворічних знижок в Епіцентрі (як правило, з 15 грудня) - як варіант...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин МебліЛуцьк в ТЦ Варшавський на першому поверсі. Фасади МДФ фарбовані, плівка, рамочні, натуральне дерево, ДСП кроно-Україна, Egger, Kastamonu, фурнітура провідних світових виробників(Linken, Hafele, Blum та ін.). Безкоштовні заміри та доставка по місту. При бажанні послуги професійного дизайнера, виконання проектів в 3D-max. 0958812059 Андрій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую на рахунок фабрики Тернопільської поцікавлюся , в месідорі дивився але трохи дорого..по варшавці вчора походив тулять все підряд...також в епіцентрі варіант надивився. але там наприклад послуги дизайнера 100 грн коштують на базарі безкоштовно і також встановлення в епіцентрі 12 % від суми кухні , варшавка 10% але якто кажуть " скупий платить двічі" можливо краще буде доплатити пару грн і в епіцентрі буде краще замовити... крім того почекаю мож як каже

vic4ever знижкі непогані там будуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б звертався до перевірених людей. батьки свого часу звернулись на базарі до майстра "на авось" і попалились. "завтраками" довго їх кормили, та все ж зробили кухню. хоча, як не дивно, зробили добре (в плані якості)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам намалював те що хотів... і замовив в Інтерремо... зробили розстрочку на 3 місяці (4 платежі) ... ціна повністю влаштувала... перед тим багато прозондував ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно замовляли кухню, напроти 13 школи офіс, задоволені всім, прравда довелось 2 тижні чекати фасади, але нас про це попередили, зробили заміри, дали практичні поради як краще зробити, хлопці змонтували за півдня. Тел. 0992293569 Романа. Наша кухня виглядає так ( це ще в незакінченому варіанті, бо була за нами затримка, не було всієї вмонтованої техніки)

Р.С. А , і по ціні вийшло майже вдвічі дешевше як в Епіцентрі

post-4316-0-72499500-1386522497_thumb.jp

post-4316-0-92341300-1386522514_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гербор-заміряють,намалюють,зроблять.

не знаю, як зараз, але раніше якість в них була "не айс"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весною цього року робили мені кухонні меблі під замовлення. Все виконано так як замовлялось. Залишаюсь задоволеним. Міша: О952487264. За створення проекту коштів не бере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mala

а витяжка де?

і мийки не видно. дивно якось

Shade, загалом радив би для початку поритися в інтернеті і подивитись на кухні, що і як воно може бути, а потім прикинути свій варіант відповідно до розмірів приміщення, подумати де що має бути і куди буде ставитись те чи інше кухонне приладдя (хоча думаю і так ясно), але саме головне, як має відкриватись та чи інша приблуда, що і куди має підключатись, чи нічого не буде заважати. ну і головне обрати правильного майстра, який не тільки вміє клепати меблі, а і має певний естетичний смак, ну і знає значення слова "ергономіка" :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, поясніть чим саме так зручно нестандартна висота, а саме метр, як на мене трошки забагато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, поясніть чим саме так зручно нестандартна висота, а саме метр, як на мене трошки забагато.

Не треба згинатися, щоб щось нарізати, зручно мити посуд, (похідне - більше місця для кухонних прибамбасів). Саме метр - це за бажанням (в мене це вийшло випадково) ))) Кума три тижні тому собі робила кухню - 95см. Стандарт (75) 85см
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стандарт висоти, якщо не помиляюсь, вважається ~88-92 см (в дюймах 35-36)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karabasbarabas,стандарт якраз таки вважається 80см не більше і не менше тому що газові плитки йдуть саме такої висоти а з комфорками й кришкою 85см.

Oksana04, дякую, зрозуміло, ну це вже кому як зручно і хто до яких розмірів звик. в мене вище не получиться бо плитка покладена саме під 80см. хоча думаю 90 було б в самий раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...