Перейти до змісту

хочу замовити кухню


Shade

Рекомендовані повідомлення

Karabasbarabas,стандарт якраз таки вважається 80см не більше і не менше тому що газові плитки йдуть саме такої висоти а з комфорками й кришкою 85см.

стандарт якраз вважається 35-36 дюйма. Панеро "Основи ергономіки". дизайнери не дадуть збрехати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

а витяжка де?

Можливо, не встигли купити/встановити. До чого тут витяжка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім доброго дня... хотів поцікавитись у форумчан на рахунок кухонних меблів. можливо хтось десь нещодавно купував собі кухню і порадить у кого можна замовити. які нюанси враховувати при виборі кухні ітд.?

Добрий день. Вишліть фото і розміри приміщення ,побажання що до фурнінури, зовнішнього вигляду (класика ,модерн ...) і приблизного опишіть бажане розміщення.Зовнішній вигляд кухні спроектую безкоштовно ! Сподобається -побалакаемо про подальшу співпрацю. Нюансів є безліч , в своїх проектах і роботах стараюсь врахувати всі.

http://board.lutsk.ua/topic/143342-poslugi-dizainera-tehnologa-po-vigotovlennju-k/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім доброго дня... хотів поцікавитись у форумчан на рахунок кухонних меблів. можливо хтось десь нещодавно купував собі кухню і порадить у кого можна замовити. які нюанси враховувати при виборі кухні ітд.?

Добрий день. Вишліть фото і розміри приміщення ,побажання що до фурнінури, зовнішнього вигляду (класика ,модерн ...) і приблизного опишіть бажане розміщення.Зовнішній вигляд кухні спроектую безкоштовно ! Сподобається -побалакаемо про подальшу співпрацю. Нюансів є безліч , в своїх проектах і роботах стараюсь врахувати всі.

http://board.lutsk.ua/topic/143342-poslugi-dizainera-tehnologa-po-vigotovlennju-k/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім доброго дня... хотів поцікавитись у форумчан на рахунок кухонних меблів. можливо хтось десь нещодавно купував собі кухню і порадить у кого можна замовити. які нюанси враховувати при виборі кухні ітд.?

Добрий день. Вишліть фото і розміри приміщення ,побажання що до фурнінури, зовнішнього вигляду (класика ,модерн ...) і приблизного опишіть бажане розміщення.Зовнішній вигляд кухні спроектую безкоштовно ! Сподобається -побалакаемо про подальшу співпрацю. Нюансів є безліч , в своїх проектах і роботах стараюсь врахувати всі.

http://board.lutsk.ua/topic/143342-poslugi-dizainera-tehnologa-po-vigotovlennju-k/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karabasbarabas, так який тоді стандарт всетаки 35 чи 36 дюймів, та й стандартів уже дюймових нема. поясніть будь ласка чому газові плитки 85см стандарт а кухні 36 дюймів чи 91,5 см стандарт, як їх вписати в оду композицію? ось така нестиковочка. висновок такий що в кожного свої стандарти і кожен робить так як йому зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім доброго дня... хотів поцікавитись у форумчан на рахунок кухонних меблів. можливо хтось десь нещодавно купував собі кухню і порадить у кого можна замовити. які нюанси враховувати при виборі кухні ітд.?

Можу порадити "Меблів Дім".

Сергій - 066 91 33033.

http://www.meblivdim.com/view.php?id=2САЙТ

Замовляли кухню. Зробили якісно і вчасно (правда там черга 3-4 тижні).

Рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karabasbarabas, так який тоді стандарт всетаки 35 чи 36 дюймів, та й стандартів уже дюймових нема. поясніть будь ласка чому газові плитки 85см стандарт а кухні 36 дюймів чи 91,5 см стандарт, як їх вписати в оду композицію? ось така нестиковочка. висновок такий що в кожного свої стандарти і кожен робить так як йому зручно.

від 35 і до 36. я говорю про ергономічність, а не про наші стандарти.

поясніть будь ласка чому газові плитки 85см стандарт а кухні 36 дюймів чи 91,5 см стандарт, як їх вписати в оду композицію? ось така нестиковочка. висновок такий що в кожного свої стандарти і кожен робить так як йому зручно.

якщо не помиляюсь, то 85 см вважається висота при відкритій кришці і то не завжди 85. це скоріше округлена цифра для рекламних буклетів, а в точних параметрах цифри можуть бути інші. це так само, як і на телевізорах пишуть, що 32" чи 40", але є вони там реально чи ні можна дізнатись тільки глянувши точні параметри чи помірявши самому. і не забуваємо про роздільні комплекти (духовка + поверхня).

можливо, в чомусь і не правий. кожен вправі робити, як йому зручніше. я спираюсь на цифри з книжки, яка у дизайнерів користується неабиякою популярністю. сам звертався до цього джерела, коли робив ремонт і не пожалкував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karabasbarabas, в книжці пишуть одне а виробники штампують друге, ось так повіриш книжкам а потім в магазині потрібного розміру не знайдеш і будеш чухати п"яту точку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karabasbarabas, так який тоді стандарт всетаки 35 чи 36 дюймів, та й стандартів уже дюймових нема. поясніть будь ласка чому газові плитки 85см стандарт а кухні 36 дюймів чи 91,5 см стандарт, як їх вписати в оду композицію? ось така нестиковочка. висновок такий що в кожного свої стандарти і кожен робить так як йому зручно.

від 35 і до 36. я говорю про ергономічність, а не про наші стандарти.

поясніть будь ласка чому газові плитки 85см стандарт а кухні 36 дюймів чи 91,5 см стандарт, як їх вписати в оду композицію? ось така нестиковочка. висновок такий що в кожного свої стандарти і кожен робить так як йому зручно.

якщо не помиляюсь, то 85 см вважається висота при відкритій кришці і то не завжди 85. це скоріше округлена цифра для рекламних буклетів, а в точних параметрах цифри можуть бути інші. це так само, як і на телевізорах пишуть, що 32" чи 40", але є вони там реально чи ні можна дізнатись тільки глянувши точні параметри чи помірявши самому. і не забуваємо про роздільні комплекти (духовка + поверхня).

можливо, в чомусь і не правий. кожен вправі робити, як йому зручніше. я спираюсь на цифри з книжки, яка у дизайнерів користується неабиякою популярністю. сам звертався до цього джерела, коли робив ремонт і не пожалкував.

стандартна висота нижніх корпусів майже в усіх виробників набирається з висоти фасадів 713мм+7 мм верхній зазор+100мм ніжки=820мм без стільниці. Якщо треба не стандартна висота при стандартних фасадах підбирають ніжки діапазон від 50мм до 150мм. стільниці теж бувають від 28мм до 88мм і вище.

Для енергономічної кухні висота визначається від локтя людини яка там працює за мінусом приблизно 150 мм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karabasbarabas, в книжці пишуть одне а виробники штампують друге, ось так повіриш книжкам а потім в магазині потрібного розміру не знайдеш і будеш чухати п"яту точку.

а я і не казав, що треба на 100% вірити

Для енергономічної

якої-якої? :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karabasbarabas, в книжці пишуть одне а виробники штампують друге, ось так повіриш книжкам а потім в магазині потрібного розміру не знайдеш і будеш чухати п"яту точку.

а я і не казав, що треба на 100% вірити

Для енергономічної

якої-якої? :_02:

Ергономіка

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mala

а витяжка де?

Витяжку, мийку та вбудований холодильник поставили після покупки)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно замовляли кухню, напроти 13 школи офіс, задоволені всім, прравда довелось 2 тижні чекати фасади, але нас про це попередили, зробили заміри, дали практичні поради як краще зробити, хлопці змонтували за півдня. Тел. 0992293569 Романа. Наша кухня виглядає так ( це ще в незакінченому варіанті, бо була за нами затримка, не було всієї вмонтованої техніки)

Р.С. А , і по ціні вийшло майже вдвічі дешевше як в Епіцентрі

якщо не секрет, яка ціна вашої кухні?

Call

Send SMS

Add to Skype

You'll need Skype CreditFree via Skype

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Тепер і мені потрібна кухня.

ну так розкажіть де замовляли і які відгуки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комод, 2 поверх Каравану, пішки як на міст на 2 поверх направо і на право відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ребятки, для нас эта тема тоже стала актуальна. Мой любимый "Мессидор", конечно, в планах, но из за того, что дорого, хотим поискать еще варианты, полистала то, что уже тут писали, что то ничего не привлекло...(я вроде не баллованая...честно). У нас уже и идея дизайна есть, только бы мастера хорошего. Хочется чтоб качественно... Может еще варианты, кто хорошо делает, подкинете? И еще вопрос насчет столешницы...не хотим обычную, а из камня....только вот натуральный или искусственный...тоже подскажите, если знаете. Буду очень благодарна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу. Зробили шафу купе в мене дома, кухню в тещі. Якість супер. Пізніше викладу фото.

http://mebli.lutsk.ua/

Студія кухонь та шаф-купе "Жако", 43000, Україна, м.Луцьк, вул.Кравчука 11а,

тел. 0332 78-90-88 моб. 050 2232768 [email protected]

Але кухню в себе буду робити сам, біля 1.5-2.5 тис економії вийде. Головне правилене креслення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Можу порадити "Меблів Дім".

Сергій - 066 91 33033.

http://www.meblivdim.com/view.php?id=2САЙТ

Замовляли кухню. Зробили якісно і вчасно (правда там черга 3-4 тижні).

Рекомендую!

Мы заказали в "Меблів дім", довольны отношением, выбором фасадов и фурнитуры, тем, что учли наши пожелания (это важно, потому как побывали в конторах, где нас просто не слушали и гнули свое видение нашей кухни...) и ценой. Но готова будет через 2 недели, тогда и смогу похвастать...надеюсь, что будет чем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Теж треба замовити кухню. Ось вимоги й побажання: http://board.lutsk.u...amovlju-kuhnju/

Анатолий 0501577288

Сергей 066 91 33033

Звонишь кому то из них, придут, сделают замеры, посчитают...решишь подходит ли тебе. Фасады, которые ты хочешь у них есть, каменную столешницу тоже можно заказать...Мне вчера установили кухню, я всем довольна и качеством и отношением и ценой и тем, что все в срок, потому я так сходу и рекомендую. Фото могу в личку бросить, так как нету еще ручек, мы заказывали их, из того что было не понравилось ничего,потому сюда буду уже с ручками выкладывать) Только у тебя классика, а у нас что то ближе к кантри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж треба замовити кухню. Ось вимоги й побажання: http://board.lutsk.u...amovlju-kuhnju/

Анатолий 0501577288

Сергей 066 91 33033

Звонишь кому то из них, придут, сделают замеры, посчитают...решишь подходит ли тебе. Фасады, которые ты хочешь у них есть, каменную столешницу тоже можно заказать...Мне вчера установили кухню, я всем довольна и качеством и отношением и ценой и тем, что все в срок, потому я так сходу и рекомендую. Фото могу в личку бросить, так как нету еще ручек, мы заказывали их, из того что было не понравилось ничего,потому сюда буду уже с ручками выкладывать) Только у тебя классика, а у нас что то ближе к кантри.

А дизайн они рисуют? Или же, я могу показать картинку, в каком стиле хочу - и сделают?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж треба замовити кухню. Ось вимоги й побажання: http://board.lutsk.u...amovlju-kuhnju/

Анатолий 0501577288

Сергей 066 91 33033

Звонишь кому то из них, придут, сделают замеры, посчитают...решишь подходит ли тебе. Фасады, которые ты хочешь у них есть, каменную столешницу тоже можно заказать...Мне вчера установили кухню, я всем довольна и качеством и отношением и ценой и тем, что все в срок, потому я так сходу и рекомендую. Фото могу в личку бросить, так как нету еще ручек, мы заказывали их, из того что было не понравилось ничего,потому сюда буду уже с ручками выкладывать) Только у тебя классика, а у нас что то ближе к кантри.

А дизайн они рисуют? Или же, я могу показать картинку, в каком стиле хочу - и сделают?

Сделают то, что вы хотите, 3D проект нарисуют, покажите картинку и сделают по ней, только уже в зависимости от планировки кухни и всяких выводов воды, газа и т.п. могут что то поправить, но всегда прислушиваются к пожеланиям.Потому как мы обращались в разные мебельные студии, дорогие и дешевле, и в некоторых люди просто не слышат и не видят, что хочешь ты и гнут свое...это расстраивало и мы отказывались. Однажды дошло до смешного, нам нарисовали проект, который в стоимости оказался в 2 раза!!!, без преувеличений, дороже нашей теперешней кухни, но фасадов,таких как я хотела, и даже того что мне нравилось, у них не оказалось, но меня убеждали, что так лучше, что эти фасады отличные и т.п....т.е. за сумасшедшие деньги мы должны были заказать проект, который нам даже не нравился...В общем, сейчас я довольна и счастлива( а это моя вторая кухня), так что смело рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж треба замовити кухню. Ось вимоги й побажання: http://board.lutsk.u...amovlju-kuhnju/

Анатолий 0501577288

Сергей 066 91 33033

Звонишь кому то из них, придут, сделают замеры, посчитают...решишь подходит ли тебе. Фасады, которые ты хочешь у них есть, каменную столешницу тоже можно заказать...Мне вчера установили кухню, я всем довольна и качеством и отношением и ценой и тем, что все в срок, потому я так сходу и рекомендую. Фото могу в личку бросить, так как нету еще ручек, мы заказывали их, из того что было не понравилось ничего,потому сюда буду уже с ручками выкладывать) Только у тебя классика, а у нас что то ближе к кантри.

А дизайн они рисуют? Или же, я могу показать картинку, в каком стиле хочу - и сделают?

Сделают то, что вы хотите, 3D проект нарисуют, покажите картинку и сделают по ней, только уже в зависимости от планировки кухни и всяких выводов воды, газа и т.п. могут что то поправить, но всегда прислушиваются к пожеланиям.Потому как мы обращались в разные мебельные студии, дорогие и дешевле, и в некоторых люди просто не слышат и не видят, что хочешь ты и гнут свое...это расстраивало и мы отказывались. Однажды дошло до смешного, нам нарисовали проект, который в стоимости оказался в 2 раза!!!, без преувеличений, дороже нашей теперешней кухни, но фасадов,таких как я хотела, и даже того что мне нравилось, у них не оказалось, но меня убеждали, что так лучше, что эти фасады отличные и т.п....т.е. за сумасшедшие деньги мы должны были заказать проект, который нам даже не нравился...В общем, сейчас я довольна и счастлива( а это моя вторая кухня), так что смело рекомендую.

Если не сложно, и есть возможность - покажите свою кухню пожалуйста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж треба замовити кухню. Ось вимоги й побажання: http://board.lutsk.u...amovlju-kuhnju/

Анатолий 0501577288

Сергей 066 91 33033

Звонишь кому то из них, придут, сделают замеры, посчитают...решишь подходит ли тебе. Фасады, которые ты хочешь у них есть, каменную столешницу тоже можно заказать...Мне вчера установили кухню, я всем довольна и качеством и отношением и ценой и тем, что все в срок, потому я так сходу и рекомендую. Фото могу в личку бросить, так как нету еще ручек, мы заказывали их, из того что было не понравилось ничего,потому сюда буду уже с ручками выкладывать) Только у тебя классика, а у нас что то ближе к кантри.

А дизайн они рисуют? Или же, я могу показать картинку, в каком стиле хочу - и сделают?

Сделают то, что вы хотите, 3D проект нарисуют, покажите картинку и сделают по ней, только уже в зависимости от планировки кухни и всяких выводов воды, газа и т.п. могут что то поправить, но всегда прислушиваются к пожеланиям.Потому как мы обращались в разные мебельные студии, дорогие и дешевле, и в некоторых люди просто не слышат и не видят, что хочешь ты и гнут свое...это расстраивало и мы отказывались. Однажды дошло до смешного, нам нарисовали проект, который в стоимости оказался в 2 раза!!!, без преувеличений, дороже нашей теперешней кухни, но фасадов,таких как я хотела, и даже того что мне нравилось, у них не оказалось, но меня убеждали, что так лучше, что эти фасады отличные и т.п....т.е. за сумасшедшие деньги мы должны были заказать проект, который нам даже не нравился...В общем, сейчас я довольна и счастлива( а это моя вторая кухня), так что смело рекомендую.

Если не сложно, и есть возможность - покажите свою кухню пожалуйста.

Ставят ручки прямо сейчас)))Закончат, я сфотографирую и выложу фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...