Перейти до змісту

Продам набори металокерамічних ножів, виробник Швейцарія


kovalcuchka87

Рекомендовані повідомлення

Продам набір ножів. Кераміка і металокераміка. Лазерна заточка.

Виробник - Швейцарія. Не Китай, не підробка! Голограми на коробці присутні.

КОНФІСКАТ.

У наборі:

  • кухарський
  • обробний
  • ніж для хлібу
  • універсальний
  • ніж для чищення
  • БОНУС! Засіб для чищення офочів та фруктів від шкірки
  • магнітній брус (кріпиться на поверхню для фіксації ножів).

Вартість 220 грн (включена доставка Новою поштою). Можлива оптова продажа на магазини.

Мій тел. 0508836485.

post-22816-0-91774600-1385472987_thumb.j

post-22816-0-65168900-1385473048_thumb.j

post-22816-0-61812600-1385473110_thumb.j

post-22816-0-62143200-1385473179_thumb.j

post-22816-0-53564800-1385473239_thumb.j

post-22816-0-13670700-1385473299_thumb.j

post-22816-0-03911900-1385473363_thumb.j

post-22816-0-12150200-1385473424_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виробник - Швейцарія. Не Китай, не підробка! Голограми на коробці присутні. КОНФІСКАТ.

А де "Э-э, мамой клянус :0144:" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не существует такой фирмы в Швейцарии и не "Лепите горбатого"! Это "махровый" КИТАЙ! Есть такие брэнды как Swiss Diamond и Villeroy & Boch, а Swiss& Boch не существует в Евросоюзе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То Ви мене повеселили. Раз кажу, що конфіскат, значить конфіскат. Раз кажу, що зі Швейцарії, значить так воно і є.

Тролі одні тут на борді сидять. Нікого переконувати не збираюсь.

А на рахунок Одеси, то вчитайтесь добре по вказаній ссилці. Як я розумію, це інфо від одеського представництва, які займаються дистрибуцією.

Цитую "

Компания Swiss&Boch - известный поставщик товаров народного потребления на рынках Европы и СНГ,

с 2012 года начала свою деятельность и в Украине.

Покупая продукцию Swiss&Boch, Вы покупаете качество за умеренную цену.

Также мы являемся представителями таких брендов как Kraftech и Swiss Kraft.

Если Вас интересуют поставки товаров Swiss&Boch, Kraftech и Swiss Kraft, пожалуйста, свяжитесь с нами, позвонив по указанным телефонам, или воспользуйтесь формой обратной связи.

Одесса, рынок "7км "Нове мiсто", ул.Базовая 17, павильон 2, магазин 6"

Хоча я не маю ніякого відношення до даного інфо.

Мені товар везуть з Молдови як конфіскат. Як на мене, інформації достатньо.

І ще одне:

"А де "Э-э, мамой клянус :0144:" ? "

то це вже не смішно. Шутнікі зібрались... Навіть неприємно таке читати. Не маєте чим зайнятися? Якщо так, то обходьте стороною дане оголошення.

Я його створила не для того, щоб дебати тут вести. Дякую за увагу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви займаєтесь не тільки самообманом, а й вводите в оману інших.

Змусили поритися в інеті. От Вам відповідь. Змушуєте вести дискусію, шановні форумчани. Ну нічого, розставимо все по місцях. Хотіли мене "взути"? Дарма не довіряєте!

А на майбутнє - на провокаційні "фе" відповідати не буду. В товарі впевнена, тому й маю сміливість тут з Вами спілкуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви займаєтесь не тільки самообманом, а й вводите в оману інших.

Змусили поритися в інеті. От Вам відповідь. Змушуєте вести дискусію, шановні форумчани. Ну нічого, розставимо все по місцях. Хотіли мене "взути"? Дарма не довіряєте!

А на майбутнє - на провокаційні "фе" відповідати не буду. В товарі впевнена, тому й маю сміливість тут з Вами спілкуватися.

Таких сайтов наклепать можно уйму, а Вы попробуйте найдите официальный сайт производителя - не найдёте..... Такой фирмы не существует....... В Швейцарии!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, до теми... був на морі цього року в Криму, так там "хачики" саме такими ножами, саме такої фірми торгували в межах 220-250 грн за комплект... Кричали на пів ринку що то швейцарська якість і все таке. На мою, особисту, думку Швейцарія за 200 грн не існує в природі, універсальний ножик швейцарський і той вартує більше ніж НАБІР "хороших" ножів, керамічних, та ще й з лазерною заточкою... У мене друг з Швейцарії привіз кілька ножів, не, не набір, а кілька, кухонних ножів не преміум класу, так він заплатив також 200, але євриків за все (+/- кілька євро), так що йдіть на ринок і "пихайте" там, оскільки тут люди трішки розбираються і мають з чим порівняти.

П.С. Дешевий сир лише в мишиловці. Яка ціна такий товар, закони бізнесу рубята, якісного дешевого товару не існує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і на ринку того добра хватає - виглядають як дешеві фарбовані ножі... Не уявляю як вони виглядатимуть після заточки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і на ринку того добра хватає - виглядають як дешеві фарбовані ножі... Не уявляю як вони виглядатимуть після заточки...

кераміка не точиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не має там кераміки, звичайні стальні ножі з фарбованою поверхнею, пластикові ручки. Більш того на будь якій упаковці з ЄС присутній штрих-код, який вказує країну виробника. Пошукайте но його на Вашій упаковці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, в тому то й річ шо це не кераміка! Кераміка вроді як і не чіпляється до магнітної планки.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, в тому то й річ шо це не кераміка! Кераміка вроді як і не чіпляється до магнітної планки.......

сорі, тупанув, там як на саме лезо глянути то видно дуже чітко що метал, крашений зверху...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кераміка не точиться...

Ще й як точиться :)

Виглядає як на фото (ніж правда вже трохи пожив :))...

В першому пості на першому фото - magnetic stripe

слабо уявляю як кераміка вчепиться до магніту... хіба нанотехнології

post-7885-0-07712700-1385567861_thumb.jp

post-7885-0-30332700-1385567867_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

полазив по вище вказаних сайтах і в мене назріло питання; а нащо антипригарне покриття на ножах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не антипригарне, а протиприлипне покриття, щоб, до прикладу, сир не прилипав до леза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...