Перейти до змісту

gavman

Учасники
 • Кількість зміста

  114
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

-25 недобрий

4 Підписників

Про gavman

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Поважливе ставлення до незнайомих людей це норма в цивілізованому суспільстві. Очевидно, що вас цьому не вчили, а отжа ви все таки певно школяр. це ваша власна думка не поширюйте її на всіх. Те, що я пропоную перевірено досвідом (підете в інститут (якщо здасте іспит) там вас ознайомлять з СНИПами - цікава річ)!!! ПУЭ-7 п. 7.2.60. "Металлические корпуса и конструкции кинотехнологических устройств, а также распределительных систем и сетей электроакустики, телевидения, связи и сигнализации должны присоединяться к защитному заземлению."
 2. До чого ви це написали? Про що ваш пост? Для демонстрації собачої відданості зграї? Чи просто для того щоб зграя поблажливо накидала вам плюсів? Мене просили пояснити я пояснив.
 3. Ок. Хоча все вже сказано для затянутих тролів повторю. Запропонований варіант це найпростіше, що можна зробити в першу чергу!!! Як це перевірити - дивіться на відео. Якщо допоможе в неті повно варіантів пректів та розрахунку заземлення. В противному разі до елєхтронщиків.
 4. 2 lord - в неті є багато відео де маленьким дітям дають скуштувати лимон. Дуже цікава реакція на щось нове. Хочеться побачити вираз вашого обличчя коли ви перевірите опір між "-" на вашому системнику та його корпусом (тільки спочатку від мережі відключіть). Сподіваюсь ви не прогулювали уроки фізики і бачили лабараторний блок живлення. Буде змога - знайдіть подібний, розберіть його, подивіться куди підєднаний відємний контакт. Якщо цікаво даю посилання http://www.electrik.org/forum/index.php?showtopic=13771&st=0 почитайте. Стосовно батарей згідно СНИПів заземлення заборонено. Приклад даний для розуміння "шумів" в електртчних колах.
 5. Lord а крім голослівних заяв про свою всеосяжну компетентність/брисх інтєлєкта по суті.питання маєш якісь зауваження? Можеш їх навести?
 6. 2 S30 - децькє хамство нєістребіме. Дякую - уроків хамства не потребую, а в іншому отримав пристойну освіту чого і вам бажаю... 2 halcogen Якщо корпус пощипує то заземляти потрібно в любому разі. Не хочете читати посилання дивіться відео. Там про мікрофон, але запевняю вас такі ж шуми йдуть на підсилювач колонок. Вдруге наголошую - прибрав фонові шуми в колонках заземленням мінімум на 2-х компах.
 7. Запевняю вас рідною мовою володію... Стиль підібрано спеціально для (парня с падваротні/хама з хамськими манерами) досягнення розуміння, бо як бачу школу ви прогулюєте регулярно...
 8. Я бачу мої пости визивають у вас взрьів москха, тому додатково до вже раз проведеного лікбєза добавлю ще лєкцію про "екранування". Стосовно 1 фази не спорю, але довжина і конфігурація силових кабелів може бути різна. PS: "S30" а що у вас дійсно системник пластиковий? Тяжёльій случяй...
 9. Бажано/потрібно щоб колонки і комп були підключені від однієї розетки. В противному разі можливі так звані "наводки" які чути як фоновий шум. Заземлення потрібне в любому випадку (згідно СНИП).
 10. Зробіть те що найпростіше - перевірте заземлення. Знаю декілька випадків коли це допомогло. Перевірте тестером напругу на системному блоці (не на пофарбованій поверхні а наприклад на гвинтах кріплення). Якщо виявите напругу значить заземлення відсутнє.
 11. Перевірте заземлення (мінусовий провід живлення має бути заземлений) іноді допомагає.
 12. Куплю покришку 20*2,4 бюджет до 100 грн.
×
×
 • Create New...