Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Башкаленка пристібнули наручниками до сцени Євромайдану

Я вважаю, що це вже великий перебор.

Тим паче, пишуть, що його будуть тримати в підвалі.

Він навіть насолодитись посадою не встиг, а одразу так жорстоко з ним.

це не перебор. Перебор, це коли на мирних демонстрантів не зважають декілька місяців і постійно цькують на них тітушок і спецпідрозділи. Кожен регіонал, мусить побачити на прикладі Башкаленка, що може зробити з ним народ. І замість карячити з себе героя, мовчки йти у відставку, як це роблять у Європі. А не триматися за посаду руками і ногами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви громадянську війну провокуєте, чи як?

Ні. В мене просте людське бажання. Хочу щоб мої діти жили краще. От так все банально.

Я провокую щось??? Війна почалась ще в листопаді-грудні 2013. І навіть швидше не війна, а бійня і знущання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Башкаленка пристібнули наручниками до сцени Євромайдану

Я вважаю, що це вже великий перебор.

Тим паче, пишуть, що його будуть тримати в підвалі.

Він навіть насолодитись посадою не встиг, а одразу так жорстоко з ним.

А ти хочеш щоб він (і вони) насолоджувались нами й далі???.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не розумію, чому ви так вчепились до тих приміщень, революції не проходять мирно.. Зрозумійте одне - ті люди в погонах розплідник корупції. Наші гроші просто розкрадають, якщо викорінити корупцію - грошей буде достатньо і на пенсії і на відбудову.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо викорінити корупцію

Її викорінити неможливо, лише зменшити рівень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо на огороді можна повністю вивести бур*ян (разок взятися за нього,а потім час від часу прополити) то і цю наволоч підкупну також змінимо під корінь.

часвід часу чистки у структурах. Ми все зможемо, тільки потрібна спільна мета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я один нерозумію навіщо трощити прокуратуру?Оо вони то тут до чого??

Ти не один, я теж не розумію, навіщо громити ГУ УМВС ? моСка зовсім нема ? Якщо так багато здоров’я і дурі, то проривайтесь в Київ на Майдан, саме там все вирішується ! ! ! А тут непотрібно нічого громити, палити, ми що мародери якісь ?

Зачем уничтожать здания принадлежащие нашему с вами государству, брусчатку вырывать, вы ведь понимаете что независимо от исхода ремонтироваться всё будут за наши с вами деньги... ... нет плана действий, нет конечной цели...есть только агрессивно настроенные люди...

Главный вопрос зачем вообще что-то жечь и ломать так и остается без ответа.

А чому б не потрощити? Хто переживає за ремонт - так це пиль порівняно з тим що в Києві. Мусарня сама собі благодійно скинеться і поремонтується (хотілося б). А потрібно це для того щоб:

- показати що Луцьк не друшляє

- показати що тут ніхто не боїться цих півників, і що реальної влади в них тут немає, що в нас тут все згідно ст. 5 Конституції

- деморалізувати місцевих мусорів

- зрештою, помститися за всі приниження які люди терпіли від них роками, хоча б так. Це по-вашому, по-пацифістськи, має бути краще ніж вломити самим мусорам.

Ви громадянську війну провокуєте, чи як?

А ви переводите стрілки з реальних провокаторів (влади) на простих людей? Відкрию вам маленьку таємницю - громадянської війни не буде. Я просто не уявляю такої ситуації при якій прості шахтарі з Харцизька поїдуть власним коштом на Київ щоб там вломити "єтім фашистам", як їм їхні земляки слатимуть мат. допомогу "во імя благого дєла". Чи ви думаєте що мусара зможуть самі щось організувати в окремому регіоні, окрім Києва?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачу занадто багато "розумних"... так, пошкодження будівель - це завжди недобре... але... як ви хочете вибити звідти ту нечисть? попросити і вони самі вилізуть?? а яка має бути реакція а людей, коли по них гранати кидають??? стояти і посміхатись? ви там були? біля вас вибухала граната? дихали сльозогінним газом?? як ні, то не позорьтесь тут і не вчіть, як будівлі захоплюються... тим паче, пошкодження там косметичні... саму будівлю ніхто не розвалив

і самих мєнтів нема чого жаліти... вони є звірі і корупціонери... хто стикався з ними - знає... а не стикались - нема чого тут повчати...

а навіщо взагалі це робити - щоб знищити репресивний орган... який тут нам жити не даватиме

Andreyxxx, не кидали б гранати - не було б таких наслідків... і ще раз кажу - не вважай мусорню святими... знав би їх - так би не казав

могли ж вони як франківські колеги роззброїтись і стати з людьми... так ні, почали людей газом травити і світлошумовими гранатами закидувати... це ще добре, що нікому не відірвало нічого тією гранатою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні в районі маневич (ну принаймі саме тут було відчутно добре) були вибухи,досить потужні (спрацьовувала навіть сигналізація в авто),були одиночні з інтервалом 1-2 години,й серійний.поруч знаєм є повурський полігон,але все-ж-таки можливо хтось має достовірну інформацію що за вибухи.????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб щось нове збудувати, потрібно зруйнувати старе!!!

згоден!!!

за ті податки, що спачуються в бюджет, можна відновити усе в дуже короткі терміни... за умови контролю використання коштів. звісно...

якщо узагальнено, то я готовий рік-два допомагати Україні, яка відбудовується, аніж жити в цьому бандитському кодлі, в якому з кожним роком все гірше і гірше

я думаю, тверезомислячі люди мене підтримують у цій думці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно підтримають,я навіть певен,що будуть допомагати потім наводити чистоту у місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Prot, сидимо на диванчику і друкуємо москальською мовою, що нам робити?

Каждый делает что может. Крови пролилось много. Не делю на своих и чужих, на войне страдают все.

На Варшавке молодежь поливает людей зеленкой- это делить лучан на чужих и своих?

Бить беззащитного? http://www.volynnews...ly-bashkalenka/

Родители, расскажите своим детям о войне, если мы хотим достойного будущего, к этому и приходят достойно.

post-812-0-49794000-1392823261_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам не потрібні ніякі губернатори! невже мало обл ради?

башкаленко занадто впертий. написав би заяву ы пышов спокыйно.

таке питання. башкаленко був з самого початку в будівлі чи потім прийшов? щось я не бачив щоб він пізніше приходив, хоча і не впевнений що він сидів в середині...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Противно смотреть... Унизили не его, а себя...

він знав на що йшов :(

йому роботодавці або обіцяли всіх танками подушити, або заспокоювали "що твоє стадо, яке брало по 100 грн і голосувало за нас, не полізе"

але не склалося

Чем вы тогда отличаетесь от тех мусоров, которые издевались над козаком?

тим що просто неорганізовані обурені люби, а не навчені таке робити солдати

з прикованим Башкатовим хтось фоткався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У КИЄВІ ЗАСТРЕЛИЛИ БІЙЦЯ ВОЛИНСЬКОЇ СІЧІ, – ЗМІ

http://www.volynnews...oyi-sichi-zmi-/

Бідний-бідний наш голова... Треба його жаліти... Він же не доклав рук, до цього жаху що зараз в Києві

Добавлю... З’явилася інформація про побитих та поранених на Майдані волинян, у тому числі й жінок.

http://www.volynnews.com/news/extreme/z-kyyeva-na-volyn-vzhe-vezut-poranenykh-sered-nykh-zhinky/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо сказати з приводу сьогоднішнього?

Ех,вроді радісно,що нарешті Луцьк проснувся(хоча склалось враження,що значна частина людей у масках навіть не з Волині) і знову як завжди з'явилось більше питань.

Наприклад,що за документи пачками виносили з УМВС і кудись бігом несли хлопчаки і дівчатка?

Чому не пішли на прокуратуру,ДАЇ та СБУ?

Чому не роззброїли "багатостраждальних" ВВшників на Лідавській та не відправили їх по домівках?

Чому групи в масках були аж занадто організовані?

Чи готова альтернатива ОДА та МВС?

Чи готові ці хлопці в масках до приходу озброєних бойовиків?А вони прийдуть.

Та багато інших,які я поки не готовий озвучити.

Тим не меньш,в мене немає аж ні караплі сентиментів з приводу розтрощених будівель,принижених силовиків і губернатора(вкотре в захваті від хитрого Клімчука).Вони свій вибір зробили.Ми зробили свій.Звісно було б більше користі,щоб губернатор свій бізнес і нерухомість переписав на громаду,ніж товкти йому писок.

Мені не соромно за Луцьк і лучан.

Але ейфорії поки нема.Пахне грозою,а ми без парасольок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Противно смотреть... Унизили не его, а себя...

Чем вы тогда отличаетесь от тех мусоров, которые издевались над козаком?

золоті слова, завжди повинна бути межа у будь-якому випадку. Звірство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что там было, на самом деле, узнаем лет через 10-ять, если вообще узнаем... :)

Но то, что он не испугался, это ему огромный плюс.

Не каждый бы так повел себя на его месте.

Ни, когда его толкнули в толпу, на мусарской лестнице, где его реально могли затоптать, ни на "сцене"..,

Это дорогого стоит...

ти його спитай скільки він випив для хоробрості)))

На Варшавке молодежь поливает людей зеленкой- это делить лучан на чужих и своих?

сотня зароблених гривень варта того, щоб тебе облили зеленкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мозок, А вот это, уже вопрос к пану сотнику, который так справно башкаленко на колени ставил..

так він його рятував. чи треба було віддати в натовп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчинці в голову вогнестрілом, ще четверо в важкому стані, вибитих очей, переломів, осколочних поранень ще в сто сорока людей. Це тільки одна лікарня Києва за один день. Згоріло багато неходячих людей з профспілок. Тролі перестаньте вибитим склом перейматися. Те що в ваших квартирах немає війни далеко не означає що вона не почалась. Хто ходив на мітинги бачив на скільки цинічно вела себе волинська міліція під час цих заходів: підсміховування, фотографування, знімання всіх на камери, відкриті кримінальні справи. А яким плювком в обличчя лучан була акція комуністів під охороною мусарноти: сталін великий будівничий України.

Башкаленко головний регіонал, кадровий гебіст (прочитайте біографію). Він далеко не Мел Гібсон з Хороброго серця. На руках регіоналів кров, багато крові, бізнес-терор, репресії в мирний час. Бути регіоналом зараз - підтримувати ці дії. Я прихильник легалізації вогнепальної нарізної зброї, створення загонів нацгвардіі. Це кардинально скоротить злочинність, корупцію і витрати на різні державні органи. Українці довели що вони не раби, не вівці. Ми заслуговуємо стати вільними сильними людьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прихильник легалізації вогнепальної нарізної зброї, створення загонів нацгвардіі. Це кардинально скоротить злочинність, корупцію і витрати на різні державні органи. Українці довели що вони не раби, не вівці. Ми заслуговуємо стати вільними сильними людьми.

Підтримую.

Гриценка в прем'єри!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но то, что он не испугался, это ему огромный плюс.

Не каждый бы так повел себя на его месте.

як? то чого ж він не був в своєму робочому кабінеті? чого ховався в облУМВС за спинами беркуту?

де ти тут плюс бачиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...