Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

В них і вихід на пенсію швидше за звичайних. Потім є час висповідатись, відмолитись, і голосувати втіхаруху за ПР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Не сильно хочеться постити,але вже другий день в голові сидить:"Спасибо жителям Дрнбасса,за президента пид@р@c@" .Можливо хоч зараз в жителів Юзівки і Сталіно очі відкриються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні стало відомо, що о 4 ранку померла мама Георгія Гонгадзе Леся. Жінка пішла з життя на 68 році.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayi...anu-322951.html

самі львів'яни побачили символ у смерті корінної львів'янки Лесі Гонгадзе та раннього розгону Євромайдану у Києві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хв. назад випасли та затримали 2 перевдягнених беркутят. Іде постійна передислокація Беркуту. Коли затримували беркутівців, то вони напали оператора Каналу 24.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я постійно на зв'язку з координатором Майдану - слідкуємо за Беркутом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, хочеться бути поряд, але завтра майдан-Луцьк, а післязавтра - майдан Київ. Тримайся. ВОЛИНЬ - З НАРОДОМ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сильно хочеться постити,але вже другий день в голові сидить:"Спасибо жителям Дрнбасса,за президента пид@р@c@" .Можливо хоч зараз в жителів Юзівки і Сталіно очі відкриються.

Теж маю на це надію. І думаю, навіть серед членів ПР знайдуться порядні люди, які складуть свої мандати після останніх подій. Є вже перцеденти - Богословська, Льовочкін, Тигібко...

Цитата зі сторінки на facebook вінницького депутата від ПР Олександра Мельника:

Официально заявляю, я Мельник Александр, безпартийный депутат винницкого областного совета, член фракции ПР выхожу из фракции и здаю мандат. Я не шел в политику и областной совет от партии, которая дает команды бить детей, женщин и безоружных граждан страны. Я шел от политической силы, лидер которой на инаугурации заявил, что его главная задача Евроасоциация и модернизация страны. Отдельный привет быдлоберкуту! Выезжаю на #Евромайдан.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В центре Москвы, на Манежной площади, у стен Кремля проходит акция в поддержку украинского Евромайдана, сообщает УНИАН.

Около десяти человек проводят одиночные пикеты у памятника Жукова. Демонстранты держат в руках по плакаты с надписями: "Украину в Европу - проффесора в …", "Майдан! Россия с Вами! Зa Вашу и нашу свободу", "Україна - це Європа".

Как сообщил один из участников акции Алексей Синодов, на акцию пришли граждане России, с целью поддержать демократические преобразования в Украине. По его словам, это очень важно для начала демократических изменений в самой России.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жванія справжнім ригом ніколи не був. як і тигіпко, і богословська. і як азаров (не може справжній риг вийти на помаранчевий майдан).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа не в партійній приналежності, а в переконаннях. Тігіпко - комсюк (читай - переконаний майбутній конуніст), Азаров - совок і великорос. Я добре пам'ятаю "азаровщину" в 90-х., а багато хто забув її в 2010 році, коли голосував, а історія-повторюється. Та й відьма Богомерзкая - не вірю я їй, є

ще з 2004-го, де вона мішає з г-ном Януковича, потім - в ПР, потім знов в оппо. Той,хто зрадив раз, зрадить ще 10 раз.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серед Партії Рецидивістів порядних людей - 0 цілих, 0 десятих. Такі туди не йдуть, є лише щурі, що тікають з тонучого корабля. Он уже й жванія вийшов з фракції ПР - ви його теж назвете порядним? Продажна наволоч, як і тибибко

Важко не погодитись, але все ж у деяких із них, можливо, лишилась хоч крапля совісті? Ну, а якщо ні, то й біс із ними! Тоді всіх іх одним кодлом відправимо у небуття!

Україна повстала! Владі ПР скоро кінець, і можливо, саме відчуваючи це, окремі з них тікають, як щурі з тонучого корабля!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жванія справжнім ригом ніколи не був. як і тигіпко, і богословська. і як азаров (не може справжній риг вийти на помаранчевий майдан).

Азарав-засновнік ПР:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Азарав-засновнік ПР:-)

Рибак засновник ПР.

А не один чорт? В історії всі вони залишаться, як ганебне недорозуміння в історії України!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорив зі старшим, який охороняє Беркут - це київська міліція, з Подолу. В них наказу іти на людей немає. Майор в адекваті і каже, що сьогодні нічого не має бути, тобто Беркут не піде на людей. Молодші при розмові з нами опускають очі.

Зараз чергуємо біля Українського Дому - спостерігаємо за Беркутом.

Зі мною студенти з Києва та Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені, генерал-лейтенанту міліції, котрий віддав служінню в МВС 36 років, гірко й соромно за події, що відбулися вночі на Майдані Незалежності. Я 10 разів переглядав кадри брутального розгону мирного зібрання і був шокований, що найактивнішим учасником цієї звірячої акції з боку міліції став “Беркут” Криму. Я впізнав багатьох із цих бійців по обличчях. Крім того, активну участь у побитті мітингувальників узяв “Беркут” із Дніпропетровської та Луганської областей (я теж працював у цих регіонах, тому знаю багатьох працівників МВС особисто). Мені вдалося дізнатися, що загалом у розгоні майдану брали участь спецпідрозділи “Беркуту” з усіх регіонів України крім трьох західних областей — Закарпатської, Івано-Франківської та Тернопільської. Наказ про відкомандирування “Беркуту” до Києва дало МВС. Те, що начальник Київського главку міліції Коряк бере відповідальність за розгон мітингу на себе, просто невдала спроба прикрити начальство — він, згідно з нормативно-правовими актами МВС, може керувати тільки київським, а не прикомандированим з інших регіонів “Беркутом”. Ці підрозділи йому не підкоряються. Таке право має тільки міністр МВС або його заступники, тому саме на них лежить уся відповідальність за теперішні події.

У 1997р. я був переведений на посаду начальника міліції в Крим — найскладніший у криміногенному плані регіон України, де також постійно відбувалися велелюдні політичні акції та масові заворушення. І на всіх цих акціях завжди стояв попереду, а “Беркут” — за спиною. Я вірив цим бійцям, як самому собі, і тепер не можу знайти відповідь на питання — як сталося, що з елітного підрозділу, який дійсно захищав кримчан від злочинців, він перетворився в бандитів, які воюють проти власного народу? Напевно, в цьому є й моя частка вини.

У 1997р. в Криму був полк “Беркуту”, що складався з близько 800 бійців, а сьогодні це батальйон з 300 чоловік, 100 з яких за особистою вказівкою придурка від політики й міліції Могильова були відправлені на Київ. А зараз, у ці години, ще 100 відправляються в столицю їм на підкріплення. Свого часу Могильов так само кинув “Беркут” на Ай-Петрі, щоб знести невеличке кримсько-татарське кафе і влаштувати побоїще, на яке з жахом дивилася вся Україна. Тільки керівництво МВС мовчало. Сьогодні я розмовляв із колишніми керівниками кримського “Беркуту”, нинішніми бійцями й питав — як могло статися, що цей підрозділ перетворився на садистів? Відповідь: “Це не ми, нам дали такий наказ”.

Звертаюся до колишніх працівників МВС, у котрих є безцінний оперативний досвід, який може дуже пригодитися — вийдіть, будь ласка, на мітинги протесту, вирахуйте серед натовпу провокаторів і не дайте їм зробити свою чорну справу — пролитися крові. Захистіть людей від насильства, якщо в цьому виникне необхідність (а вона виникне, бо в Київ стягують “Беркут” і внутрішні війська з цілої України). Звертаюся також до діючих співробітників МВС — згадайте свою присягу на вірність народу України й не виконуйте злочинні накази керівництва — не застосовуйте силу й спецзасоби проти людей, котрі за допомогою мирних акцій намагаються захистити свої гарантовані Конституцією права. Не забувайте, що ви — не бездушні найманці-манкурти, а частка цього ж народу.

Хто з Луцька їздив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За цю особу на фотці люди дуже швидко забули б.

«Ми оголошуємо повну мобілізацію дніпропетровців. Прийди і скажи «Ні!» діям антинародного режиму Януковича!» – йдеться в заяві координаторів дніпропетровського Євромайдану.

Схід, частково, тех з нами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народный депутат Украины Давид Жвания в субботу, 30 ноября, вышел из Партии регионов. Об этом сообщили в пресс-службе Давида Жвании.

"Народный депутат Давид Жвания сегодня написал заявление о выходе из фракции Партии регионов", - цитирует сообщение РБК-Украина.

Все новости: http://news.meta.ua/cluster:33193426-Deputat-Zhvaniia-vyshel-iz-fraktsii-Partii-regionov/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті сьогодні моя дружина сказала я не рахую себе росіянкою

Я ій 17 років суспільного життя втолковував це

Відповідь-ти сам кацап

Дійсно -корні там

Але відповідь моя була завжди -я патріот своэі землі

Але після цеі бійні на майдані яку я ій показав ,і на роботі в неі вони всім колективом обговорили

В людині змінились цінності -я думаю в багатьох це сталось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Я глибоко обурений тими подіями, які відбулися вночі на Майдані Незалежності. Я засуджую дії, які призвели до силового протистояння та страждань людей", - заявив Янукович.

а це просто картинка. не знаю, що вона означає

1358244368_yanukovich_kulya.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...