Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Для підтримання петиції до президента США лишилося менше 2 000 звернень.

Не знаю, чи петиція посприяла, але США вже відреагували!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для підтримання петиції до президента США лишилося менше 2 000 звернень.

Не знаю, чи петиція посприяла, але США вже відреагували!

як її підписати? щось неможу знайти лінка на "підтримати петицію"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще не багато залишилося... всього 100 голосів... я думаю хвилин 2 і ВСЕ... буде 100 тис підписів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://petitions.wh...embers/h58Fz30V

Петиція готова. Слово за Вашингтоном.

Хоч сумніваюсь, шо, шось там заморозять але нерви троха хоть потрепають )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Петиція здається в порядку!

Але доречі є ще декілька:

Ось ця: Support the people of Ukraine in the peaceful overthrow of the current government

і ця: make an effort to return to Ukraine deputy editor of the Internet portal " Ukraynska pravda " Serhiy Leshchenko

Особливо сподобалася Support the people of Ukraine in the peaceful overthrow of the current government, петиція на рахунок допомоги Україні скинути нинішню владу за допомогою мирних методів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це відео бачили? "Українські громадські діячі до громадян та світової спільноти". Круть. От що мені сподобалось у цьому Євромайдані: чітка координація дій, мобілізація сил, ресурсів, людей, в чому головну роль зіграли соц. мережі. Що я спостерігала у Фейсбуці: коли когось прижимають, б'ють, перешкоджають, не пускають, судять без суду, відразу цей факт викидають в мережу АЛАРМ, РЕПОСТ, УВАГА, like and share і т.д. Після цього оперативно активізується швидка допомога, у складі журналістів, адвокатів, IT-шників, юристів, медиків, меценатів, добровольців... і разом долають перешкоди. Яскравий приклад вислову "Разом ми сила", не в розумінні "арави з вилами", а в розумінні протидії діючій ПОКИ ЩО владі. Тримаймося купоньки, бо ж "один у полі не воїн".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, аж не віриться, що ця вся двіжуха була отак спонтанно організовано, ніким, за один день... і через один пост в Інтернеті :0143:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину тому повернувся з Києва. Емоцій дуже багато і більшість з них -- негативні. Протанцювали і проспівали студенти свій майдан. Повиганяли політиків, а самі не змогли дати раду тій силі, яка опинилась в них в руках. Отара овечок без пастуха, в оточенні зграї вовків. Не дарма Янукович їм рукоплескав.

Кажуть, біля 4 години ночі майдан розігнали. Всіх, до останнього учасника. Є поранені. Не хочеться вірити, що ось так все і закінчиться... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 листопада вранці "Беркут" силою розігнав людей із Євромайдану у центрі Києва. Мітингувальників били кийками та ногами, тягнули по землі.

Всіх активістів витіснили із Майдану Незалежності. Також є інформація про поранених людей.

Бійці "Беркуту" зайняли усю площу навколо стели Незалежності. Вона оточена металевим парканом. Також КП "Київблагоустрій" встановлює новорічну ялинку, - пише ЛігаБізнесІнформ. Чути шум техніки.

У соціальних мережах повідомляється, що "Беркут" бив навіть дівчат та бабусь, правоохоронці заарештовували людей, коли вони кричали "Міліція з народом!" та співали Гімн України.

Уроди!!!! Знали, що в вихідних день могло б бути ще більше люду, і зробили свою справу.

Велком бек, кацаповщина. Зроблять режимну країну. А після себе в крісла посадять таких самих, гламурну молодь де без мами і тата розуму не хвалить, і ті будуть свою лінію гнути.

А може то валить з України треба, думаю не один з нас про це задумувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще штурм майдану на ТСН

<embed src='http://tsn.ua/bin/pl...d.php/383898011' type='application/x-shockwave-flash' width='420' height='376' allowfullscreen='true' allowscriptaccess='always'></embed>

Друге відео - це просто ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довкола цієї ситуації можна сказати лише одне - бракує українцям египетського характеру і терпіння, давно вже б теліпалась та владна верхівка на майдані як муссоліні.

oupytdym928ij7vzctmy8c52h.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На думці тільки одне, Грицакове: "країна, що ніколи не втратить шансу втратити свій шанс" #євромайдан

BaONxw-CEAA5xPw.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну что "милиция с народом"! Кто еще будет защищать беркут и говорить что там "обыкновенные парни". Одно быдло как и раньше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...