Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

olun4ik, просто закрила тему, точніше не скажеш :sm110: :sm110: :sm110:

не додумалися одразу узгодити з політиками, де мітингувати, тепер тре захищати два поста

суть була саме в аполітичності мітингу. та і більшість хочуть до ЄС, а от політичні лозунги їм можуть бути і не довподоби. я вже писав про "Юлі-волю" ітд.

ІМНО, Тимошенко своєю останньою заявою зняла це питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Пардоньте,а що за ругатєльство к.....й? А так всі відгадав :) На правах ОФФтопа.

Кстаді да ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І сказала, що буде всю ніч походу на майдані бо дома нема що робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BZ3mFZ8CQAAiSXD.jpg

А що ця "Україна" буде робити з "Європою" вночі нажаль фоток не буде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не додумалися одразу узгодити з політиками, де мітингувати, тепер тре захищати два поста

я думаю там багато чого не додумались. от наприклад є така штука як яйце, яке погані люди можуть використати щоб кинути в шолом беркутівцю. нещасний захисник правопорядку не зможе швидко помити чи очистити забрало, а тим більше яйця на холоді почнуть швидко стинути і перетворюватись у мутні соплі, доведеться зняти (забрало) - от така біда може бути! Не дай Бог хтось здогадається...

все, з теми відписуюсь бо тут пішли вже якісь веселі фоточки, напевно я тут зайвий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку все доволі спокійно. Але людей критично мало. Хто може створити намети в інтернеті, приступайте чим швидше. Будемо їх в інтернеті охороняти-боронити, як і наші прагнення до кращого майбутнього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для інтернет борців я намалював інтернет-палатки і інтернет-майдан. Охороняймо!

post-4364-0-86169700-1385335979_thumb.jp

Всі інші підтримуйте реальні майдани.

А чому би вам з цього не почати, пане критикан?
я в першій з друзями розійшлись додому, в палатках залишались тільки молоді хлопці з нацальянсу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю там багато чого не додумались. от наприклад є така штука як яйце, яке погані люди можуть використати щоб кинути в шолом беркутівцю. нещасний захисник правопорядку не зможе швидко помити чи очистити забрало, а тим більше яйця на холоді почнуть швидко стинути і перетворюватись у мутні соплі, доведеться зняти (забрало) - от така біда може бути! Не дай Бог хтось здогадається...
кажуть на майдані, що достатньо просто холодну воду вилити за комір.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пардоньте,а що за ругатєльство к.....й? А так всі відгадав :) На правах ОФФтопа.

лехко )) КончениЙ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головний день завтра. Він робочий і саме тоді почнуться дії МВД по забезпеченню роботи головних структур держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

‪#‎ЄвроМайдан‬ інформує. Юридична підтримка для тих, кому перешкоджають добратись в Київ (телефони)

«До уваги громадян та автоперевізників, яких затримують або не дають можливості дістатися до Києва!!! Громадські організації створили координаційний штаб для юридичної підтримки тих, хто прямує до Києва на ЄвроМайдан !!! Керівники штабу та координатори проекту: 063 100 60 04 – Андрій Дзиндзя. 063 439 988, 067 404 35 37 – Олександр Куліковський.

#Lviv finds creative way to make it easy to find #EuroMaydan BZ3ybIlCIAAvBst.jpg

If you are in ‪#‎Kyiv‬, help your friends at the square. If the police charges again, they will need your support ‪#‎ЄвроМайдан‬

‪#‎ЄвроМайдан‬ Друзі, дуже потрібні люди з можливістю робити відеотрансляцію з Майдану Незалежності цієї ночі - давайте підтримаємо активістів

У Тернополі ‪#‎ЄвроМайдан‬ переростає у студентський страйк

Бандити бояться ‪#‎ЄвроМайдан‬. Вони найняли ботів, які просувають нікому не потрібні хештеги, щоб видалити #ЄвроМайдан з трендів в твітері.

Друзі, #ЄвроМайдан необхідна Ваша допомога:

1) Зареєструйтесь на https://twitter.com

2) Ретвітьте цікаві новини про #ЄвроМайдан, яку йдуть з хештегом #ЄвроМайдан

3) Пишіть самостійно в твітері новини про #ЄвроМайдан також обов’язково з хештегом #ЄвроМайдан

4) Підпишіться на офіційний твітер #ЄвроМайдан:https://twitter.com/EuroMaydan

5) Ретвітьте новини з https://twitter.com/EuroMaydan

6) Єдиний хештег: #ЄвроМайдан

Дякуюєм Вам, тільки разом ми Сила

п.с. Сама довго розгадувала. В пориві страсті ше й не таке вилетить. Звиняйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що відбувається зараз в Києві, це реально страшно. Те що вони пісні співають нічого не значить, там постійний прес. Янук з Азаровим ще не мали контакту з масовими протестами таких маштабів і не відомо як вони себе поведуть. Тисячі Беркуту тримають фактично для придушення таких акцій, тобто проти народу. В 2004-му казали, що Янук був за спуск спецзагонів на людей. Кучма не пішов на це. Зараз Янука вже ніхто не зупинить. Якщо не можете в Київ поїхати, то хоча б на свої "безпроблемні майдани" приходьте. Бо ніхто крім нас туди не прийде. Нема такої професії на майдани ходити. І те що в Луцьку сьогодні за дня було тільки пару тисяч чоловік - це направду дуже прикро. А Київ просто мега здивував. Коли Ванус сказав що зібралось понад 100 000 всі були в шоці. Такого ніхто не чекав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

79C2579F-C3C9-4695-BA58-2EC1EBA0C702_w640_r1_s.jpg

В Харкові без партійної символіки зібралось більше тисячі громадян і це при Допі і Гепі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, romaxa, як же ш то важко, коли душа рветься на частини, а руки зв'язані, хай би хто побив, було б легше. Дійсно розумію, що молодь, студенти - то є сила, вони не прив'язані до сім'ї. Цікаво, що ж то в школі завтра дітям будуть розказувати??! Треба Клімчука брати за бари завтра, а чи знов втече, як колись. Надіюсь Яник не посміє, не посміє, за ним зараз спостерігає весь світ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато хто ржав з 2004-року Майдану - обжираловка, діскатєка. Це все було в подальшому, а в перші дні було так само напружено як зараз, жодної радості, легкості. Тільки в думках. щоб ніхто не розбігся, щоб вистояли. І тільки чутки звідусіль "танки на підході", "йде якась передислокація армії до Києва" і т.д. І на кожному кроці Богдани з затемненими вікнами Беркуту. Весело і смішно шо капєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще веселіше стало коли почали стягувати автобуси і ешелони битком набиті шахтарями і зеками. І ту всю масу впритул наближати до нас. Незабутнє відчуття, коли попри тебе, плече до плеча, проходить пару тисяч шахтарів і расових зеків з рожами і татухами, яких навіть в Луцьку не побачите.

Також незабутньо, коли пори тебе проходить перезмінка адміністрації прзидента - 800 космонавтів і всі як один біля двох метрів росту у повному екіпменті.

А потім якийсь лобуряка буде розчісувати:"та що той ваш Майдан, нажрались-напились доусрачки, під пісеньки".

Зараз все повторюється.

Вони спокійно можуть за день зафігашити 50 000 шахтарів і босоти для альтернативного майдану. І провокації можуть початись вже між мітингувальниками, а не від влади і т.д.

У соціальних мережах поширюється своєрідний довідник для активістів Євромайдану. Його учасники інформують про те, як і за що боряться. "В нас зараз крадуть наше майбутнє. Нас не питають. Вони вирішують за нас", -- йдеться у зверненні. Ситуація, за словами активістів, має бути виправлена до Вільнюського саміту. Всі необхідні умови для підписання Угоди мають бути виконані. "Своєю масовою позицією ми маємо продемонструвати Європі наміри народу. Європа підписує асоціацію не з президентом, а з нами. Угода має бути підписана", -- звертаються у соцмережах прихильники Євромайдану. "Якщо цього зроблено не буде, ми вимагаємо дострокових виборів президента та парламенту. Має бути забезпечено ефективна реалізація функцій державного управління в перехідний період (у відповідності з чинним законодавством). Проведення нових виборів. Легалізація нової влади", -- обіцяють активісти. Довідка Важливо: Всі Ваші дії, акції, заяви мають здійснюватися у відповідності до чинного законодавства. ПЕРШІ ГОДИНИ МАЙДАНУ ПОКАЗАЛИ: 1) Люди прийшли. Вперше за 9 років є питання, яке мобілізує і за яке не соромно вийти. 2) В той же час – наявна характерна неорганізованість, відсутність чітко окреслених цілей, завдань та плану діяльності 3) Неготовність опозиційних політиків до того, що люди вийшли на майдан. 4) Низький рівень авторитету у всіх без виключення політичних діячів, які там з’являлися. Справа буде програна, якщо партійні інтереси та риторика будуть понад загальнонаціональну. ЩО СТАЛОСЯ? Відмова від Асоціації не означає збереження «статусу кво». Це означає інтеграцію в Євразійський союз. Це цивілізаційний відкат, шляху назад з якого не буде. Європа – не ідеальний варіант і буде дуже важко спочатку, але для нашого суспільства сьогодні іншої альтернативи немає. В нас зараз крадуть наше майбутнє. Нас не питають. Вони вирішують за нас. НАШІ ВИМОГИ 1. Ситуація має бути виправлена до Вільнюського саміту. Всі необхідні умови для підписання Угоди мають бути виконані. Своєю масовою позицією ми маємо продемонструвати Європі наміри народу. Європа підписує асоціацію не з президентом, а з нами. Угода має бути підписана. 2. Якщо цього зроблено не буде, ми вимагаємо дострокових виборів президента та парламенту. Має бути забезпечено ефективна реалізація функцій державного управління в перехідний період (у відповідності з чинним законодавством). Проведення нових виборів. Легалізація нової влади. КОГО ПЕРШОЧЕРГОВО ТРЕБА ЗАЛУЧАТИ НА АКЦІЇ? Київ: молодь та середній клас. Інші міста: партактив, громадський актив, протестний електорат, який готовий приїхати в Київ. РИТОРИКА: ЧОГО НЕ МАЄ БУТИ НА МАЙДАНІ. Невиправданої агресії Акценту на партійності/фракційності Акценту на заїжджених політичних темах, які вже нікого не зачіпають Ультра-радикальної ідеологічної риторики ЯКИМ МИ БАЧИМО СЦЕНАРІЙ ТА ПЛАН НАШИХ ДІЙ? Завдання на п’ятницю-суботу: - досягти критичної кількості людей на Майдані, враховуючи ротацію. - інфраструктурно забезпечити Майдан (їжа, туалети, медичне забезпечення, порядок) Майдан не можна покидати переміщеннями на заклик окремих депутатів іти до держустанов та на інші площі. Також його не можна покидати «на перерву». Єдина причина покинути Майдан – агресія зі сторони силових структур, якій неможливо протидіяти в законний спосіб. У випадку загрози життю та здоров’ю учасників акції треба переміщатися до нового узгодженого місця для продовження акції. Вшанування жертв Голодомору та інші події впродовж тижня мають відбуватися на майдані. Впродовж п’ятниці-неділі повинні відбутися основні мобілізаційні заходи протесаного руху. 25-29 листопада має бути тижнем загальнонаціонального страйку (згідно конституційного права на страйк) з вимогою підписання Угоди про асоціацію. Якщо влада не забезпечить підписання Угоди про асоціацію на Вільнюському саміті, то починається акція з вимогою дострокових виборів президента та парламенту. В будь-якому випадку має бути забезпечено функціонування органів державної влади з метою дотримання конституційного порядку (у відповідності до чинного законодавства). КООРДИНАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ Координація діяльності має здійснюватися на рівнях: - Горизонтальна координація між учасниками протестних акцій, зокрема через групи в соц. мережах. Це має бути самоорганізація. «Верхи» та «лідери» не допоможуть. Вони чекають на копняка і підтримки від нас. - Комендатури майдану (побут та порядок) та режиму роботи сцени, зокрема «рівний доступ/відкритий мікрофон». - Координація через партнерські ЗМІ - Координація на рівні політичних сил та громадських об’єднань Важливо! Мобілізаційні акції серед цільових груп Києва, інших регіонів не потребують санкції від будь-яких лідерів. Це громадський обов’язок кожного. ВАЖЛИВІ АСПЕКТИ РОБОТИ КОМЕНДАТУРИ МАЙДАНУ 1. Режим мікрофона. Чергування виступаючих від політ сил та інших організованих груп. Не має бути двоє виступів підряд від однієї партії. 2. Насичена та якісна культурна програма. 3. Побут та інфраструктура. 4. Порядок. Особлива увага до зловживання алкоголем, провокаторів та неадекватних людей. 5. Медично-санітарне забезпечення. ОСНОВНІ НАПРЯМКИ МОБІЛІЗАЦІЇ: Соціальні мережі Агітатори по ВНЗ Під’їзди та публічний простір Засоби масової інформації РАЗОМ І ДО КІНЦЯ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отже на прохання форумчан -- ось мої "многа букв" на тему "мій 2004".

спершу поділюсь спогадами, наступний пост завтра на тему "методи, маленькі хитрості і технології організації протестних мітингів і акцій"

Понеділок... 22 листопада 2004р... у нас вихідний. до ранку дивився трансляції з центральних місць головних подій, а саме початок підрахунків голосів. Обстановка напружувалась. До ЦВК стягувалсь піхотні "Урали", ЗіЛи, автобуси і навіть бетери вісімдесятки з беердемами. абсолютно незрозуміло чому такі безпрецедентні заходи (але це на руку організаторам протестів, завтра роз"ясню чому). Отже понеділок, прожу містом, біля драмтеатру горстка людей, очевидно студенти-ВДУшники, без рупорів, будь-якої апаратури, з плакатами які я навіть читати не став (в той рік люди з плакатами на площах - то було звичне буденне явище), загалом залишило байдуже враження. Але відчувалось, що надалі відбуватиметься щось масове, грандіозне. Поділитись переживаннями з друзями в ті роки було не так то просто -- мабіли шено тільки входили у широкий вжиток. З нетерпінням чекаю настання вівторка, коли почнеться навчальний тиждень і я потраплю до унівєра, дізнаюся позицію одногрупників, однокурсників.

Довгожданний вівторок. Рогата четвірка, розсипаючись на ходу везе мене на Львівську. В тролейбусі незвичний пожвавлений гул розмов пасажирів. підходжу до головного корпусу, на диво на вулиці мало студентів, менше ніж зазвичай перед парами, заходжу в середину, а там............. як зліплені пресом стоять студенти в холі, гомонять, не розходяться по аудиторіях. Якби навіть виникло бажання піти на пару, то зробити це фізично було просто неможливо -- лезо бритви не пройшло б поміж студентів так тісно вони стояли (очевидно це теж було так задумано, що ті, що підходять на пари не змогли пройти далі холу). пролунав дзвінок, але стіна студенства непохитно стояла. згодом стали підходити викладачі (вони йшли до аудиторій проводити пари, але з великим подивом на обличчі і рішучими заявами студентів про те, що на пари вони не підуть, вони розвертались і йшли назад). Згодом всі стали виходити на вулицю. У нас мав бути "опір", 2-га аудиторія, весь МБФ, другий курс. Ми ще "малі, що робити -- не знаєм" стоїмо далі в холі, нас 6 груп, це десь за півтори сотні студентів. Хотіли були уже йти, та раптом появився наш кістлявий старий, але завжди хитрувато бадьорий "Арєх" і як ніби нічого не відбувається призвав нас в аудиторію. Став читати лекцію... з вулиці долинають вигуки і рєчьовкі тих, хто там зібрався (при вході в головний корпус), народ нічого не записує, нервує, сидимо, гудим, переглядаємся. Десь через 15 хвилин я не витримав, встав із вигуком -- "Та ну нафіг! Встаємо і йдемо карочє". став виходити із-за лави. Всі наче того чекали і бадьоро підірвалися і стали радісно покидати аудиторію. Отут я реально очкував. Я і так не особо то смілива людина. А тут така делікатна ситуація. А раптом я би отак встав, а решта продовжувала би сидіти? Що тоді я мав би робити? Які наслідки це мало би для мене при будь-яких варіантах? Ми висипались на коридор, захотілось забігти у кожну аудиторію і закликати тих, що там сидять бойкотувати навчання. Але я побачив, що декілька студентів-старшаків саме так і робили і майже добралися до дверей нашої аудиторії, але ми їх випередили)).

при вході на вулиці уже було досить багато студентів, більше ніж на 1 вересня, десь мабуть більше 1000, Ми виходили на вулицю під їх оплески і радісні вигуки. Вони дякували нам і раділи, що ми їх підтримаєм, будем з ними. Це було колосально приємно. Отже на вулиці при вході все студенство. Вимагаєм щоб до нас вийшов "Божик", який доречі був головою виборчого штабу яника у Вол. області на виборах 2004р. (чисто з міркувань вигоди для унівєра). Божик вийшов і став скиглити, просити, але що саме просив те і не сказав... Усі мовчали як миші, чекали закінчення фрази. "Дііііти... Студент, студенточки мої... я вас дуже прошу, я переконливо закликаю вас..." всі очікують, що зараз прозвучить щось по типу -- вертайтесь в аудиторії і вчіться, не зривайте навчальний процес. Але закінчення фрази було несподіваним -- "ОДЯГАЙТЕСЬ ТЕПЛІШЕ". Після цих двох слів наш натовп вибухнув радісним криком і оваціями, стали кричати гасла в підтримку і подяку Божику. він виділив одразу ковдри зі складу, декілька кубів пінопласту, і ше шось там. Ринули пішки в центр. наша колона була досить довгою, йшли через Потебні, захопили по дорозі ПТУшників і наших з корпусу біля депо. Колона стала вдвічі довшою, по ходу просування простягнулась через усю Лесі Українки. Входили на майдан теж під оплески і вигуки тих, хто там уже був на той час. у той день уже була і звукова апаратура і намети з чаєм, медпункт з ящиками халявних "коліс"... постоявши трохи ринулись до міської ради штормити Кривицького. Той здався і одразу заявив про вихід з СДПУ(о). Перша перемога. далі не зупиняючись на площі пішли штормити профспілки (хз чому, не памятаю). далі радісні, піднесені вернулись на майдан, привезли гарячих пельменів, попоїли, покричали, перезнайомились з ким тільки могли, поспівали... розійшлись після восьмої вечора, втомлені, змерзлі але дуууууже задоволені і піднесені. Бо нам вдалося, ми змогли, і ми підемо до кінця і перемога буде за нами, бо хто ж як не ми (і ми таки перемогли).

ось так минув мій перший революційний день 2004... Це лише суха хронологя. Насправді ж за нею ховається маса переживань, сплесків, емоцій. Це було надзвичайно. Це було глобально, Це було по-Українськи, бо таки вмієм і можем!!! (тільки ледачі трохи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від: Сухумский Місто: Тбилиси

25.11.2013 01:21

Відповісти

В первую очередь Я не могу не отблагодарить весь Украинский народ, хотя бы за то, что в дни геноцида грузинского народа из Абхазской АР в 1993 году, вы были единственные, кто протянул нам руку помощи, вы были единственные, кто защитили наших мирных жителей и вывозили беженцев из зоны бомбёжек.

Я вас очень люблю и уважаю, желаю вашей стране и вашему народу добра и процветания и я абсолютно уверен, что если Украина упадет в тёмную холодную пропасть под названием Россия, то будущие поколения обречены, и обречены не только Украинцы, но так же Грузины, Молдовцы и все страны, которые разбили кандалы пленства и рабства от России и возродились заново после СССР.

Вы сателит всех свободных от России пост-советских стран и теперь на вас смотрит весь мир!

Мне очень жаль, что к сожалению кроме етих пожелании, я ничего другого не могу сделать. Это ваша борьба за будущее и вы её должны, обязаны выйграть, ради ваших детей и ради вашего благосостояния.

Думаю здесь некоторые слишком радикально всё воспринимают и мне очень жаль за русских, потому что они не понимают, какя беда у них сидит в Кремле в лице Путина и его шантрабы и крыс...

Русские учитесь у Украинцев выражать свободную волю и ради всего святого не пропивайте всю свою жизнь, не отдаваите свою жизнь вонючим уродам, которые угробили всю Россию.

Запомните! СССР это история и не дай бог этой истории повторится, потому, что она обречена на провал, но у нас есть завтрашнии день и этот день ваш царь, Владимир Путин никогда вам не построит!!!

С уважением,

Болеем за Киев из всей Грузии.

Напишу по-русски-да некоторые страны Европы оказались в плену собственной беспечности и разгильдяйства!Но ведь вся соль кроется совсем не в пропаганде гомосексуализма или высоком уровне безработицы-а в возможности простого народа Реально влиять на процессы происходящие внутри социума-ЕВРОПА ЭТО НЕ ГЕИ И НЕ ГМО И Т.Д....А ВОЗМОЖНОСТЬ НАДЕЖДЫ НА ПРАВДУ И НА СПРАВЕДЛИВОСТЬ-ГДЕ МЕНТ УБИВ ПОДОЗРЕВАЕМОГО ИЛИ МАЖОР ЗАДАВИВШИЙ ПЕШЕХОДА БУДЕТ НАКАЗАН!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха, одне запитання. А чому ти сам зараз ще не в Києві? Тільки чесно ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діти. Але коли прижме то поїду.

А що діти? Грудьми годуєш? І що значить "прижме"? Досі не прижало? Мені здається, що прижало вже давно і зараз саме час щось робити.

На превеликий жаль я не зміг вчора бути в Києві, отруївся, навіть не зміг поїхати на вокзал здати квитки. Однак сьогодні о 5:00 я маршруткою туди виїжджаю, хоча в мене ж теж діти, четверо синів. Але саме тому і їду, що не хочу, щоб мої діти жили в совку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наконец то начали призывать студентов, вчера молодёжи практически не было =(

1474396_669223716451560_1093401303_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще 22 листопада, коли львівські студенти вийшли а луцькі ні, я казав Володимиру Пащенку, що потрібно їхати з мегафоном від корпуса до корпуса університетів і інститутів, закликаючи студентів на майдан. Щоб завтра не виявилось, що їхня вища освіта потрібна для того, щоб класти плитку в московських новобудовах.

P.S. Ми вже минули Житомир...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, була б можливість, був би ще в неділю зранку, але не вийшло. Я вже з кумом на взводі. Розумію, що почалось.

По ходу головне. За ніч Майдан не розігнали, а зробити це вдень просто неможливо. Маємо годин 15 спокою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...