Перейти до змісту

"Лівий" трафік від провайдера


Рекомендовані повідомлення

Під час моніторингу навантаження домашньої мережі виявив, що на порту роутера, який дивиться в інтернет, бігають якісь незрозумілі великі навантаження. Перевіряв все, що в мене підключене до роутера, пробував виключати WiFi, пробував виключати всі провідні підключення (окрім, власне, модема), однак картина не міняється -- канал на провайдера регулярно генерує трафік 5-7 мегабіт (моніторити швидкість на порту в моєму роутері можна через його вбудований дисплей). Такі "вибухи" бувають регулярно і тривають мінімум по пів години

rD98B.png

Пробував перевантажувати модем і роутер, щоб отримати інший зовнішній ІР і пересвідчитись, що це не якийсь DDoS на мою адресу -- результат незмінний.

Напрягає мене ця картина і я дуже хочу знати, хто і з якою метою гадить в канал і як цього явища позбутись. Є ідеї? В мене параноя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Засобами мікротіка можна глянути що робиться на езернет порту.

Скоріш за усе, усі абоненти в одному влані, і ти бачиш трафік цих абонентів.

Може бути мультикаст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

правий клік на інтерфейсі -> Torch і подивитись що це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене на ейрбайтсі теж таке було і є... приходили адміни дивилися і сказали що то я щось наставив з програмами...

коротше так і має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сказали що то я щось наставив з програмами

яке відношення до того трафіку мають мої програми, якщо трафік є навіть тоді, коли окрім роутера нічого не підключено?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю вони тобі скажуть щось типу такого "у нас все працює, проблема з вашої сторони"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це реальний досвід, створював теми на форумі ніхто так нічого і не сказав...

дзвоню залишаю заявку, вони приходять і говорять "у нас все працює, проблема з вашої сторони"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Вадік не парся.

"провайдер" так налаштував своє обладнання. Точніше не налаштував :)

Гепона Мать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тобі це нічим не грозить.

Проблеми з часом почнуть виникати у другої сторони :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі це нічим не грозить.

Проблеми з часом почнуть виникати у другої сторони :)

Та таки грозить. Роутер не завжди справляється з таким шквалом і бувають часті реконекти, особливо вечорами. Напрягає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n мені тут підказав і показав лінки на топік про Airbites -- це проблема саме Airbites, а WestNet її отримав "у спадок" разом з трафіком назовні. Тому, швидше всього, проблема не вирішиться, поки WestNet не почне брати інтернет в когось іншого, а він його брати не почне, а значить треба якось вчитись жити з цим :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n мені тут підказав і показав лінки на топік про Airbites

Він уже про це писав десь. Не можу знайти тему. Здається саме в темі Airbites, він писав про "лівий" трафік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так-так, він дав мені лінки, я вже прочитав. І вирішення з боку абонента, на жаль, немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І вирішення з боку абонента, на жаль, немає.

таки да. Хоча в мене і роутер простіший, не такий "розумний", але реконектів немає, або їх просто непомітно.

Але швидкості 100мбіт - так і не було. 90-95 потолок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А провайдер дає інтернет по кабелю?

Може, в якості профілактики йому по тому кабелю 220 вольт пустити? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але швидкості 100мбіт - так і не було. 90-95 потолок.

а в когось максимальні 100 була? :) якщо не помиляюсь, в тарифі вказано до 100. Здається 12 мегабайт з хвостиком бували закачки з ex.ua. Раніше особисто перевіряв, лівого трафіку ніби не було. Зараз не знаю, на днях перший раз за два роки перезавантажував роутера O_o, цікаво можливо слід в себе ще раз перевірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет по оптиці в хату. Тариф "до 100 мбіт" за 150 грн на місяць. Можна взяти "до гігабіта" за 300 грн не міняючи обладнання. Але дуже я слабо вірю, що там реально буде біля гігабіта швидкість, там же всього в них трафіку назовні гігабіта три закуплено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...