Перейти до змісту

"Лівий" трафік від провайдера


Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Так покажи що то за трафік такий, самому цікаво?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але швидкості 100мбіт - так і не було. 90-95 потолок.

а в когось максимальні 100 була? :) якщо не помиляюсь, в тарифі вказано до 100. Здається 12 мегабайт з хвостиком бували закачки з ex.ua. Раніше особисто перевіряв, лівого трафіку ніби не було. Зараз не знаю, на днях перший раз за два роки перезавантажував роутера O_o, цікаво можливо слід в себе ще раз перевірити.

Була, і в торентах і з екс.юа, в основному по ночам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так покажи що то за трафік такий, самому цікаво?

ну якось так

rfEde.png

хоча це зараз на вскидку зроблено, без перевірки, чи діти десь з нету щось не дивляться. Буде часу більше -- зможу детальніше розписати, відключивши всі сторонні пристрої від роутера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж писав що ейрбайтс, маю особистий номер до адміна з ейрбайтс, якщо дозволить то дам, але у мене він причину так і не знайшов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж писав що ейрбайтс

а я ще раз кажу, що не airbites, а westnet. Те що ВестНет бере інтернет в ейрбайтса -- це абсолютно не мої проблеми і дзвонити до адмінів ейрбайтса я не збираюсь, бо для ейрбайтса я ніхто, я не їхній клієнт. Нехай зі своїми постачальниками розбирається мій провадйер, якому я плачу за послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Airbites вроді ж має iptv. Цей трафік летить мультикастом. От і получається, Westnet (хто бере цей Інтернет) сам собі дома дивиться iptv а отриманий трафік далі тупими свічами розповсюджується на всю сільську мережу. ~6 мегабіт це 1 канал MPEG TS дуже хорошої якості.

Підтвердженням чи спростуванням цього буде скріншот torch на інтерфейсі в момент появи "лівого" трафіку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я з самого початку написав, імовірний характер трафіку :)

Імовірність дуже висока.

Вадік, дай завтра логін пароль на мокротик. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...