Перейти до змісту

Вирощування суниці нейтрального дня


lanima

Рекомендовані повідомлення

а білої суниці ви не маєте? в інтернеті є фото і ніби і назва сорту та я ніколи не бачив такої) цікаво чи можна дістати в нас таку.

http://www.edimdoma.ru/data/ckeditor_pictures/7141/content_klub3.jpg

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B1%D0%B5%D1%80%D1%80%D0%B8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 169
  • Створено
  • Остання відповідь

Пайнберрі не маю.й поки не хочу,через малий розмір ягід. Є схожі сорти анабланка(цього року тільки посадила,начебто має бути нейтрал) й білий швед.

В доньки куми алергія на червону суницю тому посадили спеціально для дитини білу.

На смак як звичайна суниця 'трішки пахне ананасом',тільки незвичного кольору.при повному достиганні бочок повернутий до сонця буде ніжнорожевого кольору.

Потрібно підстилати під ягоди солому, бо від землі колір буде брудно коричневий,некрасивий.

Справжній розмір побачу тільки цього року, бо вторік було тільки кілька ягід сигналок середнього розміру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки знаю, перекупи забирають прямо з поля,якщо є більший об'єм. Знайомий возить своім бусом на киів, бо так більший заробіток.а вже там продає оптовикам, або сам.

В нас ще немає стільки площі під суницею, тому інформацією не володію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є оптовий збут на полуницю в нашій місцевості?

Залежно від обсягу-можна знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні спробувала ягоди нових сортів нейтралів молінг перл та віва росса. Ось ягоди для справжніх гурманів! Ягоди розміром чималенькі. Наскільки будуть згодом більші побачу. Зараз про розміри судити рано, кущики ще зовсім маленькі.

Після таких затяжних дощів портола, альбіон та сан-андреас вразилися плямистістю(. Альбіон та портола ще й погнили багато, видно надмірна мокрота не сподобалася). Також є вона на королеві єлизаветі, діаманті.

Молінг перл, віва росса, капрі, ліноза, фламенко стоять чистенькі поки.

А це для тих в кого завжди бракує місця на ще один кущик. Суниці прекрасно родять в горщиках літом, але заглядати до них потрібно кожен день.post-16086-0-23375100-1402142511_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Почалася друга хвиля плодоношення на нейтралах. Сьогоднішній врожай.

post-16086-0-12660100-1405845726_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Доброго вечора!!! Зараз у вас на розсаду є якійсь??? Цікавить така, як у вас на фото вище (напевно)! Починається плодоносити так як звичайна, і потім аж до пізньої осені!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

дякую за розсаду)

швед щось не надто росте..

анабланка розрослась дуже сильно.

Єва 2 вуса не пускає зате квіти ростуть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На здоров'я. Швед в мене також спочатку сидів. Зате потім відірвався на всю, був зелений килим між рядами.

Знову впевнилася, що суниці-нейтрали надзвичайно люблять догляд. Полив і підживлення, причому регулярне, мають бути обов'язково. Я свої торохи запустила. Вони образилися й перестали родити. Назбирала сьогодні всього зо два кілограми. Але яка вже солодка й добра та суниця в цю пору)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для выращивания в балконной теплице с досвечиванием куплю порядка 50 кустов клубники/земляники ремонтантных сортов. Посадка планируется на 20-25 октября 2014г. Ароматной и вкусной ягоде - предпочтение. Длительные партнерские отношения и расширение объемов закупок - предполагаются. (066)459-43-03, Юрий©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • 1 місяць потому...
  • 4 місяця потому...

нажаль немає(((((

від жари навіть капелбний полив не рятував. вусів з десяток на всі грядки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

в флоріумі дорогі саджанці. краще взяти те саме фріго в Новосада. клас А++. прикол нейтралів в тому, що їх не потрібно досвічувати. вони просто повільніше ростуть і все. світла на вікні цілком достатньо.

мабуть завтра піду таки викопаю пару кущиків з грядки))) знову буду гратися цілу зиму))). квітучими вазонами нікого не здивуєш а от клубнікою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...