Перейти до змісту

Згвалтування


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 120
  • Створено
  • Остання відповідь

Як повідомляють "джерела" у медколеджі ситуація розвивалася наступним чином:

П'ятеро хлопців-студентів відзначали ДН одного з них.Трохи згодом вирішили продовжити святкування у сауні.

Для додаткового "колориту" "свята" вирішили запросити зняйомих "падруг"-студенток.

У сауні ніхто нікого нідочого непримушував, дівчата "веселились" із власної волі і за власним бажанням.

Вже по закінченню цих-от "заходів" в однієї із них сяйнула просто "геніальна"думка - "а чи не взять да і срубить із хлопців денег" - а заява в міліцію і решта "рухів" - це все вже в рамках здійснення задуманого плану.

А чому ця "кмітлива" дівчинка вибралася із коледжу (після прочитання вищевикладеного) здогадатись, думаю, неважко.

дивлячись на теперішню молодь, на 99% впевнений, що так і було.

Влітку була ситуація:

Ввечері в годині 22 на зупинці довго стояв чекав маршрутку. Було ще кілька чоловік і дві дівчини, років по 13...15. Під'їхала 12-ка, ті кілька чол. в неї сіли, дівчата залишились. Потім підійшли до мене і з соромом але напряму сказали, що їм треба 700грн., і що вони готові їх "відпрацювать". Після відмови швиденько пішли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не берусь судить кого под молотки, но имею мнение что введение комендантского часа для несовершеннолетних должно стоять на ряду с проводимой политикой государства. Если родители заплатят 2-3 мес.зарплаты за то что их ребенок находился на улице один после 23:00, не только насильников поубавиться но и насилуемых тоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хто б що не казав,а дівчину шкода! я не думаю,що кожна,яка йде у сауну знає,що її "того" цієї ночі!

але завжди треба знати куди і головне з ким йти!!! шкода,що наша молодь деградує на очах завдяки соц. мережам і різним факторам!! а про те,кого вибирати і куди їхати - фільм "Груз 200" Балабанова вам в приклад!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм "Груз 200" Балабанова вам в приклад!

свят! свят! свят!

Я б цей фільм років з 30-ти рекомендувала дивитися, і то людям з стійкою психікою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не берусь судить кого под молотки, но имею мнение что введение комендантского часа для несовершеннолетних должно стоять на ряду с проводимой политикой государства. Если родители заплатят 2-3 мес.зарплаты за то что их ребенок находился на улице один после 23:00, не только насильников поубавиться но и насилуемых тоже.

ха, поможе? де там... всерівно знаходитимуть як розважитись... навіть тим самим мєнтам сотік відрядять, або "відпрацюють"

якби уявити, що це спрацює, то від більш глобальної проблеми це нас не рятує... тобто, якщо не почне зкурвлюватись в 15, то почне в 18.... от з цим треба щось робити... бо зараз знайти нормальну дівчину, яка до 20 років не пройшлася по руках трохи проблематично

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм "Груз 200" Балабанова вам в приклад!

свят! свят! свят!

Я б цей фільм років з 30-ти рекомендувала дивитися, і то людям з стійкою психікою

ну хоча б перші пів години)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ха, поможе? де там... всерівно знаходитимуть як розважитись... навіть тим самим мєнтам сотік відрядять, або "відпрацюють"

Белоруссии-матушке помогает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ха, поможе? де там... всерівно знаходитимуть як розважитись... навіть тим самим мєнтам сотік відрядять, або "відпрацюють"

Белоруссии-матушке помогает.

в нас механізму нема для впровадження подібного... вірніше він є, але перетворить подібний закон у ще один спосіб збагачення та задоволення власних потреб... чи ви мєнтів наших не знаєте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не було б попиту, не було б пропозиції.

Як би НАСПРАВДІ працював такий закон, що за згвалтування - удар високим струмом по генеталіям, та ще й привселюдно, що надалі знеможливлює сексуальний потяг, думаю, переважній більшості "мужчин" навіть у сильно нетверезому стані мозок під страхом "згубити все" пригальмує бажання насильства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якої? 13-річної? І що, це зніме питання насильства? Насильство поборе тільки радикальні міри і страх, що не відмажешся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не було б попиту, не було б пропозиції.

Як би НАСПРАВДІ працював такий закон, що за згвалтування - удар високим струмом по генеталіям, та ще й привселюдно, що надалі знеможливлює сексуальний потяг, думаю, переважній більшості "мужчин" навіть у сильно нетверезому стані мозок під страхом "згубити все" пригальмує бажання насильства.

В мєнтовці працюєш?читав, у них такий вид тортур застосовується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, до мєнтів не маю жодного відношення. Взагалі я про "вселюдне" і за згвалтування, і законно, а не про за все і підпільно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що, це зніме питання насильства? Насильство поборе тільки радикальні міри і страх, що не відмажешся!

а чому тільки насильство, треба такі міри застосовувати до всього що поза законом, вкрав - розстріл, взяв взятку - повішання, вбив - втопити, згвалтував - на кіл посадити.. Чому виокремлювати лише одних покидьків, всі вони не по закону живуть, значить і страх до всіх застосовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хто б що не казав,а дівчину шкода! я не думаю,що кожна,яка йде у сауну знає,що її "того" цієї ночі!

але завжди треба знати куди і головне з ким йти!!!

Якщо в дівчини хоч трошечки є оливи в голові, то вона повинна хоча б припустити, що просто так в сауну, в п’яну компанію з малознайомими хлопаками не ходять.

Не захищаю тих придурків, вони повинні відповісти за свій вчинок, але дівчина, мягко кажучи, не права також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що, це зніме питання насильства? Насильство поборе тільки радикальні міри і страх, що не відмажешся!

а чому тільки насильство, треба такі міри застосовувати до всього що поза законом, вкрав - розстріл, взяв взятку - повішання, вбив - втопити, згвалтував - на кіл посадити.. Чому виокремлювати лише одних покидьків, всі вони не по закону живуть, значить і страх до всіх застосовувати.

Взалі то я дав відповідь на легалізвцію проституції.

А те що ти кажеш, то вже було: сталінізм, фашизм тощо. Бо наша "влада" такі методи обов'язково буде використовувати проти неугідних громадян. Зараз будь-яку людину можна зробити крадієм, насильником, вбивцею. Але моя думка, ужесточати покарання все ж треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що, це зніме питання насильства? Насильство поборе тільки радикальні міри і страх, що не відмажешся!

а чому тільки насильство, треба такі міри застосовувати до всього що поза законом, вкрав - розстріл, взяв взятку - повішання, вбив - втопити, згвалтував - на кіл посадити.. Чому виокремлювати лише одних покидьків, всі вони не по закону живуть, значить і страх до всіх застосовувати.

о, перегіби на місцях, і це з "самим гуманним судом" в мірє вже десь в 32 році таке було...

пс. а, за згвалтування тим паче групове, тра сажать не на кол - з історичних джерел питання годин, а на спіциальну зону до ценітєлей таких ххххххх, і покарання буде тривати більше часу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ви бачите 13-річну? Було би все легально, хлопці собі б замовили дівчину з борделя, яка має всі дозвои і пройшла медичні перевірки. І вона була б спокійніша, знаючи що її професія, як і всі інші, охороняється законодавством.

І взагалі, перечитайте тему. Тут вже зріє питання: а чи було згвалтування насправді, чи це наклеп з отриманням з нього подальшої вигоди?

Читав уважно. А в даній ситуації цим 5-ти гвалтівникам теж нічого не заважало замовити "нелегальних" повій, але ж навіщо, як тут халява...І легалізація тут би не допомогла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась ця осінь буйна цього року, погодьтеся понове))). Гормони в людей заграли, чи як)))?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якої? 13-річної? І що, це зніме питання насильства? Насильство поборе тільки радикальні міри і страх, що не відмажешся!

Де ви бачите 13-річну? Було би все легально, хлопці собі б замовили дівчину з борделя, яка має всі дозвои і пройшла медичні перевірки. І вона була б спокійніша, знаючи що її професія, як і всі інші, охороняється законодавством.

І взагалі, перечитайте тему. Тут вже зріє питання: а чи було згвалтування насправді, чи це наклеп з отриманням з нього подальшої вигоди?

Шутітє, да? Тут дівчьонка згідна за бухло і капєльку уваги з ними в сауну. А ви кажете-легальну би визвали. А вона дорогааа: бо у неї відрахування в соцстрах, пенсійний, профспілку і дві обов'язкові страховки- медичну і від нещасних випадків:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ужесточати покарання все ж треба.

Тоді яким чином? більше років\більше штраф? на разі більших методів немає, їх впринципі і не треба, якби кожен отримував по совісті а не по можливості "заступників\знайомих".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне, щоб не було кругової поруки і був жорсткий (я б сказав жорстокий) контроль за контролюючими. Але це лише мрії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

груз 200 треба напевно показати всім дівчатам, щоб думали головою що може статись, одну знайому з подругою провчили колись, вивезли в ліс ще в 90 роки коли був беспредєл повний, і кажуть в нас сьогодні гарний настрій, вам повезло. Запам'ятайте на все життя, що треба думати з ким і куди, і ми не таксисти просто так катати дівчат. Відвезли їх назад, то вона каже страху було повні штани. Навіть каже не хотіла уявити що б могло статись. Їм було по 16 тоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як таке можливо взагалі? Якщо п'ять свідків може сказати що такого не було, як вона доведе що її згвалтували? Думаю такий коварний план не "проканає", хіба що можуть взяти на "іспуг", хоча після людей в формі протверезієш швидко у голова стане ясна точно, так що тут не стиковочка якась виходить.

А ви думаєте що в 16-ть то рочків вона могла придумати щось "цікавіше"? Звичайно план не "проканав".

Хлопців вже давно відпустили, а цю "ахверістку" срочним порядком перевели у інший навчальний заклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...