Перейти до змісту

Бунт у Луцьку: як перекривали дорогу. ФОТО. ВІДЕО


kellax

Рекомендовані повідомлення

Вкладники «Західінкомбанку» перекрили проспект Перемоги, вимагаючи повернути їм заборговані банком гроші.

Акція протесту відбулася 5 листопада.

Люди перекрили проспект Перемоги біля мосту, який веде до проспекту Соборності.

Рух проїжджою частиною вони заблокували приблизно о 11:00 та вимагали, аби до них приїхав представник прокуратури.

О 11:29 на місце події прибули працівники міліції, але люди не припинили перекриття, попри попередження про порушення законів України.

Через блокування дороги автоінспектори перекрили рух проспектом Перемоги, що спровокувало затор на вулицях Клима Савура та Івана Огієнка.

http://www.volynpost.com/news/22325-bunt-u-lucku-iak-perekryvaly-dorogu-foto-video

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ обурений, втратили гроші, звичайно що їм мусово було щось робити, щоб хоч щось повернути, багато хто втратив на депозитах, і зараз неможуть нічого добитися, ці люди принаймні зробили спробу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ обурений, втратили гроші, звичайно що їм мусово було щось робити, щоб хоч щось повернути, багато хто втратив на депозитах, і зараз неможуть нічого добитися, ці люди принаймні зробили спробу...

Обурений народ, це зрозуміло. Але навіщо перекривати дорогу? По іншому вирішити це питання ніяк? Страждають то в кінцевому результаті прості водії. Хтось запізниться на співбесіду, і не отримає роботу, хтось не доставить вчасно товар, і буде оштрафований директором, хтось із болючим зубом в дорозі до лікаря промучиться лиші півгодини. В чому завинили всі ці люди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По іншому вирішити це питання ніяк? Страждають то в кінцевому результаті прості водії.

До перекриттів люди вдаються вже тоді коли вдосталь наїлись різноманітними відписками/відмашками/відмазками. Це безвихідь.

Це Курченко вроді недавно викупив Західінкомбанк чи плутаю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По іншому вирішити це питання ніяк?

Ваші пропозиції.

А ту частину ділянки можна і об'їхати

Таких точно пропускати не потрібно

Під час мітингу стався прикрий інцидент. Невдоволений водій міської маршрутки вийшов з авто, підійшов до мітингувальників і вдарив у груди жінку літнього віку.

Як розповіла постраждала, вона є онкохворою і нещодавно перенесла операцію. Саме в те місце, де вона прооперована, і вдарив її водій маршрутки - жінка показала післяопераційний рубець. Однак постраждала відмовилась називати свої ім’я та фотографуватись, щоб не надавати розголосу факту хвороби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обурений народ, це зрозуміло. Але навіщо перекривати дорогу? По іншому вирішити це питання ніяк? Страждають то в кінцевому результаті прості водії. Хтось запізниться на співбесіду, і не отримає роботу, хтось не доставить вчасно товар, і буде оштрафований директором, хтось із болючим зубом в дорозі до лікаря промучиться лиші півгодини. В чому завинили всі ці люди?

"Обурений" - це б#@ трішки не те слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По іншому вирішити це питання ніяк?

Ваші пропозиції.

Представники «Західінкомбанку» пояснюють: віддати депозити їм заважає те, що ряд бізнесменів не повертають кредити, взяті у банку. Називають імена депутата Луцької міської ради Романа Бондарука, його брата, члена виконкому Юрія Бондарука, бізнесменів-братів Кобаків, підприємця Василя Токарського, Івана Рижука.

http://www.volynpost...kovi--ultymatum

СлабО перекрити виїзд з дому одному з вищезгаданих персонажів? Ото ж бо. Простіше вулицю перекрити, і на всіх інших наср@ти. Як варіант - можна спробувати повернути кошти в судовому порядку. З рішенням суду щодо стягнення боргу шанси колись таки отримати свої кровні значно вищі, ніж при ходьбі по пішохідному переходу туди-сюди, чи не так? До речі, чому в демонстрації беруть участь одні пенсіонери? Є пару молодиків, але вони більше керували цим заходом. Наштовхує на роздуми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант - можна спробувати повернути кошти в судовому порядку. З рішенням суду щодо стягнення боргу шанси колись таки отримати свої кровні значно вищі, ніж при ходьбі по пішохідному переходу туди-сюди, чи не так?

Якщо мене не обманули то суди були, але люди досі не можуть отримати власні кошти. Думаю якби цей спосіб відстоювання своїх прав виявився ефективним то люди не перекривали б дороги. Зрозуміти їх можна ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О 11:29 на місце події прибули працівники міліції, але люди не припинили перекриття, попри попередження про порушення законів України.

який закон вони порушили? несанкціонований мітинг? і що робить мітинг мітингом? Транспаранти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А такий мітинг можна зробити так, одна частина людей іде по переходу в одну сторону інша в другу, думаю немає в правилах дорожнього руху де чітко прописано скільки часу дається людині перейти дорогу по зебрі, формально ніхто нічого не нарушає, ну звичка в людини кричати лозунги всякі коли переходить дорогу :)

Перекрили дорогу, щоб обурений народ на авто подав в міську раду петицію "якого куя вони мітингують, вирішіть їхнє питання якомога швидше".

Хоча в такому випадку треба пресувати тих, хто має в такій ситуації допомагати в вирішенні цієї проблеми, а то у нас як завжди хтось проти влади, страдждають прості люди, так само й терористи, як підірвати мирне населення так не проблема, так вони могутні і круті, всі бояться, а як захопити якийсь місцевий пункт поліції так слабо.

PS: І чомусь не думають що в авто може їхати наприклад хірург, якого срочно визвали з дому на операцію, де важлива кожна мить, і тут не зрозуміло чия проблема важливіша вкладчиків банку чи тої людини, яка чекає зараз на допомогу.

Думаю якщо б перекрили суд, чи там прокуратуру чи мерію, якщо б навіть в той день не змогли б вийти на роботу вчасно, то місто б це пережило спокійно і не замітно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ обурений, втратили гроші, звичайно що їм мусово було щось робити, щоб хоч щось повернути, багато хто втратив на депозитах, і зараз неможуть нічого добитися, ці люди принаймні зробили спробу...

Обурений народ, це зрозуміло. Але навіщо перекривати дорогу? По іншому вирішити це питання ніяк? Страждають то в кінцевому результаті прості водії. Хтось запізниться на співбесіду, і не отримає роботу, хтось не доставить вчасно товар, і буде оштрафований директором, хтось із болючим зубом в дорозі до лікаря промучиться лиші півгодини. В чому завинили всі ці люди?

Хотів би я побачити NetSerpent в рядах тих вкладників, яких ошукав банк, цікаво яку би пісню він тоді заспівав, навіть на тій же дорозі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би я побачити NetSerpent в рядах тих вкладників, яких ошукав банк, цікаво яку би пісню він тоді заспівав, навіть на тій же дорозі...

І що з того, а уявіть собі ви на роботу запізнюєтесь, де вас за запізнення штрафануть на ваші кровні? чи догану вліплять за прогул, що тоді? Чи скажуть да не зміг вчасно прийти бо мітинг був, а скажуть раніше треба було на роботу приходити щоб не було такого форсмажору. Чи ви сантехнік десь прорвало трубу вам срочняк треба на роботі бути, а тут перекрили дорогу і вам ні туди, ні сюди, так ви співчуваєте людям, але у кожного свої проблеми і не менші за інших. Чи людина спішить на маршрутку в Київ чи ще кудись, а запізниться, про це ніхто не думає.

Банківські вклади це гра в рулетку, всі про це знають тільки ніхто не хоче вірити, коли чути як пуля летить прямо в лоб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Представники «Західінкомбанку» пояснюють: віддати депозити їм заважає те, що ряд бізнесменів не повертають кредити, взяті у банку. Називають імена депутата Луцької міської ради Романа Бондарука, його брата, члена виконкому Юрія Бондарука, бізнесменів-братів Кобаків, підприємця Василя Токарського, Івана Рижука.

http://www.volynpost...kovi--ultymatum

Простому манагеру/робітнику за тисячу боргу банк стодвадцять разів передзвонить, колектори всю кров зіпсують, виконавча приїде майно описувати. А проти цих поважних громадян безсилі, от не хочуть повертати кредити і нічого не вдієш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би я побачити NetSerpent в рядах тих вкладників, яких ошукав банк, цікаво яку би пісню він тоді заспівав, навіть на тій же дорозі...

І що з того, а уявіть собі ви на роботу запізнюєтесь, де вас за запізнення штрафануть на ваші кровні? чи догану вліплять за прогул, що тоді? Чи скажуть да не зміг вчасно прийти бо мітинг був, а скажуть раніше треба було на роботу приходити щоб не було такого форсмажору. Чи ви сантехнік десь прорвало трубу вам срочняк треба на роботі бути, а тут перекрили дорогу і вам ні туди, ні сюди, так ви співчуваєте людям, але у кожного свої проблеми і не менші за інших. Чи людина спішить на маршрутку в Київ чи ще кудись, а запізниться, про це ніхто не думає.

Банківські вклади це гра в рулетку, всі про це знають тільки ніхто не хоче вірити, коли чути як пуля летить прямо в лоб.

тоді нам всім потрібно сопіти в дві дирки і мовчати, і так все життя.... От тількі із-за таких нюансів, комусь на роботу, в когось кран тече.... Хтось гроші присвоює, хтось просто краде..... А ми мовчим, бо це система проти якої ми не попрем, тому що в людей графік, всі заганджовані, в кожного все розписано, тому в нас така країна і таке життя.... А ми все жаліємось, но змінити нічого не можемо.... тому що "скажуть раніше треба було на роботу приходити щоб не було такого форсмажору. Чи ви сантехнік десь прорвало трубу вам срочняк треба на роботі бути, а тут перекрили дорогу і вам ні туди, ні сюди"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виконавці малиб конфіскувати майно банка продати з аукціону та кошти віддати людям. Але вони можуть роззути тільки простих лудей або висилити малолітніх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би я побачити NetSerpent в рядах тих вкладників, яких ошукав банк, цікаво яку би пісню він тоді заспівав, навіть на тій же дорозі...

Я чекав коментарю типу цього. :) Якщо вже начистоту, то в мене теж були (і є) депозитні вклади в банках. Ніколи не мав проблем з їх виводом. Як правило, я вибираю банки з іноземним капіталом, або українські банки з 1-ї п'ятірки. Відсотки, які вони пропонують, мені не так важливі. Був у мене один клієнт по роботі, ще до 2008 року, який коли заходив, все агітував за Західінкомбанк, аргументи були типу "це наш Волинський банк, з головною філією в Луцьку, якщо якісь проблеми, то можна на місці порішати", і кожен раз він був мною посланий накуй зі своїми аргументами, причому, як ми зараз бачимо, недаремно. Ніколи не мав довіри до "кишенькових" банків із шаленими відсотками по депозитах. До речі, якраз в розпал кризи, восени 2008 року, без проблем забрав свій доларовий депозит із одного з банків з українським капіталом (не буду називати, щоб не звинуватили в рекламі, не Приват). Це я веду до того, що не треба бути дуже жадібним і западати на мега-відсотки, а трохи думати головою, і все буде добре. І я так і не отримав відповіді на своє питання: чим завинили звичайні люди, що змушені були розплачуватися за чиїсь особисті проблеми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вірно тільки Мартиняк винен Західінкомбанку 30 млн гривень кредиту і не думає повертати, з чого повертати депозити ;(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так і не отримав відповіді на своє питання: чим завинили звичайні люди, що змушені були розплачуватися за чиїсь особисті проблеми?

а чим завинили люди, коли перекривають дороги для параду чи якЕсь чиновник поважний iiде ? Ну то ладно, нiби попереджають завчасно, хоча наприклад менi вiд того не легше, коли 9го травня мусив всякими окольними путями додому потрапляти бо все перекрили. Ну й на останок, вважай тодi, що там була аварiя, якщо тобi вiд того легше, той самий форсмажор й нiкого хворий зуб та протiкша труба не гребе, пороскарячуются битi машини посеред дороги й проiхати так само не можливо, поки слiдчi не зроблять свою роботу й машини не позабирають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, за те, що в цій темі описується та обговорюється не час пересування

від проміня на Варшавку

, а дещо інше.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вірно тільки Мартиняк винен Західінкомбанку 30 млн гривень кредиту і не думає повертати, з чого повертати депозити ;(

долги отдают трусы

а коллекторов натравить слабо?

чем банкиры думали когда давали кредиты всяким типочкам?.... наверное, в сговоре были.....

а чем отдавать? да просто всё, продавать на органы сотрудников банка, начать с "манагеров среднего звена" и идти вверх

(тех кто успел перекрасится в другие цвета - отловить и заставить отвечать за поступки)

p.s. взяли деньги за 10% от дали под 20% - на разницу жируют, а если что-то случилось - они сразу не причём, бред :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, за те, що в цій темі описується та обговорюється не час пересування

від проміня на Варшавку

, а дещо інше.

Я це написав до того, що я не встиг зробити багато з того, що я запланував в обідню перерву. Думаю інші люди, які були в тій пробці, також кудись запізнились. І за це треба зразу мінус ліпити?? Я ж не винний, що людям не віддають їхні гроші. Це не форсмажорні обставини - типу масштабного ДТП, чи там впав літак. Це люди свідомо заблокували рух таким же іншим людям, а ті хто реально винен в цій ситуації - лишній раз прочитають про це в інеті/пресі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корупцію ми самі розводим як тільки можемо, простіше відкупитись, та підмазатись.

Навіть в елементарному черга до лікаря, і якась "скатіна" всеодно найде знайомого й пропхається перша за всіх інших, от і все, тому немає тут чого обурюватись, так само як даїшники вони може й вас зупинили "просто так", всяке може бути, але в основному штрафують за діло, за те що не по правилам їдете, чи не хватає чогось там в машині згідно правил, які всі знають, але всі герої на форумах пишуть "я сіній їду, а ті "козли" мене зупини й давай штрафувати, а я такий от крутий їм "розчісав" по правилам що вони не праві".

Так само й банк, це ризик, всі про це знають, а потім обурюються що "наіпали", в будь якій країні пишуться закони багатими для багатих людей, це аксіома і пора це знати давно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двійка в цій ситуації ДАЇ,вони мали б оперативно відреагувати і перенаправити транспортні потоки в об'їзд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...