Перейти до змісту

Перевірка ліцензійного ПЗ МВС ДСБЕЗ


kot

Рекомендовані повідомлення

Не знаю чи туди пишу, якщо що то перенесіть.

Щойно в мій офіс завітав працівник УМВС з метою вручити мені лист запит на надання інформації з використання цілого ряду програм.

Знайшов він мене по гугл-мапс (показав мені папірець з роздруком шматка карти і моєю адресою), відразу він до мене не попав і перетелефонував з запитанням "Чи робите ви сайти", коли прийшов то попросив показати примірники, а вже потім представився.

Поки що все обмежилось папірцем з запитом.

Можливо я комусь дорогу перейшов, а можливо це чергова хвиля оперативно-розшкових заходів. Тому моя тема більше носить попереджувальний характер.

Хто що думає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Хто що думає?

Я думаю, що жити стає все веселіше і веселіше. Давлять з усіх боків витискаючи все що можна з малого бізнесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот капец, мало того що не допомагає держава, а ще навпаки під плінтус заганяє,а потім дивуються, а чому така у нас міграція і мало людей із інженерною освітою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не мав потрібної нагоди написати, але оскільки зачепили: в 23 школі, де працює моя дружина, секретарка всім поголовно казала, шоб приходили на курси Intel. Після недовго взрива мозга дружині, я здогадався, шо всіх переводять на Лінукс (убунту), ну і, власне, курси по лінуксу.

Школа ставилу неліцензінй вінду... ти не один, Тарік. То все клятий вступ в ЄС. (хоча я прибічник)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно в мій офіс завітав працівник УМВС з метою вручити мені лист запит на надання інформації з використання цілого ряду програм.

там ціла процедура.

Бабла зараз потягнуть..... тобто не вони самі. Варто просто підготуватися.

мінімум піраток. максимум фрішного софта.

Практично - мають повне право. Але там обов'язково має бути хтось із захисту прав інтелектуальної власності.

Тра погуглити, хто має бути і які доки має мати.

Якщо є юрист штатний - хай озброюється законами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мо Ярчика позвати?

Наскільки я пам'ятаю законодавство у цій сфері диряве як носок в п'ятницю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покищо дам відповідь на запит і буду очікувати перевірки. Про результати відпишусь у темі.

Можливо буде що порадити майбутнім потерпілим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В запиті вказано щось на кшталт "що відкрите кримінальне провадження і по ньому проводиться перевірка?"

Якщо такого немає то можна відмовити надати інфу бо такі органи можуть отримати інфу якщо є відкритий кримінал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в ДСБЕЗ є 4 відділи, один із яких спеціалізується виключно на авторському праві та інтелектуальній власності...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В запиті вказано щось на кшталт "що відкрите кримінальне провадження і по ньому проводиться перевірка?"

Якщо такого немає то можна відмовити надати інфу бо такі органи можуть отримати інфу якщо є відкритий кримінал.

В документі вказано щось на зразок оперативно-пошукових заходів для перевірки дотриманні законів щодо захисту інтелектуального права. Точне формулювання не пам’ятаю не маю перед собою документу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оперативно-пошукових заходів для перевірки дотриманні законів щодо захисту інтелектуального права

Це що, типу оперативно-пошукові заходи за ваш (наш) рахунок? Сам себе заложи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одній фірмі сьогодні подзвонили із аналітичної фірми які є представниками мійкрософт (чито аналітичний відділ їх) і попросили зареєструватись на сайті та вказати все існуюче ПЗ. В листі згадується щось типу - з метою боротьби зі піратством і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо, перевірки повязані із цим:

На выполнение распоряжения Кабмина от 15.09.2010 г. № 1850-р «Об обеспечении осуществления государственного надзора (контроля) в сфере хозяйственной деятельности» МОН приказом от 02.10.2013 г. № 1355 утвердило Перечень вопросов для осуществления плановых мероприятий государственного надзора (контроля) по использованию объектов права интеллектуальной собственности.

Детальніше ТУТ

Затвердили форму акту, припису, необхідних відомостей, яких достатньо для оформлення... Тепер мабуть почали відпрацьовувати процедуру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як я вчасно купив пачку вінди і купу "безкоштовних" ліцензій Ubuntu...

чуйка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перші листи "щастя" від представників мікрософта і співчуваючих останнім органів я отримував певно років 6 назад, правда це було на великих промислових підприємствах, очевидно зараз діяльність органів набрала промислових масштабів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо скажете за таку "відмазку": на балансі підприємця немає пк. Всі роботи, для яких треба ПК, роблять сторонні особи по цивільно-правових угодах. А "стороння особа" каже: так, виконував, БЕЗВОЗДМЄЗНО :) , але зараз того пк немає - продав. І ваапщє - перевіряють-то суб'єктів господарювання, а я шо - я нічо. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завжди можна пови*обуватися... але переважно це закінчується більшими втратами часу, нервів, бабла.

P.S.: переважно там відразу з багатьох відділів зарулюють і тому така відмазка викличе купу питань збоку інших перевіряючих органів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу втриматися: є штук 5-6 ліцензійних ХР ОЕМ, віддам дешевше чим в гамазинах. Кому цікаво - в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наявність дисків і наклейок не спасає... потрібні ще документи на купівлю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо скажете за таку "відмазку": на балансі підприємця немає пк. Всі роботи, для яких треба ПК, роблять сторонні особи по цивільно-правових угодах. А "стороння особа" каже: так, виконував, БЕЗВОЗДМЄЗНО :) , але зараз того пк немає - продав. І ваапщє - перевіряють-то суб'єктів господарювання, а я шо - я нічо. :)

Відмазка має право на життя, якщо забезпечити її ПОВНЕ підтвердження документально (показати документи, що підтверджують право власності на техніку "фізіків"); в договорах з "фізіками" передбачити, що вони працюють на своїй техніці (зазначивши серійники та характеристики) і зобов'язуються дотримуватися норм чинного законодавства в т.ч. з питань авторських прав; підчистити баланс фірми на предмет відсутності комптехніки. В ідеалі було б перевести усіх працівників на ноутбуки, які ті могли б забирати з собою в разі потреби.

Крім того, треба забезпечити ще й АБСОЛЮТНІСТЬ ЛЕГЕНДИ. "Фізікі" не повинні при першому ж (а також усіх наступних) наїзді на них (а вони будуть!) здати всю фірму з "потрохами". У будь-якому випадку має бути відмова від дачі пояснень, і йдіть нах. Ніяких свідчень. Ніяких пояснень. Тільки відмова.

Якщо на техніці є важлива інформація - вона повинна також бути ЗАХИЩЕНОЮ. TrueCrypt, інші засоби шифрування, бекапи - бо техніку можуть вилучити. Але втрачених пару залізяк краще, ніж пару років :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...