Перейти до змісту

Дівчина, як непрочитана книга


meic

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Дівчина, як непрочитана книга

а хто тоді її мама?..

Хто мама не відомо, а пра-, пра-.....прадід - Іван Федоров ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво а серед представниць прекрасної статі є якийсь подібний вислів, про нас, "все мужики козлы" не рахується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є книги,де кладеш закладку. І "читаєш" все життя.і навіть перечитуєш...

Раньше в домашних библиотеках использовали штампики для книг.

Вот так поставил штамп и она твоя на веки. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

#32

дайте я його за горло потримаю йому мінус вліплю

Вистачить нас аналізувати)))))))

А потім будете казати що нам пофігу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то добре якщо книги намагаються читати, а є варіанти коли з сторінок хтось закрутив самокрутку, хтось просто пустив на розпал, а для когось ця книга підставка для чогось - отоді сумно, тоді клеїш сторінки, дописуєш, такі книги вже ніхто не прочитає до кінця, читайте книги обережно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

А хтось цю книгу пише... чи написав! :) Чим складніше у жінки життя... тим закрученіший та вигадливіший сюжет книжки. А якщо вдалося то це може потягнути максимум на нудний мексиканський серіал чи фільм з хепіендом. Люди люблять спостерігати та обговорювати чужі трагедії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А буває і так

Я надеялся втайне,

Что тебя не листали,

Но тебя, как в читальне,

Слишком многие брали.

(Висоцкій)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Інтірєснєнкає дєльце. А навіщо займатись тим, чим Вам, мужчини, від природи не дано? Жінки не підвладні жодним законам логіки, арифметики і фізики та вкрай важко піддаються різноманітним методам діагностики та програмування. Пошкодуйте своє здоров'я - не сліпайте над тими книжками. Кінець чи так, чи інак - в руках автора... і крапка))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Інтірєснєнкає дєльце. А навіщо займатись тим, чим Вам, мужчини, від природи не дано? Жінки не підвладні жодним законам логіки, арифметики і фізики та вкрай важко піддаються різноманітним методам діагностики та програмування. Пошкодуйте своє здоров'я - не сліпайте над тими книжками. Кінець чи так, чи інак - в руках автора... і крапка))

Стосовно фізики мій тренер (тренажерна зала) з Вами поспорив би :)

У кожній людині є невідоме, ми живемо та пізнаємо один одного, нам цікаво дізнаватись все більше про наших половинок/друзів/знайомих, це і є життя.

Нажаль переконався неодноразово, чим більше ми взнаємо один одного, тим більше ми розчаровуємось (не завжди і не до всіх відноситься) у тих чи інших людях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінки не підвладні жодним законам логіки, арифметики і фізики та вкрай важко піддаються різноманітним методам діагностики та програмування.

Справа в тому що багато жінок в схожих ситуаціях діють однаково (хоча для нас чоловіків зовсім нелогічно), а це вже система:)

А всі системи вивчаються :). Є складні є прості але вивчаються ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Підкажіть де знаходяться бібліотеки з тими книгами чи дайте почитати, бо щось нефіга знайти не можу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@VojinSvitla - mamba.ru, (love.online.ua, щоб окупанта менше кормить ;) ) love.ua , znakomstva.ua

 

Ще одна фішка - в Вконтактіку включити фільтр Дами - В свободном поиске ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Harddriver Не ефективно, вбиваєш купу часу а після першої зустрічі "Я не можу бути з тобою", чи "Я не та, хто тобі потрібна".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як правило після першої зустрічі всякі "каралеви Мамби" гублять свою корону і..... часом навіть самому від них "петляти" доводиться :)

 

Качай "скілл" друже, ібо

 

DZNd6JD6Elg.jpg

 

 

І ще одне. "Не помиляється той, хто нічого не робить" (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, VojinSvitla сказано:

Підкажіть де знаходяться бібліотеки з тими книгами чи дайте почитати, бо щось нефіга знайти не можу

а може тут спробувати??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Zheny@ сказано:

а може тут спробувати??

Женік, без сарказму, ідея гарна.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, bublik007 сказано:

Женік, без сарказму, ідея гарна.... 

Так і я без сарказму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...