Перейти до змісту

в кого зняли номерні знаки?


hita

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

А це вирішує проблему із заклепками

Фіга з два "шльоцик" буде таку штуку з собою тягати, за яку ППС може зробити "попа ойойой". Викрутка - дешево і компактно, не відкручується - ну так мать іго туди, он поряд ще 5 машин стоїть де відкрутиться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то собі закрутив на саморізи з прес-шайбою і болгаркою зашліфував шапку, так що зніметься тільки ломомом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Московии сейчас такой бизнес в самом разгаре.У моих бабушки и дедушки поснимали украинские номера под Москвой, а мы имели гемморой черпать это счастье ситечком и переделывать документы и везти их тудой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фіга з два "шльоцик" буде таку штуку з собою тягати, за яку ППС може зробити "попа ойойой".

"шльоцику", який зкручує номери, на ППС насрать, порівняно з випадковою зустріччу з власником авто - у такому випадку він сам до ППС-ників побіжить.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може там і мій номер лежить

Спробуй зв"язатись з дайцями, щоб направили до групи, яка виїжджала. Тай взагалі, виділи час написати заяву про крадіжку. Так швидше міліціянти самі зв"яжуться з тобою. Якщо щось/когось знайдуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може там і мій номер лежить

це не в багажнику та не в салоні знайшли, ауді їхало з чужими прикріпленними номерами.

""""

Тож згодом з’ясувалося, що транспортний засіб на території України не зареєстрований, а державні номерні знаки належать іншій машині.

"""

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може там і мій номер лежить

це не в багажнику та не в салоні знайшли, ауді їхало з чужими прикріпленними номерами.

""""

Тож згодом з’ясувалося, що транспортний засіб на території України не зареєстрований, а державні номерні знаки належать іншій машині.

"""

новій бізнес - тирять номера, роблять дублікати, і вішають на польські машини...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, щось я таке чув, що тирять номери, щоб на них пригнати в неньку авто з-за кордону, не сплачуючи розмитнення і утилізаційний збір, а потім вже тут роздерибанити чи повісити на документи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andruha_gpz28, а бортовий номер теж перебивають? В техпаспорті повинн вказувати бортовий номер машини і, відповідно, прицеплені до нього номера.

п.с. Махнув тобі, але ти був засереджений на дорозі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На митниці такі деталі перевіряють тільки на авто які ввозяться з-за кордону, а як їде собі пан на волинських номерах, то і їде, ну на закупи зганяв, що тут такого, в них там і так роботи вистачає, ще в кожен номер кузова заглядати... Не знаю деталей як там і що відбувається, може техпаспорт підробити теж раз плюнути, але інформація від компетентних органів почута.

п.с. Тебе теж бачив і вітався, але зустрічна автівка тобі закрила огляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дле перетину кордону, окрім номерів не завадило б ще техпаспорт мати, бо без нього ніхто нікого не пропустить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я все таки думаю, что заклепки в помощь. Вряд ли съемщики номеров будут фомки с собой носить, все таки сильно заметно и номер при подобном методе снятия будет довольно сильно поврежден. Да и аккумуляторную дрель тоже вряд ли прихватит, чтоб высверлить, может и сигналка сработать.

Еще не плохой вариант рамки с накладкой из нержавеющей стали. Корпус рамки прикручивается к бамперу или кузову большими саморезами (3-4 штуки, кому как лучше нравится), ставиться номер и закрепляется накладкой, которая прикручивается на 4 маленьких самореза, можно и больше сделать (скажем, еще по одному с каждой торцевой стороны добавить). Чтоб такую рамку отвинтить и снять номер нужно ой как помахаться (саморезы маленькие и длинные, даже если злоумышленник взял с собой подходящий инструмент, процедура отвинчивания у него займет не меньше 15 минут, а впопыхах еще и пальчиков наставит).

Ну, и еще как вариант может быть рамка перевертыш:

not-defined-213-B.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все так, плюсую, просто додам, що законність накладок на номери - під питанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все так, плюсую, просто додам, що законність накладок на номери - під питанням.

Я не имею ввиду всякие там накладные сеточки и прочую световтень, а накладная рамка из нержавеющей стали, которая держиться не только на защелках основного корпуса, а еще прикручивается саморезами, она ни в коем случае не закрывает номерной знак и не ухудшает его видимость и читаемость.

На базаре стоит 50 грн., у меня спереди стоит такая рамка. Надо еще сзади тоже такую же поставить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я вже поставив на заклепки, лишилась ще майже повна пачка. Хто хоче - стукайте коллеги, з мене матеріал і робота, з вас - сік :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні і в мене на Молоді вночі зняли номера. А я вже й затарився заклепками :) ну буду кріпити вже нові... :(

2493012.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суідньому дворі зняли. Щойно йшов з роботи бачив сусідку з ментом. І ще в однієї машин не було номерів. + З нашого двору сусідки машина вже стояла з номером (переднім) на половину відкрученим. (Вже вона на роботу пиїхала) .

Позавчора, якісь малолєткі терлися ввечрі біля 19 години біля моєї машини (номери прикручені) Я постояв біля під'їзду спостерігаючи. Поцанчики чухнули за 2 хв.

Буду бачити їх ще раз - буду ловити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вісник пише що знайшли тих хто знімав. 20 років а мозку немає ні каплі.

У Луцьку затримали серійних крадіїв автономерів

Неодноразово до чергової частини Луцького міського відділу УМВС України у Волинській області надходили заяви громадян із приводу зникнення з автомобілів номерних знаків.

Правоохоронці встановили осіб, які залишали залізних коней без номерів. Це двоє лучан 17-ти та 20-ти років. Вони і зізналися у скоєнні сімнадцяти аналогічних злочинів. Чітко пояснити правоохоронцям, для чого вони це робили, не змогли. Частину номерних знаків міліціонери вилучили, повідомили у СЗГ УМВС України у Волинській області.

За даними фактами відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

http://visnyk.lutsk.ua/2014/01/09/u-lutsku-zatrymaly-serijnyh-kradijiv-avtonomeriv/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В п"ятницю 03,01 був в райвідділі... брали пояснення щодо викрадення моїх момерів, потім слідчий пішов в іншу кімнату і з довольним фейлом приніс мені мої 2 номерні знаки. Я був в шоці, аж очам своїм не повірив.

Тепер в мене 2 пари номерних знаків :_07:

Ну на душі стало спокійніше за те, що з моїми номерами десь хтось чогось не намутить\начудить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В п"ятницю 03,01 був в райвідділі... брали пояснення щодо викрадення моїх момерів, потім слідчий пішов в іншу кімнату і з довольним фейлом приніс мені мої 2 номерні знаки. Я був в шоці, аж очам своїм не повірив.

Тепер в мене 2 пари номерних знаків :_07:

Ну на душі стало спокійніше за те, що з моїми номерами десь хтось чогось не намутить\начудить.

Честно говоря я ОЧЕНЬ удивлён :) Прочитав сообщение перед твоим, я подумал "Опять нашли козлов отпущения чтобы закрыть дело". Но если вернули :_09: , то значит действительно взяли тех кого снимал. Вот только пускай теперь дело доведут до конца..... узнают кто их нанял.... Хотя думаю и так понятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тра ще "згубити" свідоцтво про реєстрацію :)

Ага, і хфайно тако буде біля будинку стояти два авто однакового кольору з однаковими номерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, і хфайно тако буде біля будинку стояти два авто однакового кольору з однаковими номерами.

А хулє. На автобазарі на свої очі бачив дві однакових Кемрі з однаковими номерами. Стояли через 100 метрів одна від одної. І ДАІ там весь час пасеться і нічого не бачить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...