Перейти до змісту

Нелюди серед білого дня вкрали ДВА вела! Хелпа прошу...


БаобаБ

Рекомендовані повідомлення

Нині серед білого дня(десь після обіду) в районі вул.Теремнівської(Військомат) вкрали два велосипеди Comanche Prarie Comp(червоно-білий),та дитячий Bergamont(20") біло-чорного кольору. Душею благаю,хто володіє інформацією,повідомте ...

post-16467-0-61433100-1382295254_thumb.j

post-16467-0-82404900-1382295273_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стояли собі тихенько в дворі власного будинку 5 велосипедів,але ці потвори поцупили два найліпших(остальні залізяки)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо магазини/бари/приватні будинки, що розташовані поряд мають камери спостереження?

Деталізуйте ймовірний інтервал часу, в якому трапилась крадіжка. Можливо хтось з форумчат з відеореєстратором проїзджав у той час поряд.

P.S. ТС через п/п повідомив, що крадіжка трапилася "...приблизно з 14 до 17 год."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стояли собі тихенько в дворі власного будинку 5 велосипедів,але ці потвори поцупили два найліпших(остальні залізяки)...

Ого..сам рядом живу,пойду ворота закрою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене теж поцупили 2 штуки. на гетьмана мазепи з сушилки вийняли(закритої) близько 12 дня. один вел вже знайдено, а от 2 в пошуках...

а знайдено під мостом на рівненській біля магазину мікс. ніхто так і не признався чий то велосипед...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От виродки. Якраз вчора бачила сюжет про те саме: http://zik.ua/tv/video/7474/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один наш товарищ недавно тоже с помощью друзей и интернета вернул свой украденный байк.

Так что, Санек, твои тоже могут найтись. Друзей у тебя много :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один наш товарищ недавно тоже с помощью друзей и интернета вернул свой украденный байк.

Чорний К-дейл?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крадій який в мене вкрав Бойчук Віталій Адамович, краде і на ринку( не уточнили на якому) пропронує купити в нього біля продажу нових. живе десь на 40, неодноразово судимий... по отпечатках вийли але не признається... може і ваші він теж умотав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипед, дуже схожий на такий як на фото, сьогодні бачила. Якщо хто знає як повідомити ТС, передайте хай напише в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких велосипедов очень много, даже в этом районе живет несколько владельцев таких BGM-чиков. Команчей таких, думаю, тоже найдется еще парочка. Велозона рядом :)

Надеюсь, у пострадавших остались серийники на руках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипед з"явився у сусідського підлітка. Дитина вже попадалась на крадіжках. Родина, з так званих, неблагоолучних. Думаю,навряд він міг його купити. Не хочу нічого стверджувати напевне, тому, якщо ТС хоче перевірити чи це його вел, в ПП повідомлю де шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чого питаю. Сразу видно бордівчан по затримці погляду на мому Команчі онтаріо. Доводиться тільки махати "привіт" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір!

Таких велосипедов очень много, даже в этом районе живет несколько владельцев таких BGM-чиков. Команчей таких, думаю, тоже найдется еще парочка. Велозона рядом :)

Надеюсь, у пострадавших остались серийники на руках.

Є документи на обидва велосипеда.Поки ніяких результатів...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні по місту бачив, як мінімум 4 схожих команчі.Треба якісь характерні ознаки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...