Перейти до змісту

У Луцьку новий проект здійснення мрій *Банк Можливостей*


Mr. Anatroliy

Рекомендовані повідомлення

Знайшлися люди, які готові жити, а не існувати!

Всі, кому часом немає чим зайнятися! Чи буває у вас відчуття, що хочеться спробувати щось нове?

Як змінити ситуацію та не витрачати дарма

дорогоцінний Час?

Новий проект здійснення мрій у Луцьку “Банк Можливостей”!

Гарантовані, розвиваючі ваш світогляд заходи, щотижня та спілкування лише з цікавими людьми Луцька чекає на вас тут

http://vk.com/oblutsk .

Реєстрація до кінця місяця – безкоштовна для всіх!

Зроби крок назустріч мрії вже сьогодні!

post-23995-0-93799600-1382006253_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черговий Мавроді??

Я так зрозумів, що ТС - це ось цей чоловік.

Щось все так мутно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому Мавроді? Ні, все набагато простіше. Просто проект для того, щоб люди могли чимось цікавим займатися.

Запрошувати там нікого не треба, платити теж не треба. Це ніби як громадська організація, громадський проект. Таке вже практикується в багатьох країнах та містах. Витрачати там потрібно тільки час та власні можливості.

Що саме мутне здається вам у цьому проекті?

Так, я - той чоловік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

походу смисл в тому, що якщо я вмію настроювати компи, і погоджуся комусь настроїти їх з цього проекту, то я можу когось звідти ж попросити, скажімо, помогти поклеїти мені шпалери.

такий собі кружок взаємодопомоги.

Ідея цікава взагалі то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ідея цікава, але думаю це не з нашою ментальністю, хоча як свідчить практика більше шансів що вам допоможе зовсім чужа вам людина чим самі близькі родичі.

Цікаво було б таке місце, ну припустимо що воно є, щоб можна було спробувати себе в іншій професії, наприклад хтось все життя мріяв бути токарем, а став банкіром, чи там ще щось таке, але це все треба фінансувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

походу смисл в тому, що якщо я вмію настроювати компи, і погоджуся комусь настроїти їх з цього проекту, то я можу когось звідти ж попросити, скажімо, помогти поклеїти мені шпалери.

Схоже на комунізм(колгосп) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

походу смисл в тому, що якщо я вмію настроювати компи, і погоджуся комусь настроїти їх з цього проекту, то я можу когось звідти ж попросити, скажімо, помогти поклеїти мені шпалери.

Схоже на комунізм(колгосп) ?

Ну це ви зря, от якщо у мене проблеми чи треба допомогти я дзвоню своїм друзям, так само як вони мені - це по вашому що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, Якшо друзям - то все ясно. Але долучати до спільноти, в якій "рука руку миє".... не найкраща ідея. Хтось казав про менталітет - був правий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно, цікава ідея... але правду сказано, що не для нашого менталітету!

знайдеться багато людей, котрі будуть лише "брати" з цього якусь користь для себе... а як хтось щось проситиме - "ой, я не знаю", "ой, в мене часу нема"...

тобто це всерівно, що створити кружок волонтерів, які "безвозмездно" будуть всім допомагати у різного роду справах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея цікава, і "менталітет" можна нейтралізувати продуманими правилами, життєздатність проекту напряму залежатиме чи вдасться залучити авторитетних учасників з лідерськими якостями, тоді набуде масовості і стане продуктивним.

Але в будь-якому випадку, людину яка розробила вам логотип я раджу стерилізувати і не підпускати більше до комп’ютера. :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне насторожує: "УВАГА! Безкоштовну реєстрацію продовжено до кінця місяця!" Не такий там вже, значить, альтруїзм і кружок "хлопчиків-помагаїв"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі, якщо на те пішло, то взаємодопомогу можна знайти на нашому гарному форумі, тут і електриків і компютерщиків і інших спеціалістів вистачає, тільки створи тему, і відповіді посипляться з допомогою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іпать (сорі за мій французький), як геніально!

Кожен з учасників башляє Анатролію по 100 грн на 6 місяців вперед, після того учасники вчать одне одного англійській мові і зарубіжній літературі (судячи з анкет)...

На даний момент 40 учасників - значить Анатролій мав би вже "підняти" 4000 грн, на пустому місці :)

Зацікавила 1 анкета:

Оля Зейлик

1.Зейлик Ольга Михайлівна

2.16.07.1997

3.0663701617

4.Субота, неділя 13:00-19:00

5.Можу:

-Повчити української мови

- Погуляти разом

- Відверто поговорити

-допомогти якоюсь порадою

- Разом посміятися

- Разом помалювати

- просто посміятися

- побалакати за чашечкою кави/чаю

- сходити в кіно

Оля то лі в "активному пошуку" то лі шо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оля то лі в "активному пошуку" то лі шо...

От ненада на Олю наговорювати, "толі шо" в її анкеті не вказувалося, вона порядна дівчина.

Тут виникає інше питання: скільки буде коштувати щоб ТС у приват надіслав контакти дівчат, у яких "толі шо" в анкетах присутнє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені, що навіть "в пошуках Олі" зажмуть "вконтактоюзери і іже с німі" рублі нашому менеджеру добрих дєл...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще Коельо описав дане явище, назвавши його "Банк послуг"

"....— Что такое Банк Услуг?

— Сам знаешь. Нет человека, которому бы это было неизвестно.

— Может быть, но я до сих пор не смог понять, что это значит.

— О нем было упоминание в книге одного американца. Это самый мощный банк с отделениями по всему свету.

— Я приехал из страны, где нет литературной традиции. Я никому не мог оказать услугу.

— Это не имеет ни малейшего значения. Вот тебе пример: я знаю, что ты — растешь и когда-нибудь станешь очень влиятельным человеком. Знаю, потому что сам был таким, как ты, — независимым, честолюбивым, честным. Сейчас я лишился былой энергии, но собираюсь поддержать тебя, ибо не могу или не хочу останавливаться, мечтаю не о пенсии, а о борьбе, то есть — о жизни, о власти, о славе. И я инвестирую в тебя, но кладу на твой счет не деньги, а полезные связи. Знакомлю тебя с нужными людьми, помогаю заключать сделки — законные, разумеется. И ты передо мной в долгу, хотя я никогда не намекну об этом...

— Но в один прекрасный день...

— Вот именно. В один прекрасный день я попрошу тебя о чем-нибудь, и ты вправе будешь отказать, но ведь ты должен мне. И ты выполнишь мою просьбу, а я буду по-прежнему помогать тебе, а люди узнают, что ты — надежный человек, и тоже начнут инвестировать в тебя — не деньгами, а связями, ибо миром нашим движут связи. Настанет день, и эти люди тоже тебя о чем-нибудь попросят, ты будешь уважать и поддерживать тех, кто помогал тебе, и с течением времени твоя сеть оплетет всю планету, ты познаешь все, что должен будешь познать, а влияние твое будет неуклонно возрастать.

— А если я откажусь выполнить просьбу?

— Что ж, это вполне возможно. Банк Услуг, как и всякий другой, осуществляет рискованные вложения. Ты откажешься, сочтя, что я тебе помогал, потому что ты этого заслуживал, потому что ты — единственный в своем роде и все мы обязаны признать твой талант. Что ж, я поблагодарю и обращусь к другому человеку, в которого тоже вкладывал. Но с этой минуты все будут знать — хоть я и словом об этом не обмолвлюсь, — что тебе нельзя доверять. И тогда ты реализуешься не больше чем на половину своих возможностей. В какой-то миг дела твои пойдут на спад: ты достигнешь середины, но не дойдешь до конца, ты будешь и доволен, и печален, тебя нельзя будет назвать неудачником, но и на человека, реализовавшего свой потенциал, ты не потянешь. Ты будешь ни холоден, ни горяч, а так, тепловат, а ведь сказано в одной священной книге, что это неприятно на вкус..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тепер згадала , - "Банк послуг". Ще того року по новинах показували: ти мені табуретку лагодиш, я тебе мову вчу. Але от нічого не казали, що за це ще треба платити комусь третьому!? Щось подібне знайшла в Харкові. Думаю, нічого страшного в цьому немає, якби не менталітет наш: все мені і мені. Нагадує мені каучсерфінг, тільки там послуга одна - проживання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...