Перейти до змісту

Відгуки про працівників


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

На роботодавця потрібно перестати дивитись як на ворога, і він в тобі побачить партнера.

Самому не смішно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...На роботодавця потрібно перестати дивитись як на ворога, і він в тобі побачить партнера.
поржав :D

Ромаха, мерикоських фільмів передивився? ;)

Нічого, підростеш - пройде.

...от лишень розділ не той :)

тема ... з майбутнім у флеймі ;)

ТС схему вірно описав, немов би сам таке пережив. Таке стосується 99,9% працівників, тільки термін часу різний.

а "схема"... примітивна схема "сірого" працівника-ледаря. І аж ніяк не 99,9%.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а "схема"... примітивна схема "сірого" працівника-ледаря. І аж ніяк не 99,9%.

блажен кто верует (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого, який розумник 1996 року народження, де ж такі беруться?

я на 6 років за тебе старший і я теж раніше дивився на світ так, як ти... років 6 назад. думав, що після універа держава дасть роботу, гроші, а може й житло. ну або на крайняк поможуть знайомі/родичі.

все не так просто. аби нормально влаштуватись-треба добряче попотіти.

а стати "роботодавцем"-оце ти непогано зарядив. грошей мені дасиш, хоча би в кредит? аби відкрити свій офіс, заробити найманим працівникам зарплату, найняти техніку, транспорт і тд?

не пиши дурниць-всі можуть розказувати в стилі "зроби, відкрий і тд", але насправді все складніше

ого, який розумник 1990 року народження :) далi по тексту :) а по поводу роботодавця, бiльшiсть толкових продавцiв на базарi взнають *кухню* й починають працювати на себе, а деякi самi стають роботодавцями й не розказують анекдотiв * хто iм дасть грошей й вiдкрие офiс* бо розумiють, що головне не стiльки наявнiсть грошей, а розумiння процессу й неабияка працьовитiсть, просто чим меньший стартовий капiтал тим довше й наполегливiше прийдется працювати. Тому на базарi е чимала проблема з працiвниками, або працiвник недостатньо квалiфiкований й наполегливий, або ж навпаки, але такий доволi швидко починае працювати на себе. Знайти працiвника квалiфiкованого й наполегливого й щоб не хотiв йти *на свiй хлiб* ДУЖЕ ВАЖКО, й розумнi роботодавцi тримаются за таких руками й ногами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось тема в дусі "Капитана Очевидность".

Так, ми не німці і не китайці, і тим більше не роботи. У всіх деколи бувають спади в роботі. Головне - щоб це не було системою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого, який розумник 1996 року народження, де ж такі беруться?

я на 6 років за тебе старший і я теж раніше дивився на світ так, як ти... років 6 назад. думав, що після універа держава дасть роботу, гроші, а може й житло. ну або на крайняк поможуть знайомі/родичі.

все не так просто. аби нормально влаштуватись-треба добряче попотіти.

а стати "роботодавцем"-оце ти непогано зарядив. грошей мені дасиш, хоча би в кредит? аби відкрити свій офіс, заробити найманим працівникам зарплату, найняти техніку, транспорт і тд?

не пиши дурниць-всі можуть розказувати в стилі "зроби, відкрий і тд", але насправді все складніше

Дійсно біда... невиложили на тарілочці.

а слабо - ""Сначала я нашел одно яблоко, но не съел его. Я помыл его и продал. На эти деньги купил два яблока и то же не съел. Я помыл их и продал.... "?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, мені здається, що ще є люди, які просто люблять свою роботу. І не обов'язково ця робота має бути надприбутковою.

такi люди то окрема каста, нажаль не так багато професiй, де це може проявитись, наприклад важко уявити *фаната своего дела* прибиральницю, чи скажiмо вантажника :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ринок праці - це не вигадка капіталістів, буржуїв чи економістів. Він визначає реальну вартість праці в кожному сегменті. Він тісно пов'язаний з реальною економікою. Реальна економіка чітко визначає рентабельність бізнесу, з якого й нараховуються всі бонуси працівника. Найвища рентабельність в наукомістких високотехнологічних виробництвах, яких в Україні обмаль. В більшості випадків затребуваний низькокваліфікований низькооплачуваний працівник. Низькокваліфікований працівник - це людина з обмеженою кількістю знань, навиків і вмінь. Для досягнення її рівня, потрібно обмаль мозгових і часових ресурсів, що в кінцевому випадку виливається в високу конкуренцію в цьому сегменті і занижену оплату праці внаслідок цього. Варіант один - або вчитись, займаючись переважно самоосвітою, щоб мати змогу вийти на світовий ринок праці і світові зарплати, заімєть з народження дар підприємництва - і крутитись, або виживати в найбільш важчому секторі ринку праці. Ми всі тут говоримо про нього. Хто має реальні мозги, не такі як я, має змогу заробляти по пару тисяч баксів будь-де в світі, включаючи Україну, мати хорошого шефа і улюблену, стабільну роботу, жити довго і щасливо, поки не одружиться (як один мій дружбан):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ринок праці визначає реальну вартість праці"... "світовий ринок праці і світові зарплати..." "Реальна економіка..." "визначає рентабельність бізнесу..."

Ромаха, ти перевчився :)

Спустись на землю. В Україні (як і в усіх країнах бувшого СРСР) закони економіки НЕ ПРАЦЮЮТЬ.

Виглянь у вікно - там на тому "ринку праці низькокваліфікованих низькооплачуваних працівників" купа людей з вищою (а то й з декількома) освітою.Так що твоя порада "Варіант один - або вчитись, займаючись переважно самоосвітою" не підходить. В нашій державі для отримання гарної роботи потрібні зовсім інші фактори і критерії.

До речі, "Варіант один - або вчитись, займаючись переважно самоосвітою, щоб мати змогу вийти на світовий ринок праці і світові зарплати, заімєть з народження дар підприємництва - і крутитись, або виживати в найбільш важчому секторі ринку праці." - варіанта то два запропонував ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по поводу роботодавця, бiльшiсть толкових продавцiв на базарi взнають *кухню* й починають працювати на себе, а деякi самi стають роботодавцями й не розказують анекдотiв * хто iм дасть грошей й вiдкрие офiс* бо розумiють, що головне не стiльки наявнiсть грошей, а розумiння процессу й неабияка працьовитiсть, просто чим меньший стартовий капiтал тим довше й наполегливiше прийдется працювати. Тому на базарi е чимала проблема з працiвниками, або працiвник недостатньо квалiфiкований й наполегливий, або ж навпаки, але такий доволi швидко починае працювати на себе. Знайти працiвника квалiфiкованого й наполегливого й щоб не хотiв йти *на свiй хлiб* ДУЖЕ ВАЖКО, й розумнi роботодавцi тримаются за таких руками й ногами

підказати вам ключове слово? НА БАЗАРІ!

я не для того навчався 5 років і закінчував магістратуру аби підносити товар на базарі чи торгувати там якимось лахміттям (саме лахміттям, бо для чогось серйознішого (напр. автодеталі чи техніка) треба капітал). мені ваша робота на базарі нікуди не вперлась, як хорошому спеціалісту у своїй галузі. як то кажуть, хто на що вчився. пту-шникам на ринку в самий раз. інші ж стараються щось своє відкрити. тому я хочу працювати у теплому офісі (установі, приватній установі).

я за студентські роки чимало побігав по "собачим" роботам, тому ледарем мене не назвеш. від промо-акцій і до роздачі листівок, Толіка Лт листівки за 20ку роздавав, ще у когось з борди в нічну зміну в типографії сидів, борди друкував. Але я закінчив університет і хочу працювати по своїй спеціальності. І краще я буду працювати "на дядю", аніж на себе, але в людських умовах. і я не збираюсь гнати на роботодавця, якщо він був адекватний. я змінив кілька місць роботи-шукав де краще. нікому не мщу, десь звільнився сам, а десь звільнили мене. це життя.

мова про інше. якщо ви говорите про крадія, злочинця на робочому місці-то це вносите в трудову і при потребі викликаєте міліцію/заяву в прокуратуру. а якщо про те, що людина не виспана, довше обідає, довше пісяє в туалеті, частіше хворіє ви хочете постити тут з використанням приватних данних-то ви вже вкрай обнагліли. придумайте якусь кредитно-бонусну систему, та й штрафуйте або навпаки стимулюйте.

мене колись звільнили з однієї роботи через те, що я НЕ УСМІХАВСЯ клієнтам. давайте напишемо про мене який я поганий працівник, еге ж? бо на рецепцію посадили мене, а не дівчинку з усмішкою на всі 32.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підказати вам ключове слово? НА БАЗАРІ!

я не для того навчався 5 років і закінчував магістратуру аби підносити товар на базарі чи торгувати там якимось лахміттям (саме лахміттям, бо для чогось серйознішого (напр. автодеталі чи техніка) треба капітал). мені ваша робота на базарі нікуди не вперлась, як хорошому спеціалісту у своїй галузі. як то кажуть, хто на що вчився. пту-шникам на ринку в самий раз. інші ж стараються щось своє відкрити. тому я хочу працювати у теплому офісі (установі, приватній установі).

я за студентські роки чимало побігав по "собачим" роботам, тому ледарем мене не назвеш. від промо-акцій і до роздачі листівок, Толіка Лт листівки за 20ку роздавав, ще у когось з борди в нічну зміну в типографії сидів, борди друкував. Але я закінчив університет і хочу працювати по своїй спеціальності. І краще я буду працювати "на дядю", аніж на себе, але в людських умовах. і я не збираюсь гнати на роботодавця, якщо він був адекватний. я змінив кілька місць роботи-шукав де краще. нікому не мщу, десь звільнився сам, а десь звільнили мене. це життя.

мова про інше. якщо ви говорите про крадія, злочинця на робочому місці-то це вносите в трудову і при потребі викликаєте міліцію/заяву в прокуратуру. а якщо про те, що людина не виспана, довше обідає, довше пісяє в туалеті, частіше хворіє ви хочете постити тут з використанням приватних данних-то ви вже вкрай обнагліли. придумайте якусь кредитно-бонусну систему, та й штрафуйте або навпаки стимулюйте.

мене колись звільнили з однієї роботи через те, що я НЕ УСМІХАВСЯ клієнтам. давайте напишемо про мене який я поганий працівник, еге ж? бо на рецепцію посадили мене, а не дівчинку з усмішкою на всі 32.

ага , а я пьять рокiв вчився в зооветеринарному технiкумi щоб пiдносити товар на базарi ? :) так склалося життя й я про це не жалiю :)

В нас мабуть кардинально рiзнi поняття про *собачу* роботу :) Для мене *собача* робота це ночування в бусi при двадцятиградусному морозi, праця ЗОВСIМ , без вихiдних, коли в робочi днi працюеш, а в вихiдний iдеш за товаром за 350км в одну сторону, стояння в мороз i пекучу спеку по 6-8 годин на вулицi й таке iнше, а носiння листiвок то дитяча а не собача робота :)

Можливо скоро таки вiдкриются у вас очi й ви зрозумiете, що те що ви хочете, дуже часто не спiвпадае з реалiями нашого життя, але дасть Бог й вам пощастить й все буде так, як ви мрiете :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо скоро таки вiдкриются у вас очi й ви зрозумiете, що те що ви хочете, дуже часто не спiвпадае з реалiями нашого життя, але дасть Бог й вам пощастить й все буде так, як ви мрiете :)

Дай Бог! і вам всього хорошого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bit, а що ти вмієш після магістратури? Окрім як сидіти в теплому офісі.

Ти зараз спілкуєшся з дядьками, які років на 10-15 старші і висловлюєш свою позицію, яка як мінімум видає з тебе "офісного хом"яка", який навіть суміжну роботу крім роздачі листівок не може знайти. Це не під**бка, але... в мене дружина з вищою освітою стоїть на ринк НА БАЗАРІ! А ще в мене була продавець, з двома вищими. І прикинь, якщо ти не будеш посміхатись клієнту - тебе звільнить 90% роботодавців. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Діфото. Нікому зараз не шоколад. Гордість тим більше користі не принесе. Якщо людина гонорова, і не хоче виконувати некваліфіковану роботу, скільки б в неї там вищих освіт не було, їй прийдеться важко. Зараз при легкій роботі тільки блатні. Тому нічого дивного в цьому не бачу. Аби здоров'я було, все інше прибавиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботодавця потрібно перестати дивитись як на ворога, і він в тобі побачить партнера.

Самому не смішно?

Це трохи важко пояснити, але обсираючи роботодавця, ти в першу чергу обсираєш себе. Якщо роботодавець - лайно, хто ти, що працюєш на нього і береш гроші в такого лайна? Мученик? Борець за віру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не памятаю автора фрази "зроби своє хоббі своєю роботою, і не працюватимеш ні дня в своєму житті".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

береш гроші в такого лайна?

"гроші не смердять" - сказав Нерон і зробив громадські туалети в Римі платними... :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботодавця потрібно перестати дивитись як на ворога, і він в тобі побачить партнера.

Якщо це не малесенька конторка, то це може й справдиться і то, досить малоймовірно...

Для роботодавця ви, в першу чергу, є наймана сила, на постійній чи контрактній основі. Так, ви виконуєте роботу, отримуєте зарплату, якщо вам не подобоється то ви просто йдете...

Якщо ви не топ менеджер то ви ніколи не станете партнером. Хіба що ви надаєте настільки ексклюзивні послуги, що без вас просто буде ппц фірмі, і то ви будете просто високооплачувальним спеціалістом, якого цінують, але не партнером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ринок праці - це не вигадка капіталістів, буржуїв чи економістів. Він визначає реальну вартість праці в кожному сегменті. Він тісно пов'язаний з реальною економікою. Реальна економіка чітко визначає рентабельність бізнесу, з якого й нараховуються всі бонуси працівника. Найвища рентабельність в наукомістких високотехнологічних виробництвах, яких в Україні обмаль. В більшості випадків затребуваний низькокваліфікований низькооплачуваний працівник. Низькокваліфікований працівник - це людина з обмеженою кількістю знань, навиків і вмінь. Для досягнення її рівня, потрібно обмаль мозгових і часових ресурсів, що в кінцевому випадку виливається в високу конкуренцію в цьому сегменті і занижену оплату праці внаслідок цього. Варіант один - або вчитись, займаючись переважно самоосвітою, щоб мати змогу вийти на світовий ринок праці і світові зарплати, заімєть з народження дар підприємництва - і крутитись, або виживати в найбільш важчому секторі ринку праці. Ми всі тут говоримо про нього. Хто має реальні мозги, не такі як я, має змогу заробляти по пару тисяч баксів будь-де в світі, включаючи Україну, мати хорошого шефа і улюблену, стабільну роботу, жити довго і щасливо, поки не одружиться (як один мій дружбан) :)

Прочитав це і чесно кажучі посміхнуло.

У нас, на Україні ви ніколи не заробите так само як у Європі чи США за аналогічну роботу. Так само як і у Луцьку за таку ж роботу у Київі.

Щодо дару підприємництва, Ви праві, то потрібен дар, не кожен так вміє.

Якщо Вас не тримає у Луцьку нічого (типу сім'ї, батьків тощо) то можна їхати куди завгодно, і працювати ким завгодно. Чимало моїх друзів так зробили, а дехто взагалі змінив громадянство і певно згадує наш Гондурас нашу Україну немов страшний сон.

Щодо працівників, часто приходиться бачити м'яко кажучи неадекватів які нічого не вміють, але гонору та бажання отримувати велику зарплату ого го!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підказати вам ключове слово? НА БАЗАРІ!

я не для того навчався 5 років і закінчував магістратуру аби підносити товар на базарі чи торгувати там якимось лахміттям (саме лахміттям, бо для чогось серйознішого (напр. автодеталі чи техніка) треба капітал). мені ваша робота на базарі нікуди не вперлась

Я Bit'a в чомусь розумію. Не в його ставленні до роботи на ринку, ні.

Коли вводилась Болонська система, нам розказували по те, що тепер щоб отримати спеціальність, треба тільки здати певну кількість модулів. Для одержання нової - доздати різницю. Половина - на самостійне опрацювання. Це логічно, бо, блін, навіщо тратити 5 років на те, що можна вивчити за 2-3?

Ну але вийшло як завжди, накрутили так, що не розбереш. Знецінили тільки екзаменаційну сесію, а купа непотрібних міжфакультетних предметів лишилась.

Плюс, частенько невідомо для чого взагалі людина вчиться. Отримала диплом, а що з ним робити, невідомо, практичних навичок то він не дав.

Так що зараз, на мою думку, є не дуже багато спеціальностей, які можуть скласти альтернативу самоосвіті.

Колись мій товариш розказав анекдот:

Чим відрізняються випускники технічних вузів і гуманітарних?

Випускники технічних питають "яку модель Вам порадити?", а випускники гуманітарних - "вільна каса"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс, частенько невідомо для чого взагалі людина вчиться. Отримала диплом, а що з ним робити, невідомо, практичних навичок то він не дав.

а 5ть лет отсрочки от армии?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс, частенько невідомо для чого взагалі людина вчиться. Отримала диплом, а що з ним робити, невідомо, практичних навичок то він не дав.

а 5ть лет отсрочки от армии?

вже не важливо. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ринок праці визначає реальну вартість праці"... "світовий ринок праці і світові зарплати..." "Реальна економіка..." "визначає рентабельність бізнесу..."

Ромаха, ти перевчився :)

оооуууу мої студентські роки....хороше там було, але мало (((( ЦЕ все для країн цивілізованих, до нас це далековато....

Спустись на землю. В Україні (як і в усіх країнах бувшого СРСР) закони економіки НЕ ПРАЦЮЮТЬ.

Виглянь у вікно - там на тому "ринку праці низькокваліфікованих низькооплачуваних працівників" купа людей з вищою (а то й з декількома) освітою.Так що твоя порада "Варіант один - або вчитись, займаючись переважно самоосвітою" не підходить. В нашій державі для отримання гарної роботи потрібні зовсім інші фактори і критерії.

До речі, "Варіант один - або вчитись, займаючись переважно самоосвітою, щоб мати змогу вийти на світовий ринок праці і світові зарплати, заімєть з народження дар підприємництва - і крутитись, або виживати в найбільш важчому секторі ринку праці." - варіанта то два запропонував ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...