Перейти до змісту

Укусила собака, как правильно поступить !


koljangm

Рекомендовані повідомлення

крепкі в топікастера нерви, буде сто років жити точно :)

Да вже б ліг би на пару днів, там теж лікарям ти нафіг не нада щоб лежав, побачили реакцію на уколи що все гуд, і відпустили б, ходив би тільки на уколи і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

Всім дякую, хто дійсно нормальні поради давав, а не вірші цитував. в пятницю отримав першу вакцину без стаціонару, алергічних проявів немає. Собака живий але неадекватний, як потім виявилось це змісь пітбуля з дворовим, а в цієї породи криша не на місці. Завезли його на аналізи в сан эпідем, сказали що аналіз по крові собаки не дає змогу визначити сказ. Тільки "нагляд" поки ждемо результати, завтра третій день і друга прививка, надіюсь встиг та буду жити щоб там не було. Бережіть себе і минайте диких шавок _)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, Вы угрожаете? Вы лучше сюда пишите, в ЛС не надо)

sashulya, Вы разговариваете сама с собой? :)

Якраз особисті розборки не треба сюди писати, краще в приватах виясняйте стосунки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, Вы угрожаете? Вы лучше сюда пишите, в ЛС не надо)

sashulya, Вы разговариваете сама с собой? :)

Якраз особисті розборки не треба сюди писати, краще в приватах виясняйте стосунки.

в приватах хай з чоловіками виясняє)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, Вы угрожаете?

Покусать обещался?

нет, просто поламать)

значить хренові ліки. Почалися симптоми як в тої собаки, "неадекватна поведінка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помоєму, неадекватна поведінка у ТС почалася набагато раніше. Коли він для себе твердо вирішив не лягати на стаціонар. А бажання гратися в російську рулетку зі смертю лише показує, що нашому головному герою не вистачає сильних відчуттів у житті; проте судячи із істерик ТС підсвідоме бажання жити ще залишилось, так що лягти у стаціонар таки рекомендується. Щоправда, у дещо інший заклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помоєму, неадекватна поведінка у ТС почалася набагато раніше. Коли він для себе твердо вирішив не лягати на стаціонар. А бажання гратися в російську рулетку зі смертю лише показує, що нашому головному герою не вистачає сильних відчуттів у житті; проте судячи із істерик ТС підсвідоме бажання жити ще залишилось, так що лягти у стаціонар таки рекомендується. Щоправда, у дещо інший заклад.

Свої думки і поради давай комусь іншому, а захочеш щось сказати особисто , є ЛС . А то по життю сам туди попадеш. Після моєї історії яка закінчилася думаю благополучно, бачу деякі собаки ще нападають і гавкають при тому що я їх не зачіпаю першим. Тому не буду заходити більше в цю тему і на всякі дурні репликі які думаю тут зявляться, відповідати як роблю це зараз. В мене є нормальні адекватні люди-друзі з цього форуму з якими я нормально спілкуюсь і знаю їх по житті . а кому треба відгавкуйте і розмусолюйте цю тему і далі ( Саша маша і мирик пирик). Ну а людям які справді допомогли нормальною порадою велике дякую. Шкода вас на пальцях перерахувати тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому не буду заходити більше в цю тему

А чому ж уже хвилин 10 тут сидиш ;)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

koljangm, як проблема була висвітлена, так на неї і відгукнулись і нема чого звинувачувати оточуючих...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть. Парнишку таки подлечить не мешало б, кидается как-то на всех, подозрительно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Після моєї історії яка закінчилася думаю благополучно, бачу деякі собаки ще нападають і гавкають при тому що я їх не зачіпаю першим. Тому не буду заходити більше в цю тему і на всякі дурні репликі які думаю тут зявляться, відповідати як роблю це зараз. В мене є нормальні адекватні люди-друзі з цього форуму з якими я нормально спілкуюсь і знаю їх по житті . а кому треба відгавкуйте і розмусолюйте цю тему і далі ( Саша маша і мирик пирик). Ну а людям які справді допомогли нормальною порадою велике дякую. Шкода вас на пальцях перерахувати тут.

я ледве стримав сльозу... :_11:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС-у:

1. Сідаєш на маршрутку 9-9а.

2. Доїзджаєш до відомої установи.

3. Питаєш Шимоновича.

4. Ділишся ним своїми здогадками, що всі люди суки, і брешуть.

4. П'єш. Можна і з горя. Можна і з лікарем. Але - після лікування.

5. Вуаля! Суспільство радо сприйме тебе, оновленого, знову у свої обійми.

............................................

P.S. Але поки не зробиш ці 5 кроків для власного здоров'я - на Борду - ні ногою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свої думки і поради давай комусь іншому, а захочеш щось сказати особисто , є ЛС . А то по життю сам туди попадеш. Після моєї історії яка закінчилася думаю благополучно, бачу деякі собаки ще нападають і гавкають при тому що я їх не зачіпаю першим. Тому не буду заходити більше в цю тему і на всякі дурні репликі які думаю тут зявляться, відповідати як роблю це зараз. .

Усе-таки нашому спільному по борді "товаришу" відповіді у темі не дають спокою. І звичка брехати, незважаючи на свій написаний вік - то вже не звичка, а дещо більш патологічніше. Ой, вводить він нас у оману, слідкує за темою, адже хто зна? Може завтра коні двине, як не від сук чотириногих, так від байдужості двоногих у білих лікарських халатах.. які не вмовили його пролікуватися як слід..а невдячні, злі бордівчани не зрозуміли усю суть його творчої, поетичної натури!.. От і приходиться читати; потайки, але - у тему усе-таки заходить))

До чого це я? А, да. Не лише Сашулі він шле листи щастя. Правда, потім тре. Дивна звичка. Адже рукописи не горять.. Але звідки це знати ТС! :_02: Очевидно, він із сучасної хвилі поетів) Які класиків просто не читають. Нема їм коли у війнах своїх собачих.

Ну і P.S.

захочеш щось сказати особисто , є ЛС .

- свою належність до гомо, так як це ти афішуєш у своїх листах, залиш при собі. Відповів у ЛС.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собачка таки скаженою виявилась ((( ТС такі перли в ЛС вимальовує шо можна починати писати роботу по психіатрії. Тут тобі і мізантропія і латентний гомосексуалізм і расова неприязнь і алкоголізм в купі з важкою наркоманією...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та собака то якраз нормальна... Була... Тепер я починаю переживати чи вона чим не заразилась від ТС-ра.....

http://board.lutsk.ua/topic/116024-anekdot-9/page__st__1830#entry1052930733
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пес напевно цілком адекватно себе вів, просто ТС з собаками близько не стикався. Дуже рідко собака яка відкрито гавкає, нападає спереду. Мене так кусав тільки здоровенний кавказець, який явно відчував свою перевагу. Менші пси стараються тишком схопити ззаду за ногу, гавкнути після цього і втекти.

ПС. Якби я цю тему прочитав ДО того як мене кусали дворові і вуличні собаки, то вже б вмер з переляку....

або посадив печінку вакцинами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...