Перейти до змісту

Укусила собака, как правильно поступить !


koljangm

Рекомендовані повідомлення

От би вас на мое місце вчора, я навіть не відписував більше всю ніч мучився, як хозяйка сказала що він дивний, був упевнений що собака здохне і не переживе цю ніч. Ще є час, і не факт що пес від сказу, може у нього шось інше. Поки чекаю, воду собака пє, але каже що агресивний до всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

koljangm, Ви можливо вже десь писали, але скільки Вам років? З Ваших постів складається таке враження, що десь так 17-19, але маю сумнів. Панікуєте, як студенти після вступних іспитів (були колись такі): "Поступив!", "Точно не поступив, 100%, бо на мене екзаменатор така глянув". І відношення Ваше до Вашого ж здоров'я (життя) мене дивує. На стаціонар лягти не можете, навіть при загрозі смерті. Що ж може таке страшне статись за Вашої відсутності, що заради цього можна і життям пожертвувати????

І собака не здох, а лише себе дивно поводив. Можливо і не покусав, а так сильно гавкав, що здалось, що вкусив? Подумайте.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уколи роблять під лопатку, і нічого аж такого болісного нема, неприємно але терпимо

Тоді буду робити раптом що собі їх дома, в стаціонар не піду хай мене краще вперед ногами винесуть. Ніколи не був у стаціонарі. В мене батько вже 72 роки, теж такий упертий характером як і я і не любить лікарів. Зробити кому є . В аптеці ці ліки є я питав. Вакцина антирабічна Кокав. 590 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки чекаю, воду собака пє, але каже що агресивний до всіх.

Головне, щоб "за тебе" не пили... Прости, Господи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай мене краще вперед ногами винесуть. Ніколи не був у стаціонарі. В мене батько вже 72 роки, теж такий упертий характером як і я і не любить лікарів.

Я думаю, що це не "впертість", а щось інше..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

koljangm, Ви можливо вже десь писали, але скільки Вам років? З Ваших постів складається таке враження, що десь так 17-19, але маю сумнів. Панікуєте, як студенти після вступних іспитів (були колись такі): "Поступив!", "Точно не поступив, 100%, бо на мене екзаменатор така глянув". І відношення Ваше до Вашого ж здоров'я (життя) мене дивує. На стаціонар лягти не можете, навіть при загрозі смерті. Що ж може таке страшне статись за Вашої відсутності, що заради цього можна і життям пожертвувати????

І собака не здох, а лише себе дивно поводив. Можливо і не покусав, а так сильно гавкав, що здалось, що вкусив? Подумайте.....

А ліжка у стаціонарі не такі як вдома?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще при травмах любой сложности лучше всего не обращаться к жуликам докторам, а написать об этом в интернете. Эффективность онлайн лечения зависит от количества полученных лайков и дельных советов специалистов на форумах.

Навіть додати нема що. Прочитайте уважно.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Доктор меня укусила змея, что мне делать?

- Подождите 10 минут, если не умрете, значит змея не ядовитая или можем сделать укольчик с антидотом.

- Нет доктор, я боюсь уколов, я уж лучше подожду 10 минут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в моїй компетенції, але може укушеному РО поможе. А то сидить тут, "лікується". А так в лікарню збігав БИ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А був же нормальний пес: ніс свою собачу службу, гавкав на чужих, які заходили на територію, яку довірили охороняти. Гавкав голосно, і не менше трьох разів)). І що ж було йому робити,якщо чужий не зупинився? Вкусив, не сильно так, геть і штани не подер. І став пес поводити себе дивно. Шкода собаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакцина эфективна в перші 14 днів після укусу. Тому ще тут . В лікарню? я вже 2 рази був у травмпункті. 1-ший раз дві тітки мене "послали" додому спостерігати за собакою 10 днів , навіть рану не попросили показати. Другий раз коли спитав чому не зареестрували в журналі моє звернення, сказали що нема проблем рееструемо, але треба вказати точний адрес де живе собака, зїздити в сан епідем занести їм довідки , куча волокіти з стаціонаром, біжіть додому шукайте тапці, те що в мене у важкому стані дружина на збереженні теж мало кого гребе . і т д . Кому ми там треба! От попадете колись в лікарню згадаєте мої слова. Пардон - але всі лікарі для мене - ****** . Тільки одиниці є справжні від бога

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

koljangm, ти - непорядне двуноге створіння!

Дав мені підсрачника, поки ніхто не бачить - то ти нормальний, да? а як я тебе цапнув - то ой, скажена собака!

"Собака дивно себе веде..." ах йолкі-палкі, ти на всю Волинь на мене наклепи зводиш - і в скаженості підозрюєш, і що я здох пишеш! Я після цього маю себе нормально вести? а я може теж хвилююся, в мене пропав апетит, сон... ну, нічо-нічо, хай-но ти ще раз прийдеш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пардон - але всі лікарі для мене - ****** . Тільки одиниці є справжні від бога

я звичайно співчуваю ТС, але ще пару постів і тема скотиться у флейм. Послав же ж Бог комусь такого ****спеціаліста компа ладити...

Якщо не колють вакцину амбулаторно, то напевно у отих **** спеціалістів є на то вагомі причини. Відмовився - то сиди вдома тихо 10 днів і напувай собачку водою. Або наймай платних спеціалістів типу Бориса-Тараса і вони виконають любий каприз за твої гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.utro.ru/a.../998872.shtml

Кому цікаво почитайте. там в реальній ситуації все те що я думаю і про лікарів зокрема. Ситуація чимось на мою схожа. А кому лінь читати то скопіпащу останні рядки..

"Кстати, по статистике, большинство умерших от бешенства обратились в больницу сразу после укуса, но, пообщавшись с врачами, почему-то отказались прививаться. Теперь я знаю, почему."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що в мене у важкому стані дружина на збереженні теж мало кого гребе

А то что жена на сохранении может остаться вдовой это конечно в учет не берется.

Вакцина эфективна в перші 14 днів після укусу

Это вам не сказка где ровно в двенадцать Золушка превращается в тыкву. 14 дней это усредненное значение. Инкубационный период может отличаться от человека к человеку в зависимости от состояния организма. Кому то уколы помогут и через 16 дней, а кого то уже и через 10 не спасет.

Кому цікаво почитайте. там в реальній ситуації все те що я думаю і про лікарів зокрема

Хоспади, таких историй овер 9000, но медицина пока что справляется с болезнями на 146% эффективнее чем сидение дома и плач в интернетах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай мене краще вперед ногами винесуть

то якого бена було створювати цю тему і розводити флейм на 3 сторінки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що в мене у важкому стані дружина на збереженні теж мало кого гребе

А то что жена на сохранении может остаться вдовой это конечно в учет не берется.

Вакцина эфективна в перші 14 днів після укусу

Это вам не сказка где ровно в двенадцать Золушка превращается в тыкву. 14 дней это усредненное значение. Инкубационный период может отличаться от человека к человеку в зависимости от состояния организма. Кому то уколы помогут и через 16 дней, а кого то уже и через 10 не спасет.

Кому цікаво почитайте. там в реальній ситуації все те що я думаю і про лікарів зокрема

Хоспади, таких историй овер 9000, но медицина пока что справляется с болезнями на 146% эффективнее чем сидение дома и плач в интернетах.

Я все прорахував. укуси в віддалені від мозку місця інкубаційний період найдовший, інша справа якби лице шия, руки. Що до жінки. Ще вакцину встигну зробити, не факт що собака має сказ, крім сказу інших хвороб багато. Маю надію в неї щось інше. Якби я вам зараз розказав що мені жінка розказує і як вона мене вмовляє скоріше забрати її звідти і які там ВЗЯТОЧНИКИ, це вже друга тема, і знову не + для стаціонару. Думаю хто там був знає , я про ЖК. Ляжу і я в стаціонар а хто до неї ходити буде?

хай мене краще вперед ногами винесуть

то якого бена було створювати цю тему і розводити флейм на 3 сторінки?

Для того щоб підстрахуватися "мало лі" бо прийняв рішення не лягати в стац. і не робити вакцину спостерігати за собакою. В інтернеті пише вакцина ефективна до 14 днів після укуса. Ці рядки ж не з потолка взяті? Сьогодні 6. тому й розвів бо всетаки жити хочу, але без стаціонару

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я вам зараз розказав що мені жінка розказує і як вона мене вмовляє скоріше забрати її звідти і які там ВЗЯТОЧНИКИ, це вже друга тема

Ти думаєш, що лише ви там були? Не плутайте жінки до собаки. Це зовсім дві різні теми, сам писав же. Хочеш писати про роди (до і після), створюй нову тему. Розкажу й свою історію як дядя лікар чи хто він там, не пам"ятаю, розказував мені, сука, про два виходи з роддому (або додому, або до Бозі), а не як спасати дитину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую, позвонила хозяйка, собака таки здох сьогодні вечором. Мої переживання справдились. Таки доведеться лягати в клятий стаціонар завтра зранечку.

Домовились з хозяйкою що вона буде звонити якщо що не так, і вчора позвонила у вечері, каже що собака дивний і щоб я йшов у лікарню. В мене німа пауза. На емоціях і написав. Любий кіпішнув би. Але й зразу витер те повідомлення. Вранці предзвонив, ще живий. чекаю.

Ясно. Збрехав. :)

Хтів, щоб пошкодували? Чи драматизму в житті бракує? :)

Степан Руданський

Вовки

«Чого, брате, так збілів?

Що з тобою сталось?»

— Ах, за мною через став

Аж сто вовків гналось!

«Бог з тобою... Сто вовків!..

Та б село почуло...»

— Та вірно пак і не сто,

А п’ятдесят було.

«Та й п’ятдесят диво в нас...

Де б їх стільки взялось?»

— Ну, Іванцю! нехай так,

Але десять гналось.

«Та і десять не було!

Знать, один усього?»

— А як один? аби вовк!

Страшно і одного...

«А може, то і не вовк?»

— А що ж то ходило?

Таке сиве та мале,

А хвостик, як шило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...