Перейти до змісту

Секс з DIR-300


Рекомендовані повідомлення

Зразу прошу вибачення за назву теми, але інакше то не назвеш.

Придбав собі DIR-300. На наклейці пише: H/W: C1, F/W: 1.0.0. При вході в веб-інтерфейс через 192.168.0.1 теж 1.0.0

на фтп сервері длінк.ру, прочитавши readme.txt, скачав ось цей бін-файл (1.0.5).

Далі захожу на 192.168.0.1 - firmware upgrade - вибираю скачаний файл прошивки і дивлюсь за завантаженням. Але після заповнення полоски, нічого далі не відбувається, курсор висить "годинником", і більше ніяких рухів. Залишив так на всю ніч (мало лі скільки йому часу було потрібно), але на ранок все залишилось так само.

Зранку повторив маніпуляції через різні браузери, толку ніякого. У веб-інтерфейсі роутера пише та сама прошивка 1.0.0. Тобто виходить так, що прошивка попередньо завантажується кудись, але не починає встановлюватись, інакше би або роутер полетів, або відображалась правильна версія прошивки.

Шо я роблю не так і як то лікується?

Windows 7, роутер DIR-300 (RIR300C1B...C1E), WI-FI адаптер D-link DWA-125, інтернет від Датагруп.

P.S. Чого ж я почав прошивати, бо через веб-інтерфейс не можу поставити пароль на WPA, тупо висне вікно, думаю проблема в цьому.

Всім дякую за корисні коменти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене 320 я його прошивав альтернативними прошивками, типу під Асус. Але то було дуже давно я не памятаю всіх нюансів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і да доречі варто спробувати прошивати з Інтернет Експлорера...еееее... може навіть з 6

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, що D-link-и зовсім мертві після невдалої перепрошивки можна "оживити", ось перше, що нагуглилось: http://olejack.ru/384

(процедура має бути універсальна для всіх D-link, принаймні гірше не стане :D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свій 320 перепрошивав "проршивкою від Олега" (про танці з бубном і перепрошивку можна знайти в інеті), думаю 300 можна так само перепрошити, правда програмно тоді він стане Асусом а не Д-лінком. Після перепрошивки збільшується функціонал та можливості роутера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а если по кабелю подключится?

Та в том то и проблема, что кабеля нет. Так бы через него к роутеру ПК подключал.

і да доречі варто спробувати прошивати з Інтернет Експлорера...еееее... може навіть з 6

Пробував 4 браузера, ніде не поканало. Правда, ІЕ6 немає.

Знаю, що D-link-и зовсім мертві після невдалої перепрошивки можна "оживити", ось перше, що нагуглилось: http://olejack.ru/384

(процедура має бути універсальна для всіх D-link, принаймні гірше не стане :D)

Роутер не мертвий, зараз через нього зайшов в інет, і ніби нормально все, тільки ж мережа відкрита для "добрих сусідів", а пароль поставити не вдається.

Але дякую, буду пробувати робити шось як по ссилці, тільки кабель тре роздобути

Може в когось є лишній кусок на 5 метрів обжатий з двух сторін (один кінець в ПК, другий в роутер)? За сік/пиво/пару грн завтра взяв би.

забув шо в комплекті йде півметровий кусок кабеля, зараз буду пробувать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

===

Проблема з встановленням нової прошивки і паролю на роутер вирішилась заміною wi-fi адаптера на ethernet кабель. Видно, шось DIR-300 і DWA-125 між собою не дружать.

Всім ще раз дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видно, шось DIR-300 і DWA-125 між собою не дружать.

У мене дещо інша проблема виникла з ними.

Теж DIR-300 і DWA-125 отакий працювали успішно, допоки останній не накрився. Купили новий отакий і почались проблеми з підключенням.

Приходиться постійно перезапускати роутер, щоб адаптер таки законектився.

Та і на швидкість син став скаржитись. От і подумую чи то глюкавий попався, чи таки кинути кабель і забути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

===

Проблема з встановленням нової прошивки і паролю на роутер вирішилась заміною wi-fi адаптера на ethernet кабель. Видно, шось DIR-300 і DWA-125 між собою не дружать.

Всім ще раз дякую.

Я перед тим, як ставити нову прошивку, ставив проміжну, а то була подібна історія - зависав і нічого не робилося, допомогло з цього

http://wuzup.info/problema-s-pereproshivkoj-d-link-dir-300-c1-resheno/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я мав діло з цим роутером. Теж радили прошивку "від Олега", Асуса, і т.д.

Роутер був на гарантії, обміняв на якийсь TP-Link, абсолютно ніяких проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я мав діло з цим роутером. Теж радили прошивку "від Олега", Асуса, і т.д.

Роутер був на гарантії, обміняв на якийсь TP-Link, абсолютно ніяких проблем

Згоден

От тільки виснуть TP-Link'и раз пару днів, зато лікується все перезагрузкою по-живленню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех.. DD-WRT l- саме то, що нада. Бо інакше, цей роутер тупий ,як валянок. На початковому рівні його вистачає. А от для "просунутого" користування - нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех.. DD-WRT l- саме то, що нада. Бо інакше, цей роутер тупий ,як валянок. На початковому рівні його вистачає. А от для "просунутого" користування - нажаль.

а DIR-300 і DIR-300NRU - то одне і те саме? Бо десь поки гуглив, писало, що це різні девайси і дрова\прошивки теж мають бути різними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DIR-300 і DIR-300NRU - то одне і те саме?

Різні. Пошукай на сайті ДД-ВРТ прошивку під твій роутер. Є інструкції по прошиванню. Складного немає нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ти його "шив" через Вай фай ? Вибач я не дочитав, чи ти не писав, але так точно не варто робити. Якби я це відразу зрозумів то так би і написав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ти його "шив" через Вай фай ? Вибач я не дочитав, чи ти не писав, але так точно не варто робити. Якби я це відразу зрозумів то так би і написав :)

Так через wi-fi. Але перед шиттям пробував поставити пароль на WPA2 і теж не виходило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розкажіть будь-ласка, як саме потрібно налаштувати роутер, щоб він міг роздавати інет по wi-fi на девайси без участі пк?

купляв його саме заради цієї цілі, а перевірити чогось додумався тільки зараз. та і питання трохи горить, до 10 ранку потрібно вирішити.

буду безмежно вдячний за поради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://mark.ru/suppo..._dlink_dir_300/ - з картинками все посмажено,посолено в тарілку накладено, залишилося лише з"їсти :))

Якщо, прошивка dd-wrt, тоді гляньте тут(теж з картинками, від а до я): http://help.ch.ua/nastrojka-routerov/26-nastrojka-routera-dir-300-nru-dd-wrt-olegovskaya-proshivka або http://forum.mmsn.ru/index.php?topic=1850.0

Успіхів в експериментах ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://mark.ru/suppo..._dlink_dir_300/ - з картинками все посмажено,посолено в тарілку накладено, залишилося лише з"їсти :))

длінковці поміняли інтерфейс і вже прибрали manual internet settings і всьо такоє :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ак через wi-fi. Але перед шиттям пробував поставити пароль на WPA2 і теж не виходило.

В кожній інструкції чітко написано - прошивка ВИКЛЮЧНО через кабель!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хоче працювати тип з'єднання PPPoE (це ж його потрібно налаштовувати, правильно?)

Виставляю всі вірні дані,але "Состояние - разорвано"

3377656_186b5700.jpg

3377657_d17daebb.jpg

3377658_eb53a042.jpg

3377659_b01b6817.jpg

пробував вписувати МАК-адресу, там де є поле, не допомагає. Де я не так роблю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все не так робиш! :)

Датагруп ніколи не використовував РРРоЕ.

Інтерент не ДСЛ, тому РРРоЕ вже не підходить. Інернет по ЛАН-у? Тоді вибери функцію Static IP (І вводиш ту, що дав провайдер, зазначено в договорі)Так само із маскою і шлюзом.

Далі в налаштуваннях компа (ноута) пишеш 192,168,0,2 - ІР маску 255,255,255,0 шлюзом роутер 192,168,0,1 і першим ДНС-ом теж його 192,168,0,1 і вже другим - гугловський ДНС 8,8,8,8.

Якщо щось не зрозумієш, то пиши. Включиш TeamViewer - спробую допомогти.

А!, Мало не забув. Потрібно відмовлятися від авторизатора. І склонувати на роутер МАС-адресу з мережевої, куди подоавався провідний нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В договорі (точніше акті підключення абонента) не прописано ніде IP, тому він, я так думаю, динамічний. Да і на скріні нижче все автоматично вибирається 3377667_85bf9d6c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не кажи дурниць. Це не Укртелеком, там немає DHCP. Є чітка ІР адреса, закріплена за користувачем.

взнати тобі твій ІР і номер договору? :) Дивися додаток до договору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...