Перейти до змісту

І знову дитсадок. Наповненість груп.


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

як пояснила мені завідуюча, стільки діток не може бути в групі, бо ж народилося багато, куди їх всіх подінуть, якщо дитсадки будуть брати по таких нормах
Виходить немає проблеми - немає ЩО вирішувати.

А от якби говорили, що недостатньо місць, то, може, і садочок який новий десь би появився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви готові вийти на протест ?

А що, інші методи вже вичерпано? Куди ви вже звертались? Чи ви думаєте що так просто міській раді взяти - і з Військового музею заново зробити садок (вул. Шопена)? Чи половину садочка №25 відібрати в пенсійного фонду? Чи весь садочок за головним корпусом СНУ забрати у Центру зайнятості? Це перше що згадалося. Отак - прийшли люди під міськраду, попротестували, тут же депутати на сесії порішали, і на завтра/через місяць/через рік в Луцьку новий-старий садочок.

Я взагалі то не про те щоб забирати, а проте що скрізь збирають різні кошти, бо держава не може забезпечити бо в них не вистачає грошей. Хоча гроші для себе в них вистчає, наприклад Нацбан будує субі мега санаторій в Закарпатті, питання навіщо ??? коли нема грошей на інші речі витрачати на таку хрень ?? а ми все це хаваємо. Або Укрзалізниця на машину 15 річ давності в рік витрачає 500 тис. грн, це нормально хочете сказати ?? Я про те говорив що повинен бути контроль всіх людей за бюджетними коштами. Всі ці цифри на що і кои витрачено маюьб бути в інтернеті. Якщо дані кошти будуть раціонально і справедливо використовувати, то в більшості випадків вистачить на все. Але на даний момент такого немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от якби говорили, що недостатньо місць, то, може, і садочок який новий десь би появився.

А ви думаєте наша влада про це не знає? Але їм якось на..рать, їхні діти пристроєні. А от діткам звичайних людей подітись нема куди, бо навіть з такими наповненнями груп місця всім не вистачає, особливо якщо ти народився в другій половині року, тоді ти навіть в додаткові списки не попадаєш, не те, що в основні.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от якби говорили, що недостатньо місць, то, може, і садочок який новий десь би появився.

А ви думаєте наша влада про це не знає?
Знати то вона багато що знає.

Але раз всі мовчать - значить всіх влаштовує. В нас же багато чого робиться ЛИШЕ ТОДІ, коли хтось наробить шуму.

Поки грім не вдарить - мужик не перехреститься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь ласка, чи є можливість якось перевірити, чи точно дитина вже попала в списки записаних у дитсадок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи є можливість якось перевірити, чи точно дитина вже попала в списки записаних у дитсадок?

Тут ніби має бути. Хоча чи оновилися списки - Ікс3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підуть дощі, діти похворіють і наповненість груп зменшиться мало не вдвічі. Особливо молодша група.

дивився передачу по стб колись про дитсадки, елементарний факт, що в кожній групі повинен бути Гігрометр. і вологість підтримуватись 50-60%.

Сам знаю, в садках наганяють опалення при закритих вікнах, діти надихають а потім відкривають вікна, сухіть, протяги і ось готово 5 хворих дітей. Плюс на двір виходять і потіють бо вдягнуті занадто тепло і тяжко. Сам колись ганяв в двох штанах, футболка, сведр, куртка тепла, добре що не знімав і витримував той дискомфорт паркості від поту, а є діти розстібаються і все, готовий грип. Одяг повинен бути легким і теплим, і по погоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сегодня отвела малого в сад первый раз, принесла все, что мне дали в списке, разные файлы, гуаши, книжка, игрушка и т.д. и т.п.отдала воспитательнице, малый спокойно пошел в группу, няня оказалась знакомой и очень хорошим человеком, в общем, все удалось и жизнь удалась, казалось бы, но как только воспитатель и няня скрылись в группе, надо мной в раздевалке нависли,как вы думаете кто? 4 мамаши, не знакомясь, не спрашивая кого я привела и как у нас дела ( а мы 1й день, благо, что я сама воспитатель и ребенок не первый) накинулись на меня с требованием, я не могу сказать, что это было просто сказано, это смахивало на рекет, мол сдайте столько то на День Учителя,столько то на фонд сада за три месяца вперед и еще и на ремонт...меня просто в ступор это вогнало, я пробыла в саду всего 10 минут...Мои возражения, что мы немалую сумму внесли в фонд сада, как новозачисленные, никого даже не остановили, они начали кудахтать(иначе не скажу) что они тоже платили этот взнос и бла бла бла. Я это к чему, я прекрасно знала, что нужно будет это сдавать, дело не в этом, а в том,что мы часто обвиняем садики, воспитателей, а тут мамаши. которые тоже приходили,волнуясь, в первый день и думали явно не о деньгах, а чтобы их чадо не рыдало в группе те 2 часа что там пробудет. 10 минут испортили первое утро в садике, хотя сын и справился отлично, вот вам и родительский комитет, противно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наступного разу, чемно кажи: "До побачення..." і не псуй нерви.

Ми питання вирішили через директора садочку, яка дала вихователям зрозуміти, а через них і батьківському комітету, що ми за все розрахувались раз і назавжди і ніяких внесків ні у які фонди до "випускного" не платимо))) Ну звичайно ми на різні вистави, та шоу гроші здаємо, але виключно на те, результат чого я бачу, і знаю що він отриманий за мої кошти.

P.S. У колеги дочка в 4му класі у школі, то розповідала, що є такі "мамаши", які у школи по 5 разів на тиждень, все про всіх і все знають, і контролюють, хто і скільки на що не здав)))) Такі є скрізь, і будуть, а наше завдання не вестись на цей розвод.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наступного разу, чемно кажи: "До побачення..." і не псуй нерви.

Ми питання вирішили через директора садочку, яка дала вихователям зрозуміти, а через них і батьківському комітету, що ми за все розрахувались раз і назавжди і ніяких внесків ні у які фонди до "випускного" не платимо))) Ну звичайно ми на різні вистави, та шоу гроші здаємо, але виключно на те, результат чого я бачу, і знаю що він отриманий за мої кошти.

P.S. У колеги дочка в 4му класі у школі, то розповідала, що є такі "мамаши", які у школи по 5 разів на тиждень, все про всіх і все знають, і контролюють, хто і скільки на що не здав)))) Такі є скрізь, і будуть, а наше завдання не вестись на цей розвод.....

И у нас в школе такие есть, да я никогда не говорю, что не сдам, сдаем молча,у мужа вообще правилос "с бабами не связываться"))) он в поликлинике не станет ругаться в очереди с оголтелыми мамашами, сдаст в школе сколько скажут и в садике, но я реально первый раз пришла, пару минут пробыла, так как муж устраивал все, документы носил, ожидала что воспитатель может что то скажет заплатить, но эти...как будто себе там стоят собирают, такой "энтузизизм" у них...попробую воспользоваться советом, только не знаю получится ли)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробую воспользоваться советом, только не знаю получится ли)))

Ну скрізь має бути індивідуальний підхід, може у вас там такий контингент, що легше заплатити ніж з ними зв'язуватись)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби малюку було добре в садку. А на таких "квочок" не звертайте увагу!

Хоча від таких "поборів" нікуди не дінишся ні в садочках, ні у школах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. до теми... у нас в групі 44 , а ходять 30... якщо прийдуть ще кілька дітей то ліжок і крісел не вистачить. в старшій групі замовили 2-ярусні ліжка бо не взяли в школу кілька діток і їх повернули назад в садочок.

2. стосовно здавання грошей... держава виділяє для харчування 1 дитини 5 грн. в день...!!!!!!!!! в бюджеті нема грошей.

я годую дитину вранці перед садочком. А як забираю,то відразу даю чи яблучко чи печиво ...

3. про "ремонти" - в групі не було ремонту з моменту будівництва садочку - років з 30... совдеповська плитка в санвузлі, в кранах - холодна вода, з 3-х унітазів робочих тільки 2 (коли 30 діток після сну хочуть попісяти- стоїть черга... не кожен витримає), вікно деревяне сифонить і т.д. зараз спільними зусиллями все привели до ладу. Наші діти - в нормальних умовах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми питання вирішили через директора садочку, яка дала вихователям зрозуміти, а через них і батьківському комітету, що ми за все розрахувались раз і назавжди і ніяких внесків ні у які фонди до "випускного" не платимо))) Ну звичайно ми на різні вистави, та шоу гроші здаємо, але виключно на те, результат чого я бачу, і знаю що він отриманий за мої кошти.

Все одно доведеться здавати на подарунки: самим дітям на новий рік і на 23-8 березня; вихователькам на ДН і на НР, 8 березня; завідуючій, нянечкам на ДН...Заняття по англійській, хореографії чи ще якійсь фігні + ми наприклад в минулому році стільці міняли, в позаминулому парти чи щось таке.... В нас просто вішають список-табличку на двері в групу хто скільки в цьому місяці і на що здав. У вересні зазвичай робляться батьківські збори на яких ці всі питання обговорюються. А з таким підходом мамаш як це описала Arven Rivendell, можна і на грубість нарватись а в особливо цікавих випадках і на пригадування змісту ст. 189 КК :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, коли я писав:

ми за все розрахувались

, я мав на увазі, що ми дійсно розрахувались)))) - тесць зробив, стенд для садочка (це обійшлось набагато дешевше ніж регулярні побори)))) На подарунки діткам, щось збирали, але вихователям не чув, може дружина не признається, щоб я не нервувався)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Roman_1984, а ти не нервуйся, це цілком нормальна практика (серйозно), далі буде школа, буде "веселіше".

З І. Моя половинка як раз зараз звітує за ці побори-подарунки перед батьками :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

далі буде школа, буде "веселіше".

А з цього приводу весела історія:

Сиджу вечеряю. І тут дружина, дивлячись здивованим поглядом на мене, запитує: "З ким ти говориш?". А у мене у мізках відбувається уявна сварка, губи шевеляться. - Я прийшов у школу за сином і з мене починають збивати бабло, я проти цього дуже радикально заперечую, починаю в уяві перебирати телефони знайомих, працівників прокуратури та інших правоохоронних органів, моєму обуренню не має меж......

Не буду ходити в школу)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут не все так однозначно (це я про батьківський комітет). Легше здати гроші, але нічого не робити, а потім ще тьма часу про це сперечатись і говорити. що хтось забирає Ваші гроші. Ви ж самі обирає собі батьківський комітет і всі питання (скільки здавати, на що) Ви вирішуєте на зборах. Просто хтось здав і забув, а дехто ще це організовує. от наприклад, як в нас (я голова батьківського комітету) перед будь-якою покупкою це обговорюється з батьками і звітується за кожну гривню, та навіть копійку. І як завжди, є одна-дві мами, яких все не влаштовує, але на питання. що вони можуть без проблем самі стати членами батьківського комітету (бажання не виявляють) і мені так буде простіше. я, наприклад, буду набагато менше часу витрачати на ті ж покупки та дзвінки.

І ще, тож ту ж саму канцелярію і іграшки. чи навіть ремонт Ви ж робите для своїх дітей (вони в садочку проводять 8-10 год свого часу і я хочу. щоб цей час був проведений з користю і цікавістю і комфортом)...

П.С як вже не раз писалось, легше нічого не робити і жалітись, ніж попробувати щось змінити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...