Перейти до змісту

Ліквідовано зупинку біля Драмтеатру


druid

Рекомендовані повідомлення

ІМХО, зупинка має бути біля України і тільки. Не повинно бути окремо тролейбусна, чи окремо автобусна. Бо таким чином тролейбуси втрачають пасажирів, які, знаючи, як їздять тролі, спеціально його не чекатимуть, а зразу підуть на маршрутку. А так, під'їде тролейбус раніше, ніж маршрутка, то пасажир і в тролейбус може сісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

І загалом, ніде немає такого, щоб зупинка громадського транспорту і суд в межах 5 метрів.

Давайте побудуємо суд і знесемо нафіг зупинкку!

Жень, з усією повагою то тієї пані судді і до тебе - там зупинка була зручною, в.т.ч. мені і нашим працівникам.

ІМХО, те, що ти казав про суд мона сказати і про готель. Я дав солідні гроші, щоб відпочити, а біля мене свист колодок і Коля тримає тролейбус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І загалом, ніде немає такого, щоб зупинка громадського транспорту і суд в межах 5 метрів.

Я теж кажу краще б суд перенесли, ніж зупинку :)

а може хто пам"ятає ситуацію з політехом? стара будова по вул. ім. Винниченко в якій було відділення політеху, а тепер там прокуратура.

Там не тільки зупинку перенесли, ще там був ломбард. Його взагалі знесли, хоча з документами на ту прибудову було все ок...

триндєц воєнкомату...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, а скажи, будь ласка, що тут має бути? Чи часом не суд? :)

Часом не корпус університету "Україна"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немає там заторів, навіть маршруток немає.

я маю докази, а Ви? ;)

lq7rmcwqml8d.jpg

Ну знаєте, раз на раз не випадає, хоча...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я пам'ятаю біля готелю, де зараз і тролейбуси і маршрутки зупиняються, не було і нема знаку зупинки. Пам'ятаю знак лише про стоянку таксистів, а для громадського транспорту ніби нема. То виходить, що зупиняються там не законно і всі маршрутки і тролейбуси можна штрафувати.

original-DSC_8181.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, а скажи, будь ласка, що тут має бути? Чи часом не суд? :)

Часом не корпус університету "Україна"?

Хай Женя скаже. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюся з Zheny@, - через неповних 100 м зупинка в принципі не потрібна.

На рахунок розміщення зупинки біля приміщення суду - користуючись Державними будівельними нормами України для приміщень суду (ДБН В.2.2-26:2010) зупинка там буде заважати.

Наприклад

5 ВИМОГИ ДО ЗАБУДОВИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

5.1 Будинки судів доцільно розміщувати на території громадського центру населеного пункту. Головний фасад з центральним входом слід орієнтувати на міську площу чи магістраль.

Розташування будинків судів на земельних ділянках повинно відповідати містобудівним, екологічним, протипожежним, санітарним нормам і здійснюватись згідно з ДБН В.2.2-9,

ДБН Б.2.4-1, ДСП 173, ДСанПіН 239, СанПиН 2605, СН-3077, ДБН 360, ДБН А.2.2-2.

5.2 Розміри земельних ділянок визначаються згідно з ДБН 360 з урахуванням ДСП 173. При цьому враховуються особливості забудови району, де передбачається розміщення будинку суду, зонування ділянки та особливості планування кожної функціональної зони, об’ємно-планувальне рішення та поверховість будинку, необхідність забезпечення технічного обслуговування будинку по периметру та забезпечення проїзду пожежних, аварійних машин, а також розворот і маневри спеціальних автомобілів. Необхідно враховувати орієнтацію будинку відносно сторін світу для того, щоб забезпечити приміщення необхідним рівнем інсоляції та організувати озеленення прилеглої території.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, а скажи, будь ласка, що тут має бути? Чи часом не суд? :)

Луцький міськрайонний суд. Одне(!) приміщення замість трьох(!) . Усі 3 в жахливому стані. Особливо те, що на Шевченка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай-но тільки добудують і зачекають доки звідти аромати фекалій вивітряться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їздяю з зупинки "Україна" щоденно - ніяких заторів не наблюдаю.

треба відмітити що зупинка Україна це вам не ЦУМ і не Базар де водії вперто стоять і чекають побільше пасажирів, створюючи затори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затори були і будуть. Зараз почнеться погода і т.д. Справа не лише в тому. Площа - це громадський простір, який не повинен бути забитий транспортом. Важливе також питання з вихлопами. Я колись мав нагоду на байку проїхатись за більш-менш новим "Іваном". При наборі швидкості він виділяв стільки чорного диму, що я на кілька секунд переставав його бачити. Тепер ці принади будуть в центрі міста. Тобто, щоб проїхати центр, треба зупинитись: біля перлини - ригнути димом, біля цуму - ригнути димом, перед переходом - ригнути димом, біля зупинки - ригнути димом.

Крім того, варто памятати, що вже тепер колишня зупинка біля драмтеатру розташовувалась після розвилки на вулицю Шевченка. Це суттєво розвантажувало її від того транспорту, який повертав на Шевченка. А місця там було достатньо і зупинку облаштувати і суддям попаркуватись, бо дорога із одностороннім рухом.

А ще водії маршруток, коли їм не вистачає місця на зупинці паркуються на пішохідному переході. Це також створює незручності.

Я б погодився із зупинкою біля України тільки в тому випадку, якби:

1. суттєво обмежити проїзд центром міста транзитного транспорту;

2. звільнити всю ділянку від таксистів і продовлити зупинку до вїзду в Україну (хтось вже це писав)

3. зробити карман, частково за рахунок парковки біля України

4. зробити розмітку для велосипедистів, бо зараз там проїхати перехрестя навіть по головній - це капєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоянку таксі та парковку для автомобілів в центрі Луцька тимчасово перенесуть. Про це йдеться у відповідному розпорядженні Луцького міського голови Миколи Романюка.

Так, у зв’язку з перенесенням зупинки громадського транспорту «Драмтеатр» на вулицю Словацького (біля готелю Україна) перенесуть стоянку таксі та парковку для автомобілів до завершення робіт на зупинці громадського транспорту «Драмтеатр» на місце парковки біля драмтеатру (заїзд з вулиці Словацького).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все так добре, що аж нудить! тільки одне питання назріло: коли завершаться роботи на зупинці "Драмтеатр", якщо вони там просто не йдуть???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tolik79, Дай грошей - почнуть. Це не міський бюджет має фінансувати, на скільки я знаю. Хоча, я можу і помилятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі нормально було б всі суди перенести в одну будівлю (побудувати таку) і нехай там всі собі тусуються і працюють по феншую, ніхто не буде мішати.

І як можуть думати депутати для покращення, якщо 99% відсотків їх їздять на власному транспорті, і як вони можуть знати про проблеми людей, які добираються на тих от гробах на роботу та додому.

Взагалі треба всі маршрутки убрати з міста, пустити тролейбуси, і не треба ніякі там джіпіеси, і так далі, і зробити щоб транспорт ходив точно по графіку, тоді не буде ні заторів ні проблем з екологією і шумом.

А наша мерія тільки й вміє так переіменовувати вулиці, міняти зупинки і так далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tolik79, Дай грошей - почнуть. Це не міський бюджет має фінансувати, на скільки я знаю. Хоча, я можу і помилятися.

то поясніть мені навіщо в такому разі було терміново ТИМЧАСОВО переносити зупинку? з'явились би гроші - тоді б перенесли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

замість того щоб робити дороги, вони для "галочкі" переносять зупинки, та переіменовують вулиці, щоб зробити вигляд, як мерія працює в "поті лиця".. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замість того щоб робити дороги, вони для "галочкі" переносять зупинки, та переіменовують вулиці, щоб зробити вигляд, як мерія працює в "поті лиця".. :)

А ще "для галочки", замість того щоб зробити щось корисне (наприклад, закупівля обладнання в дитячі лікарні), вкладають бруківку і міняють "парканчик" біля меморіалу на гранітний (яи який він там). Да по тій вуличці пішки уже давно не ходять. Чи це для зручності паркови автомобілів під частупного футбольного матчу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да по тій вуличці пішки уже давно не ходять. Чи це для зручності паркови автомобілів під частупного футбольного матчу?

працівники СБУ відмовляються обслуговувати інтереси ПР без бруківки і гранітного парканчика під боком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...