Перейти до змісту

Ліквідовано зупинку біля Драмтеатру


druid

Рекомендовані повідомлення

може було, вибачте. Ще десь під час відзначення Дня незалежності звернув увагу на те, що перестала існувати зупинка за Драмтеатром, на початку вулиці Богдана Хмельницького. Тепер весь транспорт (тролейбуси + маршрутки) зупиняються біля готелю Україна. Вважаю таке рішення не дуже вдалим, краще б зробили навпаки. Тепер шмат перехрестя між україною і театром стане ацкім. Підозрюю, що на таке рішення повпливав суд, який знаходиться за місцем колишньої зупинки. Звичайно ІМХО.

В будь-якому випадку - це інформація, яку варто знати, особливо тим, хто збирається там виходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо я не помиляюсь ту зупинку біля драма перенесли тмчасово на період впорядкування території біля адмін суду. Але ж ми всі знаєм що нічого так не вічно як щось тимчасове

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працюю в Ощадному на Богдана, скажу так:

"Зупинку знесли, бо не пасує до будівлі суду" Нічого там відновлювати ніхто не збирається. Якшо зроблять маршрутну зупинку - подякуємо і на тому.

СВИНІ, а не суд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Барани млеать......перехрестя, зебра і за ним зупинка, на якій зупиняються всі маршрутки-тролейбуси, які їдуть на ДПЗ, Львівську, Володимирську та Лісництво. Там буде жопа. Треба забирати звідти таксі, заборчик і робити повноцінну зупинку аж до в'їзду до готелю. Тоді буде нормально.

І з суда зробили чорті-шо. Старезна будівля, а стєкляшкі поставили і вийшла пародія якась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені, особисто, зручніше, коли транспорт, в тому числі і тролейбуси, зупиняються біля готелю Україна. А водіям кругом дороги мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені, особисто, зручніше, коли транспорт, в тому числі і тролейбуси, зупиняються біля готелю Україна. А водіям кругом дороги мало.

так мені теж зручніше в тому місці, але ВОДІЯМ МАРШРУТОК точно дороги мало. коли стоять вперемішку тролейбус і три незграбних "Богдана" висаджуючи пасажирів на переході, а потім одночасно рушають, намагаючись першим вискочити від зупинки, перетинаючи розподільчі лінії і виконуючи подвійний обгон, то прошу вибачення. потрібно в такому разі нормально обладнати зупинку з карманом, парканом, без переходу і т.д. а зараз ця зупинка - суцільне місиво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СВИНІ, а не суд

Ну-ну... Добре, що голова суду на Борді не зареєстрована.

А тепер по-порядку.

1) Паркан зняли (був, доки робили ремонт, фарбували, вкладали плитку і т.п.

2) За паркан ходили по "нужді". Було не одноразово.

3) Зупинка: курять, п'ють пиво, в арці біля суду шприци використані. Постійний шум-гам під вікнами. Горланять, Пищать гальмівні колодки маршруток. Вихлопні гази під самими вікнами. Тьма людей під вікнами. Сміття біля урн, а не в урнах.

4) Зупинку забрали щей для впорядкування Там мають перекладати бруківку існуючу. Привести до ладу ліхтарі і т.д.

Першопочатково, мала бути парковка для відвідувачів суду. Відмінили. Крім того, має бути зроблений заїзд через арку у внутрішнє подвір'я суду.

Так, було зручно, 7-9 кроків і на роботі. Тепер зайвих 100 м. Нічого. Абсолютно. Просто ще й 2 (ДВІ) зупинки через 100 метрів одна від одної - маразм. Відселити таксистів, яких уже розвелося як чогось доброго, від Готелю, і усім вистачить місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3) Зупинка: курять, п'ють пиво, в арці біля суду шприци використані. Постійний шум-гам під вікнами. Горланять, Пищать гальмівні колодки маршруток. Вихлопні гази під самими вікнами. Тьма людей під вікнами. Сміття біля урн, а не в урнах.

ото судді терпіли цілий робочий день :)

а те, що купа схожих зупинок є в житловій зоні, то це тіпа пофіг? люди - не судді, потерплять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля суду рух не такий інтенсивний і тому там зупинка не так заважала б. А те що люди під вікнами заважають це не пояснення, а зловживання службовим становищем. Хоча в Україні так прийнято ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди - не судді, потерплять...

Суті ти не вловив? А дарма. Поясню на пальцях.

Ти підприємець. На тебе податкова подал до суду за несплату податковго боргу (круглесенька така сума). Тебе викликали в суд. Йде судове засідання, вирішується "доля твого гаманця", платитимеш ти штраф (борг) чи не платитимеш. А тут під вікнами лунає "А йо* тваю мать, Коля, бл*ть, тримай, су*ка тралєйбуся. Бо ми як не встигнемо нах*й, то мене жінка вб'є!" Чи подібне.

Або сидиш собі на роботі, працюєш, а за парканом, п'яна дівчинка після діскатєкі, вирішила присісти собі папісять. Як мінімум неприємно.

І загалом, ніде немає такого, щоб зупинка громадського транспорту і суд в межах 5 метрів.

а зловживання службовим становищем.

шонебудь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І загалом, ніде немає такого, щоб зупинка громадського транспорту і суд в межах 5 метрів.

Я теж кажу краще б суд перенесли, ніж зупинку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж кажу краще б суд перенесли, ніж зупинку

Краще. І головне дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я пам'ятаю біля готелю, де зараз і тролейбуси і маршрутки зупиняються, не було і нема знаку зупинки. Пам'ятаю знак лише про стоянку таксистів, а для громадського транспорту ніби нема. То виходить, що зупиняються там не законно і всі маршрутки і тролейбуси можна штрафувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там не тільки зупинку перенесли, ще там був ломбард. Його взагалі знесли, хоча з документами на ту прибудову було все ок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суті ти не вловив? А дарма. Поясню на пальцях.
Правильно, пересів на авто тепер зупинка не потрібна ;)

Приберуть зупинку і зроблять паркінг для суддів, де ж вони свої автомобілі ставитимуть, за разом зроблять гарний корок перед готелем, у нас все через дупу роблять.

Там зупинка була раніше за суд, і місце там зручне оскільки з перехрестя Шевченка рух односторонній. І весь потік громадського транспорту зупинявся вже за вузьким місцем.

Та транзитна зупинка це як кістка у горлі тим хто їде через центр бо маршрутки там одна на одній зупиняються. Таксисти нікуди не подінуться з центру і додайте паркінг біля карамельки. Далі додадуться ще машини які приїхали до суду, але на них місця перед будівлею суду не вистачатиме тому всі вони перемістяться на тротуар до готелю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а зловживання службовим становищем.

шонебудь.

Ага, а чи багато шансів що перенесуть зупинку далі по вул б Хмельницького на прохання жителів якого-небудь підїзду , чи працівників того самого готелю? Підстава та сама - п"яна дівчина в три години ночі або вдень шум і гам з зупинки. Ну але то все слова, зима покаже чи стане усе перехрестя в пробці біля ЦУМу і чи збільшиться кількість ДТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суті ти не вловив? А дарма. Поясню на пальцях. Ти підприємець. На тебе податкова подал до суду за несплату податковго боргу (круглесенька така сума). Тебе викликали в суд. Йде судове засідання, вирішується "доля твого гаманця", платитимеш ти штраф (борг) чи не платитимеш. А тут під вікнами лунає "А йо* тваю мать, Коля, бл*ть, тримай, су*ка тралєйбуся. Бо ми як не встигнемо нах*й, то мене жінка вб'є!" Чи подібне. Або сидиш собі на роботі, працюєш, а за парканом, п'яна дівчинка після діскатєкі, вирішила присісти собі папісять. Як мінімум неприємно.

страждають не тільки судді, а всі хто живе/працює поряд з зупинками

давай уявимо, що ти живеш на Волі, навпроти перлини і в тебе під вікнами зупинка, а ще в тебе є маленькі діти, які вночі хочуть спати, а не слухати викрики п'яного підприємця, що програв справу у суді. чи зміг би ти добитися перенесення зупинки? ні, бо ти не суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи зміг би ти добитися перенесення зупинки?

Тут он в сусідній темі бабця добилася (Через Київ! (хз що там і як)) щоб їй в дворі заварили гойдалку, бо заважає, діти катаються і кричать.

Якби навів вагомі аргументи, відео, аудіо, санітарні норми, купа підписів і т.д. - тоді так.

Давай подумаємо логічно. Нафіга 2 зупинки через 100м одна від одної ?? Потрібно було або 1) забрати від України, або 2) від Суду. Оскільки суд вміє відстояти своє право, то зробили друге. У рішенні про перенесення сказано - тимчасово. Але це тимчасово може бути і рік і 5.

От я одного не зрозумів, кому від того стало хуже? (Походу автолюбителям, яким тяжко розминатися на повороті і зебрі із іншими автомобілістами).

Від зупинки біля України є перехід на площу.

І чомусь НІХТО не згадав пробки на всю дорогу, коли на зупинці в якогось тролейбуса злітали "роги" і утворювалася пробка в 500-700 метрів. Бо з однієї сторони тролейбус на зупинці, а з іншої припарковані авто. за 1,2 метри від тротуару. І ніхто не хоче поступтися.

равильно, пересів на авто тепер зупинка не потрібна ;)

Мені дорожче машиною на роботу їздити, аніж маршруткою. Часом взагалі тролейбусом їду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дорожче машиною на роботу їздити, аніж маршруткою. Часом взагалі тролейбусом їду.
;)

Треба боротись не за те щоб суддям було менше нести дупу від авто до роботи а за те щоб громадський транспорт, а саме тролейбуси, їздили швидше і частіше.

Автомобілі з центру треба гнати чим далі, і не паркінгі будувати, а смуги руху громадського транспорту і велодоріжки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... А тут під вікнами лунає "А йо* тваю мать, Коля, бл*ть, тримай, су*ка тралєйбуся. Бо ми як не встигнемо нах*й, то мене жінка вб'є!" Чи подібне.

Або сидиш собі на роботі, працюєш, а за парканом, п'яна дівчинка після діскатєкі, вирішила присісти собі папісять. Як мінімум неприємно.

:) Ну то з таким підходом потрібно всі зупинки винести за межі міста :)

А щоб було гарно (не пили на зупинці, сміття в урнах і без шприців під аркою) потрібно, всього-навсього, щоб охоронець-міліціянт, який і так штани протирає в холлі суду, прогулювався туди-сюди ;)

а зловживання службовим становищем.

шонебудь.

та не шонебудь, не шонебудь. Захтіла б, наприклад, поліклініка віднести від себе зупинку, чи просто будинок з мешканцями, в них би це не вийшло... А суд таке зміг ;)

А якщо ще й дивитися з боку дорожньої обстановки, то зупинка за Драмтеатром набагато краще розташована, ніж біля "України". Всі це добре розуміють, а тому розписувати не буду.

Від 6 серпня зупинка громадського транспорту "Драмтеатру" змінила місце розташування.

...

"Драмтеатр" повернуть на місце після того як завершиться благоустрій території біля будинку №3 на вулиці Словацього, тобто окружного адмінсуду.

Я думаю, що назад зупинку не повернуть... Тепер там будуть стояти елітні авто чесних суддів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба боротись не за те щоб суддям було менше нести дупу від авто до роботи

Ти не повіриш, але є такі, що й маршруткою їздять на роботу. Ті хто їздили, машину ставлять там само, де йставили, незалежно ДЕ була зупинка.

Захтіла б, наприклад, поліклініка віднести від себе зупинку

не вийде. От в полікліники не вийде, навпаки - ближче перенесуть! Парадокс.

чи просто будинок з мешканцями,

Якщо постараються - вийде. Якщо підключать депутата, за якого голосували - вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені казали старші люди, що колись постійно там і була зупинка (де зараз зробили, а біля суду її взагалі не було. І завжди біля "України" зупинялися тролейбуси, автобуси. Хоча би згідний з тмм, що тепер буде "збій", адже колись не було стільки маршруток.

це цитата з коментарів до статті на Волиньпост, посилання вище давали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...