Перейти до змісту

Розшукується покупець Фуршету чи Алло


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

На бонусній картці ОККО накопичено чималу суму балів. Пропоновані ОККО подарунки нецікаві. Є варіант використати бали у Фурметі або Алло.

Шукаю людину, яка планує покупку у Фуршеті, або Алло на суму 750-800 грн за готівку. Ми Вам бали для розрахунку, а ви нам готівку.

Бонус - пиво/сік/шоколад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаю що "комісія" за обналічку мала б бути суттєвішою, а не сік/пиво. Все таки мова йде про гроші :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ivan_bbb, що ж ви жадний такий? :)

Якщо ви однаково купуєте товар за готівку, то яка вам різниця, чи віддати її в касу, чи віддати людині, яка розрахується в касі карткою? Як на мене, то пиво/сік -- якраз правильна компенсація за такого роду допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, я не жадний. Для кума/товариша, я б зробив це безкоштовно. А тут іде мова про "товарно-грошові відносини", отже, послуга має бути відповідно оплачена. Як мінімум людина витратить свій час, можливо навіть гроші на бензин/маршрутку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаю що "комісія" за обналічку мала б бути суттєвішою, а не сік/пиво. Все таки мова їде про гроші :)

куди ви кажете мова їде?

P.S. вибачайте за оффтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мінімум людина витратить свій час, можливо навіть гроші на бензин/маршрутку.

ПЗДЦ! Ото сиджу і думаю: купить холодильник чи нє? Всьо-таки то треба дупу підняти, поїхати в якийсь Фокстрот, гроші на бензин, нерви, час.... А ну його в дупу, буду без холодильника!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мінімум людина витратить свій час, можливо навіть гроші на бензин/маршрутку.

ПЗДЦ! Ото сиджу і думаю: купить холодильник чи нє? Всьо-таки то треба дупу підняти, поїхати в якийсь Фокстрот, гроші на бензин, нерви, час.... А ну його в дупу, буду без холодильника!

Прошу не перекручувати зміст мого повідомлення: Я мав на увазі, що для того, щоб розраховуватись бонусами, а не кровними, потрібно додатково витратити час і для більшого зацікавлення в даній оборудці має бути і винагорода.

Зробили з мене меркантильного лінюха :0114: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ніби жлобством не страждаю, але підтримаю Івана. Одна справа для знайомих, інша справа для невідомої людини. Хоча б по тій причині, що якщо щось не так піде, навіть спитати не буде з кого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись десь років 8-9 тому була в мене дуже скрутна ситуація, схожа, як ото в чувака з кредитом сьогодні, ну то таке.

Потрібно було сто ує.

І сиділа я на роботі вся така задумана: як то випросити аванс.

В цей час на бізар часто заглядала. Там переписувалась якимсь чуваком час від часу. І оце він пдмітив, що дуже якась я зажурена. Розповіла ситуацію і через пів години він був в мене під офісом з грошима. Сказав віддати коли зможу. Повертаючи гроші через місяць, він навіть шоколадку взяти відмовився.

З того часу я його не бачила. Зараз в нього дручина, доня і... щаслива карма)))))

А ви кажете бонусна картка)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай, моторолка, на красівій і інтєрєсній дєвушці любий собі захоче карму покращити, шоб думать, який ясукаблагародний, дівчині поміг і навіть не намікав, щоб вона мені Да. а з незнайомого чувака соблазн зрубать % за абналічьку:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи з того, хто плюсанув її (поддержал), я знаю цього добродія! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ivan_bbb, я так думаю що завжди підстроюється людина, яка просить про послугу. Ви кажете : завтра буду о 17-02 купувати на 800 грн. І я думаю людана там буде з 16-30 вас чекати, якщо це дійсно треба.. не бачу взагалі проблем в такій допомозі, та навіть в будь якій допомозі, яка потребує мінімальних витрат часу.. Добрішим треба бути в цьому світі... нажаль нічого не купую в фуршеті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, якби ти написав в топ старті що під"їдеш у вказаний час у вказаний магазин, то пиво/сік - самоє оно у вигляді бонусу. Але якщо до тебе пертися біс зна куди, може й через все місто, щоб зробити тобі послугу, то нафіга заради пива витрачати час і гроші?

MOTOROLLLA, відать в чоловіка було лишні 100 ує, бо просто так незнайомій людині такі гроші не позичають. Тільки без надії що повернуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрішим треба бути в цьому світі... нажаль нічого не купую в фуршеті :)

тобто ви впевненно стверджуете, що допомогти людинi обналiчити бонуси (при тому всьому що та сама людина могла б i сама круп, консерв чи iнших продуктiв довготривалого зберiгання купити за тi бонуси) е проявом добра ? Зголосится хтось обмiняти - добре, нi - теж не погано. Дану ситуацiю вважаю не корректно обговорювати з точки зору моралi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, я не жадний. Для кума/товариша, я б зробив це безкоштовно. А тут іде мова про "товарно-грошові відносини", отже, послуга має бути відповідно оплачена. Як мінімум людина витратить свій час, можливо навіть гроші на бензин/маршрутку.

Особисто я кілька разів виручав абсолютно незнайомих мені людей у супермаркетах, коли у них були проблеми зі зняттям коштів з карток Західінкомбанку. Без жодних комісій. А за що мені вам платити? Ви, скажімо, прийшли купувати собі мобільний телефон у АЛЛО. І я маю ще вам заплатити за бензин?

Картка Фішка. Питання не дуже "горить". В Алло бали не можна використовувати на поповнення мобільного, а у Фуршеті не проходять для оплати алкоголю/тютюну та інших товарів, на які діє державне регулювання цін.

VadimM, а Фуршетів у Луцьку більше, ніж один?

P.S. Тему, з дозволу модераторів на правах ТС закрию. Будуть пропозиції-пишіть у ПЛ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Знову на Фішці назбиралася чимала сума (біля 700 грн). Наразі суттєвих покупок у точках, які приймають участь в програмі лояльності не плануємо. Тому розшукується людина, яка планує покупку в АЛЛО/Фуршеті приблизно на відповідну суму. Час зустрчі оберемо взаємовигідний. Бонус - пиво/сік/шоколад.

P.S. Прохання, умнічати поза межами теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...